Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer  (Przeczytany 5428 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lilu_Karolina

  • Gość
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« : 2004-08-05, 21:54 »
prosze  o pomoc w   zgrywaniu zdjec na komputer z komorki . musze zgrac je na komputer poniewaz szukam domku dla suczki ze schroniska  :cry: . Mam komorke siemensa MC60 moze ktos z was ma ja i wie jak z niej zgrywac zdjecie . bede wdzieczna za kazda pomoc  :(
Zapisane

Kira

  • Gość
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #1 : 2004-08-05, 21:57 »
trzeba mic kabel ale nie wiem jaki bo ja tylko mmesami operuja c wysylam zdjecia ;)
Zapisane

Lilu_Karolina

  • Gość
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #2 : 2004-08-05, 21:58 »
mam kabel ale nie wiem co dalej ;(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedz #2 : 2004-08-05, 21:58 »

Zimoludka

  • Gość
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #3 : 2004-08-05, 22:39 »
not o musisz jakos podlączyć. nie ma gdzies tego w instrukcji obslugoi? jest gdzies dołączona jna jakims rysunku bo dzis widziałam...
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #4 : 2004-08-05, 23:07 »
jak nie dasz rady to wyslij fotke z komorki na maila,ja tak robie,bo nie mam kabla.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Kira

  • Gość
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #5 : 2004-08-06, 00:45 »
:) to jest sposob na rozwiazaniea  wejscie dokabelka jest gdzies z tylu chyba... ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #6 : 2004-08-06, 09:42 »
Jak się wysyła na maila to sie płaci :P

Twoja komórka ma port podczerwieni? Jak ma, to mozesz kupić specjalny kabel na podczerwień (ja do mojej kupowałam podajże za ok 30zł, ale głowy na to nie położę). Wkładasz tylko z tyłu kompa a jak z komórki chcesz wysłać fotencję, to dajesz "wyślij przez port podczerwieni". Albo "bluetooth" ale do tego chyba trzeba inny kabel. [img=left]http://www.zwierzoludzie.int.pl/phpBB2/images/smiles/s_niewiem[2].gif[/img] Jak masz komórkę z aparatem to podczerwień na pewno masz. ;)
Zapisane

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #7 : 2004-08-06, 09:49 »
Musisz miec plytke mala siemensa z ktorej zgrasz specjalny program no i wtedy podlanczasz komurke do kabelka i kabelek do kompa no i wchodzisz w jakas opcje i zgruwasz na kompa proste !!
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #8 : 2004-08-06, 09:53 »
Zależy jaki ma model
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedz #8 : 2004-08-06, 09:53 »

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #9 : 2004-08-06, 11:59 »
Cytat: gunia
Jak się wysyła na maila to sie płaci :P

Twoja komórka ma port podczerwieni? Jak ma, to mozesz kupić specjalny kabel na podczerwień (ja do mojej kupowałam podajże za ok 30zł, ale głowy na to nie położę). Wkładasz tylko z tyłu kompa a jak z komórki chcesz wysłać fotencję, to dajesz "wyślij przez port podczerwieni". Albo "bluetooth" ale do tego chyba trzeba inny kabel. [img=left]http://www.zwierzoludzie.int.pl/phpBB2/images/smiles/s_niewiem[2].gif[/img] Jak masz komórkę z aparatem to podczerwień na pewno masz. ;)


wiem,ze sie placi,dlatego rzadko wysylam :P
mam nokie 3650,jak ja kupowalam to nie bylo kabelkow do niej,teraz pewnie jest,ale juz nie chce,bo te fotki i tak sa do niczego ;)
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Essey

  • Gość
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #10 : 2004-08-06, 13:14 »
Moze wyślij to zdjęcie MMSem do kogoś kto umie. A ten ktoś ci wgra do kompa i wyśle mailem. :wink: Nie mam lepszego pomysłu. Na tych nowoczesnych cudeńkach się nie znam. Ja mam zwykłego, poczciwego Alcatela OT 320 (czyli bez bajerów) :roll: ///
Zapisane

Kira

  • Gość
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #11 : 2004-08-06, 23:38 »
to ja dzis sie nauczylam jak zhrywaczdjecia z aparatu cyfrowego  :wink:
popoloczeniu kabelkiem stacji i cyfrówkii w moim komputreze pojawia sie nowy dysk do do zmieniania i wchodzisie w nigo i wyciaga zdjecia kopiuje na folder.... :wink:
Zapisane

Lilu_Karolina

  • Gość
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #12 : 2004-08-07, 00:07 »
hmm a jak mam sprawdzic czy jest w telefonie ta podczerwień ?? może mam zły kabel ??
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Zgrywanie zdjęć z komórki na komputer
« Odpowiedź #13 : 2004-08-10, 12:16 »
lilu najlepiej w instrukcji. a jak nie masz to na telefonie powinna byc widoczna taka czarna szybka malutka.
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 25 zapytaniami.