Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: pyszczak zebra (red-red)!!!!!!!!!!  (Przeczytany 1880 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

paul

  • Gość
pyszczak zebra (red-red)!!!!!!!!!!
« : 2003-11-28, 09:59 »
mam problem poniewaz kilka tygodni temu odeszla do krainy cieni samiczka red-red. przez jakis czas sie chowala wcale nie chciala za duzo plywac i jesc. po 1-2 dniach lezala na dnie (tracila rownowage) i probowala jakos podplynac do gory. ale niestety jej sie nie udalo. nie robilem zadnej tragedii bo stwierdzilem ze moze byla na cos chora itp. itd. kupilem na jej miejsce 3 pyszczaki z tego gatunku (przypuszczalnie 2 samice - 1 jasno pomaranczowa[taka jak tamta] i 1 ciemnopomaranczowa). Po ok. dwoch tygodniach z ta jasna zaczelo sie dziac podobnie i tez kiwala sie z jednej strony na druga i w koncu odeszla.
Nie wiem czy to jest moja wina, czy ja cos robie zle :?: Prosze o pomoc bo juz nie wiem co sie dzieje. Dodam ze reszta ryb wyglada na zdrowe i mam nadzieje ze sie czuja dobrze choc ich sie nie pytalem :)
Zapisane

Asmi

  • Gość
pyszczak zebra (red-red)!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-11-28, 14:18 »
Zbadaj wode, jej parametry jesli nie ma zadnych zewnetrznych objawow chorby.
Zapisane

paul

  • Gość
pyszczak zebra (red-red)!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-11-28, 15:10 »
z woda jest chyab wszystko w porzadku, gdyz inne ryby sa zdrowe. podmieniam 10-20% wody w tygodniu. gdyby cos z nia bylo nie tak to juz chyba dawno inne bylyby chore (od czasu smierci pierwszej rybki minelo juz ok 1 miesiaca.
Zapisane

Forum Zwierzaki

pyszczak zebra (red-red)!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-11-28, 15:10 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 21 zapytaniami.