Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co zrobić ??  (Przeczytany 1011 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jagaraa

  • Gość
Co zrobić ??
« : 2005-07-31, 21:31 »
  Słuchajcie niewiem co robić moje ryby mnożą się jak opentane, a ja już niemam co robić z małymi, teraz znowu wszystkie samice mam przy nadzieji  :mrgreen: w tym  3 gupiki, 1 molinezja, i teraz mam problem one niechcą się kocić w akwarium niewiem czy boją się o to że inne rybe jej wszamią małe  czy co a odławiać ich niechce bo jak się umnoży to żal będzie mi wpuścić małe na pokarm dla innych ryb. I jeszcze jedno pytanie czy gdy samica będzie się długo nie kocić to może popaść w jakąś chorobe czy ja poprostu świruje a ona wkońcu się bez problemu ukoci czy jak to się mówi u ryb :/. I prosze nie jeździjcie mi po rajtuzach  :roll:.
« Ostatnia zmiana: 2005-07-31, 21:54 autor jagaraa »
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Odp: Co zrobić ??
« Odpowiedź #1 : 2005-07-31, 23:11 »
Ryba sama sobie poradzi, schowa się w rośliny.
A potem będzie mieć żywe jedzonko.
Pewnie jeszcze nie czas i dlatego się nie kocą.
Żyworódki nie opiekują się potomstwem, a co za tym idzie wcale się nie przejmuja czy urodzą w akwa ogólnym czy gdzie indziej.
Czas oczekiwania na potomstwo czasem przedłuża się jak ryba ma złe warunki, jest zestresowana itp.
Zapisane

ANGELOS

  • Gość
Odp: Co zrobić ??
« Odpowiedź #2 : 2005-08-08, 16:07 »
jak nie chcesz miec mlodych poprostu oddziel samca od samicy :). Ryba zyworodna jak i jajorodna daje na swiat potomstwo aby gatunek przezyl. Jezeli mlode sa wciaz wylawiane i/lub zjadane rybki caly cas bedzie sie mnozyc. Jek ci sie tak mnoza mozesz je sprzedawac na pewno sobioe zarobisz albo wpusc suma ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co zrobić ??
« Odpowiedz #2 : 2005-08-08, 16:07 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 25 zapytaniami.