Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 39   Do dołu

Autor Wątek: Prace domowe:)  (Przeczytany 225140 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #600 : 2006-09-27, 15:17 »
Uratowałaś mi życie kobieto  :cmokkk: :cmokkk: :cmokkk: Kurdesz, jak tak na to spojrzeć to łątwizna jest. Ale bym w życiu na to nie wpadła  :lol: Zamiast zdolności matematycznych mojej mamy, dostała mi się awersja do matmy taty  :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #601 : 2006-09-28, 17:27 »
Pomoze mi ktos? :P

Z jakich powodów cywilizacje naszych czasów okreslamy często mianem cywilizacji obrazu?

to na plastyke.
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #602 : 2006-09-28, 17:47 »
wpisz : cywilizacja obrazu w google. Dośc dużo można wyczytac :wink:

dodaj jeszcze tytułem wstępu ze wiekszosc z nas to wzrokowcy, dlatego przekaz wizualny  upowszechniany prze media i reklamę zdominowal nasze życie codzienne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #602 : 2006-09-28, 17:47 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #603 : 2006-09-28, 17:54 »
patrzylam w googlach, ale jakos nie umiem wybrac odpowiednich informacji :roll: :/
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #604 : 2006-09-28, 19:13 »
Chodzi pewnie o to, że obraz wywiera na nas największy wplyw.. wszedzie bilboardy itp ;) , reklamy telewizyjne...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #605 : 2006-09-30, 21:44 »
Potrzebuje aktualna mape konturowa Europy. Znalazlam taka http://worldatlas.com/webimage/countrys/europe/euoutl.htm tylko nie wie, czy to jest aktualna :P bo ja nawet nie bardzo wiem, jak to teraz politycznie wyglada. Bo tam cos sie chyba z Jugoslawia pozmienialo, nie? Moglby mi ktos tak mniej wiecej napisac o co chodzi i podac link do jakiejs aktualnej mapy politycznej Europy? :D

To wprawdzie nie do konca zadanie domowe, ale stwierdzilam, ze chyba nie ma sensu zakladac nowego topicu na takie cos.
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #606 : 2006-09-30, 23:02 »
najprościej znaleźć tutaj wszystkie takie informacje:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Europa
:)

z tym, że widzę, że na większej mapie nawet Chiny się załapały, bo nie widzę żadnej linii oddzielającej :lol:

to tutaj zaznaczone wszystko, z tym, że w obcym narzeczu ;)
http://www.nomismatike.hpg.ig.com.br/Estrangeiras/Europa/Mapa%20Europa.jpg
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #607 : 2006-10-01, 14:05 »
Znalazła by się dobra dusza i sprawdziła mi wypracowanie?? Jutro muszę je oddać... mam nadzieję że jakiegoś wielkiego byka nie trzepnęłam, ale sprawdzić i wprowadzić ew. poprawki nie zaszkodzi ;)

Temat:  Ikar zatonął… przedstaw swoje refleksje na temat współczesnych „Michasiów - Ikarów”, którzy toną „w morzu zapomnienia z okrutnego w swej bezmyślności powodu” [tłumaczyłam wcześniej o co lotto ;)]

W dzisiejszych czasach mnóstwo młodych ludzi ginie z powodu własnej bezmyślności i nierozwagi. Jest to „broń”, która może doprowadzić do śmierci wielu ludzi. Śmierć młodej osoby zawsze wzbudza w nas żal i smutek. Ale niestety często zdarza się iż ofiary, mają wielki udział w tragicznym końcu swojego życia.  Kiedy robią coś bez zastanowienia, mogą przypłacić to życiem swoim, lub co gorsza życiem bliskiej osoby.
Ostatnio bardzo często słyszymy w mediach o zakończonych tragicznie wypadkach samochodowych spowodowanych nadmierną szybkością, czy też nadużyciem alkoholu. Bardzo świeżym tego przykładem jest historia Otylii Jędrzejczak, która przyczyniła się do śmierci swojego brata. Będąc niedoświadczonym kierowcą, prowadziła samochód znacznie przekraczając dozwoloną prędkość. Czyż nie zabrakło wyobraźni i zdolności przewidywania? Jedna nierozważna decyzja sprawiła, iż zginął  młody człowiek, który mógł wiele w życiu osiągnąć, a jego rodzina pozostała na świecie z  koszmarnym poczuciem winy.
Także  kierowca który wsiada do samochodu będąc pod wpływem alkoholu, naraża na niebezpieczeństwo nie tylko siebie i ewentualnych pasażerów, ale też każdego, kogo mija na drodze. Mnóstwo jest w dzisiejszych czasach takich przypadków. Kierowca taki niszczy życie nie tylko rodzinie zabitej po pijanemu osoby, ale także swoje. A powodem takiej tragedii dla wielu ludzi jest moment, moment w którym nie myślało się o ewentualnych konsekwencjach swojego postępowania.
Słyszy się też często o turystach, którzy wychodzą w góry mimo niesprzyjających takim wycieczkom warunkom pogodowym. Mimo zagrożenia lawiną schodzą z wyznaczonych szlaków. Szukają przygody, jednak często tracą przy tych poszukiwaniach życie lub ciężko muszą o nie walczyć. Całkiem niedawno dwaj polscy alpiniści zginęli próbując zdobyć szczyt Matterhornu w Szwajcarii. Wyruszyli w góry mimo ostrzeżeń o pogarszającej się pogodzie, i niestety zginęli. Mogli zdobyć jeszcze mnóstwo szczytów. Ich własna nierozwaga pozbawiła ich tej szansy.
Mówiąc o „śmierci bez sensu” myślimy czasem także o śmierci przez narkotyki i alkohol. Jest mnóstwo bezimiennych przykładów ludzi którzy w ten sposób stracili życie. Także wśród znanych osób nie brakuje tego typu przypadków, np.  bardzo utalentowany człowiek Ryszard Riedel, były lider zespołu Dżem zmarł przez przedawkowanie narkotyków. Wielu jego fanów załamało się po jego odejściu, bo jakże bez sensu była to śmierć! Tyle mógł jeszcze osiągnąć, tyle cudownych płyt nagrać, zagrać na niezliczonej ilości koncertów ze swoim zespołem… niestety pozbawił się tej szansy, z własnej woli wpadł w szpony, z których wyrwanie się jest prawie niemożliwe. W szpony nałogu.
Ostatnio głośno było także o śmierci słynnego „łowcy krokodyli” Steve’a Irvina. Jego programy przyrodnicze o krokodylach były pełne emocji i ekspresji, ponieważ nie siadał on na kamieniu i nie opowiadał monotonnym głosem o tych zwierzętach. On wywabiał je z wody mówiąc dramatycznym głosem „Rety! Tu jest krokodyl, który w każdej chwili może mnie zabić!”. Praktycznie Irvin ryzykował życie zawodowo. Gdyby był choć trochę ostrożniejszy, żyłby nadal, nadal moglibyśmy oglądać go na ekranach naszych telewizorów. Co prawda jego śmierć jest trochę inna niż te, wymienione wyżej. On umarł robiąc to, co kochał. Była to pasja, w której jednak Irvin przekraczał pewne granice. Mógł robić to samo zachowując większą ostrożność i uwagę.
Mogłabym podać jeszcze mnóstwo przykładów śmierci spowodowanej bezmyślnością, bo niestety informacje o tych zdarzeniach atakują nas wszędzie, gdzie tylko byśmy nie spojrzeli.
Życie człowieka, zarówno zawodowe jak i prywatne, zmusza niekiedy do podejmowania ryzyka, nawet takiego zagrażającego zdrowiu i życiu. Jednak bezmyślność, niepotrzebne narażanie się na niebezpieczeństwo, uleganie zgubnym nałogom powoduje, iż śmierć wielu, często bardzo młodych ludzi określić można mianem „śmierci bez sensu”.
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

thrilly

  • Gość
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #608 : 2006-10-01, 17:31 »
"Wykorzystując cytaty z książki 'Król Edyp" Sofoklesa napisz pracę wobec losu i przeznaczenia myśli -uogólnij historię Edypa" ... co ja mogę tam napisać? bo nie czaję za bardzo ;/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #608 : 2006-10-01, 17:31 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #609 : 2006-10-01, 23:31 »
No to Arrowku zaczynamy :):
Ale niestety często zdarza się, iż ofiary mają wielki udział w tragicznym końcu swojego życia.
zmiana miejsca przecinka :)

"Kiedy robią coś bez zastanowienia, mogą przypłacić to życiem swoim lub, co gorsza, życiem bliskiej osoby."
wg mnie tak powinny być przecinki - "co gorsza" to wtrącenie

"Jedna nierozważna decyzja sprawiła, iż zginął  młody człowiek, który mógł wiele w życiu osiągnąć, a jego rodzina pozostała na świecie z  koszmarnym poczuciem winy."
może zamiast rodzina wpisać siostra, bo to ona ma poczucie winy

"Także  kierowca, który ..."
przecinek :)

"A powodem takiej tragedii dla wielu ludzi jest moment, moment w którym nie myślało się o ewentualnych konsekwencjach swojego postępowania."
może lepiej by brzmiało (ale to moja opinia, zastanów się :)) :
A powodem takiej tragedii dla wielu ludzi jest moment. Moment, w którym nie myślało się o ewentualnych konsekwencjach swojego postępowania.

"Także wśród znanych osób nie brakuje tego typu przypadków, np.  bardzo utalentowany człowiek Ryszard Riedel, były lider zespołu Dżem zmarł przez przedawkowanie narkotyków."
Błąd. Nie zmarł przez przedawkowanie tylko na powikłania związane z braniem narkotyków, a dokładniej to na niewydolność serca.

To tyle ja zauważyłam, mam nadzieję, że widzisz, gdzie co poprawiłam :)

-----
Thrilly Tobie niestety nie potrafię pomóc, nie pamiętam książki :(
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #610 : 2006-10-02, 01:22 »
byłam już pod koniec poprawiania , kiedy cholerne wiry mnie dopadły i komp sie restartował i moja robota poszła w czort :(
Zanim wszystko poskanowałam i powyrzucałam to noc ciemna zapadła, Arrofek poszedł spać.
A pewnikiem to na jutro :( Jesli nie na jutro to napisz- sprawdze i poprawię od nowa, bo trochę błędów stylistycznych a także logicznych jest ;)
Najgorsze chyba to:
Cytuj
Ale niestety często zdarza się iż ofiary, mają wielki udział w tragicznym końcu swojego życia.

A słyszałąś kiedyś o ofiarach, które nie miały udziału w końcu swego życia? Znaczy: zmarły ale nie było ich wtedy przy tym??? :lol:

To tez nie jest fajne:
Cytuj
A powodem takiej tragedii dla wielu ludzi jest moment, moment w którym nie myślało się o ewentualnych konsekwencjach swojego postępowania.
tu powinno byc chyab że powodem jest moment nierozwagi, głupoty, moment lekkomyślności np.
Sam moment nie jest powodem - to określenie długości czasowej czegoś. Tylko nie napisałaś czego.

Tu też kaszana:
Cytuj
Słyszy się też często o turystach, którzy wychodzą w góry mimo niesprzyjających takim wycieczkom warunkom pogodowym.

 mimo niesprzyjających (DOP. kogo czego?) warunKÓW pogodowyCH
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #611 : 2006-10-02, 01:32 »
No i: nie śmierć przez narkotyki, tylko smierś spowodowana przez narkotyki.
Nie: smierc przez przedawkowanie, ale śmierć spowodowana przedawkowaniem
Do tego jeszcze trzeba usunąć(podmienić0 powtarzające się wyrazy, przecinki ...najlepiej bym ci to po prostu skorygowała w całosci. Jesli nie będzie w poniedziałek sprawdzane to to zrobię ;)


a Sofoklesa to niestety...nie pamiętam zupełnie :bezsilny: :(
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #612 : 2006-10-02, 18:45 »
Ja mam prośbę do wszystkich, którzy byli na jarmarku fizycznym w Krakowie (29.IX) - czy ktoś może mi przybliżyć kilka doświadczeń, jakie tam były? Mamy napisać referat o tym na fizykę, od tego zależy nasza ocena miesięczna (my mamy system oceniania miesięczny). Wiem o ciekłym azocie, tych z elektryzowaniem itd.
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #613 : 2006-10-02, 19:21 »
Dzięki Wam wielkie, ale ie zdązyłąm poprawić :( Dzisiaj oddać musiałam. Oceny nie znam, bo jak ona to sprawdzi na powiedzmy przszły tydzień to będzie super wynik...

A słyszałąś kiedyś o ofiarach, które nie miały udziału w końcu swego życia? Znaczy: zmarły ale nie było ich wtedy przy tym??? :lol:
Oooj tam, czepiasz się :P
Jak pierdzielnął w kogoś pijany kierowca... to miał mniejszy udział [= mniej sie przyczynił :P] do swojej śmierci niż jak sam był tym pijanym kierowcą :P

mimo niesprzyjających (DOP. kogo czego?) warunKÓW pogodowyCH
Aaaaaa! :sciana: Łups...

"Także wśród znanych osób nie brakuje tego typu przypadków, np.  bardzo utalentowany człowiek Ryszard Riedel, były lider zespołu Dżem zmarł przez przedawkowanie narkotyków."
Błąd. Nie zmarł przez przedawkowanie tylko na powikłania związane z braniem narkotyków, a dokładniej to na niewydolność serca.
Liczę na to, że moja polonistka nie zna dobrze historii Ryśka i o to czepiała się nie będzie... mój błąd

A z przecinkami to zawsze problemy miewałam... albo walę za duzo, albo za mało...
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #614 : 2006-10-02, 21:41 »
Arrow z przecinkami ja też zawsze mam problemy, zawsze wrzucałam za mało :chytry:. Przypuszczam, że nie znasz dobrze historii Ryśka i polonistka pewnie też nie, ale ja zawsze się czepiam nieścisłości :D - jakaś taka złośliwa jestem ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #614 : 2006-10-02, 21:41 »

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #615 : 2006-10-03, 17:10 »
Samolot przeleciał 2/9 trasy i zostało mu jeszcze o 450 km więcej niż już przeleciał, jak długa jest trasa lotu? - to treść zadania z matmy :P Pomocy !!
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #616 : 2006-10-03, 17:19 »
samolot przeleciał już -> 2/9 trasy
zostało mu -> 2/9 trasy + 450 km
długość trasy = 2/9 trasy + 2/9 trasy + 450 km = 4/9 + 450 km
1/9 trasy = 450 km : 5 = 90 km
długośc trasy = 90 km * 9 = 810 km
Zapisane

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #617 : 2006-10-03, 17:57 »
Serdeczne dzięki :* !
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #618 : 2006-10-03, 18:04 »
Temat:  Ikar zatonął… przedstaw swoje refleksje na temat współczesnych „Michasiów - Ikarów”, którzy toną „w morzu zapomnienia z okrutnego w swej bezmyślności powodu” [tłumaczyłam wcześniej o co lotto ;)]
Miałam to w zeszłym roku :P Dostałam 4+

Mam napisać przewodnik po piekle na polski :mysli: na podst. jakiegoś badziewia w książce. Ale nie wiem jak sie do tego zabrać....Jak sie pisze przewodniki??!!
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #619 : 2006-10-03, 19:09 »
opisuje się, co jest gdzie, jakie są widoki, co jest ciekawego, jaka długość trasy, jakie utrudnienia, itp :)

No i w końcu widzę naprawdę ciekawy temat, oryginalny, można popuścić wodze fantazji :)
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #620 : 2006-10-03, 19:44 »
proszę o sprawdzenie. :D

  It was december, I was coming back from English classes by feet. I stopped after the passage, because the light was red. The strange man – his clothes were all black, and he had hood, so I didn't see him face  – was waiting with me. Of course there were waiting few persons too, so I wasn't afraid. Then, the red light got green. So people – with me – were moving. I had to go to the shop, so I had to go to the left side. I saw, that strange man went behind me. My steps got faster – now I was alone with him, it was darkly and I started to be afraid. I entered to the shop – the „black” too.. I moveover ran to the cash registers and paid very fast. But strange man was still behind me.. Now I was really afraid.. I was running and I  imitiated, that I'm late – I thought, that he started to run, when he see, that I'm afraid of him. He wasn't run, but he walked very fast – he was bigger than me, so he didn't have to run. I was all sweated I had enough of running – I ran very long part and I was really tired. And suddenly – my staircase! But it was a bad side, too.. Stranger went behind me, into my staircase. I rang by my house phone, but nobody opened me.. The situation was horrible -  I was in the close staircase with unkown, dangerous man and I hadn't any possibility to escape.. I was really afraid of him – I felt butterflies in my stomach and I was petrified – I couldn't do any move. And then, the light offed and.. unkown started to go to me! I shouted. Then.. he got off his hood and I heard..
- Hello, Alex! Why are you afraid of me?
It was... my dad!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #620 : 2006-10-03, 19:44 »

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #621 : 2006-10-03, 21:28 »
Alyś:

Cytuj
and he had hood, so I didn't see him face 
...and he had A hood, so I didn't see HIS face

Cytuj
few persons
Ja zawsze piszę few people, ale chyba tak tyż jest dobrze ;)

Cytuj
So people – with me – were moving
Napisałabym: people started moving. Bez tego with me, bo to chyba logiczne ;)

Cytuj
I had to go to the shop, so I had to go to the left side
I had to go to the shop so I went left.

Cytuj
I entered to the shop
I entered the shop [bez to]


Cytuj
he started to run, when he see
... he started to run when he SAW...

Cytuj
He wasn't run
He wasn't running

Cytuj
I ran very long part
I ran very long way

To zauważyłam, ale nie gwarantuję że to wszytsko ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #622 : 2006-10-03, 21:32 »
Ja zawsze piszę few people, ale chyba tak tyż jest dobrze ;)
jeśli jedna osoba to person, a jesli o jedną więcej to już people. Zawsze na tym zjebkę dostawałam od gościa , bo personSowałam :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #623 : 2006-10-03, 22:33 »
... he started to run when he SAW...
ale tu mi chodziło, że udawałam, że jestem już spóźniona, bo GDYBY zobaczył, że się boję, zacząłby biec.. czy coś w tym stylu. :P
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #624 : 2006-10-05, 13:57 »
Czy jakaś dobra duszyczka może napisać shihęsowi definicję społeczeństwa? Szukałam, ale ani wikipedia ani mój leksykon PWN nic mi nie mówią  :bezsilny:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #625 : 2006-10-05, 14:14 »
Jak to wikipedia nic nie mówi? http://pl.wikipedia.org/wiki/Spo%C5%82ecze%C5%84stwo <- a to co? :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #626 : 2006-10-05, 14:15 »
Eeee, mi chodzi o coś konkretnego  :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #627 : 2006-10-05, 14:18 »
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #627 : 2006-10-05, 14:18 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #628 : 2006-10-05, 14:21 »
Dziękuję baaardzo  :cmokkk: Mówiłam ci już, że jesteś wielka?  :D
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #629 : 2006-10-05, 14:25 »
Eee... niejednokrotnie :lol: :lol: :lol: :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 39   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 28 zapytaniami.