Zwierzęta > Ptaki

Ptaki!!!

(1/5) > >>

ESIO:
                                                                    Witam!!! :shock:
Jak zaczeło się wasze zamiłowanie ptakami?
Moje tak:
Dostałem kanarka w prezencie od siostrzeńca dziatka, który miał tego kanarka miał w hodowli!!!
Pierwasz była:Wojowniczka
Drugi był:Ciekawski
Trzeci był: Hilip
Co prawda już coś o kanarkach wiedziałem!
Teraz wiem DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDUUUUUUUUUUUUUUUUUUżżżżżżżżżżżżżżżżżżżOOOOOOOO OOOOO więcej!!!
Piszcie również jakie garunki hodujecie:
Więc zapraszam do pisania:(...)

Dianulka:
Moja mamuśka kiedyś hodowała kilka kanarków i chyba mnie tym zaraziła. :) Teraz mam kanarka hercyńskiego.

niaania:
Kiedyś ja z rodziną chciałam chodować jakieś zwierzątko. Tata chciał mądre, a mama ładne. No i takie są właśnie papugi. Najpierw kupiliśmy dwie faliste nazwaliśmy je Ewa i Max. Wkrótce Max zdechł i zamiast niego Ewie do towarzystwa dokupiliśmy kolejną papużkę falistą i nazwaliśmy ją Jaś. Jak faliste są dwie to się gorzej oswajają dlatego zaczęliśmy się zastanawiać nad inną papużką. W końcu zdecydowaliśmy się na modrolotkę. Nazwaliśmy ją Edi, ale w krótce zniosła jajeczka i okazało się, że to samiczka więc zmieniliśmy jaj imię na Ada. I z całej gromadki Ada jest najbardziej oswojona i tylko ona wpycha się do każdej dziury.

kkaassiiaa:
A ja nie jestem wielką miłośniczka ptaków. Chociaż mam jedną papużke falistą (kiedyś miałam dwie) to zdecydowanie wolę inne zwierzęta. Ptaki jakos do mnie nie pasuje. Bardziej fascynują mnie dzikie ptaki, bardzo lubie je obserwować. Szkoda że żaden ptak nie chce zamieszkać w budce, która powiesiłam na drzewie.

Madalena:
Ja tak samo  :roll: nie jestem miłośniczką ptaków tylko poprostu lubie miec zwierzęta w domku  :) :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona