Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu

Autor Wątek: Czym karmisz psa ??  (Przeczytany 22847 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Czym karmisz psa ??
« Odpowiedź #180 : 2004-07-16, 16:31 »
Cytat: koszmarek
moj pies nie przepada za psia karma.... ale za to jak sie dorwie do miski mojej kici to dopiero wcina  :lol:  


Haha, a co kicia na to?
Zapisane

madzior_ka

  • Gość
Czym karmisz psa ??
« Odpowiedź #181 : 2004-07-16, 19:02 »
Ja wam coś powiem jakie jesty oje zdanie na temat karm. Uwazam, że każdy pies ma swoje potrzeby, ale sucjhe karmy są bardzo dobre i zdrowe (mówie o tych wysokiej klasy) a ktoś mówił ze psu nudzi sie suhca karma - TO DUŻY BŁĄD tak myślećie pies nie potrzebuje urozmaicania pokarmu jak czlowiek - jego żołąde przystosowuje sie łwąnie do jednego rodz. jedzenia np. do jednej karemy i nei zbyt dobrze jest zmienianie jej czsto bo soki żołądkowe wytwarzanwe są już typowe dla danego jedzenia i w odpowoedniej ilości dlatego tez wazne sa eegularne godzinki karmienia...a ci myslicie o eukanubie? narazie sdaje denowi meizane jedzenie ale chce przejsc tylko na sucjhe c lepsze eukanuba czy royal canin?
Zapisane

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Czym karmisz psa ??
« Odpowiedź #182 : 2004-07-16, 20:19 »
Ja od dzisiaj zaczelam kupowac Borysowi Purine Light a zeby go troszku odhudzic!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czym karmisz psa ??
« Odpowiedz #182 : 2004-07-16, 20:19 »

madzior_ka

  • Gość
Czym karmisz psa ??
« Odpowiedź #183 : 2004-07-16, 23:25 »
acha.....denis jak narazie jest w sam raz:) ma mocne ksoci i mały brzusio, ale mocne meisnie
Zapisane

KaBe

  • Gość
Czym karmisz psa ??
« Odpowiedź #184 : 2004-07-16, 23:36 »
Nasze bernardyny jedzą makaron z puszkami. A suche to Chappi
Zapisane

julcia_so

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1678
    • WWW
Czym karmisz psa ??
« Odpowiedź #185 : 2004-07-17, 14:19 »
hmm........ chapi?!?  :?  [...]
Zapisane
"Kto zrozumie sznaucery, pozostanie im wierny!
Kto pozna sznaucery, ten je pokocha!"

Nicka

  • Gość
Czym karmisz psa ??
« Odpowiedź #186 : 2004-07-17, 14:47 »
kustosz 82, jesteś właścicielem sklepu dla zwierząt, to chcesz "upchnąć" swój towar, rozumiem, ale otworzyłeś taki temat, i my poprostu piszemu czym karmimy psa. H, S, A, K i Dominisia, jestem za, zdrowsze jest jedzenie gotowane, niż taki sobie suchy pokarm. Oczywiscie, ze bez przypraw, i nie resztki ze stołu, ale ja dla pieska gotuje osobny "objad"... zreszta innego nwet nie zje :roll:
Zapisane

ina

  • Gość
Czym karmisz psa ??
« Odpowiedź #187 : 2004-07-19, 10:25 »
mój pies w tym momencie je eukanube.. tak to sie nazywa nie ? wcześniej jadł royal coś tam :P i tamto mu bardziej smakowało.. ale teraz tą eukanube je. a np. jak kiedys dostał pedigrie.. [och, ta moja pamięć do pisania nazw] to zdjał pare, a reszte odstawił
Zapisane

Nicka

  • Gość
Czym karmisz psa ??
« Odpowiedź #188 : 2004-07-19, 13:06 »
Heh, moja sunia, jak jej kupuje, nie je, ale pieskowi kumpeli podjada... ja jej nie rozumiem :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czym karmisz psa ??
« Odpowiedz #188 : 2004-07-19, 13:06 »
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 26 zapytaniami.