Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: zwierze w szkole  (Przeczytany 25388 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nicka

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #30 : 2005-06-29, 21:04 »
u mnie akwarium z 3 zolwiami, 1 chomik, swinka morska, i niedawno byly jescze 2 stale brudne akwaria a rybkami.
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #31 : 2005-06-30, 18:42 »
u nas jest chomik i rybki... ale nic więcej o nich nie wiem...

kiedyś był jeszcze królik i świnka morska... ale to b.dawno...

Jaśka

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #32 : 2005-06-30, 18:43 »
Styka - to już nie ma tam rybek ??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedz #32 : 2005-06-30, 18:43 »

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #33 : 2005-06-30, 18:50 »
Cytuj
Styka - to już nie ma tam rybek ??

a co napisałam :P

Cytuj
u nas jest chomik i rybki... ale nic więcej o nich nie wiem...


;)

Jaśka

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #34 : 2005-06-30, 19:03 »
jejku przeczytałam że nie ma :P :P
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #35 : 2005-06-30, 19:43 »
U mnie w sali od bilogi są obecnie rybki, ale wcześniej były szczury...
Wiem tylko tyle, bo dopiero pierwszy rok jestem w tej szkole

Histroria pierwszego szczurka:
Zacznijmy od tego ze ogonek miał duze akwarium,oraz zawsze swieze jedzenie. Z wodą było gorzej bo nawet czasami musiałam sama nalewać do poiedłka. Trociny również były żadko zmieniane bo nikomu sie nie chciało. najgorzej było jak szczurek zachorował, nikt nie zwracał na to uwagi, chociaż miał  drgawki... Dużo razy pytałam sie Pani od bioligi co mu jest, ale ona cały czas mówiła że wszystko jest ok, nic mu nie będzie, wyjdzie z tego... niestety nie wyszedł bo po tygoniu szczurka juz nie było, pani powiedziala ze pewnie zdechł ze starosci(oczywiście było to nieprawdą)

Historia drugiego szczurka
Ta jest juz nieco szczęśliwsza. Ogonek tak jak  poprzedni miał duze akwarium, zawsze jedzonko i tym razem wode. Niestety jak teamten nie był wypuszczany, a wiec dziki... Ze szczurkiem od początku cos dziwnego sie działo,cieszko oddychał. Trwało to kilka dni, ale potem okazało się ze szczurzyca urodziła małe. Szczurki oczywiscie po jakims czasie trafiły do nowych domów(naszczęście w odpowiednim wieku zostay odzielone z matką) Wkońcu jednak szczurek został zabrany do sprzątaczki i teraz juz nie wiem co się z nim dzieje...
Pani od biologi powiedziała że juz nigdy nie bedzie żadnym zwierząt za wyjątkiem rybek...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

agusia1993`

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #36 : 2005-07-01, 16:31 »
U mnie w szkole w sali od biologi są ryby i żaba
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #37 : 2005-07-02, 14:16 »
w podstawowce w sali biologicznej byl chomik i akwarium, chomik syryjscki wiecznie uciakal z klatki za szfe i na kolku biologicznym wiecznie go zza niej wyciagalismy, nikt nie wiedzial jak on z tamtad wychodzi a potem sie okazalo ze klatka ma dziure i trzeba kupic nowa :D no i kupili i juz nie uciekal :D
akwarium nie wiem ile litrow, ale sporawe z kilkunastoma rybkami i jednym duzym sumem :) tak zwnaym przez nas Tytanic :P i to wszystko :P
a teraz w gimku jest w sali od polaka Rybka w kuli ale ta klasa chyba sie nie umie nia opiekowac bo rybka jest zaniedbana ma brudna wode i karmia ja pewnie raz na tydzien :? a teraz wakacje a ona biedaczka w szkole zostala :?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #38 : 2005-07-23, 19:25 »
u mnie w podstawowce byly rybki, chomiki i krolik. przez rok opiekowalam sie zwierzakami i bralam je na wakacje i swieta do domu.
w liceum juz nie mielismy zwierzakow.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedz #38 : 2005-07-23, 19:25 »

golden

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #39 : 2005-07-23, 19:40 »
w mojej szkole były zwierzaki... ale długo sie nie uchowały :roll:
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #40 : 2005-07-23, 19:42 »
Jest chomik ;) Ale wszyscy go męczą i jest bardzo zastraszony,biedaczysko :(
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #41 : 2005-07-23, 20:25 »
szczurki i gołębie w formalinie ... :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

kapiszonek

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #42 : 2005-09-01, 15:25 »
http://www.kroliki.net/kosztem_zwierzat/

Zachęcam do lektury oraz pomocy - na tym etapie - poinformawania innych o Akcji poprzez strony czy maile.
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #43 : 2005-09-01, 15:26 »
Dyrektorak w podstawówce miała żółwie wodne :P
A ona jest od matmy
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #44 : 2005-09-01, 15:47 »
W starej szkole mieliśmy: Akwa, ale ile to litrów?Nie wiem, ale dużo. Patyczaki, myszoskoczka, chomika, żółwie, przez pewien czas królika.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedz #44 : 2005-09-01, 15:47 »

sandritta

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #45 : 2005-09-02, 11:31 »
w mojej skzole nie ma zadnych zwierzat..i tym lepiej bo nie wiadomo co by ludzie z nimi robili .. :/
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #46 : 2005-09-02, 11:38 »
We Frankfurcie (niemcy),tam gdzie mieszkam nie ma takiego zwyczaju trzymac zwierzaki w klasie..(na szczescie)
Ale czesto dzieciaki przynosza swoje zwierzeta na Referaty zeby pokazac to i tamto.
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #47 : 2005-09-02, 19:04 »
U nas niestety są. Sporej wielkości żółw wodny i ryba (nie zidentyfikowana przeze mnie, ale to coś jak Gurami, przynajmniej podobna) w malutkim akwarium (coś koło 8 litrów, albo nawet mniej), do tego sa małe rybki w dużym akwarium, patyczaki i chomiczek dżungarski. Żal mi zółwia i ryby, nawet się obrócić nie mogą ;( Oprócz tego jest jeszcze kilka wypchanych ptaków.
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #48 : 2005-09-03, 22:39 »
w starej szkole były żłówie , którym czasem uczniowie wode zmieniali... i to samo z rybkami... chomik czasem zwiewał z klatki i po sali biegał... świnka w maleńkiej sali kwiczała na lekcjach... eh...
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #49 : 2005-09-03, 23:18 »
A u mnie w podstawówc były szkielety: szczórów, mysz zab....ble!
 Nazywamy ta klase "trupiarnią"
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #50 : 2005-09-03, 23:48 »
Uans w szkole było pełno chomikow, myszoskoczków, kilka papug, żółwik... teraz nie mamy nic. I tak jest lepiej. Byłam wtedy w podstawówce i zadko pozwalali mi tam wchodzic i sie zwierzatkami zajmowac, bo zglosily sie do tego gimnazjalistki.. Chociaz mi wydaje sie ze żółwia nie karmi sie zepsutym jzu ogryzkiem z jabłka, a rybek starą bułką. Nie wiem jak to wszystko sie skonczylo, bo nie mialam zbytnio tam dostepu, a staralam sie... biedne zwierzaki :/

I druga swietna historia :||. W kalsie z matematyki stało akwarium z panią chomiczkową i młodymi. Były wtedy młodziutkie, jak malutkie rózowe kawalki plastelinki. Wszyscy podchodzili, gapili sie, niektorzy pukali. Takim to sposobem chomiczyca chcac ochronic swoje młode po prostu je zjadła.

BTW... ludzka glupota nie zna granic, na prawde.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedz #50 : 2005-09-03, 23:48 »

Voie.

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #51 : 2005-09-04, 10:25 »
My mamy akwarium. Kiedys była jeszcze zwykła ruda wiewiórka przyniesiona przez ucznia :? Dlaczego? Znalazł ją w drodze do szkoły i oczywiście wziął... Wylądowała z powrotem w lesie.
Był też gołąb z uszkodzonym skrzydłem, już znaleziony przez nauczycielkę... Oddała go do znajomego gołębiarza i gołab jest tam do dziś. Ale latać biedak nie może...
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #52 : 2005-09-04, 11:09 »
u mnie nie ma nic. :wink: ale za ta sa rozne rzeczy w sloikach z formalina...jak np. oko krowy bleeh :|
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #53 : 2005-09-04, 11:25 »
W liceum nie ma żadnych zwierzaków(noo... ewentualnie czasem wpadnie jakaś mucha, albo pająk wyjdzie za szafy :D ) ale w gimnazjum było:
*akwarium + rybki
*aksolotl (mam nadzieje,ze dobrze napisałam)
*2 żółwie czerwonolice
*chomiki dzungarskie(najpierw 2 a potem się rozmnożyły)
*2 myszoskoczki były- już ich nie ma-starosć.
Z tego co wiem, to tylko akwa nalezało do któregoś z uczniów, a rezta zwierzaków wzięła się stąd,że mąz nauczycielki biologii ma sklep zoologiczny
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #54 : 2005-09-06, 15:27 »
U mnie w szkole jest a raczej był bo teraz juz go nie ma chyba ktoś go wziął, chomiczek :) Uczniowie z klasy naszej biologiczki kupili go z pieniedzy klasowych, kupili mu klatkę i opiekowali sie nim swietnie. Zawsze na przerwie ktos siedział w klasie od biologii i albo bawił sie z chomikiem, alo karmił rybki, albo podlewał kwiatki (bo takowych to w tej klasie ogrom ;) ). W ogóle ta sala pod wzgledem i zwierząt i roślin a różwniez całego ogółu była bardzo zadbana :). Jak już wspomniałam są też rybki :) kiedys sie filter zatkał to mnie pani prosiła zebym go wyczysciła :lol: i moja klasa miała coś o oku na biologii a ja siedziałam w kiblu i czysciłam filter :lol:

W podstawówce mieszkał u nas kot (z tego co wiem to dalej tam mieszka)- Mićka, również bardzo zadbana. Jest ulubienica pań sprzątających i dzieciaków również :) mimo ze to małe dzieci to nie męczą kotki tylko głaszczą i rozpieszcają :). Kotka ma super sierść i w ogóle jest przepiękna. W mojej podstawówce zawsze przygarniali biedne kotki przybłędy i szukali im domu :) (jednemu nawet ja znalazłam :P ). Pamiętam tez jak byłam w 6 klasie to ktoś podarował nauczycielom na dzien nauczyciela zeberkę ;). Z początku był zamiar trzymania jej w klasie od przyrodu, ale potem nauczyciele steirdzili ze lepiej jak zamieszka w pokoju nauczycielskim ;) i takim to sposobem nauczycieli mieli swojego ptaszka :P.
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #55 : 2005-09-07, 22:06 »
u mnei na biologi sa rybki ale widac ze sa dpobrze traktowane
Zapisane
To piekło nie raj :)

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #56 : 2005-10-01, 19:41 »
my nie mamy ale wczoraj dziewczynka przyniosła chomika bo chciała się pochwalić. Przyniosła go na rękach no i spadł jej. Chomiczek zdechł. No coments.
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #57 : 2005-10-01, 20:19 »
U mnie w szkole są tylko rybki, ale mają duże akwaria, stado gupików w litrażu koło 100. Woda zawsze jest czysta, zwierzęta mają jedzenie i tak dalej. Kiedyś były żółwie czerwonolice, ale już je zabrano. Nie mam pojęcia, co się z nimi stało..

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedz #57 : 2005-10-01, 20:19 »

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #58 : 2005-10-01, 21:07 »
U nas w szkole jest śliczne akwarium, naprawdę cudowne warunki :) duże akwa, nie dużo rybek żadnej ciasnoty, oświetlenie, dużo kryjówek, roślinki, dobra karma, filtr, grzałka czyli pełne wyposażenie ;)
A były patyczaki :roll: nie dawano im jeść...szkoda mi ich :|
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: zwierze w szkole
« Odpowiedź #59 : 2005-10-02, 11:51 »
u mnie sa patyczaki na bilogi jeszcze
Zapisane
To piekło nie raj :)
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.134 sekund z 31 zapytaniami.