Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: pomocy  (Przeczytany 3223 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszek

  • Gość
pomocy
« : 2003-01-17, 06:45 »
wiec mam kolejnego problema chce zaznaczyc ze jeszcze z tamtym nie skonczylem :) tamten nosi temat ,,pomozcie mi z gryzoniem :)" a teraz chcialem sie zapytac skad wiem czy jezeli kupie samiczke to czy ona sie jemu spodoba itp. ?? :roll:  :?:
Zapisane

Roxx

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #1 : 2003-01-17, 09:09 »
Chyba nie będzie miał wielkiego wyboru ...
Zapisane

Saba

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #2 : 2003-01-17, 13:24 »
Nie będziesz tego wiedział, nie da się tego przewidzieć. Z gryzoniami jest tak, że raczej się lubią :wink: Planujesz potomstwo?
Zapisane

Forum Zwierzaki

pomocy
« Odpowiedz #2 : 2003-01-17, 13:24 »

myszek

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #3 : 2003-01-17, 14:44 »
jak najbardziej :):) :wink:
Zapisane

Emilka

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #4 : 2003-01-18, 11:16 »
A  co masz zamiar potem z nimi zrobic, chyba nie chcesz calej mysiej rodzinki trzymac a kartonie , najpierw znajdz odpoweidnie srodki potrzebne do hodowli przynajmniej jedenj myszki a potem dopiero pomysl o kolejnych..dobrze radze
 :wink:
Zapisane

Saba

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #5 : 2003-01-18, 16:46 »
Emilka ma rację :wink: Bardzo ważne są odpowiedznie warunki. Samiczki i samce będą musiały być potem (po urodzeniu) rozdzielone, przynajmniej rodzeństwo - żeby przypadkiem nie doszło do tego, że siostra i brat będą mieli dzieci. Nie zapominaj też, że myszki jak każde zwierzątka potrzebują ruchu - muszą mieć miejsce, żeby się wybiegać - jakiś kołowrotek, drabinkę, tunel itp. :wink:
Zapisane

Emilka

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #6 : 2003-01-18, 17:27 »
Jeszcze raz powtorze KARTON NIE JEST ODPOWIEDNI DLA GRYZONI!! więc szczerze radzimy myszku..
lepiej bedzie jak kupisz cos porzadniejszego..
Zapisane

myszek

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #7 : 2003-01-18, 23:40 »
no ok ale jak zrobic drabinke?? w sklepie ZOO nie kupi sie jej :( kurde pomozcie :cry: domek juz dawno jej z donivzki zrobilem :):):) ej nio prosze pomocy prosze :(
Zapisane

myszek

  • Gość
OBI
« Odpowiedź #8 : 2003-01-18, 23:45 »
wlasnie jeszcze jedno przeciez obi to sklep z rzeczami ogrodniczymi, dechami itp. wiec skad tam ma sie wziac kltka dla mychy ?? :O mozecie odp. na forum ale nie zdaze przeczytac bo przeczyttam dopiero wieczorem w pon. jezeli dobrze pojdzie a najprawdopodobniej we wtorek wiec prosze wyslijcie mi sms-a z odpowiedzia plizzz 0-693-604-323 jak nie macie kom. to z interneta wyslijcie proszeeeee
Zapisane

Forum Zwierzaki

OBI
« Odpowiedz #8 : 2003-01-18, 23:45 »

Emilka

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #9 : 2003-01-18, 23:58 »
drabinke idzie kupic sklepie zoo..a co ty sie uparles tak na te skelpy obi i inne..idz lepiej do normnalnego sklepu zoo i tam wszystko znajdziesz..i koniecznie kup klatke :?
Zapisane

Siersc

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #10 : 2003-01-19, 00:10 »
MYSZEK ja ci nic nie powiem oszukanico.....nie ma takiego numeru...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grr:  :twisted:
Zapisane

Roxx

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #11 : 2003-01-19, 00:11 »
Tu się nie zgodzę z przedmów czynią ... sam kupuję preparaty akwa w supermarketach ... są o 1/3 tańsze niż w sklepach zoo
Zapisane

Emilka

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #12 : 2003-01-19, 00:28 »
no tak..ale myszek twierdziz e w zadnym super-markecie nie umie znalesc odpowiednich akcesoria dla myszki..wiec mowie zeby poszedl do normalnego sklepu zoo bo tam znajdzie wszystko czego trzeba
Zapisane

Roxx

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #13 : 2003-01-19, 01:15 »
Tak ... dzisiaj nie kontaktuję zupełnie ...
Piszę nie na temat ...  :cry:  :cry:  :cry:
To przez koty ...
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #14 : 2003-01-19, 17:45 »
ja mysle, ze dla twojego gryzonia to nie ma znaczenia!
Jak dziewczynka ma ruje to nawet moze byc brzydka on i tak bedzie tylko o jednym myslal!
Tak samo jak psiaki i kotki :) :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

pomocy
« Odpowiedz #14 : 2003-01-19, 17:45 »

Saba

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #15 : 2003-01-19, 18:00 »
dokładnie :wink:  :wink:
Zapisane

Emilka

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #16 : 2003-01-19, 21:03 »
i za to lubie zwierzeta..ze nie liczy sie dla nich wyglad zewnetrzny  :lol:  :wink:
Zapisane

monik

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #17 : 2003-01-20, 13:08 »
Emilka napisała:
Cytuj
i za to lubie zwierzeta..ze nie liczy sie dla nich wyglad zewnetrzny

tak, bo one przy doborze partnera biorą pod uwagę tylko charakter :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Emilka

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #18 : 2003-01-20, 19:05 »
;)  :wink:  8)
Zapisane

myszek

  • Gość
Sklepy>OBI
« Odpowiedź #19 : 2003-01-21, 16:40 »
wyszedlem wiec z zalozenia ze bede lazil po duzo sklepach ZOO i wybiore ladna klatke, min. 1 pietrowa po jak najatrakcyjniejszej cenie. mialem oczywiscie kilka sklepow ale dowiedzialem sie od znajomej ze powstal nowy sklep ZOO nap[rawde duzy wiec wytlumaczyla mi jak tam dojsc. bylem w pierwszym sklepie klatka dla myszy ok. 31 zl. a reszta dla chomikow. Ladna byla za 42 zl. duza, 1 pieterko i blaszana drabinka. A wiec powiedzialem ze musze porownac jeszcze ceny. poszedlem do nastepnego byly klatki ale nie za ciekawe w nastepnym rowniez jednak pozniej poszedlem do tego nowego. CUDO  Istny raj dla kogos takiego jak ja  wszedzie zwierzatka, karmy, klatki i akwaria i po niskiej cenie. Zobaczylem jedna. 1 pieterko w srodku drabinka, kolowrotek i domek. naprawde bardzo ladna za 40zl. a wiec tak sie wahalem i powiedzialem mu ze chyba na razie podziekuje pochodze jeszcze i porownam ceny ale ta klatka byla taka ladna i jk to powiedzialem on powiedzial ze nie chce mnie zniechecac do chodzenia po sklepach ale ze on kiedys pochodzil i porownywal i ze ie znajde lepszej ceny. po dluuugich rozwazaniach koles powiedzial ze nawet mi cos upusci ze sprzeda mi ta klatke i dorzuci troche karmy. Juz mnie zaczelo bardzo kusic  A koles byl mlody i bardzo fajny ja jednak mam bardzo duzo dla niej karmy na 2 lata albo i wiecej a wiec zaproponowalem ze zamiast karmy wezme taniej po prostu mniej zaplace. Koles sie zgodzil a taki drugi powiedzial cos w tym stylu ,,daj mu jeszcze karme"  a wiec wyszlo na to ze zaplacilem za cuudowna klatke 38zl. i dostalem troche karmy
Zapisane

Saba

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #20 : 2003-01-21, 16:51 »
No, wreszcie :wink:  myszka będzie miała porządne mieszkanko :wink:  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

pomocy
« Odpowiedz #20 : 2003-01-21, 16:51 »

myszek

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #21 : 2003-01-21, 20:08 »
no tak ale mam prosbe do was zwracam sie z waznym pytaniem  mianowicie jak zroic jakies fajne zabawki dla myszki?? :) bo ja mam tylko kolowrotek :(:(:( bardzo was prosze podsuncie mi kilka pomyslow i pomozcie mi mowiac jak to zrobic bardzo mi zalezy zz gory diekuje papa   (nareszcie bede mogl kupic atrakcyjna samiczke  ;)  :wink: )
Zapisane

Emilka

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #22 : 2003-01-21, 21:04 »
o boze..co ty nie amsz wyobraxni czy co ?? ;)  ;)  ;)
Przeciez mozna zrobic wiele rzeczy:
1) rolki po papierze toaletowym -swietne jako tunele do zabawy
2) pudelko po herbacie- mozna wyciac kilka dziurek zeby myszka mogla przechodzic jak w serze  ;)  :lol:
3) wlasciwie z kazdym kartonowym pudeleczkiem idzie zrobic naprawde wiele rzeczy..porobic dziurki...dolaczyc jeszcze do tego kilka rolek paieru i masz swietny plac zabaw dla gryzonia;) pokombinuj troche pozlaczac ( bez zadnych klejof i tasm klejacycjh oczywiscie) i bedzie super!! :wink:  :wink:
Zapisane

myszek

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #23 : 2003-01-22, 08:11 »
nie no ok tylko ze jak nawale tyle rzeczy do klatki to w koncu bedzie tam jeden wielki syf a pozatym rolke po papierze mi zezre :P A pozatym Boze pisze sie wielka litera i nie uzywa sie tego imienia na daremno :P aha seba podaj mi swoj nr. gg pliz
Zapisane

Siersc

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #24 : 2003-01-22, 13:14 »
myszek nie pouczaj loodzi, nie wszyscy sa tu katolikami, a co do rolki i gryzienia to na tym polega zabawa myszek i juz.
Pozdro.
Zapisane

Emilka

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #25 : 2003-01-22, 15:39 »
no wlasnie siersc  :wink:  wlasnie takie rurki sluza do tego zeby sobie mysia pogryzla a jak juz doszczetnie pogryzie dajesz nowa..ja ni erozumiem czy to takie trudne do pojecia!!??
Zapisane

Saba

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #26 : 2003-01-22, 16:51 »
Brawo Emilka - Myszek prosi o pomoc, najwyraźniej czegoś nie rozumie a tu takie odpowiedzi. Rozumiem, gdyby rzeczywiście napisał coś straszliwie głupiego, chamskiego etc., ale wypowiedzi typu:
Cytuj
ja ni erozumiem czy to takie trudne do pojecia!!??
nie dość, że są niekulturalne to jeszcze brzmi to tak, jakbyś czerpała przyjemność z dogadywania mu. Zaznaczam, że nie bronie to Myszka (myszki?) ale chcialam tylko zaznaczyć, że w ten sposób skutecznie odstraszacie ludzi z forum.  Niedoświadczony 'hodowca' szuka porad i praktycznie od razu zostaje wyśmiany (tak, po tylu waszych przesympatycznych postach to brzmi jakbyście się wyśmiewały). Jeszcze raz gratuluje poprawnego podejścia :?
Zapisane

Roxx

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #27 : 2003-01-22, 16:59 »
Popieram przedmówcę ... Saba ma racje ...
Ze swojej strony dodam, że nawet doświadczony hodowca ma prawo czegoś nie wiedzieć ... i zadawać pytania z pozoru śmieszne ... ale wynikające z niewiedzy w danym przypadku ... czy aspekcie ...
Nikt nie jest wszystkowiedzący ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

pomocy
« Odpowiedz #27 : 2003-01-22, 16:59 »

myszek

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #28 : 2003-01-22, 18:43 »
Bardzo wam dziekuje za wsparcie wlasnie po wypowiedzi Emilki mialem calkiem z tego forum zrezygnowac ale widze ze sa ludzie chetni do pomocy jeszcze raz dzieki. Nie ja po prostu chcialem prosic o rade jak jej zrobic zabawke do bawienia a nie jedzenia jakies no.. tego tunele drabinki etc.
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #29 : 2003-01-25, 12:18 »
Cytat: !_Emilka_!
;)  :wink:  8)


 A co:   :wink:  8)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 25 zapytaniami.