Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Strong man and women ;]  (Przeczytany 3776 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Strong man and women ;]
« Odpowiedź #30 : 2004-03-31, 00:18 »
Podziwiac za poswiecenie to ja tez moge,nawet czasami ogladam zawody,ale nie dlatego,ze mi sie faceci tak wygladajacy podobaja,tylko dlatego,ze lubie popatrzec na rywalizacje.Z tego samego powodu ogladam inne zawody,ale strongmeni sa dla mnie,jesli chodzi o wyglad nieapetyczni,tak samo jak babki-kulturystki.Nie lubie przesady,a to jest przesada i to gruba :?
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Sal

  • Gość
Strong man and women ;]
« Odpowiedź #31 : 2004-03-31, 08:16 »
Nie jestem masochistką.  ;) Nie oglądam, tylko czasem niczym zdążę przełaczyć kanał, oko sie omsknie i zarejestruje...
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Strong man and women ;]
« Odpowiedź #32 : 2004-03-31, 18:02 »
Cytuj

Nie podobaja mi sie    Nie wiem. co oni myślą? Że sa wspaniali? No bo mi sie to nie wyfdaje

w pewnym sensie to jakaś pasja ich ...
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Strong man and women ;]
« Odpowiedz #32 : 2004-03-31, 18:02 »

Dalmafreciak

  • Gość
Strong man and women ;]
« Odpowiedź #33 : 2004-03-31, 18:12 »
Ja lubię wysportowanych facetów, umięśnionych, no ale...  :roll: nie aż tak!!! Bez przesady!
A u kobiet to po prostu okropne... jest różnica pomiedzy zdrową figurą dziewczyn, szczupła, zdrową, wysportowaną, ale to to jak kobieta-mutant :shock: Okropność!!!  :roll:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 24 zapytaniami.