Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Kolczyk w jednym uchu?  (Przeczytany 14078 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dianka

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« : 2003-07-20, 21:44 »
Wiecie co?
Wczoraj babcia mi wsadzila kolczyk do jednego ucha i wiecie co?
OkazaBo si ze druga dziurka zarosla i teraz chodze w jednym.

Czy to krzyk mody czy lepiej go wyjac?
hehehe
Zapisane

onka

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #1 : 2003-07-21, 00:09 »
no w sumie to nie wiem jak sie dobrze czujesz z jednym kolczykiem to super!
to jest ważne a czy krzyk mody? hmmmmm, nie mam pojęcia ;)
ja tam jak byłam kiedys młoda miałam pare dziur w uszach na szczęście juz zarosły :)

a jak ci zarosła ta dziurka to wystarczy ja lekko przbic kolczykiem - ocxzywiscie zdezynfekowanym wczesniej ale lepiej sie nie bawić samemu jak nie jestes pewna czy dasz rade :)
Zapisane

lila

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #2 : 2003-07-21, 09:53 »
Ewentualnie pójść do kosmetyczki i wtedy pomoże siła fachowa  :)  :)  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedz #2 : 2003-07-21, 09:53 »

Julia Snake

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #3 : 2003-07-21, 12:03 »
Hmmm, radzę Ci Diana raczej nosic jeśli już to DWA kolczyki, bo akurat jeden kolczyk to mi sie kojarzy z chłopakami, bo to oni tak po jednym noszą, niektóre typy...
Ale ty decyduj
Zapisane

milka004

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #4 : 2003-07-21, 12:24 »
Czemu?? Ja tam czasem nosze jeden kolczyk i to taki duzy, i nie dlatego ze mi jedna dziurka zarosla tylko ze mi sie tak podoba. Ale jesli ty sie zle czujesz to przebicie dziurki kolczykiem na nowo wcale mocno nie boli, wiem cos o tym :wink:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #5 : 2003-07-21, 13:13 »
ja niestety nie mogę nosić kolczyków, specjalnie do kosmetyczki poszłam 2 sierpnia, równe trzy tygodnie, nosiłam kolczyki te co trzeba nosić na początku, ale i tak mi się uszy babrały, a na dodatek na urodziny dostałam takie fajne srebrne kolczyki w kształcie baby-jagi hahaha  :lol: i niestety mogą sobie leżeć i czekać na kogoś z dobrymi uszami hahah  ;) ale wkurza mnie to i tak, że nie mogę nosić kolczyków  :twisted: bleee
Zapisane

Dianka

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #6 : 2003-07-21, 18:03 »
Dziki za rady ...
Wiecie nawet dobrze sie czuje w jednym kolczyku ,a co do Ciebie Kiniu  to tez na pocztku mi sie kojarzylo z chlopakami ale sie przyswyczailam.
Moze Ty sobie uszy przekujesz ? Bedzie Ci do twarzy...
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #7 : 2003-07-21, 18:20 »
ja sobie lubie nosic jeden wielki kol-kolo i drugi malutki, np kropeczke :D fajnie to wyglada i modne jest :D
Zapisane

Emilka

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #8 : 2003-07-22, 21:36 »
hahahahah
ja jak mialam przekluwane dziurki w uszach to mi ta pani przekula jedno (kolczykiem) i to bolalo wiec drugiego nie chcialam i przez tydzien chodzilam do przedszkola w jednym kolczyku :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedz #8 : 2003-07-22, 21:36 »

Dianka

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #9 : 2003-07-23, 10:22 »
Przez tydzień?A potem co zrobiłas?
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #10 : 2003-07-23, 10:39 »
Jeso jakas sadystka :O ja mialam przekluwanie w gabinecie cztery lata temu, pistolecikiem, ale wtedy jesszcze nie bylo czyba tych rzeczy Em?
Zapisane

Emilka

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #11 : 2003-07-23, 15:44 »
mama mi na sile przekula drugie ucho :P
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #12 : 2003-07-23, 16:27 »
Diana, ja sobie nie będę przekłuwac nie mam takich planów, na razie myślę o czym innym.
Zapisane

myszka

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #13 : 2003-07-23, 16:47 »
Jak ja miałam przekłuwane uszy, a było to dobre 13 lat temu, nikt nie słyszał o pistolecikach - uszy przekłuła mi pielęgniarka, która dawała babci zastrzyki. Krew się lała jak z prosiaka :wink:
Zapisane

kareena

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #14 : 2003-07-23, 20:37 »
bleeeh :P jakie to szczęście że ja se nie przekłuwałam. brrr :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedz #14 : 2003-07-23, 20:37 »

Gerda

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #15 : 2003-07-23, 21:06 »
ja nie mogę  :cry: łeeeee, a chciałabym, kareeenka pistolecik nie boli, jak byłam u kosmetyczki to ona najpierw mi takim czymś znieczulającym i prawie nic nie bolało, tyle że ja się tego maleńkiego huku przestraszyłam heh :P (a zdecydowałam się na to przebicie uszu, bo moja daleka kuzynka jest kosmetyczką, a że akurat byłam u cioci w Obornikach Wlkp to zaryzykowałam heheh  :lol: , ale szkoda, że nic z tego dobrego nie wyszło :( )  :roll:
Zapisane

kareena

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #16 : 2003-07-23, 22:31 »
szkoda... ale może jeszcze raz można? może miałas pecha po prostu?
Zapisane

Emilka

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #17 : 2003-07-23, 22:35 »
ja nie chce kolczykow,mimo ze mam dziurki (robione na sile w dalekiej przeszlosci) poprostu niewygodnie mi :)
Zapisane

kareena

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #18 : 2003-07-24, 08:45 »
ja nie wyobrażam sobie że jeszcze ma mi cos z ucha zwisać, więc tez nie przekłuję :P
Zapisane

Gerda

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #19 : 2003-07-24, 10:40 »
nie mam pecha niestety (odpukać w niemalowane puk ... puk ... :lol:), jak miałam dziewięć lat, to też miałam uszy przebijane i też ropiały  :roll:
Zapisane

lila

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #20 : 2003-07-24, 11:17 »
Cytat: BEAUTY T3RROR
Jeso jakas sadystka :O ja mialam przekluwanie w gabinecie cztery lata temu, pistolecikiem, ale wtedy jesszcze nie bylo czyba tych rzeczy Em?


A własnie jak to jest , kiedy sie przkłuwa uszy przy pomocy pistoleciku ??
Boli , nie ?? Jak wygląda sprawa gojenia uszek ???


 :)  :)  :)  :)  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedz #20 : 2003-07-24, 11:17 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #21 : 2003-07-24, 13:50 »
Wogule nie boli :) Tylko jest troszke huku, ale sie nie przestraszylam :) napierw rysuje kropeczki z obu stron, zeby nie bylo krzywo, potem smaruje krememm znieczulajacym :) Jak ci przebija pistolecikiem, to na pistolecik zaklada twoj pierwszy kolczyk :) ten kolczyk ma bardzo cienki koniec dzieki temu to nic nie boli no i  tego kolczyka nie mozna zdjemowac przez tzy miesiace a pozniej to juz jak chcesz :) byly rozne do wyboru: ja sobie wybralam taki ze szkiełkiem w środku :) nadal go mam w mojej gablotce pamiatkowych rzeczy :)  Naptrawde warto, bo to sie dzieje bardzo szybko, o nawet jesli by bolalo i tylko przez sekunde, bo ona to bardzo szybko wystrzela: kladzie pistolecik blisko ucha ktory ma dwa konce, a pozniej po prostu lacza te dwa konce jednym strzalem :) Na jednym koncu jest kolczyk a na drugim zapinka od kolczyka  :) pozniej jeszcze reugluje ci te zapinki, tak zeby nie sciskaly ucha :) a po trzech miesiacach sobie ten kolczyk zdejmujesz, i albo zakladasz inny albo go sobie zostawiasz :) ja od razu zalozylam inny po tychtrzech miesiacach :) Bo dostalalm na Komunie kolczyki :) dlatego sobie przekluwalam uszki :)
Zapisane

lila

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #22 : 2003-07-24, 16:41 »
Serdecznie dziękuję za szczegółowe wyjaśnienia !!!

 :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :D  :D  :D  :D  :D
Zapisane

Gerda

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #23 : 2003-07-24, 16:58 »
Bjuti 3 tygodnie się w tych kolczykach chodzi ;) ja miałam uszka przebijane 2czerwca i potem 23 zdięłam te kolczyki, ale uszy tak czy siak się mazały, ostatnio kiedy je zdejmowałam (przeczyszczałam sobie codziennie wacikiem z wodą utlenioną) to aż mi krew się polała, rodzice powiedzieli, żebym już nie nosiła tych kolczyków, bo może mi się jakieś zakażenie wdać, jak mi się tak paprzą (ropieją) i jeszcze mam takie gule, tam gdzie miałam uszy przebijane :( i to jest to, że ja się po prostu nie nadaję na przebijanie  :cry: no cóż, ale trzeba żyć dalej  :? Jutro na dodatek muszę iść do dentysty wyrwać zęba, bo mi już z niego dwa razy plomba wyleciała i nie sądzę, że się ten ząb jeszcze nada na wypełnianie (już wcześniej dentystka widziała, że ścianka jakaś jest pęknięta) no, a ja się boje do dentysty iść, bo bardzo boję się zastrzyku znieczulającego (tak to wszystkie zęby na żywca robię, jak jakieś borowanie czy coś). Strasznie boję się tego bólu ukłucia i wpychania tej igły  :roll: fujjj. No dobra co ja z tematu zbaczam jak zwykle :P ale sie caly czas boje :( i muszę komuś to powiedzieć  ;)
Zapisane

kareena

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #24 : 2003-07-24, 18:15 »
Gerdusiu! Nie bój sie ;) [taaaaa wiem..  łatwo mówić...]  Po zastrzyku na pewno nie będzie boleć :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #25 : 2003-07-24, 20:09 »
Cytat: myszka
Jak ja miałam przekłuwane uszy, a było to dobre 13 lat temu, nikt nie słyszał o pistolecikach - uszy przekłuła mi pielęgniarka, która dawała babci zastrzyki. Krew się lała jak z prosiaka :wink:


Co za samokrytyka  :lol: Ja nawet nie pamiętam kiedy miałam przekłuwane, ale kiedyś mnie znajoma mamy "poczęstowała" posrebrzanymi - miałam uszy jak dwa baloniki  :lol:   :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #26 : 2003-07-24, 20:09 »
eee kolczyki....hmmmm lubie jak ktos ma takie jakies fajne, nie pospolite jakies drewniane czy koralikowe ale u siebie to jakos za bardzo tego nie widze...choc dziurki mam ale zle sie czuje z kolczykami, czasem zaloze z jakiejs okazji ale to rzadko i to po godzinie zdejmuje :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #27 : 2003-07-25, 13:03 »
Cytat: Gerda
Bjuti 3 tygodnie się w tych kolczykach chodzi ;)

oj sorki wlasnie zsie zastanawialam ze cos mi siem pokrecilo ajajaj skleroza nie boli ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedz #27 : 2003-07-25, 13:03 »

Dianka

  • Gość
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #28 : 2003-07-25, 19:42 »
Gerda,ja miałam uszy prekluwane ze 4 razy i za kazdym razem tez mi uszy ropiały mama sie zezBo[ciBa i mi powiedzaiBa ze wicej nie bedziemy przekluwac
.Którwgos dnia przyjechaBa babcia i  mi wsadziBa jednego
jak na razie to nic sie nie dzieje strupek sie robi maleDki czyli ze sie goi

:) :) :) :) :) :) :)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Kolczyk w jednym uchu?
« Odpowiedź #29 : 2003-07-25, 20:57 »
A mi powiedzieli zebym w kolczykach dwa tygodnie chodziła :) Ale mi uszy zarosły juz, bo mnie troche bolało i ściągłam i zapoiałam włozyc i po tygodniu "kipen trupen".. kolczyków nie załozyłam :(
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 27 zapytaniami.