Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Przeciwieństwa się przyciągają?  (Przeczytany 3077 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Przeciwieństwa się przyciągają?
« : 2006-06-21, 07:45 »
Tak jakoś mi przyszło to na myśl. Wasz idealny partner powinien być do was podobny czy wręcz przeciwnie? Chodzi mi tu głównie o cechy zewnętrzne, ale o tych wewnętrznych też możecie ( :P )się wypowiedzieć.

Jeśli chodzi o mnie, to jestem blondynką o niebieskich oczach i nie wiem jak blondyn o niebieskich oczach może się komuś wydawać idealny. :lol:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #1 : 2006-06-21, 09:23 »
Pewnie że przeciwieństwa się przyciągają ;D ja bym w życiu nie chciała mieć chłopaka tak brzydkiego jak ja :P I najlepiej żebyt nie miał brązowych włosów jak ja... :P
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #2 : 2006-06-21, 10:12 »
Zalez... Pod względem wyglądu... W tej chwili mój K. pod kolor włosów nie jest taki jak ja :D Bo farbnęłam na czarno, ale poza tym to oczy mamy podobne :) A co do wewnętrznych cech... Też jest podobny do mnie, nieśmiałość... Ciężko znosimy samotność :P Ale poczucie humoru on ma większe :D
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedz #2 : 2006-06-21, 10:12 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #3 : 2006-06-21, 10:24 »
Hm, myślę, że to powiedzenia odnosi się raczej do osobowości... może odmienne osobowości się przyciągają, fascynują innością, ale nie wiem jak z tym na dłuższą metę, żeby żyć razem trzeba mięć dużo wspólnego - poglądy, ulubione zajęcia.
Co do wyglądu, nie patrzyłam nigdy na to w ten sposób, że facet powinien do mnie pasować jak torebka... Ale ogóle ubustwiam blondynów, rudych, czarne kudełki i bazowe... wszystko w odpowiednich połaczeniach... :D Różni ludzie mi się podobają - muszą mieć to coś ciekawego w wyglądzie - i wtedy wgapiam się w takiego delikwenta w metrze aż mi głupio... :P Te śliczne jasności, wyblakłe są piękne, i też jak są ciemni... akurat kolor nie jest tak ważny, musi być do tego odpowiedni "kształt"... :D No...Ogólnie patrzę na ludzi pod względuem ciekawych elementów w wyglądzie... :D
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #4 : 2006-06-21, 10:27 »
No fakt, na pierwszym planie, w puierwszej chwili wygląd sięliczy. Ale potem dla mnie zajmuje 1 miejsce charakter. Nie rozumiem tych, które związują się z cud - miód chjłopakami, a potem płaczą, bo chłopak miał zryty charakter... Ale ona tego ni widziała. O nie. Tylko jego wygląd.
\A prawda jest taka, że gdy zakochasz się w charakterze, to i nawet najmniej urodziwy facet wyda się jak Orli Bloom :)
Zapisane
Why so serious?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #5 : 2006-06-21, 10:36 »
O fu... :P Bloom...

Na pewno nie związałabym się z nikim (ani nic innego) jakbym go nie znała, jego poglądów, zachowań (ble, nie znoszę żałosnych facetów). W sumie chyba jest różnie. Raz sięzaczyna od zwrócenia uwagi na wygląd, interesuje siętą osobą - wgłębia, a innym razem poznaje kogoś jako kolegę/koleżankę, poznaje lepiej, odkrywa.

W moim przypdaku to albo znałam chłopaka dłużej i piękny nie był, nie brzydki - nie zastanawiałam się nad tym, ale nic do niego nie czułam. W innym to był chopak ponoć przydki jak noc, tzn. każdy kto go spotykła potem mi opowiadał jaki to on okropny, więc pewnie tak jest, aż się dziwię, że ja tego nie widzę, ale jak mnie spytał o chodzenie to powiedziałam nie - bo on jest okropny z charakteru, po prostu porażka... Więc raczej wygląd mnie nie odrzuca, może przyciągać... Raczej odrzuca mnie zachowanie, np. bekanie... boże, jak mi kolega raz pokazał odgłos z wnętrza piekieł, to już tylko z tym go kojarzę... X_x I jak na niego patrzę, to jest dla mnie obleśny...
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #6 : 2006-06-21, 10:50 »
A tak apropo, to w jednym chłopak powinien brac przykład z dziewczyny: dbać o siebie :P
Zapisane
Why so serious?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #7 : 2006-06-21, 10:51 »
Albo dziwczyna z chłopaka - różnie bywa... ;)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #8 : 2006-06-21, 10:53 »
Ale raczej jest chłopak z dziewczyny... W sumie my zawsze chcemy być piękne, pachnące i w ogole cacy :P I wszystko dla facetów, jak my sie staramy :D
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedz #8 : 2006-06-21, 10:53 »

thrilly

  • Gość
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #9 : 2006-06-21, 11:34 »
wygląd się liczy i to bardzo dla każdego z nas.. słysalam, że dzieci wybierają partnerów podobnych do ich rodziców :P (córka-ojciec, syn-matka) to się zgadza chyba bo mi się zawsze podobali faceci o typie urody mojego ojca :D

(victor valdes moim faworytem ;D )
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #10 : 2006-06-21, 11:58 »
wygląd się liczy i to bardzo dla każdego z nas.. słysalam, że dzieci wybierają partnerów podobnych do ich rodziców :P (córka-ojciec, syn-matka) to się zgadza chyba bo mi się zawsze podobali faceci o typie urody mojego ojca :D

(victor valdes moim faworytem ;D )

Nie zgodze sie z tym że dzieci wybierają partnerów podobnych do rodziców.Mój ojciec ma czarne włosy,piwne oczy a mi podobają sie ciemni blondyni z jasnymi oczami  :D

Jeśli o mnie chodzi to najlepiej żeby z wyglądu mój facet był inny niż ja (blondyn  :kocham: ) ale charakter najlepiej żeby miał podobny.
Co do tego że przeciwieństwa sie przyciągają to święta prawda.Mam przykład ze mną i z moim przyjacielem-jesteśmy zupełnie inni (pod względem charakteru) ale mimo to super sie dogadujemy
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #11 : 2006-06-21, 12:11 »
Nawet nie chodzi w tym podobieństwie o wygląd, a o psychikę. Np. córka pijaka usilnie nie chce mieć tkaiego męża, a i tak często się zdaża że się tak wpakuje.
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #12 : 2006-06-21, 15:06 »
A tak apropo, to w jednym chłopak powinien brac przykład z dziewczyny: dbać o siebie

Jakbym miała chłopaka i dbałby o siebie tak samo jak ja, to matko kochana, oc by z niego było... Wiek 16 lat i broda do pasa :lol22:
(Żeby nie było- nie mam wcale brody :))
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #13 : 2006-06-21, 15:56 »
Kaira ze mną jest tak samo :lol:
Nawet ostatnio poznałam fajnego gościa, ale to,że on jest wypacykowany,zadbany i do tego pedant a ja straszna fleja..no taka kombinacja mnie odstraszyła :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #14 : 2006-06-21, 16:24 »
Swoją droga- taki chłopak- moje przeciwieństwo:

Blondyn, wysoki, niebieskie oczy, jasna cera, ne okularnik (nie mam nic do okularników :)), szczupły, miły dla wszystkich, nie uczyłby się zbyt dobrze, w muzyce byłby skierowany tylko i wyłącznie na jakiś metal labo coś takiego  :lol:, lubiłby dyskoteki, flirty, komplementy, nienawidziłby zwierząt, nie bałby się okaleczonych ludzi, byłby skromny, nie znosiłby historii, ciągle by nawijał po angielsku, bo nie kochałby polskiego języka, nikogo by nigdy nie uderzył, nie bluźniłby... I ubierałby się jak dziewczyna :P  :lol22:

Jideał  :lol: :lol22:

Nie ma to jak skrajność  :lol:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Forum Zwierzaki

Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedz #14 : 2006-06-21, 16:24 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #15 : 2006-06-21, 16:40 »
humm kaira :P Musiałabyś zobaczyć moją skrajność :P

ciemny blondyn cały w pryszczach, wysoki, szczupły, niebeiskie oczy, noszący okulary, idelnie równe i białe zęby, na skóze ani jednej blizny, jasna cera, krótkie włosy, małe usta, maleńka broda, idealne paznokcie, ubierałby się na różowo, nosiłby spódnice  :lol: (z własnej woli nigdy nei wkładam spódnicy ... :P )  słuchałby popu  ,  hh i tokio hotel, byłby chwalipiętą, niczego się nei bał, pedant, kujon, kondycje miałby lepszą niż niejeden sportowiec, nienawidziłby zwierząt, kochał swoje rodzeństwo znajomych i nieznajomych lał bez przerwy, pijak, palacz, ćpun, leci na każdą dyskotekę, uwielbiałby wynosić śmieci...

czy ja wiem czy przeciwieńśtwa się przyciagają :P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #16 : 2006-06-21, 16:45 »
Daj spokój xD Na wygląd- to moje przeciwieństwo może być, byleby się nie malował xD
Tylko te kilka cech charakteru...

Jeszcze jedna rzecz- byłby pedantem...
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #17 : 2006-06-21, 17:16 »
hummm ja znam osobę bardzo podobną do twojego opisu tylko nie maluje się i nie ubiera jak dziewczyna ... no i nie wiemc zy jest pedantem :P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #18 : 2006-06-21, 17:50 »
hYMM...Czy przeciwieństwa się przyciągają?Sama niewiem....
Podobają mi się trzej (tak,tak :P) chłopcy (w tym jeden najbardziej :P) i nie wspominając o tym,ze sa o rok mlodsi (a wlasciwie to nie o rok mlodsi,a rocznikowo młodsi :P)..i oprócz kilku wspólnych cech są zupełnie inni :P A dzięki jednemu z nich,bardzo zaczeły mi się podobać (nie no wcześniej też mi się nawet podobały,ale nie tak) rzeczy,ubrania typu no..'military' :D :P I chętnie zaopatrzyłabym się w parę rzeczy w sklepie takim jak np. 'Fort',gdyby nie to,ze wszystko jest tam na mnie za wielkie :P
Dobra,koniec offa :P
słysalam, że dzieci wybierają partnerów podobnych do ich rodziców :P (córka-ojciec, syn-matka)

Chym..u mnie to może nie to,żw w typie ojca,ale..brata :P
Znaczy no zawsze wydawalo mi się,że wole 'ciemniejszych' :P Nie-blondynów...
A oni trzej są blondynami...(dwaj jasnymi,jeden ciemny blondyn :P) i...mój brat jest blondynem :P
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #19 : 2006-06-21, 20:15 »
Przeciwieństwa raczej się przyciągają :P ale może nie zupełne przeciwieństwa, bo wtedy osoby nie mają o czym gadać :P
Ja mam chłopaka, który jest w jakimś stopniu moim przeciwieństwem, szczególnie jeśli chodzi o wygląd. Ja - brązowe włosy, 160cm wzrostu, szaro - zielone oczy. On - blondyn, 187cm wzrostu, niebiesko - zielonkawe oczka. Ja słucham rocka, on techna. Ja pływam, on gra w siatkówke. Nie mam żadnych nałogów natomiast on jest nałogowym palaczem. Dużo tego wymieniać :P:P:P Lecz jednak jest to "coś" co nas do siebie przyciąga...
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #20 : 2006-06-21, 22:13 »
Nieee... Chłopak podobny do ojca albo do brata? Starczą mi oni po jednym egzemplarzu, stanowczo :D
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedz #20 : 2006-06-21, 22:13 »

thrilly

  • Gość
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #21 : 2006-06-22, 00:01 »
a wiecie co kiedys myslalam ze facet mojej kolezanki to jej brat tacy sa podobni do siebie :D
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #22 : 2006-06-22, 10:30 »
Niezbyt miła pomyłka :)
Ale w sumie u każdego człowieka jest inaczej, niektórzy lubią kobiety/facetów podobnych do siebie, a inni całkowite przeciwieństwa... Bo przeciwieństwa się nawzajem uzupełniają.
Zapisane
Why so serious?

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #23 : 2006-07-02, 20:13 »
Czy przeciwieństwa się przyciągają?
ZDECYDOWANIE! :kocham:
Szczególnie te charakterne. ;)
Zapisane

Arya

  • Gość
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #24 : 2006-07-02, 21:59 »
no różnie raczej xD jeden chłopak, który mi się podobał miał baaardzo podobny charakter (no, może był bardziej spontaniczny xD), i w jakoś nie wyobrażam sobie, żeby spodobało mi się moje przeciwieństwo. Uch, to musiałby być straszny mięczak :P i pedant. i kujon xD

Cytuj
Chodzi mi tu głównie o cechy zewnętrzne

a co do tego.. też różnie :P raz podobał mi się jasny blondyn z szarymi oczami (i długimi włosami. i był nawet wyższy ode mnie. i w ogóle był przystojny. po co ludzie się wyprowadzają? xD) , a raz szatyn z niebieskimi, a innym razem szatyn z brązowymi (ale tylko z wyglądu :P świnia z niego straszliwa była xD)
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #25 : 2006-07-06, 22:17 »
Mi się podoba gość podobny bardzo z charakteru do mojego ojca. Ale z wyglądu nie. Mój ojczulek ma czarne włosy i zielone oczy, a Wybranek Mego Serca ma plowe włoski i szaro-zielone oczyska... Mmm ;] A czy podobny do mnie? Może troszeczkę szalony jak ja, heheh :P Ale ja mam ciemne włosy, karnacje, oczy...
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

thrilly

  • Gość
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #26 : 2006-07-06, 23:15 »
w sumie to fajnie jakby to było regułą że PRZECIWIEńSTWA- przynajmniej bym miała hiperprzystojnego, pięknego:D, bogatego faceta z niebieskimi oczami, ciemną karnacją i ciemnymi włosami.. tylko nie wiem jak przeciwstawić coś do mojego wzrostu.. :P
Zapisane

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #27 : 2006-07-13, 14:25 »
Przeciwieństwa się przyciągają? Oczywiście! :) I to właśnie jest świetne. Cudowne. Bo... przeciwieństwa są intrygujące i dlatego nam się nie nudzą. :)
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

Forum Zwierzaki

Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedz #27 : 2006-07-13, 14:25 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #28 : 2006-07-15, 14:16 »
Ja tak pół na pół... Bo kiedy poznałam faceta takiego jak ja, to nie bardzo, a z kolei jak znam moje przeciwieństwo to się płoszę... Ale takie delikatne przeciwieństwo - czemu nie? :)
Zapisane
Why so serious?

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Przeciwieństwa się przyciągają?
« Odpowiedź #29 : 2006-07-15, 16:13 »
Moi rodzice... :lol:
Do tej pory nie mogę pojąć, jak to się stało :D .
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.148 sekund z 27 zapytaniami.