Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Chcę przytyć....  (Przeczytany 10281 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Chcę przytyć....
« : 2003-07-11, 11:11 »
Wszędzie są porady, jak schudnąć. Nigdzie jednak nie pisze, jak przytyć! Jestem bardzo szczupła... czy znacie jakieś sprawdzone sposoby jak przybrać na wadze? Nie chcę już dłużej wyglądać jak patyk...!
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

myszka

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #1 : 2003-07-11, 11:54 »
Dużo jeść, mało się ruszać. Szczęściara :P
Zapisane

anneri

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #2 : 2003-07-11, 12:53 »
A ile masz lat szczesciaro? Jesli okres dojrzewania masz przed soba to niczym sie nie martw. W wieku 10-13 mialam niedowage. Teraz (17 lat) moja waga jest juz okreslana jako prawidlowa;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chcę przytyć....
« Odpowiedz #2 : 2003-07-11, 12:53 »

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #3 : 2003-07-11, 12:54 »
ta to ma dobrze , rada dla ciebie : jedz dużo słodyczy
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

myszka

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #4 : 2003-07-11, 13:36 »
Nie tyle słodyczy, co węglowodanów w ogóle, a więc: dla ciebie dużo białego pieczywa, makarony z tłustymi sosami na mące, ciasta, ciasteczka.
Zapisane

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #5 : 2003-07-11, 14:20 »
mi wystarczają słodycze  ;)
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #6 : 2003-07-11, 14:40 »
szczesciara! ja "aż że" zostalam prawie wegetariankom, i mi z tym dobrze, bo mienska wolowego wstyd mi jesc, bo drob to jeszcze jeszcze, ale kroffka, co mleczko daje, to "aż że" grzech... ;) Pozniej wspomnisz me slowa, powiesz, "ach, dlaczego wtedy zaczelam sie dochudzac, przecie tera ja za gruba jestem" :lol: i  tak niedlugo ta spolecznosc nas wyrzuci z orbity, tacy wszyscy grubi jestesmy ;) ja sie jako tako trzyzmam z ta wegetarialnoscia ;)
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #7 : 2003-07-11, 15:40 »
Tych różnych słodkości nie dam rady za dużo zjeść... ale chlebek zajadam z apetytem ;) Mam 15 lat i nie uważam, że jestem szczęściarą... schudnąć jest moim zdaniem łatwiej, niż przytyć  :P  :roll:
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

myszka

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #8 : 2003-07-11, 15:41 »
I tu się mylisz - ja na schudnięcie 5 kg muszę pracować ciężko, a na przytycie 5 kg wystarczy, że przez tydzień zjem normalne posiłki :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chcę przytyć....
« Odpowiedz #8 : 2003-07-11, 15:41 »

Gerda

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #9 : 2003-07-11, 16:47 »
no ja też chciałabym schudnąć :) wiesz, co powiem ci jedno, odżywiaj się zdrowo, ciesz się taką urodą jaką masz, bo potem po urodzeniu dzieci możesz rzeczywiście, aż nadto przytyć  :roll: a chciałabyś tego ??? zresztą moja siostra też jest szczuplutka, ma niedowagę, ma 19 lat, obżera się non stop i do tego np. ostatnio przed maturą schudła 4kg :) a jadła tak jak zwykle  :wink: Mi przydałaby się jakaś dietka, ale tak sobie mówię, Karolina od jutra zaczniesz, a może lepiej nie od poniedziałku, tylko mija tydzień za tygodniem i nic hehe  :lol: no, ale jak ja się na plaży pokażę ??? teraz to chyba rzeczywiście wezmę się za siebie :)  ;) No trzymaj się i myśl o sobie pozytywnie  :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #10 : 2003-07-11, 19:04 »
hehe jak ajetsm bardzo bardzo  chuda to jedz duzo czeklady mniam!!!!!! pizzy!!! mnaiam!!!!!! zarac a mac donalda mniam!!!pierogo nalesnikó mniam!!! i wrzyskego co pyszne slodkie i wapsnaoiląe mniam!!!!!! a my ci bedmzy zadorsci..my wdszytskei odchudzjace sie:(
Zapisane

kareena

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #11 : 2003-07-11, 20:02 »
chrupusiu szczęściaro!  tez bym tak kciała... ale gdzieee tam... ja oczywiście ważę o wiele za dużo .. buuu ;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #12 : 2003-07-11, 20:05 »
ja moze nie o wiele..ale  trche by sie schudlo i by bylo  w porzdku..
Zapisane

tiaraa

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #13 : 2003-07-11, 23:12 »
ja zzebym wyglądała tak w miare dobrze musiałabym schudnąć z 15 kilo wcale nie żartuję byłam w 1 liceum ważyłam 42,5 wychodząc z liceum ważyłam 65. Mała przesada nie? dodam że mam 150cm w kapeluszu i uwierz mi zazdroszcze ci tak bardzo, że nawet sobie nie wyobrażasz, nie martwić się o swoją wage? Boże jaki luksus nie myśleć codziennie o sobie jak o tłustym grubasie wolałabym wiedziedzieć że jestem wieszakiem i myśleć jakby tu przytyć, po za tym chudsze znaczy zdrowsze
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #14 : 2003-07-12, 08:47 »
heh no ja tez zadroszcz ofocrse..aklenie zawsz cyzm chudze tym zdorwsze bardzo czte chude osoby maja ruzne chorby  maja porbemy z dojrewaniem.. taie tam..najlpiej byc akurat:) aja musz shcudnac:(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chcę przytyć....
« Odpowiedz #14 : 2003-07-12, 08:47 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #15 : 2003-07-12, 11:07 »
Ja też chcę schudnąć... Niby mam BMI 18,0... 160 cm wzrostu, 48 kg... (myślałam że 50 ale okazało się że mam zepsutą wagę)... ale i tak mam duużeeego brzucha!
Zapisane

sabriel

  • Gość
Re: Chcę przytyć....
« Odpowiedź #16 : 2003-07-12, 13:55 »
Cytat: chrupusia
Wszędzie są porady, jak schudnąć. Nigdzie jednak nie pisze, jak przytyć! Jestem bardzo szczupła... czy znacie jakieś sprawdzone sposoby jak przybrać na wadze? Nie chcę już dłużej wyglądać jak patyk...!


Ojejku!!!!     :shock:    
Nic prostszego: na sniadanie fast food, na obiad zupka w proszku, na kolacje znowu fast food.
 Wszystko to popijamy napojami gazowanymi.
Miedzy posilkami zalecam slodkosci w nieograniczonych ilosciach: lody, czekoladki, cukiereczki, slodkie buleczki.
 I zero ruchu! Najlepiej caly dzien przesiedziec przed telewizorem w pozycji siedzacej.

Zartowalam oczywiscie! Nie wiem w jakim jestes wieku, ale sie ciesz, bo niewatpliwie jestes szczesciara. Masz dobra przemiane materii i nie musisz dbac o sylwetke.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #17 : 2003-07-12, 15:36 »
hehe  fdziwnei saprbeil ja jejm fastfoody  zuapkiw proszku(wcele nie sa takie   kakloryczne) foast food i fastfodd
 a sie odchudzam hehe:P no i prosz lodyz czklpladki cukeoirczki peike zeczy to moje  vodiznne dania:)) i najalpiej bym siedizala i sie nei ruszala i na imprezy chodziła..a tam wiomo lakochol tunczacu po gandzi sie ma przypluywa apeteytu..hehe ale to tylko tak mówie:P
a ty ams znaidwegoe wiakortia ....
Zapisane

Gerda

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #18 : 2003-07-12, 19:12 »
Marzę o tym, żeby się zdrowo odżywiać  :roll: ehh marzenia są piękne  ;) nie radzę zajadać się takimi rzeczami, są pyszne itp, ale nawet osoba szczupła, która objada się takim czymś, zamula sobie żyły, co często prowadzi do nadwyżki cholesterolu we krwii, co ostatecznie prowadzi do miażdżycy, także nie trujcie się tym pysznym świnstwem  :wink:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #19 : 2003-07-12, 22:42 »
Jedzenie cukierków, czekoladek itd, odbije się w przyszłości, wierzcie mi, to wszystko jest napakowane chemią, przeczytajcie sobie na składzie E330, E 545, E... normalnie pyszności , nie ? Moja mama kiedys była wieszak, więc jadła takie słodkości, bo co przecież i tak nie przytyje, a jednak, urodziła trójkę dzieci i jest, hmmm sporych rozmiarów jak na swój wzrost, nie jest źle, ale dobrze też nie a więc radze się odrzywiać jakimś mięskiem i warzywami, a co do fast food to nie polecam, bo ja wiem co tam robią z tym żarciem i z czego te żarcie sie składa, opowiem wam dwie przygody:
1. Je sobie kobiecina hamburgera, zasówa smacznie aż nagle zaczyna jej buziulka puchnąć, co się okazało po badaniach i analizach? Że zjadła ogonek szczurka, który wcześniej poczęstowany został trutką... :roll:
2. Je sobie dziewczyna hamburgera no i nagle coś jej się wbija w dziąsło, no to ona potem do dentysty, zabieg hirurgiczny, no i analizy co to było, na a to w jej dziąsełkach zagościł ząbek myszki, miło prawda ?  :roll:

Ja nie wiem jak można takie świństwo jeść...no ale znam ludzi którzy żyją tylko na fast foodach... jak wyglądają to się domyślcie, a jak będą wyglądać w przyszłości to strach się bać...

Co do zaprzestania ruchu to nie radze, wpłynie to źle ogólnie na twój organizm, osłabienie kondycji a co za tym idzie problemy zdrowotne, więc długie spacerki czy przejażdżki rowerowe wskazane są dla każdego-grubego czy chudego- Jeżeli jesteś kościotrup to góral i w góry na najmocniejszych przeżutkach jeździć! Zobaczysz jak pięknie ci się nóżki ukształtują, oczywiście nie odrazu, ale efektywnie ćwicząc, z ruchu naprawde nie radze rezygnować...

życzę powodzenia w przybraniu na wadze, mam nadzieję że nie nadmiernemu... 3maj się cieplutko, jedz dużo makaroników i innych takich rzeczy jak napisała myszka i mięsko, a jeżeli nic się nie da to idż do dietetyka czy jakiegoś lekarza...
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #20 : 2003-07-13, 10:54 »
Dzięki wam wszystkim za rady :wink: Tak sobie myślę, że nie potrafiłabym się nie ruszać i żywić samymi fast foodami :roll: Cały czas chce mi się biegać, skakać itp.  :P Postaram się więcej jeździć na rowerku jak się pogoda poprawi :)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

Chcę przytyć....
« Odpowiedz #20 : 2003-07-13, 10:54 »

sabriel

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #21 : 2003-07-13, 14:08 »
Cytat: Ciapka
hehe  fdziwnei saprbeil ja jejm fastfoody  zuapkiw proszku(wcele nie sa takie   kakloryczne) foast food i fastfodd
 a sie odchudzam hehe:P no i prosz lodyz czklpladki cukeoirczki peike zeczy to moje  vodiznne dania:)) i najalpiej bym siedizala i sie nei ruszala i na imprezy chodziła..a tam wiomo lakochol tunczacu po gandzi sie ma przypluywa apeteytu..hehe ale to tylko tak mówie:P
a ty ams znaidwegoe wiakortia ....

 

Wiesz, moglabys chociaz poprawnie napisac moj nick. To chyba nie jest nic trudnego. W szkole wypracowania tez piszesz w ten sposob?
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #22 : 2003-07-13, 21:46 »
tak prawde mówiąc to ja omijam posty ciapki, bo i tak nie potrafie ich zrozumieć więc nie trace nawet czasu, ona nie chce poświęcic go nam i się przyłożyć, to ja nie będę poświęcać go jej...
Co do tematu, to bardzo prosze, polecamy się na przyszłość, tylko nie jedz fast foodów i zupek z proszku!!! :P Pozdrawiam :) A co do fast foodów to może one wyrobiły brak umiejętności pisania w Ciapce, bo przecież robią ogromne spustoszenie w organiźmie :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

onka

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #23 : 2003-07-14, 09:40 »
chrupsia powiem VCi tak:
moja siostra jak była w 8 klasie podstawówki (no jeszcze wtedy była podstawówka do 8 klas  :)  ) ważyła36 kg - normalnie przeszczep!  :shock:
same kosci
ale- kiedy juz zaczła wyrastać,że tak powiem to i dupci dostała i brzuszka  ;)  a potem był płacz dlaczego  :P jednak wszystko się juz unormowało  :wink:
także głowa do góry!
będzie dobrze!
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #24 : 2003-07-18, 16:50 »
Ja mam tak samo jak chrupusia :)).. Ale wolę być szczupła, a słodycze nie dizałają.. bo gdyby dizalały to by sie pode mna podłoga urwała ;-)
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #25 : 2003-07-18, 17:45 »
A teraz ja coś powiem... Mam 183cm wzrostu i waze zaledwie 51kg... i kto tu ma niedowage... mam ten problem od bardzo dawna, bylam nawet u dietetyka... zawsze bylo zaczniesz dojzewac bla bla bla... dojzewam i co !? i nic.  Jest źle, nawet bardzo... a jesli chodzi o jedzenie to jem więcej niz moje kolezanki... a jezeli tyłabym proporcjonalnie do tego co zjadłam to urwałaby się podemną nie jedna a 6 pięter podłóg...
Zapisane

aneta

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #26 : 2003-07-19, 16:29 »
Z tego co widzialam to Ty zyraffko biegasz na roznych dystansach. Wiec nie dziwne jest ze malo wazysz. Twoj organizm jest przyzwyczajony do duzych ilosci jedzenia, bo musi te jedzenie przetworzyc na energie ktora jest potrzebna do duzej dawki ruchu. Wiec nic Ci sie nie doklada  ;)

A teraz wracajac do tematu:
chrupusia nie jedz za duzo naraz bo Ci sie rozstepy porobia i wtedy bedziesz miec problem, bo to brzydko wyglada. Sama je mam  :lol: wiec wiem co mowie.  Jedynie co mozna wtedy zrobic to kosztowna operacja. Niestey  :cry:
Zapisane

Sword

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #27 : 2003-07-19, 18:30 »
Widze, ze jestem pierwszy chłopkiem który pisze w tym temacie :P Weźcie przykład z zyraffki ona uprawia sport, wy przecież też możecie. To nic nie kosztuje.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chcę przytyć....
« Odpowiedz #27 : 2003-07-19, 18:30 »

Gerda

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #28 : 2003-07-19, 18:46 »
łatwo ci mówić sword hahah :) nie trzeba od razu w zawodach strtować, ale wystarczy dawkę ruchu zwiększać :P
heh i kto to mówi jaa ??  ;) heheh
Zapisane

kareena

  • Gość
Chcę przytyć....
« Odpowiedź #29 : 2003-07-19, 20:01 »
ja bylam dzis na rowerze, ale tak mi sie nie chcialo ze po 7 km szybciutko do domq pojechałam.. i to z jaka prędkością.. tak mi się spieszyło do wygodnej kanapy :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 27 zapytaniami.