Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 39   Do dołu

Autor Wątek: Prace domowe:)  (Przeczytany 225229 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #630 : 2006-10-05, 15:43 »
Mam piękną lekurkę "kamienie na szaniec" :P i tu pojawia się 1 problem xD niezbyt uważnie ją czytałam, a na jutro mam uzupełnić pewna tabelkę (bo sprawozdanie jakośtam napisałam :P ) mniej więcej tak to wyglada :P

- oddziaływanie na Niemców, niepokojenie, dreczenie okupanta (i tu trzeba podac ze 3-4 przykłady)
-manifestowanie rocznic narodowych (2 przykłady)
-organizowanie dywersjii i walki zbrojnej (2 przykłady)

ktoś mnie wspomoże?? :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #631 : 2006-10-05, 15:44 »
Mam napisać na poniedziałek bajkę z jakimś morałem o_O Podsunie mi ktos jakis pomysł?  :cry:
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #632 : 2006-10-05, 17:33 »
kostka, leniu, przeczytaj ksiażke - moge Ci podesłać w ebooku :P

myszoskoczko, wymyśl morał to ktoś wymyśli bajkę ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #632 : 2006-10-05, 17:33 »

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #633 : 2006-10-05, 17:44 »
eee Tradycje I Obyczaje Polskie Które Przetrwały Do Dziś.
Prosila bym o troche tego x_x to na konkurs, historyczny. A zupelnie nie znam sie na tym x_X
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #634 : 2006-10-05, 17:50 »
Jan Kochanowski (1530-1584) urodził się w Sycynie (Radomskie). Pochodził ze średnio zamożnej, wielodzietnej rodziny szlacheckiej. Znakomite wykształcenie i erudycję zdobył dzięki piętnastoletnim studiom - najpierw na wydziale sztuk Akademii Krakowskiej, później od r. 1551/1552 (dzięki wsparciu księcia pruskiego - Albrechta) w Królewcu oraz Padwie. Ta ostatnia była w tamtym okresie jednym z najbardziej tętniących życiem ośrodków myśli renesansowej. Poświęcano się tam studiom nad antykiem, głównie twórczości klasyków literatury antycznej. To w Padwie Kochanowski poznał grekę i szlifował łacinę. Oprócz wytężonych studiów przyszły autor niezliczonych fraszek brał także aktywny udział w życiu studenckim, a także dużo podróżował. Odwiedził Niemcy, Włochy i Francję. To pozwoliło mu w pełni zapoznać się ze światopoglądem epoki, rozwinąć talent twórczy oraz zawrzeć wiele cennych znajomości. We Francji poznał np. wybitnego poetę tamtego okresu - Pierra Ronsarda (prawdopodobnie pod jego wpływem Kochanowski zdecydował się pisać w języku ojczystym, chociaż przez całe życie tworzył także po łacinie). Możliwość zdobycia tak starannej edukacji stworzyli Kochanowskiemu jego możni protektorzy - Filip Padniewski i Jan Firlej. Tak wykształconych poetów określano wówczas mianem poety doctusa (z łac. doctus - uczony, wykształcony).
Po powrocie do kraju poeta zdecydował się rozpocząć służbę dworską, która pochłonęła 10 lat jego życia. Pobyt na Wawelu, najznakomitszym wówczas ośrodku kulturalnym i intelektualnym kraju, uzupełnił wiedzę artysty na temat spraw wagi państwowej. Kochanowski obracał się tam wśród ówczesnej elity kraju, spotykał wybitnych pisarzy-humanistów (np. Łukasza Górnickiego, Piotra Roizjusza), był świadkiem i uczestnikiem toczących się na dworze sporów i polemik ideowych. A był to okres, kiedy dyskutowano o sprawach bardzo istotnych - o koniecznych reformach w państwie polskim, o przyszłości ruchu reformacyjnego w Polsce, itp. Zachęcany przez swych możnych protektorów (m.in. przez biskupa krakowskiego - Piotra Myszkowskiego), rozważał nawet możliwość wstąpienia do stanu duchownego. Ostatecznie jednak zrezygnował z tej możliwości. Praca znakomitego dworzanina została doceniona i w końcu Kochanowski otrzymał tytuł sekretarza króla Zygmunta Augusta.
W roku 1570 poeta porzucił dwór, na stałe osiadając w Czarnolesie, majątku odziedziczonym po rodzicach. Tam ożenił się z Dorotą Podlodowską. Z dala od tętniącego życiem miasta Kochanowski pragnie wcielić w życie filozofię stoików i epikurejczyków, których był początkowo gorącym zwolennikiem. Wieś miała z jednej strony pozwolić poecie na odnalezienie spokoju, na pełną realizację artystycznych zamierzeń, z drugiej zaś na stworzenie szczęśliwej rodziny, odnalezienie się w roli gospodarza, męża i ojca. Nie oznaczało to jednakże całkowitej izolacji od życia dworskiego - za panowania króla Stefana Batorego Kochanowski ponownie pojawił się w Krakowie. Spokojne chwile w Czarnolesie przerwała nagle śmierć dwóch córek - najpierw młodszej - Urszulki (które to wydarzenie opisze później w "Trenach") oraz starszej - Hanny.
Kochanowski zmarł nagle na atak serca w 1584 roku w Lublinie, a śmierć autora "Trenów" głęboko poruszyła szerokie grono miłośników jego poezji. Został pochowany w Zwoleniu, gdzie znajduje się nagrobek z jednym z dwóch zachowanych wizerunków poety.

jak możecie to sprawdźcie...nareście skończyłam notatke o Kochanowskim
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #635 : 2006-10-05, 20:08 »
Anka, przeleciałam to wzrokiem i stwierdzam, że chyba mało który nauczyciel uwierzy że budowałaś te zdania sama. Bardzo jest... fachowe. Czułam sie jakbym przeglądała notkę w encyklopedii.  A chyba mieliście sami napisać? :> Widać, że zerżnięte
"...Z dala od tętniącego życiem miasta Kochanowski pragnie wcielić w życie filozofię stoików i epikurejczyków, których był początkowo gorącym zwolennikiem"
"...najznakomitszym wówczas ośrodku kulturalnym i intelektualnym kraju, uzupełnił wiedzę artysty na temat spraw wagi państwowej"
Twoje twory te zdania? :P To tak dla przykładu, bo praktycznie cała notka sie składa z takich...

"Znakomite wykształcenie i erudycję"
Możesz mi wytłumaczyć co znaczy słowo erudycja? Skoro jest w twojej notce, znaczy że wiesz :P [ja nie mam pojęcia, naprawdę]

Mam napisać na poniedziałek bajkę z jakimś morałem o_O Podsunie mi ktos jakis pomysł?  :cry:
Jak ja miałam coś takiego pisać, to [z tym że to było na ogólnopolski konkurs na baśń, czyli koszmarnie długie, więc fabuła Ci się nie zda chyba na nic. Ale morał miała całkiem... podobał mi się :D] mój morał... [za prawie ostatnią wypowiedź w baśni  robił, wiec w takie formie napiszę ;)] jakoś tak to było:
"....Wcześniej twierdziłem, że materialne dobra są najwazniejsze, że dają największą radośc... Dzięki temu, co się zdarzyło zrozumiałem, że prawdziwe szczęście opiera się na skarbach, ale tylko tych zebranych w sercu..."
Może się przyda :)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #636 : 2006-10-06, 06:06 »
to zdanie wiziełam z internetu, wogule z netu ale bardzo dużpo pozmieniałam pozmieniałam, a erudycje muszes siem mam spytać, wiem że są książki z serii Monstrualna Erudycja  :lol:
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #637 : 2006-10-06, 12:36 »
ruchu jednostajnie przyspieszonego i jednostajnie opóźnionego: musze zrobić po 3 wykresy do tych ruchów (prędkości od czasu, położenia od czasu, przyspieszenia od czasu)
a nie mam kupionego podręcznika, z którego to ma być zrobione. ma ktoś może to?
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #638 : 2006-10-06, 13:53 »
Nefra czytałam xD
Trudno.. już zeszyt oddany ;P mam nadzieje że tego sprawdzac nei bedzie :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #638 : 2006-10-06, 13:53 »

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #639 : 2006-10-06, 14:06 »
Jednostajnie przyśpieszony:

a od t



v od t



s od t




W jednostajnie opóźnionym dwa ostanie będą odwrotnie (tutaj rosną a tam muszą maleć)

EDIT: W drugim obrazku się pomyliłam, tam gdziem jest s powinno być t :)
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #640 : 2006-10-06, 14:39 »
Dziękuję Ci bardzo:* :*
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #641 : 2006-10-06, 14:42 »
kto mi napisze fraszke na wtorek??
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #642 : 2006-10-06, 18:35 »
kto mi napisze fraszke na wtorek??

stawiałabym na mamę :P
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #643 : 2006-10-06, 18:41 »
kto mi napisze fraszke na wtorek??
Nie lubię taiego podeścia do sprawy O.o
Może dlatego zawsze mówię [ i dotrzymuję słowa :P Wyjątek raz na semestr w bardzo ciężkim przypadku ;-) ], że mogę z kimś usiąśc, spróbować wytłumaczyć i nakierować - ale nigdy dać zjechać!

stawiałabym na mamę :P
A znam takie osoby, znam :| Mamusia narysuje pracę na plstykę, którą sprobuje się podłożyć, i z polskiego napisze, matmę rozwiąże... A na sprawdzianach dopy :/
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #644 : 2006-10-06, 18:50 »
Kucyk: tylko z fraszką jest jeden problem, niektórzy po prostu nie mają talentu w tym kierunku. To jest tak jak dzieciakom się zadaje napisanie wiersza - szczerze mówiąc ja bym wtedy leżała i kwiczała, potrafię napisać tylko prozą. Opowiadania tomami mogę pisać.
Ale faktycznie też nie popieram takiego podejścia, zawsze można spróbować
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #644 : 2006-10-06, 18:50 »

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #645 : 2006-10-06, 18:56 »
zawsze można spróbować
I właśnie o to mi chodzi :P Jesli ktoś odrazu zaklada, że nie umie i już... W takich przypadkach nie ma co gadać ;-) .

Ale oczywiście ja rozumiem, że nie każdy musi mieć talent do wszystkiego - zresztą, czy kiedykolwiek urodziła się taka osóbka? ;-)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #646 : 2006-10-06, 18:58 »
ja! - tylko wierszy pisać nie umiem :lol: ;)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #647 : 2006-10-06, 22:33 »
tylko, że Ania rzuca takie teksy tak trochę kokieteryjnie, bo tak naprawdę to sama dobrze umie to napisac ;)
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #648 : 2006-10-07, 07:09 »
Nefra, właśnie o to chodzi że nie umiem, pisać wierszy itp. nienapisze nigdy, bo poprostu nie umiem, ja potrafie tylko ładnie rysować
Kucyk: tylko z fraszką jest jeden problem, niektórzy po prostu nie mają talentu w tym kierunku. To jest tak jak dzieciakom się zadaje napisanie wiersza - szczerze mówiąc ja bym wtedy leżała i kwiczała, potrafię napisać tylko prozą. Opowiadania tomami mogę pisać.
Ale faktycznie też nie popieram takiego podejścia, zawsze można spróbować

tak jest w mojim przypadku, historyjki i takie inne moge pisać i pisać ale wiersz...fraszaka...help me
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #649 : 2006-10-07, 10:03 »
kurde...ja nie umiem, ale mówie przeciez ze mama umie ;)
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #650 : 2006-10-07, 11:10 »
No niestety z fraszką też wam nie pomogę, bo nie umiem pisać tkich rzeczy. Ale może spróbujesz znaleźć w internecie jakąś mało znaną fraszkę, trochę ją pozmieniać i gitara.  :)
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #650 : 2006-10-07, 11:10 »

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #651 : 2006-10-07, 11:17 »
Ja fraszek też pisać nie potrafie. Opowiadania, wypracowania itp moge pisać ile wlezie ale wiersze itp. to klęska :P
Zna ktoś strony na których można znaleść coś o "zespole miałczenia kota"? Mam referat na biole i nie moge nic o tym znaleść....
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #652 : 2006-10-07, 11:36 »
LINK 1
LINK 2
LINK 3
LINK 4
LINK 5
LINK 6
LINk 7
LINK 8
LINK 9
LINK 10
WIKI
BLOG DZIECKA CHOREGO NA ZESPÓŁ

Jak chcesz więcej to wpisz w googlach "Cri du chat" i zaznacz "szukaj na stronach polskich"

_____________________________________________________________________ ________
Ja mam prośbę: sprawdzi mi ktoś biografię Sienkiewicza po angielsku?

Cytuj
Henryk Sienkiewicz was born on the fifth May 1846 in Wola Okrzejska. His parents was Maria Cieciszowska and Józef Sienkiewicz.It was average noble polish family.He had started education at grammar school in Warsaw in 1858, after that he changed it few times and finally finish in 1866. Henryk passed exam to Main School in Warsaw. First he had chose law, after that he moved to medicine. Finally he studied philology and history. In 1871 he stopped learning, he didn't graduated.
In 1869 Henryk Sienkiewicz writes his first novel "Na marne". Henryk starts working as a journalist for Warsaw's newspaper - "Polish Newspaper" in 1872. He worked for them till 1887.On the 19th of February 1876 Sienkiewicz went to America as a correspondent of "Polish Newspaper". He traveled round the country and writes "The letters from America". He was staying in America in years 1876 - 1878. On March 1878 Sienkiewicz comes back to Europe but not to the country.  He writes new short-stories about America and Polish villages. After 1874, when in Henryk's life had appeared Maria Keller, he went to Venice and met her personally. In July they had announce an solemn engagement, after that they married on eigteen of Augst 1881. They had two children: Henryk Józef (was born in 1882) and Jadwiga Maria (was born in 1883). 1884 For reason of "Ogniem i mieczem" success Sienkiewicz started writing new historical novel titled "Potop". His wife is very sick and he travels with her round the Europe (Italy, France, Bavaria, Meran and again Italy) to find help for her.  Unfortunately Maria died. In years 1886-1887 he was tervelling all the time to Cracow, Vienna, Belgium, England, France, Spain and Germany. After he had gone to Lithuania, he started writing his third historical novel - "Pan Wołodyjowski". In 1889 established a school for artists. Before writer finished the lates novel "Bez dogmatu, he had gone to Africa. In 1892 Sienkiewicz had met Maria Romanowska, after that they became engenged in Odessa. On 11th of November Henryk Sienkiewicz they got married. They had gone together to Italy, after a month she escaped to her mother. Shortly that they divorsed. In years 1895-1900 Writer was travelling all the time. In this time he wrote a couple novels: "Rodzina Połanieckich", "Krzyżacy", "Quo Vadis".He began be very pupolar. In September 1900 Henryk Sienkiewicz  met Maria Radziejewska. InJuly during the celebration on Jagiellonski University he recieved title Honoris Causa. In this year he celebrated his jubilee and in December he received gift from readers - Oblęgorek. French government gives him the Legion of Honour in 1904. In 1905 had finished new novel "On the field of glory", after that on the 10th of Dedember he gets a Nobel Prize. Next year died his sister Helena. He had written novel for Chilfren "Throught the desert and jungle", and after that he started writting "Legions". His novel "Qvo Vadis" filmed twice in France and Italy. On the 15th of November 1916 Sienkiewicz died. In 1924 ashes of Henryk Siemkiewicz has been brought to Warsaw to Saint John's Cathedral and they still there until this time.

Bardzo bym prosiła o szybką odpowiedź, bo mam to na poniedziałek, a tylko dzisij mam czas żeby to napisać .
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #653 : 2006-10-07, 14:23 »
Trzecia, no to będzie tak:

"fifth May "
fifth OF May

"and finally finish "
and finally finished

"First he had chose "
First he had chosen

"he didn't graduated"
he didn't graduate [?? nie znam tego słowa, ale na pewno ma być bez ED ;)]

"In 1869 Henryk Sienkiewicz writes his first novel "Na marne". Henryk starts working as a journalist for Warsaw's newspaper - "Polish Newspaper" in 1872. "
Tu przerzuciłaś się na teraźniejszy czas.....specjalnie?? Wróć do przeszłego.

"He traveled round the country and writes "
.... and wrote

"On March 1878 Sienkiewicz comes back "
....came back. Mieszasz teraźniejszy z przeszłym.

"He writes new short-stories about America and Polish villages"
He wrote new short-stories about American and Polish villages

"His wife is very sick and he travels with her round the Europe "
His wife was very sick and he travelled....

"he was tervelling "
... travelling ?? ;)

"Henryk Sienkiewicz they got married. "
Bez "Henryk Sienkiewicz" ;)

"He began be very pupolar"
Może he started being very popular?? Ale nie wiem

"French government gives "
...gave

 "he gets a Nobel Prize"
he got a Nobel Prize

"Next year died his sister Helena"
Nie lepiej "His sister Helena died next year" ?

"His novel "Qvo Vadis" filmed twice in France and Italy"
His novel Quo Vadis was filmed....

"On the 15th of November 1916 Sienkiewicz died"
Ładniej mi brzmi jak podmiot na początku: Sienkiewicz died on the 15th of November.

"ashes of Henryk Siemkiewicz has "
Ashes of Henryk sienkiewicz have...

"...to Saint John's Cathedral and they still there until this time."
...to Saint John's Cathedral and they are there untill today.


Tyle zauważyłam ;) Na przyszłość: trzymaj czasy!
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #654 : 2006-10-07, 14:25 »
"His parents was Maria Cieciszowska and Józef Sienkiewicz"
tu chyba powinno być  His parents were (...) bo chodzi o 2 osoby .
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #655 : 2006-10-07, 14:27 »
O, no tak, przegapiłam ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #656 : 2006-10-07, 14:50 »
Dzięki wam bardzo, już poprawiłam błędy  :tuli:

Pisałam to  na podstawie biografii znalezionej w necie, tylkom że ona była pisana w czasie teraźniejszym. Przepisują nie pozamieniałam wszystkiego.
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #657 : 2006-10-07, 15:18 »
Ania, a o czym ta fraszka ma byc?
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #657 : 2006-10-07, 15:18 »

mini77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 126
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #658 : 2006-10-08, 13:18 »
mam napisać rozprawke a polskiego i nic mi nie przychodzi do głowy...
temat:
w bibli zainteresowało mnie...
ma ktoś jakiś pomysł o czym mogła bym napisać????
Zapisane
KOCHAM ZWIERZAKI

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #659 : 2006-10-08, 19:01 »
Hmm... a skąd mamy wiedzieć co Cię zainteresowało? :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 39   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.204 sekund z 28 zapytaniami.