Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: opinie o dzieciach ...  (Przeczytany 4416 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
opinie o dzieciach ...
« : 2005-08-12, 17:27 »
nie wiem czy taki temat był ...jeżeli tak to prosze o zamknięcie tego ...
Mam do was pytanie ... jaka jest wasza opinia o dzeciach ?
Ja powiem tyle że teraz to najchętniej większość bym wibiła(to tylko metafora :!!!: ) ...za to co robią ze zwiezrętami ( chyba tego pisac nie musze ?! ) , słownictwo to też mają piękne ...ide sobie ulicą a tutaj jakieś małe niewiadomo co jedzie z wulgaryzmem , na dodatek większość rodziców pozwala dzecią na prawie wszystko a to dlatego by były bezstresowo wchowywane ...no rozumiem że dziecko nie ejst do bicia ale jak już się należey ....
« Ostatnia zmiana: 2005-08-12, 17:42 autor Fidulina »
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #1 : 2005-08-12, 17:30 »
Zależy co rozumiesz pod pojęciem "dzieci"... Wiesz, na dobra sprawe my tez jestesmy dziecmi...
Zapisane

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #2 : 2005-08-12, 17:33 »
nie chodzi mi o nastolatków bo wtedy tak bym napisała tylko o DZIECI  a to jest róznica może i niewielka ale jest ...takie 7 latki mają nny rozum niz my ....
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

Forum Zwierzaki

Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedz #2 : 2005-08-12, 17:33 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #3 : 2005-08-12, 17:34 »
dzieci są fajne, ale tylko wtedy gdy śpią...
Ostatnio idę z koleżanką i jechał sobie na hulajnodze taki okrągły chyba 6,7 latek w okularkach.. no i moja kumpela:
-Ale masz faaajną hulajnogę..
a mały na to cieniutkim głosikiem:
-A weź sp****laj k***wa!!!
-....
:lol: czasami takiego bąbla to bym podniosła jedną ręką za fraki i postraszyła chwilę..
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #4 : 2005-08-12, 17:40 »
Hehe, najlepsze jest to: idę z psem, przejeżdża szybko obok mnie 7latek na rowerze, gonią go 5-7latki i któryś krzyczy: "Ty sk...synu!" Się zbulwersowałam na początku, ale teraz mi się z tego śmiać chce.
Ja dzieci bym nie wybijała. Nie, że je lubię, stosunek do nich mam raczej obojętny (ale zajmować nimi zbytnio nie umiem :P). To, że dzieci zachowują się w ten czy inny sposób, to nie ich wina. Ja za takie zachowanie to bym wybijała rodziców. Zamiast opiekować się dzieckiem, pobawić się z nim, poczytać, podobierać programy w telewizji, które dziecko może oglądać, rodzice mówią do dzieci: "Róbta, co chceta". Puszczą dzieci na podwórko. Jakiś żul bluźni- dzieci też zaczynają. Starsi dokuczają na podwórku słabszym, dzieciak rośnie w przekonaniu, że tylko silniejszy ma rację. A kiedy dzieci sa w wieku od 12 lat w górę, rodziców traktują jak smieć, innych tak samo, liczy się tylko taki nastolatek ze zjechaną psychiką i poglądami. Podoba mi się teledysk do piosenki "Ciekawe czasy", bo to super obrazuje, co dzieci oglądają w telewizji. Sex programy, przemoc itp. A rodzice nic nie wiedzą.
To nie jest wina dzieci i np. kiedy słyszę, że ktoś mówi, że dzieci nie znosi, bo to, tamto, owanto, po prostu staram się ich bronić, bo to nie ich wina, tylko rodziców. Też powybijasz psy, bo dużo szczekają i gryzą?
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #5 : 2005-08-12, 17:42 »
Kaira spokojnie nie bulwersuj się to wybijanie to tylk metafora ....
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #6 : 2005-08-12, 17:45 »
Kocham male dzieci :) Ale jak sypia wulgaryzmami albo lataja z wrzaskiem po kosciele to lekka przesada :| Rodzice powinni ich bardziej pilnowac, ostatnio musialam Ewangelii z karteczką słuchać bo nie dało się usłyszeć ani słowa :| Wyobrazacie sobie?
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #7 : 2005-08-12, 17:47 »
Nie bulwersuję się. Za dziećmi nie przepadam, ale mimo wszystko jest mi przykro, że jak ktoś idzie i widzi, że dzieciak źle się zachowuje, to myśli: "Co za niewychowany dzieciar!". A źle myśli, dzieciak owszem, jest niewychowany, ale biedny też, bo rodzice się nim nie zajmują i dzieciak chowa się sam na podwórzu. Ma 6 lat- bluźni, 10- papierosy, 12- alkochol, 13- ćpaki, nie licząc bójek... Żal mi takich dzieci. Nastolatków nie, bo ich nie cierpię, ale dzieci żal.

BEAUTY, to wina rodziców. Dla nich niestety ważniejsza jest kariera zawodowa niż dzieci. Idzie do pracy, wraca i chce odpocząć. A nie mozna odpoczywać razem z dzieckiem, np. jeździć na rowerze czy obejrzeć WARTOŚCIOWY film? Albo jeszcze lepiej coś poczytać i zachęcać go do czytania.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #8 : 2005-08-12, 17:51 »
Kaira to mamy podobne zdanie , mi chodziło w tym temacie o sama opinie o dzieciach ...wiem , że rodzicie też się nie spisują ale nikt mi nie powie że to tylko i włącznie wina rodziców ...mam kuzyna , ma 7 lat rodzicie sa bardzo pożadni a jednak on robi wszytsko na przekór ..niejednokrotnie słyszałam obelgi z jego słów ...nie raz dostał odemnie w czape za złe traktowanie zwierząt ...rodzicie nie chcą krzyczeć ani bić dzieci i to jest zrozumiałe a dzieci to wykorzystuja  potem widzimy efekty ....
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

Forum Zwierzaki

Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedz #8 : 2005-08-12, 17:51 »

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #9 : 2005-08-12, 17:54 »
Ogólnie opinia o dzieciach- są mi obojętne, jak pisałam. Nie nienawidzę ich, ale też ich nie kocham ani nawet nie lubię. Co do wychowania bezstresowego- niektórzy rodzice mylą "wychowanie bezstresowe" z "rodzice, pozwólcie mi zrobić z Was frajerów"
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #10 : 2005-08-12, 18:03 »
Ja wogóle nie cierpię dzieci... nie wiem dlaczego :;p: Po prostu jak małe to drze ryjka na maksa, jak starsze to natrętne itd.
Zresztą tez widzę jak może z 5 latek jezdzi na rowerku sypie piachem w 14 latką ona mówi "nie wolno" a ten "spierbeep".
Nie cierpię takich gówniarzy...
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #11 : 2005-08-12, 18:05 »
Ja takich też nie lubię, bo to nie przyjemne. Kiedyś też nie znosiłam dzieci, teraz jakoś mi się odchyliło, że po prostu mi wiszą. Są dzieci- dobrze, nie ma dzieci- też dobrze.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #12 : 2005-08-12, 18:07 »
2/3 użytkowników tego forum to dla mnie dzieci, naprawdę chcecie wiedzieć co myslę o dzieciach? :P
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #13 : 2005-08-12, 18:14 »
Ja dotychczas nienawidziłam dzieci...
Ale odkąd okazało się, że moja ciocia spodziewa się dziecka, zmieniłam swoje zdanie na temat. Zaglądałam do wózków, jarałam się fanymi ubrankami i wogóle. Kuzynka ma już 7 miesięcy, i jest super :kocham:
Lubię małe dzieci, ale takie poniżej roku, bo są super :P Najlepiej, jak nie mówią i nie chodza, choć zależy...
Ale ogólnie zniosę wszystkie do 1,5 roku... Za to 4-5 latki.... Brrrrr


Data wysłania: 2005-08-12, 17:10
Ej albo takie małe gówno podbiega do mojej mamy z butelką i chlapie ja oranżadą... Te same dzieci (chłopcy, 5 i 7 letni) biją babcie. Byłam na ulicy, a jeden z nich mówi: "no bo ja ci kur** pokaże! spier*****" [nie do mnie] a taka pani mówi: chłopczyk taki mały, taki śliczny a jak mówi! nie wolno tak! a on spier***** :? :|
Niektóre dzieci potrafią być fajne, ale to 1/100 :|
Ten sam bachor co ochlapał mamę, bije babcie i pyskuje do starszych wywinał taki numer: ide z kuzynka ulica (jakos rok temu) a on wola "ej laski" lekko zerkłam do tyłu a ten mały ściaga spodnie :? oj jest takiś neipełnosprytny, naprawde :?
 Wyrazaj sie! To, iz "cytujesz" nie upowaznia Cie do takiego zachowania!
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #14 : 2005-08-12, 18:17 »
Pete, a pisz :lol:

Nie zgodzę się, że miłe dziecko to 1/100. Gdyby tak było, człowiek miałby zrypane życie, a ja ani nikt z ludzi, których znam, nie narzeka. Przynajmniej nie na dzieci.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Forum Zwierzaki

Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedz #14 : 2005-08-12, 18:17 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #15 : 2005-08-12, 18:23 »
Co mysle ogólnie o dzieciach? Nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka. Wszystko zalezy ;-). Znam dzieciaki w wieku 4-5 lat ktore są wybitne nieznośne i z którymi NIE DA się wytrzymać, ale znam tez przesympatycznego 4 latka, ktory jest baaardzo fajny :). Powiem mu, ze nie wolno dotykać moich kosmetyków- nie ruszy. Rozrabiaka z niego jest jak z każdego dziecka, wiadomo, ale jak sie powie ze nie wolno to słucha ;-). A dzieciaki przed roczkiem to właściwie wszystkie dla mnie sa takie same, albo śpią, albo płaczą, albo sie śmieją. Poki co wole na nie tylko popatrzec ;-)).
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #16 : 2005-08-12, 18:28 »
Kaira to może u nas są takie okropne bachory, obnażające sie, plujące, bijące matki, wyzywające... Przynajmniej większość u nas taka jest :?
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #17 : 2005-08-12, 18:29 »
Może widzisz tylko te nieznośne bachory, bo to najbardziej rzuca się w oczy. Jak ktoś robi dobrze, jest miły itd., to aż tak bardzo tego nie widać jak to, że ktoś Cię wyzywa, pluje na Ciebie itd.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #18 : 2005-08-12, 19:07 »
ale czasami dzieciak miły jest, ale jak się chce popisać przed kolegami to diabełek z niego wychodzi ....
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #19 : 2005-08-12, 19:11 »
Ehe. A my to nie, co? :lol: Tak samo. Nastolatki jeszcze częściej zachowują się głupio niż dzieci.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #20 : 2005-08-12, 19:20 »
mój brat ma 5 lat i jest dowytrzymania...oczywiście ma tam swoje humorki jak to dzieci ale jeszcze nigdy nie słyszałam żeby przeklnął i nie wyobrażam sobie mojego brata zachowującego się tak jak opisała to labradorka ale niestety tak jest ...
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

Forum Zwierzaki

Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedz #20 : 2005-08-12, 19:20 »

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #21 : 2005-08-12, 19:23 »
Nie mam brata ale mam kuzyna i kuzynkę (rodzeństwo). Kuzynka ma 8 lat, kuzyn 9. Z kuzynem idzie się dogadać, z kuzynką nie. Jak założyłam dla picu bluzę kuzynki, to musiałam wiać przez cały dom, bo biegała za mna i mnie biła :lol:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #22 : 2005-08-12, 20:22 »
dzieci są takie jakimi nauczą ich być rodzice i najbliższe otoczenie...one po prostu obserwują i naśladują.

Wszyscy jesteśmy dziećmi dopóki mamy rodziców...spoglądnijcie na siebie ich oczami.

Pete-spider    8)
Zapisane

lawenda

  • Gość
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #23 : 2005-08-12, 20:49 »
ja lubie dzieci....ale tylko niektóre, te wychowane lepie. kiedys szłam ulicą idzie sobie 7-mio latek z kolega i nagle przeknąl. powiedzialm mu grzecznie ze nie ladnie tak mówic, a on mnie zwyzywal takimi slowami których ja sama nie znalam :) poprostu mnie zatkało...a najbardziej wkurzylo mnie jak sie doweidzialam ze taki 5-cio latek wzial malego kotka i zucil nim o sciane. jak go dorwałam to myslalamn ze mu łapy powyrywal, gówniarz jeden, tego to najbardziej nienzawidze, znęcania sie nad zwierzętami....ale jego rodzice go zle wychowują i tak jest juz....
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #24 : 2005-08-12, 20:50 »
Wydaje mi się, że ja w wieku 6-12 lat nie byłam taka. Nie klnęłam (dalej nie klne!.. no, może czasem, jak sie zdenerwuję), zachowywałam się przyzwoicie. To, co teraz się dzieje, dla mnie jest nie do pojęcia. Rozumiem, że nie można znowu zbyt krótko trzymać dzieci, ale bez przesady. Nie można im też pozwalać na wszystko! Do tego, gdy widzę te ośmiolatki chodzące z torebeczkami, w butach na obcasach, z pełnym make up'em, robi mi się niedobrze... Bleh..
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #25 : 2005-08-12, 20:56 »
zalezy jakie dzieci... ostatnio wyjechalam nad jezioro z nieznajomą dziewczynką* na oko 8 lat i byla super ułożona, garnela sie do zmywania, itp... w ogóle bardzo grzeczna byla, zero problemów! ale jak siedzialam z kolezanka przy stoliku na swiezym powietrzu to zaczepilo nas trzech 9latkow :/ przeszkadzali, wyzywali nas itp... dopóki ich mama nie zawolala :P ale skorto juz teraz maja taki tupet (jak mama nie patrzy) to co z nich bedzie za pare lat? :?

ale generalnie dzieci mnie męczą.. jednak jak już ma te 7 lat to czasami mozna o czyms konkretnym pogadac i jest ok.. szkoda tylko ze jednak czasy sie zmienily i teraz czesciej sa male opryszki na ulicach :P



*tzn jechalam z paroma ludzmi i mielismy wolne miejsce wiec czyjś sasiad nam podrzucil córkę ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-08-12, 21:00 autor kareena »
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #26 : 2005-08-12, 21:05 »
opinia o dziecku w prostej linii wytycza opinie o ich rodzicach/opiekunach. Wkońcu to oni dane dziecko wychowują i uczą życia, wszystkich jego zasad.



(Mówiąc to właśnie uświadomiłem sobie, jakie świadectwo dałem soba moim opiekunom :lol: )
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #27 : 2005-08-12, 21:17 »
dzięki golden, za wsparcie mojego zdania

a prócz tego uswiadomcie sobie że żadne społeczeństwo nie składa sie tylko z jednostek Wam podobnych...nawet stały dostęp do internetu, świadzy o tym, że rodzice wychowuą Was inaczej niż jest wychowywane 80% dzieci w tym kraju.
Macie dostęp do świata, ludzi, wiedzy...a co mają powiedzieć dzieci, które wychowuje podwórko i ulica...bo rodzice np leżą pijani pod stołem?
   Nalezy im raczej współczuć, a nie gardzić czy krytykować. Bo nikt im nie pokazał, że można żyć inaczej.
I prędzej czy później powielają wzorce przekazane przez rodziców. Tylko nieliczni mają tyle woli, samozaparcia i...inteligencji aby wyjść do innego, lepszego świata.

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedz #27 : 2005-08-12, 21:17 »

golden

  • Gość
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #28 : 2005-08-12, 21:28 »
Dzieci z tych "ciężkich" rodzin tez wyrastaja na takich samych ludzi. Nikt ich nie nauczył słów "proszę", "dziękuję", "przepraszam"... Same nauczyły się dbać o swój byt i opinię na ulicy, podwórku, tocząc wojny podwórkowych gangów ;) cos na ten temat wiem, bo byłem niezłym rozbójnikiem :P I znam świat ulicy, bo nie obracałem się w najlepszym towarzystwie. I to są właśnie te "male opryszki na ulicach"...

Jesli dziecko ma dobrych, dbających i troskliwych rodziców, to maluch wyrośnie na dobrego, prawego człowieka. Dziecko ulicy, nauczone wszystkiego przez ulicę, w którego życiu zawsze był alkohol i przemoc już na całe życie będzie myślało, że świat jest właśnie taki... I nie będą nic zmieniać. Bo często takie dzieci nie mają możliwości dobrego startu w życie i aż do końca życia będa dziećmi ulicy...


BTW - sam nie lubie małych dzieci. Mimo że one do mnie lgną jak muchy do marmolady, to ja rozmawiam z nimi śmieję się, bo wiem, że musze :P jedynym kurdupelkiem jakiego baaardzo lubie jest mój siostrzeniec cioteczny - Marcel. Moja kopia z wyglądu, moja kopia z charakteru :P nadajemy na tych samych falach i rozumiemy sie bez słów mimo 10 lat różnicy w wieku :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-12, 21:30 autor golden »
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #29 : 2005-08-12, 21:30 »
ja ogólnie rzecz biorąc nieznoszę dzieciaków. moim zdaniem takie 12 lat to już nawet zaczyna być w miarę spoko, ale to też właśnie od wchgowania zależy. bo i młodsze się zdarzają fajne i okropne starsze więc ciężko. własciwie z dzieci które znam bliżej, lubię tylko braciszka mojej koleżanki który w wieku 3 lat na pytanie kim będziesz w przyszłości odpowiedział "Pogromcą bachorów !!" i chyba jako jedyne dziecko małe mnie lubi więc jest spoko. nawet niedawno Emilek sobie zażyczył żebym u nich zamieszkała :lol: i mnie nie chciał wypuścić ;)
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 27 zapytaniami.