Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..  (Przeczytany 10660 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #60 : 2006-06-12, 11:08 »
Super... :P Nie byłam świadoma ilu mam przyjaciół... teraz się nagle okazuje, że jestem okroną przyjaciółką, bo ich zaniedbuję... :P a ja nawet nei wiedziałam, że nimi są...
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #61 : 2006-06-12, 16:54 »
Pinka wszyscy nie mogą być przyjaciółmi - znajomymi tak, alee nie przyjaciółmi ;) bo przecież nie do wszystkich których znasz masz takie samo zaufanie i nie zawsze wszystko mówisz ;)

a ja.. chyba aktualnie nie mam takiej prawdziwej przyjaciólki/przyjaciela. Co prawda mam 2 baaardzo dobre koleżanki z klasy, z którymi mogę sobie pogadać praktycznie o wszystkim, jak coś jest nie tak to też prawie zawsze mogę im się wyżalić czy coś, ale one przyjaźnią się we dwie, a ja jestem tylko koleżanką dla nich, dobrą ale tylko koleżanką i ja je również uważam za świetnie koleżanki ;)
no i jest jeszcze siostra mojego :kocham: no ale z nią to też tylko się kumpluję, czasem gadamy, chodzimy z psami czy coś ;)

i czasem mi brakuje takiej przyjaciólki żeby móc z nią gdzieś iśc, pogadać, powygłupiać się.. :(
Zapisane

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #62 : 2006-06-12, 17:45 »
Pinka wszyscy nie mogą być przyjaciółmi - znajomymi tak, alee nie przyjaciółmi  bo przecież nie do wszystkich których znasz masz takie samo zaufanie i nie zawsze wszystko mówisz

eniqa ...ale na tym gg mam przyjacioł ..jednego przyjaciela poznałałam :) :D :D :D :D... na koncercie.... ale ta moja przyjaciołka jest Bardzo FAJNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...mnie i tak to nie przeszkadza..

..ale w klasie.. o matko... dopa/. ..wczoraj..spotkałam kolege i kolezanke z klasy..z kolega tylko rozmawiałam, .a z nią nie..tylko czesc. O_o ..aaa... i jeszcze jedną mam przyjaciołke.. ale do innej szkoły chodzi ..ale i tak  z nią mam kontakt na GG ;) !!!! ..

aa..i jeszcze mam taką Asie i Megi...one sa bardzo fajne.. a czasem przychodzi studentka ...tezz Bardzo FAAAAAAAAJNA!!!!!!
Zapisane
..... infde...

Forum Zwierzaki

Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedz #62 : 2006-06-12, 17:45 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #63 : 2006-06-12, 21:07 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 14:00 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #64 : 2006-06-12, 21:35 »
ja ciebie tez :P
Zapisane
..... infde...

Karolcia

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #65 : 2006-06-13, 17:42 »
ja ciebie tez :P

Pinka, nie - ja ciebie też, tylko my ciebie też... :P
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #66 : 2006-06-13, 17:53 »
koniec...na za dużo sobie zaczeła pozwalać :motz:...niech się wali...mam jeszcze dola :kocham: i pawła, justyne, marte, diabła borute i diabła rokite :ogien:...to mi wystarcza...ona jest gupia...a olka bardziej...daje się naciągać...a ona to wykorzystuje...kiedy próbowałam olce to wytłumaczyć nie zrozumiała :bezsilny:...woli jakąś debilke...którą zna od półtora roku...niz dobrą przyjaciułka (jaka skromność :lol:) którą zna od trzech lat...to ja ją przygarnełam kiedy przyszła do na ( ze względów zdrowotnych nie zdała do 3 klasy)...a niech się faka :new-alien:...jak woli naciagare anke...niech się wali...fak...zaczeła się WOJNA :boks: :klotnia: :evill: :sniper: :walenie: :killer: :ogien:
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Karolcia

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #67 : 2006-06-13, 17:54 »
O, masz... co za emocje... ;)
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #68 : 2006-06-13, 18:00 »
 :lol: naprawde na zadurzo sobie pozwala...współczuje olce
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedz #68 : 2006-06-13, 18:00 »

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #69 : 2006-06-13, 18:03 »
Karolcia .nio własnie :)
Zapisane
..... infde...

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #70 : 2006-06-13, 18:12 »
Ja osobiscie uwazam, ze nie mozna uwazasz, za przyjaciela, osobe ktorej sie nawet nigdy nie widzialo. Tak samo nie mozna uwazasz za przyjaciela osobe, z ktory sie glownie gada na gg, bez sensu...

Caly czas moja najlepsza przyjaciolka jest Agata i tak zostanie na bardzo, bardzo dlugo.. a przyjacielem krzysiek z ktorym sie wrescie dogadalam  ;p
Reszta to tylko kumple, bardziej lub mniej sie liczacy  :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #71 : 2006-06-21, 09:12 »
Moje w tej chwili najlepsze psiapsióły, za które dam się pokroić... Wera i Weronika :D Dzięki Werze dzisiaj nie jestem sama już :) A Wera dzięki mnie.... Weronika dzięki Werze... Jakieś to zagmatwane
Zapisane
Why so serious?

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #72 : 2006-06-21, 12:23 »
A ja... tak, wokół duuużo znajomych, kumpelek, i w ogóle... Ale tak naprawdę, prawdziwej bratniej duszy, za którą oddałabym wszystko, dałabym się pokroić, nie mam... :( I mimo tego, że co niektórzy zapewniają, że tak nie jest, to ja widzę, że po prostu nie jestem tym, kim powinnam być... :(
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

Katarzyna

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #73 : 2006-06-24, 22:03 »
Oj... Moja bratnia dusza...
Poznałam ją jakieś 6 czy 7 lat temu. Przyjechała do Polski i chodziła ze mną do klasy. I właściwie byłyśmy ze sobą cały czas. Osoba, która zna mnie lepiej, niż ja sama siebie znam (i odwrotnie). Relacja chyba nie do opisania...
3 lata temu wróciła do domu. Czyli jest 1700 km. ode mnie. A dodam, że jest to 1700 km. na wschód - czyli nie żadna tam Europa Zachodnia z powszechnym dostępem do Internetu, jakimiś komunikatorami, skype'ami czy co-tam-jeszcze-technicznego na każdym kroku...
No i nie jest łatwo. Odkąd wyjechała widziałam ją raz - półtora roku po jej wyjeździe, półtora roku temu. Była tu tydzień.
A jednak wciąż zna mnie lepiej, niż ja sama siebie znam. I kiedy np. pokłóciłam się z przyjacielem, to ona krzyczała mi do słuchawki: "Jak on mnie już wkurza! Co on sobie myśli! Po tym, co mówił ostatnio, nagle się TAK zachowuje?!" - i inne podobne :) - i wyjaśnię, że po pierwsze osobiście nigdy go nie spotkała, a po drugie - miała zupełną rację we wszystkim, co powiedziała.
No i największa trudność w tej przyjaźni? ... Jak wyślę list, to odpowiedź dostanę nie wcześniej, niż po dwóch-trzech tygodniach. Poza tym - każdemu życzę takiej przyjaźni, bo chyba nie ma silniejszej.
A jej niespełna dwuletnia siostra nazywa się Kasia. Po mnie. (tzn. w rzeczywistości ona nazywa się Katia - ale i tak tam mówią na nią Kasia. A ja nazywam się Kasia, ale od czasu jej narodzin - na mnie mówią Katia :P )

To historia numer 1.
A historia numer 2? MAKZAG. (*taki skrót od: Małgosia, Agata, Kasia, Zuz, Ala, Gosia). Nasza szóstka,zawsze razem. Pomyślcie o takich książkach dla nastolatek o "grupie przyjaciółek", o jakiś filmach, kreskówkach, komiksach - gdzie główne bohaterki to właśnie taka grupka przyjaciółek - i u nas to właśnie jest TAK.
Jak mam jakiś problem, to dzwonię do jednej z nich. I wiem, że za 5 minut będą wiedziały wszystkie, wszystkie obgadają to między sobą i zaraz dostanę jakiś telefon ze wspólną radą :D No i te babskie wieczory... Z filmami, muzyką, winem, lodami i innymi słodyczami! No i babskie wakacje - dwa tygodnie w zeszłym roku, dwa tygodnie w tym (już od pojutrza!).
I dialogi w stylu:
"- Co Ci jest?
- Nic!
- Zakochałaś się?!
- Nie, coś ty!
- ZAKOCHAŁAŚ SIĘ!
- No co ty, nie bądź głupia! Nie miałam w kim! Ale naprawdę NIE! "
I w końcu okazuje się, że oczywiście,że TAK, tylko któraś z MAkZAGów zorientowała się przede mną :D

Jednym słowem... Straszne mam szczęście.
Zapisane

Karolcia

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #74 : 2006-06-25, 18:42 »
Heh, fajne, ja też bym chciała mieć takie kumpelki :D Ja mam co prawda bardzo dobre koleżanki, al tylko koleżanki, które - gdy im powiesz, że podoba ci się jakiś chłopak - to raczej nie wesprą cię na duch tylko prędzej pójdą do niego i mu coś nagadają. Taki świnski dowcip. Ale fajne koleżanki. Lecz TYLKO koleżanki ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedz #74 : 2006-06-25, 18:42 »

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #75 : 2006-09-18, 21:56 »
sorki za topik..ale chce coś opowiedzieć...
bylam na wakacjach...w mikoszewie...i jak przyjechalam do mikoszewa .to patrze ze jest moja  naj naj naj nja nja nja nja nja nja nja nja naj anj anja nja naj naj najlepsza kumpelka :D .... bardzo się z tego cieszylam ..ze jak ją zobaczylam :D ...ona jest suuuuuper :D
Zapisane
..... infde...

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #76 : 2006-09-19, 06:48 »
Anka wojciechowska niepowinna dostać miana przyjaciółki, nie dośc że obrarza się oto że ja nichce chodzić na sk8 park to jeszcze mówi na wszystkich mojeich kolegów i koleżanki że oni są gupi i tylko udają że mnie lubią, ona myśli że będzie mnie wykorzystywać do przykręcania tracków a potem się namnie obrazi że ja ma już dość i że moge lepiej spędzać czas a nie tylko poatrzeć jak się podnieca że zijedzie ztego, zrobi to, a natym zrobi to itp.  a ja musze udawać że ją lubie
tak naprawde to niemam przyjaciułki, moją jedyną przyjaciółką jest moja poducha
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #77 : 2006-09-19, 15:32 »
Ja myślałam że mam ale cóż... Kłótnia dzisiaj była. Ona kradła kiedy ja się pytałam o dezodorant. Nie wiedziałam o tym. Jak ją znajdą to i ja będę miała problemy....
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #78 : 2006-09-19, 15:33 »
szkoda że niemam żadnej bratniej duszy mogła bym się teraz przynajmniej wyzalić
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #79 : 2006-09-21, 08:52 »
mogę stwierdzić,że bratnią duszę mam...ale tylko jak obie mamy w czubie. :hmmm: Inaczej to się żremy....
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #80 : 2007-02-28, 16:54 »
ja nie wierzę w przyjaźń, w bratnie dusze... ktoś już dawno temu zabrał mi tą wiarę i nie oddał a potwierdziły mi to wielokrotnie osoby, które były mi najbliższe...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedz #80 : 2007-02-28, 16:54 »

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #81 : 2007-02-28, 17:28 »
Ja mam może nie bratnią dusze ale taka najbliższą przyjaciółkę Wiole :)) i mam jeszcze przyjaciółke Asie tzn jest nia od niedawna i zobaczymy czy to przetrwa :)):PP Wydaje mi sie że tak ;))
A dużo mam znajomych którzy mówią że ja jestem ich frend ale może ja dla nich bo oni dla mnie nie ... niby im ufam itp mowie im o problemach ( bo moje i tak sa banalne ) ale zeby tak to nie ... choc bardzo ich lubie i zalezy mi by oni mnie liubili nic poza tym i jak oni sie pytaja "Jesteś moja frend?" Albo "Kochasz mnie?" to sie nie odpowie "nie" bo nie wiem ale ja nie umiem ... boje sie że przestaną mnie lubic albo się obrażą :((
Tez tak macie ?? Tak ja dziś taka koleżanka "Kocham Cie Monisiu:*" No to ja nic, a ona " A Ty mnie?" To ja ja zawsze "Ja Ciebie też" :((Strasznie mnie to od jakeigoś czasu męczy :/
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #82 : 2007-02-28, 21:01 »
Nie cierpię mówienia "kocham Cię" przez znajomych, przyjaciół i takie tam. To wg mnie zarezerwowane jest dla mojego męża, rodziców, i to by było na tyle. Nie wyobrażam sobie mówienia tego do mojej największej przyjaciółki. Jest to dla mnie zaniżanie znaczenia tego wyznania.
Zapisane

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #83 : 2007-02-28, 21:35 »
No właśnie ... ale ja nigdy nie umiem sie wymigać z tego :( a takie rzeczy to raczej nie żeby mówić jakimś tam koleżnkom :/ Nawet jeśli są z tobą blis(z?)ko to bez przesady :(;PP
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #84 : 2007-02-28, 22:57 »
ja pisze sobie z przyjaciolkami ze ich kocham, wysylamy sobie wierszyki na dobranoc, caluski, na powitanie zawsze buziaczek i uscisk tak samo pozegnanie. jestesmy sobie tak bliskie...w sumiem to mam 2 takie baaaaardzo bliskie mi osoby 2, ktore tez sa w moim zyciu bardzo wazne, ale to takie bardziej the best kumpele niz przyjaciolki oraz caaaaale grono innych :P
przyjaciela (faceta, bo tam byla mowa o dziewczynach) to mam tak naprawde 1, ale za to bardzo kochanego :)
Zapisane

Asiula93

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #85 : 2007-03-08, 22:08 »
Ja mam taką osobę. I jest nawet zalogowana na forum, wiec napewno to przeczyta=] Jest dla mnie koimś więcej niż zwykłą koleżanką. Rozumiemy się bez słów, wiem ze nidy mnie nie opuści. Kocham ją jak siostrę, mamy zupełnie inne charaktery ale to nie stanowi dla nas żadnej przeszkody=] Monika pozdro 4u!!!  :tuli:
Zapisane

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #86 : 2007-03-09, 19:37 »
 Miałaś rację - czytam :) Wielkie dzienki! Wzruszyłaś mnie tym :) Wielkie buziaki :*:*:*
Zapisane
cZŁOwiek

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #87 : 2007-03-09, 21:51 »
A ja przestaje wierzyć w przyjaźń. Mam kochane kumpele, bez których ne mogę żyć. Ale ja jestem chyba za młoda, żeby nazwać coś przyjaźnią, czy miłoscią. Nie mam do nikogo zaufania takiego, żeby powieżyć mu jakikolwiek sekret. Czasami tylko coś z siebie wyrzucę. Niektórzy mnie traktują, jako przyjaciółkę. Ja tego.. nie odwzajemniam. Taki bezuczuciowiec ze mnie..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedz #87 : 2007-03-09, 21:51 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #88 : 2007-03-09, 22:02 »
Al-Zahara - a może to i lepiej, czasami za szybko nie mówić o przyjaźni, bo się można zdziwić później :/. Dlatego ja mam tylko jedną przyjaciółkę - i wystarczy
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #89 : 2007-03-10, 10:50 »
Ja nie mam w ogóle przyjaciół.
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 27 zapytaniami.