Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Potrzebna porada tapicera  (Przeczytany 718 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Potrzebna porada tapicera
« : 2007-02-06, 09:12 »
Ludzie, ratunku ;p Może ktoś z Was ma w rodzinie lub wśród znajomych tapicera albo innego znawcę mebli? Rzecz w tym, że szukam kompletu wypoczynkowego. Przeglądam oferty w necie, wysyłam pytania do producentów i... jestem w kropce. Znalazłam piękny komplet, którego jedyną wadą do tej pory była cena. Teraz pani odpisała mi, że wypełnienie poduszek i siedziska stanowi wysokosprężysta pianka. Jestem zaskoczona, bo wszystkie inne komplety oprócz pianki mają sprężyny, czasem też silikon... Nie wiem, co robić, czy mam zapłacić 3 razy więcej i kupić meble piękniejsze, ale nietrwałe? A może one wcale nietrwałe nie są?  :help:

Zwariuję, zanim kupię te meble... Najpierw kolor "amazone" (do tej pory nie wiem, jak wygląda, bo próbka nie dotarła), teraz pianka... :Oo: 
Zapisane
IBDG Wrocław

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Potrzebna porada tapicera
« Odpowiedź #1 : 2007-02-06, 16:50 »
ja też tak kiedyś kanapy szukałem - oj jak ja się naczytałem jaki ja mądry byłem - a po pierwszej nocy - zrozumiałem że to był mój największy błąd...:(
Meczyłem się na tym z parę lat, dopoki w kace desperacji nie zciagnołem ze strychu starszego łozka :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Potrzebna porada tapicera
« Odpowiedź #2 : 2007-02-06, 18:09 »
Galago, Ty mnie nie strasz :o Czyli trzeba najpierw przespać się w sklepie, a potem kupować? ;p Najgorsze, że jeden z fajnych kompletów jest w sklepie wyłącznie internetowym, więc nawet taka opcja nie wchodzi w grę...

A, już mam próbkę "amazone" Normalna czekoladka :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Potrzebna porada tapicera
« Odpowiedz #2 : 2007-02-06, 18:09 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Potrzebna porada tapicera
« Odpowiedź #3 : 2007-02-07, 22:34 »
Wysokosprężysta pianka?? Popytam :] a nie ma informacji o tym w necie??
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Potrzebna porada tapicera
« Odpowiedź #4 : 2007-02-08, 18:32 »
Właśnie na poradnikowej stronie jednego z wytwórców mebli znalazłam dosłownie jedno zdanie na ten temat, które potwierdza moje podejrzenia... Sama pianka nie jest ani tak wygodna, ani trwała, jak sprężyny. A te "piankowe" meble takie ładne! Ech, co im szkodzi włożyć sprężyny w środek? I jeszcze taką kasiorę chcą za te meble :roll: Muszę jeszcze się upewnić, że kobieta czegoś nie pokręciła...

No więc dostałam drugą odpowiedź, z której wynika, że sprężyny jednak są, tyle, że poziome, a nie, jak zazwyczaj, pionowe. Do tego elastyczne pasy... No to już wiem, że są, ale dalej nie wiem, czy lepsze poziome, czy pionowe... :roll: :niepewny:
« Ostatnia zmiana: 2007-02-09, 19:20 autor IBDG »
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 23 zapytaniami.