Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Wasze kultowe przedmioty  (Przeczytany 2203 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kareena

  • Gość
Odp: Wasze kultowe przedmioty
« Odpowiedź #30 : 2006-01-22, 20:31 »
miałam kiedyś białego Dużego Misia, ale rodzice go wyrzucili za moimi plecami jak mialam jakies 7-9 lat :roll: Z tych rzeczy co sie zachowaly to lubie trzy gliniane główki ktore sa ode mnie starsze o jakies 10 lat (dostałam po mamie, od lat wiszą w moim pokoju), a z maskotek to mam Średniego Misia który pochodzi jeszcze z czasów  Dużego Misia i bedzie ze mna jeszcze długo ;)
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Wasze kultowe przedmioty
« Odpowiedź #31 : 2006-01-31, 16:02 »
tu macie zdjątko Rokkiego:

i dodam zdjątko Frytka, maskotki która była wykorzystywana w reklamach Levisa i dostałam ją jak miałam 5 lat. Miałam wtedy złamaną rękę więc spędził ze mną czas w szpitalu:
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Wasze kultowe przedmioty
« Odpowiedź #32 : 2006-01-31, 16:14 »
A czy to musi byc miś?  :) Ja mam z egiptu kawalek zniszczonego korala ktorego znalazlem na plazy w ksztalcie rybki. Zrobilem mu dzirkę i nosze na rzemyku. Jako ze sie bawie w nurkowanie na bezdechu to jest to jak najbardziej bliski mojemu sercu gadzet.

Druga taka rzecz to moj plecak. Byl ze mna zawsze na moich najwiekszych wyprawach juz prawie od 10 lat. Niektorzy mnie rozpoznają po nim :)

Mam tez cała kolekcję nozy, ktore sobie poleruję czyszczę i ostrze co jakiś czas.. ale to juz rodzinna psychoza.. razem z kuzynem konkurujemy kto ma ciekawszy noz :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze kultowe przedmioty
« Odpowiedz #32 : 2006-01-31, 16:14 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Wasze kultowe przedmioty
« Odpowiedź #33 : 2006-01-31, 22:27 »
A ja mam małego pieska [tak, tak juz od małego kochałam psy nie tylko te pluszowe] którego dostałam jak miałam 4 latka od brata który go przyiózl z Moskwy , więc piesek ma juz  około 15 latek :) I gdy więszkosc mojich maskotek powedrowała do piwnicy on nadal stoji u mnie w pokoju na honorowym miejscu. Mam do niego sentyment.
Drugim przedmiotem ktory bardzo lubie jest szkatułka z drzewa cedrowego. wydaje sie zwykła; brązowa, okragła ale ten jej zapach ...mmmm... Uwielbiam ją!
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Wasze kultowe przedmioty
« Odpowiedź #34 : 2006-02-01, 10:23 »
Ja mam wielkiego psa, Brutusa, kiedyś piszczał, jak się na niego nacisnęło, ale teraz już tego nie robi :P
Psiaczek ma 16 lat, jak byłam mała zawsze ze mną spał :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 25 zapytaniami.