Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Nieśmiałość  (Przeczytany 8263 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

izunia

  • Gość
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #120 : 2005-07-29, 23:41 »
ja z każdym dniem jestem coraz bardziej śmiała :)
Zapisane

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #121 : 2005-07-30, 10:44 »
ja z każdym dniem jestem coraz bardziej ¶miała :)
bo jestes fajna dziewczyna ;)
Zapisane
..... infde...

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #122 : 2005-07-30, 14:05 »
Ja jestem nieśmiała w określonych sytuacjach :( nie lubię np odwiedzać sekrtariatów i dziekanatów,ale tylko gdy chodzi o moje sprawy.Za kogoś potrafię pójść i coś załatwić.Nie lubię zakupów,bo mam wrażenie,że każdy mi si przygląda.....jest wiele takich sytuacji.W dzieciństwie byłam inna.Każde rozpoczęcie roku prowadziłam,występy recytatorskie to był mój konik,bycie gospodarzem,przewodzenie grupie.Wiem od kiedy to się zmieniło.....od czasu gdy ktoś nader skutecznie obniżył moją samoocenę....ale pewna osoba pomaga mi(choć nieświadomie ;)) naprawić mój obraz mojej osobowości :) jest coraz lepiej,ale nadal siebie nie doceniam.....
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Forum Zwierzaki

Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedz #122 : 2005-07-30, 14:05 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #123 : 2005-07-30, 14:54 »
Właśnie. Z nieśmiałości  mozna wybrnąc tylko wtedy, gdy się wierzy w siebie. A nie, że  chcesz sobie kupić np. bluzka, jakaś Ci się spodoba, ale nagle nachodzi mysl " a co na to koleżanki? a jak mnie wyśmieja? a jak ja się w tym pokaże np. w kosciele lub w sklepie, co na to ludzie powiedza" itp.

 Pamietam, ze 2 tygodnie przed końcem roku szkolnego pojechałam z kumpelą do Galeri Dominikanskiej. Chciała sobie kupić bluzke na dyskoteke pozegnalna. Spodobała jej sie tak niebieska na jednym ramiaczku ( była brzydka! a ona w niej wygladał jak kosciotrup!, ale nic nie mówiłam) Miała sobie ją kupić i nagle se pomyslała "Co na to Monika i inne dziewczyny powiedzą?". Iza jest nie lubiana w klasie. Niewiem dlaczego ale tak sie stało, że bardziej mnie lubią niż Ize, a zawsze było  na odwrót. A Monika lubi krytykowac ludzi. Dręczyła mnie i męczyła z tą bluska. Aż powiedziałam jej "Jak Ci się podoba to ją kup! Nie zwracaj uwagę na Monikę!". Kupiła. Ubrała ja na pozegnalną, a Monika ją wysmiała i powiedziała, ze Komanka taka załozyła! Izie zroniło sie głupio. Wogule, jak tu byc pewnym siebie jak się z Ciebie wysmiewają?

 Ja tez nieprzepadam za Izą. Jest fałszywa i się podlizuje. Ale nie mówie jej, żi to robi źle, że się beznadziejnie ubiera itp. Bo sama tego nie lubie.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #124 : 2005-07-30, 15:00 »
jeśli by porównać moją nieśmiałosć sprzed kilku lat do teraz jest już znacznie lepiej=jestem bardziej śmiała, i dalej nad tym pracuję :) nieśmiałosć potrafi utrudnić życie.,.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

izunia

  • Gość
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #125 : 2005-07-30, 15:56 »
ja też wspominam moja nieśmialość sprzed paru lat, można sie pośmiac...teraz na szczęście radze sobie jakoś i jest mi z tym dobrze :wink:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #126 : 2005-08-01, 16:41 »
a ja jestem niesmiała i to jest ogromny minus... po prostu czasami boje sie czegos powiedzieć bo moze zostane wysmiana czy cos w tym stylu... ale nie az tak zeby sie rumienic na widok chlopaka:]
Zapisane
Why so serious?

izunia

  • Gość
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #127 : 2005-08-02, 17:07 »
trzeba przezwyciężać nieśmiałość!
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #128 : 2005-08-03, 09:23 »
tylko jak?:P
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedz #128 : 2005-08-03, 09:23 »

izunia

  • Gość
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #129 : 2005-08-03, 09:59 »
już kiedys pisałam, zeby zadawać sobie jakieś zadania i starać się przezwyciężać lęk :)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #130 : 2005-08-03, 10:09 »
Myślę, że nieśmiałość przechodzi z wiekiem. Ja teraz czuję, że nie bałabym sie wielu rzeczy, o które martwiłam się dwa czy trzy lata temu.
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #131 : 2005-08-03, 10:16 »
nio ja tak samo, wyrosłam z niektórych niesmiałości i juz sie tak nie boje :mrgreen:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #132 : 2005-08-03, 11:31 »
no fakt kiedy spojrze jak zachowywałam sie 4 miechy temu w towarzystwie, ktore wtedy było nowe, to mysle, ze jestem bardziej smiala:]
Zapisane
Why so serious?

izunia

  • Gość
Odp: Nieśmiałość
« Odpowiedź #133 : 2005-08-03, 17:29 »
ja nawet teraz jak poznaje kogos nowego to jest zdecydowanie bardziej śmiała, kiedyś bałam sie nawet odezwać. to była zenada :mrgreen:
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 25 zapytaniami.