Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: roslinki Biotopu Ameryki Pld  (Przeczytany 1040 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gangster

  • Gość
roslinki Biotopu Ameryki Pld
« : 2003-10-15, 00:24 »
Witam!!!
Mam do was mala prosbe:
Czy moglibyscie mi polecic jakies roslinki, ktore byly by odpowiednie do Biotopu Ameryki Pld. oraz osiagaly max wysokosc 40cm.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
roslinki Biotopu Ameryki Pld
« Odpowiedź #1 : 2003-10-15, 00:35 »
Witam na forum 8)

W tym wypadku chyba niema wyszczególnień, bardziej trzeba dobierać pod ryby niż biotop, pobuszuj tutaj www.holenderskie.aip.pl to portal o roślinach akwariowych, powinien pomóc :)
Zapisane

Gangster

  • Gość
Silikon i akwarium kitowo ramowe.
« Odpowiedź #2 : 2003-10-15, 12:48 »
Mam akwarium kitowo ramowe, i 1 szyba mi wyleciala. Kupilem silikon, ale mam pewne obawy, czy przypadkiem nie bedzie wydzielal jakis toksycznych zwiazkow, oraz czy sie nie odklei od szyby i ramy??
Silikon to:
PROFES
do uszczelniania o podwyzszonej wilgotnosci.
do prac szklarskich.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Silikon i akwarium kitowo ramowe.
« Odpowiedz #2 : 2003-10-15, 12:48 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
roslinki Biotopu Ameryki Pld
« Odpowiedź #3 : 2003-10-15, 13:27 »
Niewiem, nigdy nie kleiłam akwarium ale jak już trzeba to najlepiej kupić silikon akwarystyczny, ten może być grzybobójczy chociaż słyszałam żę nic sie nie działo po użyciu podobnego.
Szyby nie odkleisz, będzie trzeba podciąć żyletką jak silikon stwardnieje inaczej sie nieda.
Zapisane

Raffy

  • Gość
roslinki Biotopu Ameryki Pld
« Odpowiedź #4 : 2003-10-15, 15:36 »
Polecam kamomby ! Własnie teraz mis ię strasznie mnożą. Z jednej łodyzki wyrastają kilka nowych lodyżek a kiedy one odrastają to wyrwę i sadzę i tak w kółko. Mam do rozadnia kilka kamomb. Jak chcesz to przyjedź do Gdańska. Kamomby osiagają do 30-40 cm
Zapisane

Gangster

  • Gość
roslinki Biotopu Ameryki Pld
« Odpowiedź #5 : 2003-10-17, 14:52 »
Kupilem korzen w sklepie. Jak mam go przygotowac do wlozenia do akwarium? Czy wystarczy jak go zaleje goraca woda? Oraz jak mam przykotowac zwirek kupny?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
roslinki Biotopu Ameryki Pld
« Odpowiedź #6 : 2003-10-17, 17:00 »
Korzenie w sklepie są już przygotowane, wystarczy opłukać w ciepłej wodzie i włożyć, jeżeli będzie pływac to musisz go obciążyć żeby nasiąkł. Żwir wystarczy przepłukać aż do uzyskania czystej wody bo taki kupny jest nie płukany.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 24 zapytaniami.