Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Podryw ;)  (Przeczytany 4071 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ona14

  • Gość
Podryw ;)
« : 2006-02-21, 11:13 »
Nie wiem czy taki temat był jak tak to sorki ;)
Ale jak wy podrywacie chłopaków...Macie jakieś sztuczki,sposoby.Czy każdego faceta podrywacie tak samo?? :P
Czy macie sposób na faceta "nie do zdobycia"? :P Piszcie wszystko na temat podrywu :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #1 : 2006-02-21, 17:10 »
Ja w swoim doswiadczeniu mam tylko podryw...własnego tyłka ze stołka :P
Ale sobie lubię obserwować, i mojej uwadze nie umkną uśmiechy,ukradkowe ,kręcenie kosmyka włosów na palcu ;) trzepotanie(ba! machanie! ) rzęsami, spojrzenia  wymieniane między osobniczką A , a osobnikiem B :lol:
Ponoć ' fazie baaaaaardzo początkowej' działa przetrzymanie spojrzenia (gdy on/ona spojrzy) łebka od razu nie odwracać ;)
A przede wszystkim -NA SIEROTKĘ! :P faceci zwykle uwielbiają czuć się potrzebni ;) Bo to  raz widziałam, jak osobniczka A teatralnym gestem upuszczała książki tuż przed osobnikiem B :lol: a potem gdy podniósł jej te ksiażki obdarzała go takim usmiechem,że chłopak dosłownie topniał ;)
Albo "Mógłbyś mi to wytłumaczyć? kompletnie tego nie rozumiem" (trzeba się tylko upewnić,że on akurat  to kuma).  Wszelkie frazy "bez Ciebie chyba sobie nie poradzę" mile widziane bo tak bosko łechcą męskie ego :lol:
Z tego co widzę to ostatnio bardo mode jest "Przepraszam,czy mógłbyś poprawić mi kaptur? "
co faceci wykonuja często ze skutkiem żadnym, ale jak ochoczo ;)

Jest też sposób NA KUMPLA czyli niemalze totalnie na luzie(bo jeśli chodzi o łowy..tfu! o podryw to jednak stresik jest ;) ) Przydatne wtedy bywa dowiedzenie sie co nieco o zainteresowaniach(piłka nozna, informatyka, rowery, sport) ofiary i samemu wgłębieniu się nieco w te tematy aby przy najblizszej okazji móc z nim polemizować(ale nie kłuć się wtedy za bardzo, bo tylko go zirytujesz) .
Zaznajomić sie z paroma sprośnymi kawałami, którymi potem można sie podzielić z nim i w gronie jego kumpli tez moze być wskazane. Zostaje się wtedy uznaną za równą babkę :P

Ale zawsze po jakimś czasie faceta można 'wyczuć'  i dopasować rodzaj podrywu do niego ;) np moze lubi roześmiane, imprezowe,towarzyskie  dziewczynisko, albo coś uroczego,nieśmiałego non stop spuszczającego wzrok na ziemię.. a więc rozeznać się i zastosować :P

Ponoc podryw fajna sprawa, ale mnie to jakoś nie pociąga :lol: za dużo zachodu jak na takiego lenia jak ja :lol:
« Ostatnia zmiana: 2006-02-21, 17:14 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #2 : 2006-02-21, 17:22 »
spojrzenie.... uśmiech i odwaga TO PRZEPIS NA SUPER EFEKTY :P
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: Podryw ;)
« Odpowiedz #2 : 2006-02-21, 17:22 »

Princessa

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #3 : 2006-02-21, 17:23 »
ja uwielbima podrywy...tak wam musze sie przyznac ze do wiekszosc chlopakow w szkole zarywam....:lol: nie tak zeby ich zranic to jest kontrolowane i oni wiedza o tym :P
nic dziwnego ze w tym roku posylalam 27 walentynek :lol: ;)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #4 : 2006-02-21, 17:34 »
nooo najlepsze spojrzenie i usmiech, ale jak ma sie aparat na zebach to chyba nici z wielkiego podrywu :lol:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #5 : 2006-02-21, 17:42 »
nooo najlepsze spojrzenie i usmiech, ale jak ma sie aparat na zebach to chyba nici z wielkiego podrywu :lol:
w reklamie Coca Coli takowy uśmiech się sprawdził :mrgreen:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Gerda

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #6 : 2006-02-21, 17:44 »
jak ci zaraz strzele fattus :lol: normalnie nie wstaniesz :lol: :P :lol:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #7 : 2006-02-21, 17:46 »
Gerda- a nie widzialas reklamy coca coli? :P a tak na powaznie to laska z aparatem ma nie miec szans u faceta? :/
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Gerda

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #8 : 2006-02-21, 17:57 »
widzialam widzialam :) ma szanse chyba :wink: ostatnio z gosciem hotelu ciagle cieszylismy sie do siebie, a ze musial jechac ze swoja grupa to nic z tego nie wyszlo, ale juz nie moglismy sie powstrzymac od ciaglego usmiechania sie do siebie, spuszczanie glowy wszystko bylo, mialam mu pomachac na pozegnanie ale sie powstrzymalam - w koncu ja tam pracuje :lol: :roll: i widzial moj beautiful aparacik :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Podryw ;)
« Odpowiedz #8 : 2006-02-21, 17:57 »

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #9 : 2006-02-21, 18:06 »
ej kurde kto niby nie lubi podrywu ??? ja UWIELBIAM podrywac zwłaszcza troszke młodszych :P
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

zakla

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #10 : 2006-02-21, 18:21 »
O nie, najlepiej to sie podrywa tych starszych, dojzalych i powaznych :diabel:
Zreszta innych nie ma sensu, bo mi sie nie podobaja :lol:
Oj duzo jest sposob, bardzo duzo zalezy od faceta :lol: To sie wyczuwa i wsio :P Moja znajomosc(niektorzy nazwa to podrywem) z pewnym osobnikiem zaczela sie od tego, ze cala grupka mielismy zajsc do sklepiku pierwszego wieczorka na obozie, a wszyscy mineli wejscie i weszlam tylko ja i on, o czym skapnela sie dopiero jak zamkna drzwi :lol: Mily usmiech, wygadanie, szczerosc i odwaga :diabolik: Troche jeszcze innych rzeczy zalezacych od cech osobniczych przedstawiciela plci brzydszej i jest Twoj :evil:
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #11 : 2006-02-21, 18:33 »
takich sie podrywa subtelnie :P zakluś
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Qaś

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #12 : 2006-02-21, 19:03 »
Odwaga,szczery usmiech i sukces gwarantowany :D
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #13 : 2006-02-21, 19:32 »
taaa... tylko najpierw trzeba mieć tą odwagę :P
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #14 : 2006-02-21, 20:23 »
jak widac moja teoria sie potwierdza.. :P
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: Podryw ;)
« Odpowiedz #14 : 2006-02-21, 20:23 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #15 : 2006-02-21, 20:24 »
taaa... tylko najpierw trzeba mieć tą odwagę :P
jeśli dany obiekt jest naprawdę wart zachodu to i odwaga się znajdzie ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Princessa

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #16 : 2006-02-21, 20:25 »
no odwaga wazna....choc niesmiale osoby czasem tez maja cos w sobie i przyciagaja....:P
i wlasnie jak obiekt serio wart zachodu to mzona sie przelamac :)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #17 : 2006-02-21, 20:49 »
trzeba być otwartym na wszelkie ewentualności i miec dobre gadane ale nie pyskać .. bo szare myszki nieciekawe .. a pyskate onieśmielają :P
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #18 : 2006-02-22, 17:39 »
ja powiem tak. Ja przy jakims fajnym i obcym chłopaku kompletnie nie wiem co mam powiedziec , bo ze znajomymi to nie mozna powiedziec, ze jestem nieśmiała, ale nie zmieniajmy tamatu... ktos ma jeszcze jakies pomysły na podryw? :P
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Princessa

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #19 : 2006-02-22, 19:41 »
poprostu najlepiej byc soba....usmiechac sie, jakies mile slowo powiedziec, komplemenciakiem rzucic. chlopcy lubia wesole, przyjacielskie dziewczyny.
niektorzy tez wola sie o dziewczyne postarac wiec najlepiej zrobic jakis krok i przystopowac zeby udac lekko niedostepna.
to ich zaintryguje...(zreszta nie wszystkich bo ci niesmiali to wiadomo)
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #20 : 2006-02-22, 20:25 »
Ja tam mowie "ale z Ciebie cham, wiesz?" albo "I nie ma Cie. Mogles przynajmniej seska napisac. Foch"
A potem mam: "Sorry, na serio. Nie moglem bo .... " "Przepraszam, nie jestes zla? Na prawe sorcia:*"
Itd itp :lol: Slodko byc takim podlym stworzeniem jak ja czasami :diabel:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Podryw ;)
« Odpowiedz #20 : 2006-02-22, 20:25 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #21 : 2006-02-22, 22:13 »
Ja raczej nikogo nie podrywam, jakos tak samo wychodzi :P
Ostatnio jednak cały czas wpadam na jakis chlopakow. Ide sobie, ide i nagle bum, nie zauwazylam nadchodzacego czlowieka, oczywiscie w 98% przypadkach sa to faceci, lol :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Jaśka

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #22 : 2006-02-24, 17:18 »
uśmiech i spojrzenie ( takie dluzsze) przede wszystkim :D
Jak sie kolesia tez zna dosc dobrze to w czasie rozmowy ( aale trzeba moment dobry znalesc :P) mozna dziugnac chlopaka w bok hehehehe ja tak robi i dziala, albo sie przekomarzac z nim ;D
Ehh poflirtowalabym sobie :P:P
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #23 : 2006-02-24, 19:25 »
Jaśka, podpisuję się pod Twoim ostatnim zdaniem ;)
Ostatnio (czyt. parę godzin temu :P) rozmawiałam z moim przyjacielem nt. seksu i tego, jak faceci postrzegają dziewczyny. No i w wielkim skrócie ci w miarę normalni i przyzwoici panowie dzielą panny na kilka grup (szuflad, jak to mój Braciszek określił) - w tym plastikowe, wytapetowane panienki, które są postrzegane jako świetny obiekt do 'przelecenia', naturalnie piękne dziewczyny, z którymi można coś myśleć na poważnie, pospolite brzydale i setki innych kategorii. Czyli potwierdza się to, co zawsze uważałam za najważniejsze - nie maskara a piękne wnętrze czynią dziewczynę atrakcyjną. Oprócz tego jakby dodać naturalne piękno nie zniszczone kosmetykami to już w ogóle raj na ziemi. A żeby nie było, że teoria ślepa i nie potwierdzona, to ja znam wiele dowodów na to, iż jest ona jak najbardziej prawdziwa. ;) To tak oczami moimi i panów z mojego otoczenia.
A jak poderwać? W lecie najlepiej. Gorąco plaża, kostium, uśmiechy tu i tam.. spostrzeżenia Fatt są dobre, aż wierzyć mi się nie chce kochanie, że Ty nikogo nie wyrywałaś, przyznaj się sprośnico ;)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #24 : 2006-02-24, 19:31 »
Toż ja cnotliwe dziewczątko jestem ;D Serio, nigdy i nikogo  , w przyszłości równiez nie zamierzam. Zbyt dużo nerwów by mnie to kosztowało ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

zakla

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #25 : 2006-02-24, 20:09 »
Yhym Fatt, wszyscy Ci wierza :lol:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #26 : 2006-02-24, 20:51 »
Moja powierzchowność pozwala mi wiarygodnie wytrwać w "nie-podrywaniu" :P
Czasami naprawdę fajnie jest sobie tak poobserwować -można się nowcyh tricków nauczyc ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

zakla

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #27 : 2006-02-24, 21:22 »
Trezba miec jeszcze kogo obserwowac... Ja w w tym wiejskim towarzystwie obserwowac moge glownie dupokretne kolezanki wszystkich facetow... Jak to sie mawia, doopa to nie kierownica, przynajmniej moim zdaniem :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Podryw ;)
« Odpowiedz #27 : 2006-02-24, 21:22 »

DeeDee13

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #28 : 2006-02-25, 22:47 »
Zbyt dużo nerwów by mnie to kosztowało ;)

ojj kosztuje... przynajmniej mnie... jak narazie 3mam się tej reguły co ty Fatty =D mam w d**** chłopaków i robię sobie od nich urlop. Teraz mam długoterminowego mam doła więc jest git tzn nie jest ale od kolesi sie trzymam z daleka. A wczesniej to lubiłam sobie poflirtować czasem... a jak?? nie wiem.. to samo wychodziło... nic nie planowałam...
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Podryw ;)
« Odpowiedź #29 : 2006-02-26, 11:23 »
Mój podryw?
Nie jest on wyszukany, ale zawsze to robię.
Porpostu - szczery, radosny uśmiech i miły ton rozmowy.
No i pierwsze wrażenie. Gdy widzę jakiegoś fajnego chłopaka zawsze się do niego uśmiechnę, pojde krokiem modelki i...? Zazwyczaj konczy sie to wspolna rozmowa, a pozniej i spotkaniami.
Pełna spontanicznosc i bycie soba + odrobina dziewczecego czaru, ktora kazda z nas ma w sobie.
I to wystarczy.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 28 zapytaniami.