Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 236   Do dołu

Autor Wątek: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...  (Przeczytany 885695 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1200 : 2007-09-28, 17:41 »
to nawet nie chodzi o to, bo oni 'kochają' psy a nie ich przyszłe ofiary,
jak można kochać psa i narażać go jak ktoś na na dogo napisał na kontakt z np. dzikiem, pies moze zostać ranny, nawet zabity, więc jak można narażac ukochane zwierze na takie coś.
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1201 : 2007-09-28, 18:20 »
W przypadku polowania na lisa,pies też może zginąc - zdarza się,że podczas norowania,lis walczy z psem o życie,lub zakopuje psa w ziemi - myśliwi,czasem nie zdążą.....
Pies,może też zginąc od kuli,bo myśliwy strzela do tego,co pierwsze wyskoczy z nory - czytałem wypowiedź myśliwego,który polując na lisy w stogach siana,postrzelił swego psa w oko....

Galago De Codi

  • Gość
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1202 : 2007-09-28, 18:42 »
akurat to co piszecie to bzdura pernamentna - pies udomowiaony był włąsnie po to by strzec dobytku i polować z człowiekiem. Ja tam bardzo chcaiłbym polować z sokołem do tego wytrenowanym (tz tylko sokół by polował na mięso dla siebie).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedz #1202 : 2007-09-28, 18:42 »

Galago De Codi

  • Gość
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1203 : 2007-09-28, 18:53 »
Myślistwo nie ma nic zdroznego samo w sobie. Człowiek jest drapieznikiem i to jest część naszej natury. Ja jednak myśle logicznie - skoro mam mięso w lodówce, wzglednie w sklepie - to nie idę eksterminować mięsa w lesie skoro tego w rzeźni jest więcej. Zwierzęta i tak cierpią i tak.
Głupie i zakłamane jest gadanie o cierpieniu zwierzat w lesie a samemu wpierniczać mięso - a nie chce być zakłamany.
Zwierze w rzeżni ma 100 razy więcej stresu niż na wolnosci nawet z odstrzeloną nogą - bo miedzy nimi jest taka róznica że to na wolności umarło wolne - a to w rzeżni było nieszczęśliwe od samego urodzenia.

Co do pieniędzy które byłyby stracone - to koszt odnawiania populacji przez PZŁ czy herbicydów czy innych rzeczy jakimi opryskuje sie lasy byłby na pewno wyższy  niż nie wyrębowanie paru Ha lasu.

Nie wiem czemu ludzie kochają skrajności. Czemu nie mozemy jak aborygeni czy indianie - szanować śmierć jaką dało nam zwierze. Żeby nie nazywać schabowych produktem - żeby zastanowić się jak zginęło to co mamy na talerzu i jakie to poświęcenie.
Uważam że samodzielne zdobywanie mięsa uczy wiekszego respektu przed naturą, dlatego myślistwo uważam za nielogiczne w dobie obecnej, ale za złe uważam fermy i rzeżnie.
sorry ale taki jest mój punkt widzenia.

Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1204 : 2007-09-28, 18:58 »
Cytuj
a tam bardzo chcaiłbym polować z sokołem do tego wytrenowanym (tz tylko sokół by polował na mięso dla siebie).

Do tego,sokołowi jest człowiek,nie potrzebny.

Widzę,że ja mam,bardzo radykalne poglądy - nie toleruję myślistwa w żadnej formie,a szczucie jednych zwierząt na drugie,to dla mnie okrucieństwo,i tyle.....

Cytuj
pies udomowiaony był włąsnie po to by strzec dobytku i polować z człowiekiem.

Właśnie - był - teraz,już nie musi tego robic.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1205 : 2007-09-28, 19:05 »
Czyli,tak samo,jak ci z dogo - naskoczyli na mnie,że jem mięso,więc nie mam prawa,negowac myślistwa i obrażac,tych " przyjaciół przyrody ".....

Wątpię,czy myśliwi mają szacunek,dla tego,co zabiją - zwierze,ma w ..... to,czy mu zagrają na trąbce,czy nie - wolało by,życ.....
Za taki szacunek,to ja dziękuję....

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1206 : 2007-09-28, 20:26 »
popieram cięale nie we wszystkim. rzeźnie są złe ale zabijanie zwierząt żyjących na wolności nie uczy respektu, chyba że nie używac broni palnej tylko ew. łuku i strzał bo technika robi z myślistwa sport, hobby porównywalne do wypadu do strzelnicy
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1207 : 2007-09-28, 20:31 »
Ja tam bardzo chcaiłbym polować z sokołem do tego wytrenowanym (tz tylko sokół by polował na mięso dla siebie).
wydaje mi sie że chciałbyś patrzeć na polowanie a nie w nim uczestniczyć -.-

tak jak napisał Lis, pies jest teraz przyjacielem człowieka, yorki czy inne takie psy nie polują na gryzonie więc dlaczego terier ma polowac na zwierze, albo jakiś inny pies ma biegać za lisem w norze. to jest niepotrzebne stresowanie psa, i szczucie biednego zwierzaka. jeśli ktoś kocha swoje zwierze to nie pozwoli, nie przyczyni sięby stała mu się krzywda
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1208 : 2007-09-28, 20:38 »
Drogi Galago, człowiek na pewno nie jest drapieżnikiem. Zgodnie ze swoją przeszłością ewolucyjną należy do zwierząt wszystkożernych.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedz #1208 : 2007-09-28, 20:38 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1209 : 2007-09-28, 20:39 »
o właśnei zapomniałam napisać, człowiek kiedyś był ofiarą drapieżników, na niego siepolowano. a i jeszcze czytałam ze nasz organizm jest jak u roślinożercy, mamy delikatniejszy żołądek od np. psa, nadmiar mięsa nam szkodzi itd.
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1210 : 2007-09-28, 22:56 »
Hmmm....tylko,że ten ktoś kocha swojego psa i kocha,też polowac,zabijac - nie musi wybierac,która miłośc ważniejsza.....

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1211 : 2007-09-28, 23:28 »
o właśnei zapomniałam napisać, człowiek kiedyś był ofiarą drapieżników, na niego siepolowano. a i jeszcze czytałam ze nasz organizm jest jak u roślinożercy, mamy delikatniejszy żołądek od np. psa, nadmiar mięsa nam szkodzi itd.

u roslinozercy jest żołądek czterokomorowy..u nas jest monogastrycznosc.

Pies ma wiecej mocniejszych sokow trawiennych-dzieki czemu moze trawic rowniez kosci, no ale nie potrafi sobie poradzic z celuloza. Jednak pies takze jest zaliczany do oportunistów-potrafi wykorzystwac kazdy pokarm mu dostępny.


Cytuj
Człowiek jest drapieznikiem i to jest część naszej natury.

tak? a gdzie czlowiek ma pazury, zęby... czlowiek jest dziwny pod tym wzgledem, wsrod innych zwierzat... nie ma zadnej naturalnej obrony w postaci wlasnie pazurow, zebow, jakichs kolcy itd.
Tylko mozg mu to wszystko rekompensuje jakby dzieki czemu moze uzyc sprzetu -wynalezionego przez siebie w celu tego drapieznictwa swojego...a tak czlowiek bylby zupelnie bezbronny...

Lis- takie pytanie do Ciebie-czy trudno byloby sie Tobie przestawic na wegetarianizm? pytam z czystej ciekawosci-nie zebym na Ciebie naskakiwala czy cos.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1212 : 2007-09-29, 00:07 »
Cytuj
Jednak pies takze jest zaliczany do oportunistów-potrafi wykorzystwac kazdy pokarm mu dostępny.

Tak samo,jak lis,który też jest oportunistą - to właśnie,dzięki tej wszechstronności,jest on tak pospolitym drapieżnikiem - zadowoli się wszystkim,nawet owadami i owocami.
Myślę,że też dlatego lisów jest teraz więcej,bo wykorzystują wszystko,co się da - inne zwierzęta,a w szczególności roślinożercy,nie potrafią tego.
Lisy,potrafią też,przezwyciężyc własne lęki,aby zdobyc pożywienie - kiedyś,lis w pobliżu ludzi,to było nie do pomyślenia - i to,jest piękne. :kocham:


Cytuj
Lis- takie pytanie do Ciebie-czy trudno byloby sie Tobie przestawic na wegetarianizm? pytam z czystej ciekawosci-nie zebym na Ciebie naskakiwala czy cos.

Oj,to ciekawe pytanie i w ogóle częśc mego dziwactwa - bo,ja,ogólnie nie przepadam,za jedzeniem....... :roll:
Najlepiej,pasowały by mi takie tabletki,jak mają astronauci - śniadanie,obiad,kolacja... :D :lol:

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1213 : 2007-09-29, 12:39 »
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=3444945
betty chyba pomyliłaż roślinożerce z przeżuwaczami, np. krową. roślinożerców jest dużo,chyba wszystkie małpy, gryzonie.
Najlepiej,pasowały by mi takie tabletki,jak mają astronauci - śniadanie,obiad,kolacja... :D :lol:
:lol: :lol: ja lubie jeść, znaczy zalezy co ale ostatnio moge jeść cały czas, i dlatego jem dużo owoców
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1214 : 2007-09-29, 12:44 »
chce założyć wątek na dogo o polowaniu, tam gdzie nas wywalali, będzie tam o błędach na polowaniu i o tym ile to razy pies ucierpiał przez wierze. niestety nie mam cytatów myśliwych :(

Lis pomożesz?
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedz #1214 : 2007-09-29, 12:44 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1215 : 2007-09-29, 13:41 »
Hmmm....nie wiem,czy to dobry pomysł - jeszcze,nas na dogo zbanuja......
Zaraz się zacznie,że nie mamy pojęcia,o czym piszemy,bo nie byliśmy na prawdziwym polowaniu.....
Myślę,że najpierw trzeba zdobyc jakąś wiedzę,a dopiero potem,dyskutowac.
Ciekawa,jest ta książka,którą Wkleiła Betty - ale,droga jest....

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1216 : 2007-09-29, 13:46 »
znaczy wiesz, to by było tak że jakie błedy popełniajaniektórzy myśliwi i co jest tym spowodowane, jakby nie było w stylu co chwile ze myśliwi są be(bo są) to może dyskusja jakoś by siętoczyła. ile to razy myśliwy postrzlił niewinne zwierze, niekiedy swojego psa. niestety ja nie mam cytatów z for myśliwskich, na tym jednym co podał ktoś nazwe na dogo nie umiem sięporuszać :( nie wime gdzie tam jest forum, znalazłam pojedyńcze tematy
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1217 : 2007-09-29, 13:57 »
Podejrzewam,że na dogo by napisali,że to nie miejsce,na taki temat - oni tam piszą o szkoleniu psów myśliwskich,nie o polowaniu,jest tam,tylko jeden myśliwy - i to nam wytkną....
A,błędów,to jest dużo - a,raczej wypadków,wszędzie pisze o tym,że myśliwy zastrzelił komuś psa,lub zabił kolegę,bo pomylił go z ...dzikiem!!!.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1218 : 2007-09-29, 14:03 »
myśliwy zastrzelił komuś psa,lub zabił kolegę,bo pomylił go z ...dzikiem!!!.
kolege z dzikiem :lol: jak to mogło sięstać przecież w nocy na polu jest jasno i wszystko widać :/
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1219 : 2007-09-29, 14:06 »
He,he - nie każdy myśliwy,ma dobry wzrok,nie każdy,jest dobrym strzelcem,większośc popija......

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1220 : 2007-09-29, 15:15 »
akurat to co piszecie to bzdura pernamentna - pies udomowiaony był włąsnie po to by strzec dobytku i polować z człowiekiem.
Udomowili go ludzie pierwotni, ktorzy musieli polować, żeby przeżyć. Nie robili tego dla rozrywki, szpanu i popisów. Dziś jesteśmy podobno cywilizowani, choć czy na pewno? :/ Mam wrażenie, że w gruncie rzeczy pierwotny prymitywizm przeważa w wielu z nas...
Ja tam bardzo chcaiłbym polować z sokołem do tego wytrenowanym (tz tylko sokół by polował na mięso dla siebie).
A Ty co byś robił? Zjadałbyś resztki z sokolego stołu? ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedz #1220 : 2007-09-29, 15:15 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1221 : 2007-09-29, 15:52 »
ja widziałam dziś polującego praka z oddali, fajny widok ale on to robił by przeżyć a nie dla rozrywki czy "z miłości'' teraz psy nie są potrzebne do zdobywania pożywienia, są bo je kochamy, niekiedy na wsi są wrzodem na... ale to już zalezy od człowieka
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1222 : 2007-09-29, 15:56 »
teraz psy nie są potrzebne do zdobywania pożywienia, są bo je kochamy, niekiedy na wsi są wrzodem na... ale to już zalezy od człowieka
Powiedziałabym, że są, bo nasi przodkowie je udomowili i jesteśmy teraz za nie odpowiedzialni. A że przy tym niektorzy z nas je kochają, tym lepiej :) Szkoda tylko, że tych kochających (w mądry sposób), jest tak mało...
Zapisane
IBDG Wrocław

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1223 : 2007-09-29, 16:43 »
z miłosci sięrżne rzeczy robi np. zabija się sarne a potem płacze sięnad nią :lol:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1224 : 2007-09-29, 19:06 »
tak czytalam :) budowa zebow, pazurow i inne-no fakt :) ciekawe.. ja tam jakos zyje bez miesa od ok 13 lat :)
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1225 : 2007-09-29, 20:28 »
Cytuj
ja widziałam dziś polującego praka z oddali,

Hi,hi - Renia - Twoje posty,zawsze mnie śmieszą..... :lol: :lol:

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1226 : 2007-09-29, 20:57 »
no bo chce szybko pisać, znaczy pisze dość szybko i się błędy zdażają, no chyba że chodzi o to ze z miłości sie zabija sarne i płacze siępotem nad nią i jeszcze ma się wyrzuty sumienia no ale cóż trzeba tak robić, miłość jest nieprzewidywalna...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1227 : 2007-09-29, 21:46 »
Ale,mnie objechali,na innym forum.....

Cytuj
Po za tym,zawsze można walczyc z myśliwską ideologią i obłudą.

toś popisał... :| <się>
nie wiem po co to pisze - takie posty nic nie wnoszą, ale nie mogę się powstrzymać: :evil:
no po prostu ręce opadają jak takie słowa czytam... :/
To,pisze przyszły myśliwy.....
i
Cytuj
w kwestii myślistwa nie ma co dyskutować z lisem22, on przeca reprezentuje "jedynie słuszną opcję" ;) :P Dyskusja powinna zawierać konfrontację merytorycznych argumentów, a w tym wypadku po jakimś czasie dojdzie co najwyżej do wyzywania się aż ktoś bana dostanie :]

Forum Zwierzaki

Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedz #1227 : 2007-09-29, 21:46 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1228 : 2007-09-29, 22:18 »
oj myli się ten koleś, z tobą da się dyskutować, stoimy po tej samej barykadzie ale by dyskusja siętoczyła obydwie strony musza byc normalne, a oni nie są :lol:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: CO sądzicie o myśliwych... dobre to czy złe...
« Odpowiedź #1229 : 2007-09-30, 02:12 »
Ech...włączyłem właśnie tv,a tam?...program myśliwski..... :roll: ;(
Teraz,zajmują się jeleniami,bosz to,rykowisko,teraz mamy... :roll:
Strony: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 236   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 29 zapytaniami.