Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Filterek  (Przeczytany 2055 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zyraffka

  • Gość
Filterek
« : 2003-02-07, 08:59 »
Cześć ludziska ! ;]
Mam do was pytańsko. Chodzi mi o filterek jak to widzać w temacie. Planuje założyć akwarium 63l ale już takie porządne prawdziwe akwa. Mam do nigo filtr zwykły firmy aquael. Czy do tego akwarium polecalibyście mi jakiś inny filtr?? Sporo czytałam o jakichś filtrach biologicznych i kaskadowych ale zabardzo sie nie orientuje. I mam problem. Poleććie mi coś za w miare sensowną cene ;]
Dzieki
Pozdro ;]
Zapisane

Duszek

  • Gość
Filterek
« Odpowiedź #1 : 2003-02-08, 22:29 »
Bez obrazy ale akwa 60l to takie raczej do zabawy ... filtr podany przez ciebie jeżeli jest w przedziale od 50 _100l wystarczy ...
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Filterek
« Odpowiedź #2 : 2003-02-09, 09:05 »
Nie duszkou ono nie jest dla zabawy ! Dla zabawy to  jest akwarium duuużo niejsze i bez grzałki i filtra ! A ja wiem że mi filtr starczy na taką skale. Pytanie było inne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Filterek
« Odpowiedz #2 : 2003-02-09, 09:05 »

Duszek

  • Gość
Filterek
« Odpowiedź #3 : 2003-02-09, 14:23 »
Do akwa 60l ( profesjonalnego  ;) ) wystarczy zwykły filtr wewnętrzny z napowietrzaczem ...   :lol:

Jak ja mówię o moim akwa, że nie jest takie małe to koledzy pokładają się ze śmiechu ... więc wybacz mi moje przymrużone oczko ...
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Filterek
« Odpowiedź #4 : 2003-02-09, 16:03 »
Czy ja mówie o profesjonalnym ??? Pozatym to ma być prezent !!!! Nie mówiłam tego ale mówie. Ja mam akwa 120l w planie do kupienia dla siebie, a te63L to ma być dla mmojej 8 letniej siostry, a jak ona bedzie sie opiekowć tym akwa to ja już nie powiem, a jak bedzie miała lepszy sprzet to jej to ułatwi !!!
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Filterek
« Odpowiedź #5 : 2003-02-28, 18:37 »
wiesz takie sprzeczki nie mają sensu! ja mam filtr wewnętrzny AQUAEL i jestem z niego zadowolona dużo zaletą jest to, że przy wyciąganiu brud zostaje w pojemniku. Przy czym są w miare tanie ja kupiłam AQUAEL typ 3 za 47zł. Więc radze ci pozostac przy tym filterku, a jeżeli nie to popytaj sie w zaufanym sklepie zoo. napewno pomogą.      
pozdrawiam!!!
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Filterek
« Odpowiedź #6 : 2003-02-28, 19:47 »
Hmm dzieki harpia, ale wiesz tak sobie pomyślałam, policzyłam i doszłam do w niosku że kupuje akwa ponad 100l, bo z takim badziewiem to se moge ;) a Duszku siostrze kupiłam akwa 35l i wiesz co z nim zrobiła?? POTŁUKŁA JE !! na szczescie było to w fazie odstawania wody i miala tylko do połowy wypełnione, ale i tak myslalam ze ją zabije ;) a u niej w domku był potop ;)
AHA słyszałam że dobre i ciche są filtry kaskadowe. Zastanawiałam się nad kupnem...
Zapisane

Duszek

  • Gość
Filterek
« Odpowiedź #7 : 2003-02-28, 19:54 »
Mi po nocach śnią się koszmary ... że mi akwa pęka ...  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Filterek
« Odpowiedź #8 : 2003-02-28, 20:32 »
Wiesz Duszku że mi też ! Szczególnie przed snem, nie moge zasnąć i widze jak pęka akwa, albo zarywa się szafka. To jest straszne!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Filterek
« Odpowiedz #8 : 2003-02-28, 20:32 »

Duszek

  • Gość
Filterek
« Odpowiedź #9 : 2003-02-28, 20:36 »
Tak ... jakby moi sąsiedzi wiedzieli ...  :lol:  :lol:  :lol:

Ich koszmary ... spać by im nie dawały ...   ;)  :lol:
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Filterek
« Odpowiedź #10 : 2003-02-28, 20:44 »
Ja mieszkam w domku jednorodzinnym więc tylko chyba że studentom mogłoby kapać po głowach (wynajmujemy dwa pokoje ;) ) Moja mama też lata z jęzorem na brodzie że jak sie potłucze.... to ze mną koniec ;)
Zapisane

Duszek

  • Gość
Filterek
« Odpowiedź #11 : 2003-02-28, 21:06 »
Tak ... znam to z autopsji ...  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 25 zapytaniami.