Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Papier, dziurkacz...  (Przeczytany 704 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amarae

  • Gość
Papier, dziurkacz...
« : 2005-10-23, 10:26 »
Dostałam na urodziny od koleżanki fajną książkę - "Jak robić kartki". Autorka mówi o kleju PVP, nożyczkach modelarskich, papierze czerpanym, ozdobnych dziurkaczach, cienkich siateczkach, błyszczącej bibule, taśmie maskującej, karbownicy. No wlaśnie. Ona sama pisze, że takie rzeczy można dostać w sklepach dla artystów plastyków. Dla niej to nie jest może problem - mieszka w Anglii. Ale ja chciałabym się dowiedzieć, gdzie takie artykuły (typu klej PVP, karbownica, ozdobne dziurkacze, papier czerpany) można dostać w Polsce, w obrębie Warszawy(Najlepiej gdzieś na Tarchominie)? Wiem, że w niektórych kwaciarniach są różne siatki i wstążeczki - ale to nie załatwia całej sprawy. Gdybyście wiedzieli, gdzie takie rzeczy można dostać (może widzieliście w jakimś centrum handlowym?), to proszę, napiszcie.

PS. Nie wiedziałam, gdzie umieścić ten temat, a ten dział wydał mi się najodpowiedniejszy.. ;)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Papier, dziurkacz...
« Odpowiedź #1 : 2005-10-23, 10:55 »
mieszkam na Tarchominie ale niestety nie kojarze żadnego sklepu z tego typu różnymi rzeczami... ;)
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Papier, dziurkacz...
« Odpowiedź #2 : 2005-10-23, 11:35 »
Nie mieszkam w Wawie ale wiem, że w Empikach na terenie kraju można czasem znaleźć takie rzeczy, więc wydaje mi się, że powinnaś sobie zafundować małą wycieczkę :wink: A potatym nie trzeba mieć wszystkiego dokładnie tak samego. Im więcej własnych pomysłów tym lepiej, bo to kartka wykonana przez CIEBIE!
Pozdrawiam
Kucyk
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Papier, dziurkacz...
« Odpowiedz #2 : 2005-10-23, 11:35 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 23 zapytaniami.