Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Pomocy alergia!!!!!!!  (Przeczytany 2607 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olc!a

  • Gość
Pomocy alergia!!!!!!!
« Odpowiedź #30 : 2003-12-14, 19:10 »
Ja podobno mam alergię, ale nie mam żadnych objawów :? Mogę głaskać, przytulać wszystkie psy, koty i inne futrzaki i nic mi się nie dzieje.
Oczywiście kiedy obaczyliśmy wyniki badań i na pytanie czy mamy w domu zwierzęta odpowiedzieliśmy, że owszem, mamy psa, pani doktor powiedziała że 'musimy go jak najszybciej zlikwidować' :? Zero delikatności, powiedziała to jakby mówiła o wyrzuceniu na śmietnik jakiejś starej szmaty, a nie oddaniu żywego stworzenia :? Dodam jeszcze, że miałam wtedy jakieś 6 lat a ona powiedziała to bez żadnych skrupułów przy mnie. Oczywiście histeria, płacz, ryk i zgrzytanie zębów. No i psa nie oddaliśmy :)
Zapisane

siba

  • Gość
Pomocy alergia!!!!!!!
« Odpowiedź #31 : 2003-12-14, 19:26 »
Niektorzy lekarze sa tacy , jedna z moich starych lekarek powiedziala, ze psy nalezy ZLIKWIDOWAC  :szok:
No to zmienilam lekarza  :chytry:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Pomocy alergia!!!!!!!
« Odpowiedź #32 : 2003-12-14, 19:29 »
Taa. my też do tamtej babki więcej nie poszliśmy :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pomocy alergia!!!!!!!
« Odpowiedz #32 : 2003-12-14, 19:29 »

Gosia & kropki

  • Gość
Pomocy alergia!!!!!!!
« Odpowiedź #33 : 2003-12-14, 22:43 »
Moja siostra jak poszła na testy, to okazało się, że jest uczulona na kurz, sierść, pierze, jedzenie i wogóle na wszystko. Oczywiście mieliśmy się pozbyć wszystkiego, ale wiadomo, że tak się nie stało więc dalej jest wszystko po staremu a moja siostra nie ma żadnych objawów alergii.  :)
Zapisane

Carlunia

  • Gość
Pomocy alergia!!!!!!!
« Odpowiedź #34 : 2003-12-14, 23:17 »
U mnie wyszla alergia na pylki niektorych traw, pierze, plesnie, siersc kota. Tyle, ze przy kocie nic mi nie jest. Przy ptakach w sumie tez nic mi nie bylo bo mialam papuzki kiedys. Najgorzej jest jak wychodze na dwor po deszczu. Wtedy te cholerne plesnie daja o sobie znac i leje mi sie z nosa. Ale ogolnie da sie zyc. Alergie wykryto 6 lat temu. Przez jakis czas sie leczylam, ale nie zauwazylam zadnej poprawy. Jakos nie mam astny do tej pory. Kontakt z ptakami trudno ograniczyc tak samo jak z plesniami. Musialabym na dwor nie wychodzic w ogole :roll: W kazdym razie nic mi nie jest mimo alergii. Tyle, ze ona nie jest az tak mocna, zebym puchla czy cos z tych rzeczy.
Zapisane

Lupin

  • Gość
Pomocy alergia!!!!!!!
« Odpowiedź #35 : 2003-12-15, 13:56 »
Spoko dzisiaj byłem w szkole i kolega mi powiedziąl że ona ma uczulenie na pyłek i kurz domowy a jego brat na PSIĄ SIERŚĆ!! I razem biorą taki tabletki nie wiem jak suię nazywają ale miejsza o to  mo kolega bierze jedną a jego brat dwie i wzystko jest spox i powiedział że to nie uszkadza jego wątroby a nic czy li te lekarstwo jest nieszkodliwe.


Słyszal;em też od koleżanki że ons miała ropbione testy w łodzi i ona miala acinanych takich 16 kresek i jej soś tam lali z aletrgene,m i to właśnie sprawdzali n co jest uczulona.

Sopoko wy byl;iście na testach wyryto coś u was ale nic się nie dzieje. A u mnie jest gorzej bo odwrotnie nie byłem na testach ale z kontaktem z psem mam alergie :(
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 22 zapytaniami.