Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Swiety Mikołaj....................................nie istnieje!!!  (Przeczytany 3119 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zakla

  • Gość
Rujnuje im psychikę :lol:
Zapisane

Vizsla

  • Gość
No dokładnie :P A ja tak wierzyłam :P
Nie istnieje i tyle! Ja od razu moim dzieciom powiem szczera prawde, ze to szafa rodzi prezenty, a rodzicow zadaniem jest doniesc je pod choinke :lol:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Na prawdę szafa? WIEDZIAŁAM! I się wydało...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Vizsla

  • Gość
Oczywiscie, ze tak :mrgreen:
Byłam pewna tego w momencie, gdy dowiedziałam się, ze mikołaj nie istnieje :P Wszystko stało się jasne :P
Same na pewno widziałyscie skąd Wasi rodzice wyjmują prezenty. Z SZAFY! :lol:
Zapisane

kareena

  • Gość
Oooo jeju przypominam sobie stare dobre dzieje, jak stwiedzila, ze zaczekam na swietego mikolaja. Siedziałam przy choince od poludnia, do wieczora. Rodzice byli głęboce zmartwieni, bo jak tu podlozyc prezenty? :lol:  (........)

boski post :lol: :lol: :lol:



---
Nefra - a moze masz racje? ;) bo faktycznie nie pamietam tego :lol:
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Istnieje
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
ja sama nie wiem czy wierzyłam w mikolaja :lol: w przedszkolu jak mnie wziął na ręce to mu zdjełam brode :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Ja mam fotkę z mojego pierwszego spotkania z mikołajem, jak miałam z pół roku... :P Nie zważałam na to co mi daje... tylko ryczałam, bo był straaaszny... Biedny facet... :P No, a dostałam pluszową mysz, którą mam do tej pory... ;)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Cytuj
w przedszkolu jak mnie wziął na ręce to mu zdjełam brode
Wow :lol:

Ja w zerowce jak szlam do Mikolaja to chcialam jak najszybciej dostac prezent i zwiac, a jak na zlosc musialam jeszcze siedziec mu na kolanach do zdjecia :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
ja miałam dużooo spodkań z mikolajem :lol: raz to w MCK (wym. Emcek) raz w podstawówce, heh nasz ksiądz przebrał sie za mikołaja :lol22: do tej pory miałam 7 letniego pluszaka :( ale moja Bianka go rozpruła :bigcry:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Ja dowiedziałam się mając chyba 6 lat... Czy 7. Dzieci w przedszkolu mówiły różne rzeczy, w końcu usiadłam w fotelu i kazałam powiedzieć rodzicom prawdę. Z resztą już wcześniej domyślałam się, że nie ma świętego Mikołaja, ale gdy powiedzieli mi to rodzice, popłakałam się. ^^ I święta rzeczywiście straciły urok...
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 25 zapytaniami.