Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: serwery  (Przeczytany 1072 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
serwery
« : 2006-10-07, 16:32 »
Jakie polecacie dobre, tanie, a jeszcze lepiej darmowe serwery?
Mam stronę, sporo zdjęć, napewno jeszcze sporo ich dojdzie... ale już wiecej przesyłać nie mogę, brak miejsca po prostu... (teraz mam na free.of.pl ) strona to nie jakiś portal, tylko najzwyklejsza o hodowli. napewno zmienię trochę grafikę, html, żeby to wszystko mniej ważyło. No ale wiadomo, że za jakiś czas pewno znów się zacznie...

myślałam nad atspace.com, mam już tam jedną stronę, coprawda nierozbudowana aż tak bardzo, ale chodzi bez zarzutów, no i nie ma tam reklam.
a jakieś inne? jakie polecacie z tych darmowych i tych płatnych? zdaje sobie sprawę z tego, że kiedyś i tak będe musiała zainwestować w jakiś płatny, ale póki co mam inne wydatki i wolę jeszcze trochę dociągnąć na tym darmowym. No ale żeby dociągnąc to trzeba dobry, dosyć pojemny serwer...
z góry dzięki.
Zapisane

PorannaRosa

  • Gość
Odp: serwery
« Odpowiedź #1 : 2006-10-07, 19:26 »
Ile miejsca potrzebujesz, jaki miesięczny transfer? Czy musi być obsługa php i sql, czy potrzebujesz dodatkowo kilka adresów e-mail? Czy chcesz również mieć własną domenę?
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: serwery
« Odpowiedź #2 : 2006-10-07, 20:05 »
poki co moja stronka zajmuje 53,6 MB, nie potrzebuje bazy, ani php, to najzwyklejsza strona w html, ew. robiona przez style css. to czego mi potrzeba naj to miejsce na pliki- mam dużo fotek, a i dochodzić napewno będą. e-mail nie jest konieczny, chociaż z tego co widzę to zazwyczaj dołączają e-maile, ale ja mam już swój stały, także nie potrzeba mi nowego. domena też nie jest jakoś specjalnie wymagana, bo strona od kilku lat ma ten sam adres (na prv.pl) no i nie chcą ludziom mącić w głowie.
transfer miesięczny... no najlepiej jak najlepszy.  :VoV: ale jak pisałam mi najbardziej zależy na miejscu na pliki. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: serwery
« Odpowiedz #2 : 2006-10-07, 20:05 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: serwery
« Odpowiedź #3 : 2006-10-07, 20:30 »
Ja mam na www.easyisp.pl :) Póki co nie narzekam... (oprócz tego, że transfer przekraczam notorycznie... :P więc trzeba będzie więcej kasy wyłożyć.) Mam easyStart...
# przestrzeń na dysku - 500 MB
# miesięczny limit transferu - 5 GB
Trochę poszukałam i pogrzebałam... i na to się zdecydowałam. Z góry odrzuciłam home.pl, bo mnie buce wkurzyły, że na każdym kroku dają wyskakujące, nachalne reklamy - kasy nie zamierzam im dawać... :/ (Jestem antyreklamowa... :P )

Ostatnio na drugiej stronie zmieniłam prv na rox... bo druny prv za dużo "niewyłączalnych" reklam daje... :/
A co do płatnej domeny... :P Wiesz jaką miałam radochę, że mam domenę myszy.net i się zachwycałam jakie to krótkie, łatwie do zapamiętania, itp. :D Więc może warto?
Zapisane

goldinka

  • Gość
Odp: serwery
« Odpowiedź #4 : 2006-10-08, 11:23 »
Zobacz na tą stronę, są opisy ile serwer ma miejsca:
www.kurshtml.boo.pl/html/dalej.html
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 23 zapytaniami.