Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: pseudochodowcy  (Przeczytany 1656 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elfka Nenar

  • Gość
pseudochodowcy
« : 2002-12-25, 21:02 »
ie wiem czy czasem na tym forum nie zaczynałam tego tematu czy czasem na innym, ale najwyżej admin go usunie. Więc sprawa się tyczy nibychodowców, którzy kupują tropikalne zwierzęta typu piranie (krokodyle) i po pewnym czasie pupilki im się nudzą i zium z nimi do rzeki, tylko o takich zwierzętachb słyszałam, ale można być pewnym, że ze zwykłymi rybkami ludzie że tak robią, bo to ryby, a tam jest woda, a oni ich nie chcą
Zapisane

Michcio

  • Gość
Prawda w twoich słowach
« Odpowiedź #1 : 2003-02-20, 14:47 »
Masz racje.......mam kolegę który napalił sie na rybki i co.................jak mu się znudziły.......spóścił je przez toalete myslałem że go zabije  (:grr:) mógł mi je chociaż dać lub odsprzedać
Zapisane

kasia

  • Gość
pseudochodowcy
« Odpowiedź #2 : 2003-02-20, 19:22 »
Niestety to częste :(
i to nie tylko jeśli chodzi o rybki. Właściwie częściej ludzie wyrzucają żółwie wodne i myszy (tzn. wypuszczają w parku albo na jakimś trawniku).
Sama znalazłam żółwia czerwonolicego w parku obok.  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

pseudochodowcy
« Odpowiedz #2 : 2003-02-20, 19:22 »

Duszek

  • Gość
pseudochodowcy
« Odpowiedź #3 : 2003-02-20, 21:16 »
Wiecie nie wiem czy to prawda ... ale znajoma zaklinała się, że widziała grzechotnika w lesie ... to zaczyna być makabryczne ...
Zapisane

Michcio

  • Gość
chyba
« Odpowiedź #4 : 2003-02-21, 20:04 »
Chyba jej coś sie pomyliło grzechotniki w naszym klimacie? (:shock:) ??To raczej nie możliwe aaaaaaa i pozdrów ją ode mnie hehe
Zapisane

Duszek

  • Gość
pseudochodowcy
« Odpowiedź #5 : 2003-02-21, 20:09 »
Właśnie o to chodzi ... u nas ich nie ma ... chyba, że ktoś takiego wypuści ... na wolność ...  :grr:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
pseudochodowcy
« Odpowiedź #6 : 2003-03-21, 16:03 »
Uuuuuuuuuuuuuuuuuu............ :o no nieźle, nieźle...... Niedługo ktoś młodego tygrysa wypuści.... albo hodowlę skorpionów.....brrrrrr  :?:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 23 zapytaniami.