Multimedia > Gry

Problemy z grami - temat ogólny

(1/3) > >>

lis:
Założyłem taki oto temat dla wszystkich,którzy mają jakieś techniczne problemy z daną grą - może uda nam się nawzajem pomóc?  :)

No więc,mam problem z demem gry The Settlers: Rise of the Empire - gdy próbuję uruchomić grę wyskakuje mi okienko:

" fatal error    graphics adapter does not meet minimum requirements. At least 70 MB of available video memory required,only - 1805 MB detected. "

O co tu,chodzi?,co jest nie tak z moją grafiką? ...  :roll:

Iras:
:lol: owszem - jest cos nie tak :P jest za dobra... :P sprobuj pobawic sie ustawieniami typu zmiana zgodnosci, zmiana rozdzielczosci itp.

lis:
...Dziwne,gra jest w miarę nowa / 2006,7 rok / i na poprzednim kompie demo troszkę przycinało,a tu w ogóle nie odpali ... a rozważałem kupno pełnej wersji gry,zwłaszcza że edycja kolekcjonerska jest teraz w wyprzedaży ...
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=855
Niestety,nie umiem za bardzo bawić się ustawieniami grafiki ... ustawień w samej grze nie mogę zmienić,bo nie uruchamia się nawet menu,błąd wyskakuje na samym początku przy próbie uruchomienia gry ...

Iras:
hmmm... a sterowniki do grafiki najnowsze?

o i jka karta graficzna?

lis:
Karta to ATI Radeon HD 4870 512 MB,sterowniki z lutego - 9.2 - bawiłem się ustawieniami w ATI Catalyst,ale nic to nie dało ...

Cały komp,to:

płyta główna: ASUS M3A78 - EH
procesor: AMD Phenom X3 8650 2,3 Ghz
zasilacz: Chieftec CFT- 750 - 14C - 750 Vat
4 GB RAM
Windows Vista ultimate 64 bit

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona