Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Ciuszki  (Przeczytany 10475 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Siva

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #30 : 2003-02-12, 20:54 »
Cytat: agnes211
Glany....mniam :) Sweterki....mniam metal.....mniam  rock....mniam.


bez sweterkow ;)

Cytat: agnes211
Siva a można wiedzieć czego ty słuchasz ?


Siva slucha przede wszystkim psychobilly :ogien: Oi!, ska, punk, swing itp

Cytat: agnes211
A glanciaków nosić nie moge :( Bo niestety paluszki by mi odmarzły


eeeeee. ja tam nosze cala zima - tylko wkladki filcowe mam. a ostatnio to w trampkach chodze bo nie mam czasu sznurowaz jak lece ze Sparkiszonem na siusiu :lol:

Cytat: agnes211
A pozatym u nas za glany można nieźle dostać! I to bardzo nieźle :(


eeeeeee..... nie rozumiem?????? jak to :?:
Zapisane

Siva

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #31 : 2003-02-12, 20:55 »
Cytat: Siva
Cytat: agnes211
Glany....mniam :) Sweterki....mniam metal.....mniam  rock....mniam.


bez sweterkow ;)


i bez metalu jak juz mowilam ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #32 : 2003-02-13, 19:54 »
pewnie duzo dresow sie plata :)
u nas naszczescie ni ma takiego czegos :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciuszki
« Odpowiedz #32 : 2003-02-13, 19:54 »

Saba

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #33 : 2003-02-14, 09:13 »
A gdzie tak można za glany dostać???
Z glanami w zimie to ja mam jeden problem, szczególnie odkąd mój rozbrykany szczeniak zaczął wychodzić na spacery. Straszliwie się ślizgam, a psina nie chodzi tylko ciągle biega i mnie ciągnie na smyczy. Nie ma spaceru, żebym nie wylądowała na czterech literach :wink:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #34 : 2003-02-14, 14:55 »
Jak ja Gucia raz z glana nadeplam to biedak z daleka na 5 metrof odemnie  :(
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Ciuszki
« Odpowiedź #35 : 2003-02-14, 18:19 »
Co do ciuszków to ja najbardziej lubię dzwony (bardzo długie)  z brokatem (a jak nie mam to sobie sama brokatuje). Podobają mi sie takie bluzki co Emilka- ale nie mam. Noszę zwykłe na zamek z jakimś znaczkiem V. A co do torebek to w zyciu... wolę swój plecam i poza tym wszytsko z z brokatem :D
Zapisane

Siva

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #36 : 2003-02-14, 21:25 »
przepraszam Magdaland, niechce cie urazic, ale brokat.... to dobre na sylwestra i dyskoteki w podstawowce hi hi hi :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Ciuszki
« Odpowiedź #37 : 2003-02-15, 12:01 »
iiiitam ;) Mi siem podoba ;)  :lol:
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #38 : 2003-02-15, 12:41 »
kIEDYŚ TEŻ MIAŁAM BZIKA NA PUNKCIE BROKATU ALE JUZ MI SIE ZNUDZIŁ  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciuszki
« Odpowiedz #38 : 2003-02-15, 12:41 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Ciuszki
« Odpowiedź #39 : 2003-02-16, 13:24 »
Tzn. twarzy nigdy. robię sobie małe pasemka na włosach  i psiknę sobie spodnie niekiedy...  :wink:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Ciuszki
« Odpowiedź #40 : 2003-02-16, 17:51 »
Hehe gdzie można dostać za glany, hehe u mnie w miasteczku! Znaczy sie mieście. Ludzie mówią ze Biały to miasto hip-hopu, nie dość, to pełno tu dresów i s8tów wogle to taka jedna laska za to że miała glany na sobie to ją nieźle połamali w szpitalu chyba z miesiąc leżała.
A co do moich nóżek to siva, ty mnie nie znasz hehe jak ja mam teraz buty wykładane takim kożuszko-futerkiem i najcieplej mi w nich nie jest. W starych butach które też miałam ocieplane chodziłam w trzech parach skarpet! Więc ze mnie jest wieeeelki zmarźlak i w glanach byłoby mi zimno :(
A co do metalu to tą muze trzeba poczuć, trzeba sie skupić, i oddać sie jej wszystkimi zmysłami, jeśli któś tego nie zrobi, raczej nie poczuje o co w tej muzie chodzi.
A czemu nie sweterki ? Sweterki są śliczne. Przecież jak ma sie ładniutki sfeterek to jest git :) Mi tam sie podobają sweterki :)
Aha kocham porwane spodnie ! Mam takie jedne całe w dziurach, ale są supcio, tylko zimą mi rodzice nie pozwalają w nich chodzić :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Saba

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #41 : 2003-02-16, 22:35 »
Szczerze mówiąc dla mnie to jest troszkę żałosne, że pewnego rodzaju ciuchom przypisuje się jakąś ideologię. Niektórym się wydaje, że jak się ubiorą w tym czy innym stylu to już będą uchodzić za taaakich fajnych, na luuuuzie.
Sama noszę glany o każdej porze roku. Robie to bo lubie, bo mi się podobają, bo do wszystkiego pasują, bo są wygodne. Nie szpanuje tym jakby to było takie nie wiadomo co.
A co do bicia ludzi dlatego, że noszą glany to właśnie ze względu na to co napisałam powyżej - szkoda gadać... :?
Zapisane

Siva

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #42 : 2003-02-17, 00:35 »
Cytat: agnes211
Hehe gdzie można dostać za glany, hehe u mnie w miasteczku! Znaczy sie mieście. Ludzie mówią ze Biały to miasto hip-hopu, nie dość, to pełno tu dresów i s8tów wogle to taka jedna laska za to że miała glany na sobie to ją nieźle połamali w szpitalu chyba z miesiąc leżała.


to dziwne - ja wiem ze w WhiteStoku jest zaloga punks & skins, nie slyszlam zeby ktos kogos za glany gonil...
a z ym h-h to fakt, i nie tylko tam  :oops:
Zapisane

Duszek

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #43 : 2003-02-17, 14:59 »
Chyba was przeceniłem ... coś słabo wam idzie ... tyle dni i 2 strony ... aż płakać się chce ...  :cry:   :cry:  :cry:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #44 : 2003-02-17, 20:50 »
To Duszek nie "gadaj" tylko pisz...  ;)  ;)  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciuszki
« Odpowiedz #44 : 2003-02-17, 20:50 »

Julia Snake

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #45 : 2003-02-18, 11:19 »
Duszek, ja już teraz nie wiem jak mam się do ciebie zwracać, nie wiem kompletnie..Ale proszę mnie nie pytać o co chodzi, bo tylko częściowe wytłumaczenie jest w temie: "1000 powodów..." :?
O mamo, to forum staje się coraz bardziej dzxiwne i to za sprawą jednej osoby...
Zapisane

Clickerka

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #46 : 2003-02-18, 16:39 »
Ja uwielbiam dżinsy-dzwony, bluzkę bawełniankę, czyli normalną i na to jakąś fajna bluzę, bardzo podoba mi się styl hippi dlatego rekawy i nogawki obowiązkowo rozszerzane. Nienawidzę torebeczek, ale kocham swoją torbę na długaśśśnym pasku. Lubię się ubierać orginalnie np. spódnica na spodnie.
Zapisane

Siva

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #47 : 2003-02-18, 16:43 »
Cytat: Clickerka
Lubię się ubierać orginalnie np. spódnica na spodnie.


wybacz, dla mnie to nie jest oryginalne - pol warszawy tak chodzi, mi sie to nie podoba... no ale wiele rzeczy mi sie nie podoba :)
Zapisane

myszka

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #48 : 2003-02-18, 16:47 »
Pół Krakowa też  :lol:
Zapisane

Clickerka

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #49 : 2003-02-19, 14:57 »
To zależy bo u nas nie.
Zapisane

Siva

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #50 : 2003-02-19, 15:03 »
Cytat: Clickerka
To zależy bo u nas nie.


bedziesz w tej plowie u suebie - tylko pewnie troche pozniej
tak to juz niestety jest
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciuszki
« Odpowiedz #50 : 2003-02-19, 15:03 »

Duszek

  • Gość
Ciuszki
« Odpowiedź #51 : 2003-02-20, 19:19 »
Ja lubię szare krawaty ... ale chyba nikogo nie interesuje co nosi czteroletnie dziecko ...
Kinia ... zaczynam nad tobą nie nadążać ... dlaczego w każdym szukasz kogoś ... ?
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 26 zapytaniami.