Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P  (Przeczytany 13932 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedź #30 : 2006-03-10, 15:26 »
Chciałam opublikować całekiem nową wersję mojej stronki, ale... - www.taigany.republika.pl - wie ktoś co może być tam zrobione nie tak?

PorannaRosa

  • Gość
Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedź #31 : 2006-03-10, 19:07 »
Taigan, masz błędny kod źródłowy. Np.
<FRAME border=0 name=gorna marginWidth=0 marginHeight=15 src="file:///C:/Documents%20and%20Settings/ja/Pulpit/ADA/taigany/index_pliki/gora.html" frameBorder=0 scrolling="auto">
Odnosisz się do plików na twoim dysku a powinnaś wskazywać na adres względny np. src=/index_pliki/gora.html
Zapisane

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedź #32 : 2006-03-10, 20:24 »
a jak już macie gotowe strony to radzę pomyśleć nad jakąś w miarę dobrą, tanią (albo darmową) domeną. znałam kiedyś stronę, na której można darmowo zrobić domenę 'com' lub 'net'. ostatecznie można się zarejestrować na prv.pl - domeny na prv są dość dobrze wyszukiwane przez wyszukiwarki.
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedz #32 : 2006-03-10, 20:24 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedź #33 : 2006-03-10, 22:52 »
znałam kiedyś stronę, na której można darmowo zrobić domenę 'com' lub 'net'.

Nie uwierzę jak nie zobaczę.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedź #34 : 2006-03-10, 23:33 »
PorannaRosa, dzięki! Teraz działa :*

PorannaRosa

  • Gość
Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedź #35 : 2006-03-11, 13:02 »
DracUla, darmowe com i net nie widziałam. Prv darmowo to tylko aliasy, a przy aliasach są zazwyczaj problemy z wyszukiwarkami.
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedź #36 : 2006-03-11, 13:30 »
Ja polecam bezlimitowy, bezpłatny, bez limitu transferu, bez reklam hosting www.yoyo.pl - jedyne co, to nie mozna dawac mp3, avi, zip itp.

Dobry jest alias na www.osemka.pl - za.pl albo w.pl ale mnóstwo reklam.
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedź #37 : 2007-12-02, 00:03 »
pomocy
przepraszam ze odświerzam ale nie bede nowego zakładac. pan z infy kazał zrobić stronke. robie w frontpage mam już kilka działów, ale strona główna się źle wyswietla --> http://r3enia.w.interia.pl/ z 'index.htm' pojawia sie dobrze, ale i tak nie można wejść w dziły :/ kazał na interi wiec tam robie.
kol mówił ze musza być małe litery, ale niektóre są duże! 'JPG' jak to zmienić?



nie umiem jeszcze zrobić galeri w programie JAlbum :oops:
« Ostatnia zmiana: 2007-12-02, 16:49 autor renia3399 »
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedź #38 : 2007-12-02, 22:48 »
sorry ze post pod postem, ale moze ktos nie znał odpowiedzi na wcześniejsze pytania a na to bedzie znał

próbuje zrobić ta galerie, chce żeby tło było, czyli w FrontPage, już galeria jest ale nie wiem czemu nie chce sie zapisać, wyskakuje coś o sieci web, próbowałam to utworzyć ale i tak nie działa :help:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedz #38 : 2007-12-02, 22:48 »

PorannaRosa

  • Gość
Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedź #39 : 2007-12-03, 12:16 »
Stron nie robi się we Frontpage, jest wiele dobrych darmowych edytorów tekstowych. Kod jest pełen błędów. Uczyliście się tworzyć strony, czy pan od tak sobie wymyślił nie dając wam żadnych informacji?

Twoja radosna twórczość wyświetla się źle, ponieważ używasz niepoprawnego html oraz wiele grafik nie ma pod podanymi adresami ( np. http://r3enia.w.interia.pl/index_pliki/image001.gif ). Powodem może być zła nazwa pliku (ważne są m.in. duże i małe litery), zła ścieżka do pliku, bądź brak pliku. Linki obrazkowe nie funkcjonują, ponieważ prowadzą na dysk lokalny (w twoim komputerze).

Nie od razu Rzym zbudowano, więc na początek polecam http://webmaster.helion.pl/kurshtml/ i kurs css oraz semantyczności strony.

Wielkość liter w nazwie pliku możesz zmienić, tak samo jak zmienia się nazwę pliku (np. w okienkach klikasz prawym przyciskiem myszki na pliku i z rozwijanego menu wybierasz polecenie zmiany nazwy).

Propnowałabym poprawne wykonanie małej stronki, z ew. 2, 3 podstronami i jak z tym będziesz gotowa, to pomyśl o galerii.

Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedź #40 : 2007-12-03, 16:02 »
czy ta stone jest dobrze??
http://r3enia.w.interia.pl/  nie ma odnośnika do 'ciekawe strony' ale nie szkodzi :)

galerie odpuściłam ale i tak chciałabym sie dowierzieć jak sie ją robi :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

PorannaRosa

  • Gość
Odp: Strona gotowa teraz jak upublikować ? :P
« Odpowiedź #41 : 2007-12-04, 14:42 »
Błędy w kodzie jak były, tak są, m.in. brakuje poprawnego Doctype. Linki obrazkowe dajej nie funkcjonują poprawnie.

Galerie tworzy i obsługuje się najwygodniej, jeżeli serwer umożliwa wykorzystanie php i baz danych.  W pozostałych przypadkach pozostaje tworzyć galerie tylko w html i ew. użyć gotowych rozwiązań, jak np. jalbum (w pomocy programu wszystko jest dokładnie opisane).
Zapisane

PorannaRosa

  • Gość
OT: Edytory tekstowe
« Odpowiedź #42 : 2007-12-05, 15:09 »
Od dłuższego czasu siedzę na PSPadzie i kED umknął mojej uwadze. Szkoda, że autor zrezygnował z tego projektu. Miejmy nadzieję, że znajdzie się jakiś godny następca.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 28 zapytaniami.