Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pomocy!!! Błagam odpowiedzcie mi!!!!  (Przeczytany 1027 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gaja

  • Gość
Pomocy!!! Błagam odpowiedzcie mi!!!!
« : 2003-03-09, 16:11 »
Błagam pomóżcie mi! Tak bardzo kocham zwierzaki i chciałabym mieć myszoskoczka. Problem w tym, że jestem uczulona, ale nie na myszoskoczka, tylko jeko pokarm. Czy cokolwiek jest mi w stanie pomóc??? Jestem zrozpaczona!!!Może poradzicie mi jakies inne zwierze? Proszę o szybką  odpowiedź. Czekam. :(
Zapisane

Saba

  • Gość
Pomocy!!! Błagam odpowiedzcie mi!!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-03-09, 16:33 »
Ojejej, nigdy nie słyszałam, żeby ktoś był uczulony na pokarm. Jak to się objawia i skąd wiesz, że jesteś uczulona akurat na pokarm, a może na jakiś jego składnik?. Bo jeśli na składnik to może wystarczyłoby kupowanie pokarmu bez tego składnika.

A jeśli nie myszoskoczka, to jakie zwierze chcialabyś kupić. Chodzi ci koniecznie o gryzonia?
Zapisane

Gaja

  • Gość
Pomocy!!! Błagam odpowiedzcie mi!!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-03-09, 16:49 »
No byłam u lekarz, zrobiłam testy i mi wyszło, że jestem uczulona na mącznik, a to jest chyba w pokarmie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pomocy!!! Błagam odpowiedzcie mi!!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-03-09, 16:49 »

Siersc

  • Gość
Pomocy!!! Błagam odpowiedzcie mi!!!!
« Odpowiedź #3 : 2003-03-10, 02:08 »
Hm wiesz nie powinno byc tragicznie :) moja mama jest uczulona na siersc a mimo to w domu jest 11 siersciow i nie ma objaw....to samo z uczuleniem na rybi pokarm....mialam rybki i nic jej nie bylo...jak dasz myszokoskoczkowi jedzenie lyzeczka nic sie nie stanie :) w uczuleniu chodzi raczej o staly kontakt....:) a myszoskoczek i tak to zmiesz i zdusi wsrod trocin :) wiem bo sama mam dwie bestyjki....i pamietaj myszoskoczek nie moze byc sam...zawsze minimum 2 :D
pozdro.
Zapisane

Gaja

  • Gość
Pomocy!!! Błagam odpowiedzcie mi!!!!
« Odpowiedź #4 : 2003-03-10, 10:20 »
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Myślę, że pomożecie mi rozwiązać ten problem. 8)  Super kumplei kumpele z Was :wink:  Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc...
Zapisane

Rysiczka

  • Gość
Pomocy!!! Błagam odpowiedzcie mi!!!!
« Odpowiedź #5 : 2003-03-12, 20:28 »
Wcisne swoje trzy grosze :)  przecież nie musisz kupować specjalnego pokarmu możesz robić sama mieszanke bez mącznika ;)
Zapisane

Gaja

  • Gość
Pomocy!!! Błagam odpowiedzcie mi!!!!
« Odpowiedź #6 : 2003-03-12, 20:30 »
Dobry pomysł. Zastanowię się nad tym  ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 21 zapytaniami.