Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Makijaż  (Przeczytany 12281 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« : 2003-10-18, 08:45 »
jak sie malujecie i czy wogole?..
Zapisane

myszka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #1 : 2003-10-18, 10:06 »
No ja się maluję, ale ja już jestem stara ;) Zaczęłam gdzieś w okolicach 16 - 17 lat nieśmiałe próby :lol:
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #2 : 2003-10-18, 11:22 »
Ja od czasu do czasu, ale jestem jeszcze na to trochę za młoda, jak widzę, dziewczyny w moim wieku z "tapetą" na twarzy to...
Mnie wystarczy błyszczyk  :P  :P  
Czasem jakiś delikatny cień.
Lubię też malować "pazurki" ale jakimś jasnym, delikatnym lakierem.  :)  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż
« Odpowiedz #2 : 2003-10-18, 11:22 »

siba

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #3 : 2003-10-18, 12:22 »
Ja tez jestem stara , nawet bardzo  :)  Ale maluje sie tylko na specjalne okazje , dzieki temu nie mam zmarch kolo oczu.Niestety jak sie pomaluje to wygladam jak stara rzepa . Bardzo lubie dlugie paznokcie i najbardziej kolor wrzosowy ze srebrnym polyskiem. Ale mam tez wscielke czerony  :)
Kiedys bylam na pokaie makijazu Loreala i wizazystka walnela mi takie cudo , ze sasiedzi mnie nie poznali. Niestety nie udalo mi sie tego nigdy samej powtorzyc .
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #4 : 2003-10-18, 15:33 »
heh no ja bym chlą zbey mnie ktos kidys porfoansjlanie pomalowal..
 pude do kostyczkiorzd balem na koneic 3 klasy
ja na codizne to tusz kredka  i blyszczyk.czasem jaki podkłąd...
zwurezaczk ty w moim wieklu ejste cyz jak?
Zapisane

kasia

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #5 : 2003-10-18, 16:47 »
Makijaż... na co dzień tusz do rzęs i błyszczyk, ew. pomadka ( ale nie wysuszająca) Jak starczy mi rano czasu to jeszcze cień czy coś.
Co do malowania paznokci - raczej bezbarwna odżywka, ewentualnie delikatne, pastelowe kolory. Za to w lecie szaleję z kolorami paznokci u stóp  (różne kolorki, wzorki itd)  :wink:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #6 : 2003-10-18, 17:00 »
Heh,... czasem sie maluje, blyszczyk rzesy ... ale nie jakos tak wyzywajaco :D

A mialam kiedys profesjonalny makijaz, postarzyl mnie o dobre pare lat, mam mawet fotki z tej sesji :lol: choc mi sie nie podobalo, by bylam trupioblada i czerwone usta za bardzo mialam...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #7 : 2003-10-18, 18:00 »
heh ja pzoanikcie nie amluje bo nie mam za łądnych jak bylam male obgryzlam pzotym sa slabe i  si rozdwajaja..do tego ja z tymi konmi to tam paznokice zycia nie maja.. jedne jaiei czarny inny mi shcodzi kastrfa..tu mnie kon ugryzie tu mnei pryztrzasnie tu  costam tamc ostam..ja nie wiem jaescz ja taka nuewzna:) ale czams to ja podizwam te takie   laski  niengannie uczesane i umalowane i panikie dlugle ładne..i pryz tych koniahc i jakos wygldaja nawet...

ja to na zawahc oamitam jak  sie umalowlama łądnie odwalilam  zeby do niemców zarwac..poc cyzm wyszłam z koniem na spaacer w reku zeby sie przeszedł rano przd konursaem..a ten wspioł sie(stanoł deba) a mi została noga w jakim drucie..i jep w błoto..a moj kon dziki pobiegl wogole zgwacil tam kogo cyzc o a ja taka brudna w błocie i wogole:PPP akle zawdy to sa harcory tagrze wykapaląm sie w jakim brudnym jeziorze bo mis ie wpadało..a zimno bylo ze szok..ale po co na jakiem  plywajace mostki wchopdziłam:P?...i to przed startem..mokra jehcłam konurs..a po koursie polszm i ejscz ras wpdllamz  przyjacolmi..a potem w błocie sie bawilam..wybrazie sobie jak wieczorem wygladalam:P  i do tego uimreza do 4..z niemcami..jesuu zawdy to sa faaaaajne:)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #8 : 2003-10-18, 18:40 »
Mi też się rozdwajają, ale na szczęscie dosyć rzadko, ale na takie rozdwajanie Ciapeczko  :P  są podobno dobre bezbarwne lakiery - które zapobiegają  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż
« Odpowiedz #8 : 2003-10-18, 18:40 »

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #9 : 2003-10-18, 18:56 »
no berwana odrzywka smaruje..ale jakies nic nie pomaga...
Zapisane

siba

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #10 : 2003-10-18, 20:02 »
Ciapka moze to od diety zalezy , jakas cielecine jesc - tam duzo kolagenu i ryby morskie .Tylko wtedy dosc dlugo czeka sie na efekty .Ja sie w zeszlym roku dosc ostro odchudzalam i zaraz mi pazury zaczely kruszec.Czegos w diecie zabraklo.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #11 : 2003-10-18, 20:07 »
ja nei jem miesa...
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #12 : 2003-10-18, 20:33 »
I to pewnie dlatego Ciapka ...
Ja mieso jem, z reszta moi rodzice maja sklep miesny i jakos tak od zawsze....;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #13 : 2003-10-18, 20:36 »
o nie ,,,ras nie jem bo smierdzi dwa bo mi sie niedobze robie jak je wiedze 3 bo  nie che byc gruba 4 bo kocham zierzaki i neic che ich jes 5 lepiej sie czuje jak nie jem miesa ..
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Makijaż
« Odpowiedź #14 : 2003-10-18, 20:42 »
Ja też nie jem mięsa.. Co do makijażu.. Na codzień błyszczyk. Czasem (nie do szkoły) niebieska kredka do oczu i cienie- biały, a w kąciku złoty :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż
« Odpowiedz #14 : 2003-10-18, 20:42 »

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #15 : 2003-10-18, 21:03 »
heh u ans w skzole nie wolenow lasnies ie amolwoac ani farbowac..a ja sie farbuje z maikajzruz sojego nie erzygnuje.. jescz nie wolno bidruwek ale  tez nosze  i wogole:) jakeis shcizi maja ci anyczyciele..ja nie wiem o co im chodzi..i tak łądnijsz jestesm by mlodsze od niehc to co im za ruznica:P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Makijaż
« Odpowiedź #16 : 2003-10-18, 21:04 »
a u nas nic nie ma o farbowaniu i malowaniu (oprocz kontraktu klasowego, ale co tam :P ) a tym bardziej o biodrówkach..w ogóle luzik, żadnego odrabiania jakichstam dni, sprzatan swiata, zmieniania butow.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #17 : 2003-10-18, 21:06 »
gdz ty chodizs zdo szkoly?......
u ans w lodzi jest tak naugorsza co mozna tarwe palic na lakcjach anwte sie znasanwialam..ale daleko odmeneie.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #18 : 2003-10-18, 22:12 »
hmm ja nie mam czasu na malowanie się rano do szkoły, zresztą nie maluję się, bo potem wyglądam jak panda, bo mam zwyczaj przecierania dłońmi oczu klejących się od niewyspania :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #19 : 2003-10-18, 22:58 »
Cytat: Ciapka
heh u ans w skzole nie wolenow lasnies ie amolwoac ani farbowac..


No i w sumie dobrze. Załamuje mnie jak widzę młodociane panienki ubrane i wymalowane jak po prostu zwykłe... no, wiadomo kto. Mało która umie się tak ubrać i umalować, żeby wyglądać ładnie i jak młoda dziewczyna, a nie "kobieta pracująca". Pomijam, że w ogóle uważam iż mocny, kolorowy makijaż nie przystoi dziewczynie poniżej pewnego wieku.

Cytuj
jakeis shcizi maja ci anyczyciele..ja nie wiem o co im chodzi..


O to, że jeszcze macie czas, żeby robić z siebie chodzące tapety i "sexowne kociaki". Większość młodych dziewczyn w tej chwili wygląda jak dzieci, które dorwały się mamie do szafy i kosmetyków, stare malutkie.

Cytuj
i tak łądnijsz jestesm by mlodsze od niehc to co im za ruznica:P


O tak, na pewno, wszystkie nauczycielki wam zazdroszczą, a wszyscy nauczyciele się na was ślinią... żałosne :roll:

Sorry za ostry ton, ale po prostu - czasem ręce opadają na tę "dzisiejszą młodzież" :P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #20 : 2003-10-18, 23:08 »
Ja sie maluje (chyba ze wybieram sie tylko do stajni ;) ), raczej delikatnie, ale lubie tez ostre kolory na ustach i paznokciach i jest mi w nich swietnie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż
« Odpowiedz #20 : 2003-10-18, 23:08 »

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #21 : 2003-10-19, 08:51 »
heh ja  znadarzma rano wtsaje 1h wczeniej zeby właosy uloazyc..wec umlowac sie dam
a wrzyskoe sznujece sie laskiw  szkole maja makijarz:P ale nie takie jamk msyzma mówisz jak dziwki..ty chyba dizwki nie widzialas:P
tudsz kredka blyszczyk cienie ..czasem poklad i puder...to wrzysko..pryznajmmej u mnie..no i ze ktos wieku15 lat sie maluje to hhcyba normalne...
Zapisane

myszka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #22 : 2003-10-19, 10:02 »
Oj, ja widzę codziennie laski ode mnie z osiedla, mam tego pod dostatkiem - wyskubane brwi, niebieskie cienie, usta dziki róż... To jest po prostu nieładne. Lekki, tak, ok - puder, rzęsy, błyszczyk - ale jak widzę te panienki, co im włosy się na wietrze nie poruszają, bo tyle na nich lakieru, twarz żółta od podkładu, cienie aż do wyskubanych brwi, szminka w jaskrawym kolorze... :? To nie pasuje, i tyle.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #23 : 2003-10-19, 10:42 »
heh nobriw to hyba nromalne z emaja wyskubane a nie takiee krzoki..
ja tam cieni nie zuyam na codzien..
 wicakel riruzowych ust danwo u nikogo nie widzialam
lakier owszem bo nie lubie jak mi włąosu w morde wchodza:P
tapete to nie czasm podklądzik i puder...ale to czams i jak mam bardza brzydka cere..
Zapisane

myszka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #24 : 2003-10-19, 11:00 »
Podskubane, a wyskubane na łyso i namalowane kredką - to różnica :? U mnie co druga lalunia nie ma brwi, tylko kreski, to jest śmieszne.
Dla mnie chore jest, że piętnastolatki są na co dzień mocniej umalowane niż ja i moje koleżanki studentki. Niektóre z nas w ogóle się nie malują. A piętnastolatki, czternastolatki - wypacykowane jak ściana dworca. Dziwić się potem, że w wieku 20 lat mają już zmarszczki i zniszczoną skórę, oraz dwa włosy na krzyż od farby i lakieru, bardzo to ładne, atrakcyjne... Najgorsze, że maluje się 90% dziewczyn, przy czym większość z nich naprawdę o niebo lepiej by wyglądała bez makijażu i bombki z włosów na głowie. Nie wiem, co to - pęd do dorosłości fałszywie pojmowanej jako wyznaczana przez ilość nałożonych kosmetyków?
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #25 : 2003-10-19, 12:43 »
Myszko, zgadzam sie...czasem az sie zal robi jak sie popatrzy na te niektore "laski" w szkolach... :? nie to, zebym sama byla dorosla albo sie nie malowala, ale jakos mimo tego, ze takze jestem nastolatka, nie mysle tak jak ciapka. A u nas to nie "szanujace sie laski" sa pomalowane, tylko zeby nie uzyc brzydkiego slowa panienki lekkich obyczajow. One mysla, ze sa zaj******* laskami i kazdy je lubi. Faktycznie- maja powodzenie, ale u takich chlopakow, ktorzy w wieku 16 lat spali juz z 10 dziewczynami :? one wcale nie sa lepsze...

Troszke odbieglam od tematu. Tak wiec jak juz napisalam- sama sie maluje, blyszczyk tusz, czasem cienie, lakieru do wlosow nie uzywam, mojego makijazu prawie nie widac, ale sama czuje sie lepiej. Brwi- lekko wyskubuje, bo np. mi sie zrastaja, ale nie na lyso :P przeciez to zalosnie wyglada... :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #26 : 2003-10-19, 12:48 »
No trochę podskubać trzeba, żeby nie wyglądać jak Leonid Breżniew (kto go jeszcze pamięta :lol: )
Zapisane

Talagia

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #27 : 2003-10-19, 17:00 »
Ja używam tylko błyszczyka i czasami korektora antybakteryjnego :)
U nas w szkole nie ma żadnych zakazów :( Na pasowanie na gimnazjaliste wychowawczyni nawet powiedziała że dziewczyny mogą sobie zrobić lekki makijaż. 3 dziewczynay w szkole mają włosy zafarbowane na ostry róż i niek im uwagi nie zwraca :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż
« Odpowiedz #27 : 2003-10-19, 17:00 »

Julia Snake

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #28 : 2003-10-19, 17:09 »
Ja tam się JESZCZE nie maluję, ale myślę, ze jesli juz, to bede się malować delikatnie, jakiś czasem tusz do rzęsek, lekka pomadka i w szczególności PAZURKI będe malować...narazie tylko bezbarwny lakier do pazurków i czasem taka wazelinka która nabluszcza gebule
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #29 : 2003-10-19, 17:20 »
eee ja wma powiem ze wy amcie jakei chore zdenie na ten temt.
ja tam zadkow iduje jakie lalki saztuczne...raczj normalnie lądnie pomalowane dziwczyny..a to niew jest ped do dorsłosci..tylko porty chesz łądnie wygldac podobac sie faceta...lepiej sie cuzjesz w majkarzu maluj sie..lepiej bez to sie nie amluj..ja nie rozumiem o co wam chopdzi...
kinia ile masz lat?
i jelsi ktos ma  octece meic ruzowe włoasy to ja nie rozumiem czamu maich nie miec!??????
ja se farbuje i dyra sie wkurza ale trudno..
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 27 zapytaniami.