Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Przyjaciel  (Przeczytany 6684 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Przyjaciel
« Odpowiedź #30 : 2004-05-22, 17:46 »
Ja mam 3.. no w sumie takie najlepsze to 2 - jedna z klasy z którą siedze, a drugą z klasy równoległej, ale w gimnazjum bede z nia chodzic do jednek klasy, ale z tą co terz jestem w klasie to juz nie  :(
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Przyjaciel
« Odpowiedź #31 : 2004-05-22, 18:03 »
ja takich PRAWDZIWYCH przyjaciół nie mam  :roll:  mam 2 bardzo dobre qmpela prawie jak rpzyjaciółki ale nie mowimy sobie calkiem wszystkiego  :roll:  mam tez 2 qmpli z którymi sie takze dobrze rozumiem wszystkich ich znam juz prawie 5 lat bo chodizmy razem do jednej klasy od początku ;) kiedys jak bylam miniejsza mialam przyjaciólke (gdzies w 1 klasie :P ) i mowilysmy sobie wszystko nie mialysmy zadnych tajemnic... ale potem ona sie przeprowadzila daleko i stracilysmy kontakt na sdluzszy czas a teraz widzimy sie raz na pół roku  :roll:  i bardzi się różnimy ;)
czasami brakuje mi takiej na prawde prawdziwej przyjaciółki/ przyjaciela ktoremu mozna wszystko powiedziec a on nie zawiedzie nie zdradzi nie opusci ktoremu mozna sie wyzalic i ktorego mozna wysluchac poradzic mu pomoc.. byc jak na zawolanie ;) bo mam qmeple nie z kasy kote mają pryjaciółk takie ze jak jedna do drugiej zadzwoni jak ma dola alb oproblem to ta druga zaraz do niej przychodzi  :wink:
Zapisane

ina

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #32 : 2004-05-22, 18:49 »
mi też brakuje takiej osoby. mam dosyć sporo kumpelek którym mówie prawie wszystko... raz sie przejechałam na takiej, bo myślałam, że to przyjaciółka... a teraz poznałam świetną dzewczyne, tylko, że ona w 3 klasie i za miesiąc wychodzi z gim, a ja w 2:( no i mało sie spotykamy i w ogóle, a ja czuje, ze to mogłaby byc taka moja lepsza kumpelka, ktora by mnie rozumiała do konca
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaciel
« Odpowiedz #32 : 2004-05-22, 18:49 »

pola

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #33 : 2004-05-22, 19:36 »
czasem czuję że mam jedną przyajciółkę chociaż wszędzie pisze że mam 3 ....
2 na pokaz ... dosłownie :cry: ... dobre kumpele .... :?
za to moją przyjaciółkę znacie ,to Flaszeczka (Aga :)) ... znamy się ,no nie powiem że całe życie ,bo tak nie jest ;)
 połączyła nas miłość do beagli :) potem wysyłałyśmy sobie maile ,potem listy ,potem gadałyśmy przez telefon i okazało się że nie możemy bez siebie wytrzymać jednego dnia ;);)
najgorsza jest odległośc jaka nas dzieli :( .... Warszawa -Poznań :( ..... ale jesli obie będziemy chciały i będziemy rbiły wszystko co możemy ku naszemu spotkaniu - ta przyjaźń ma prawo przetrwać lata ........ długie lata :)
nie wyobrażałam sobie żez przez to forum i przez neta ,ogólnie poznam najlepszą przyajciółkę i zarazem najcudowniejszą osóbkę jaką znam :)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Przyjaciel
« Odpowiedź #34 : 2004-05-22, 19:46 »
A ja nie mam takiej prawdziej przyjaciolki/przyjaciela. Mam jedna przyjaciolke,ale to nie jest zwykla przyjazn poniewaz mieszkamy bardzo daleko od siebie a kontakty utrzymujemy przez meile gg itp :) Wiec podobnie jak Pola i FLaszeczka. Dziewczyny zycze Wam zeby Wasza przyjazn przetrwala jak najdluzej.   8)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

pola

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #35 : 2004-05-22, 20:00 »
Cytuj

Dziewczyny zycze Wam zeby Wasza przyjazn przetrwala jak najdluzej.

i nawzajem :cmokkk:
 8)
:):):):)
Zapisane

ina

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #36 : 2004-05-22, 20:17 »
wiecie co? wydaje mi się, że gdy mamy przyjaciela/przyjaciółkę za blisko, nie doceniamy tego, że jest. dopiero, gdy coś się psuje staramy się to ratować... :(
Zapisane

golden

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #37 : 2004-05-22, 20:18 »
Cytat: ina
wiecie co? wydaje mi się, że gdy mamy przyjaciela/przyjaciółkę za blisko, nie doceniamy tego, że jest. dopiero, gdy coś się psuje staramy się to ratować... :(

dokladnie :(
Zapisane

ina

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #38 : 2004-05-22, 20:33 »
ja się już niestety dużo nauczyłam, jeżeli chodzi o przyjaźń:( jednak i tak... głupia naiwna, wierze.. że może jeszcze coś z tego bedzie...

sprawcie, żebym miała przyjaciółke.. byle kogo, komu bez niczego moge sie zwierzyc, wiedząc, ze nie bedę wyśmiana, poniżona:(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaciel
« Odpowiedz #38 : 2004-05-22, 20:33 »

Zimoludka

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #39 : 2004-05-28, 20:04 »
mam tlyko ejdną przyjaciółkę- moją mamę. czasami bardzo mi brakuje takiej najbliższej osoby, której zawsze mogłabym się ziwreyzć, pogadać, spotkać się. Jeszcze rok temu miałam 3 przyjaciółki ale te wszystkie 3 przyjaźnie rozpadły się o jakieś błahostki, padły niemiłe słowa, które trudno zapomnieć.... Wierzę, że w liceum spotkam prawidziwą przyjaźń :)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Przyjaciel
« Odpowiedź #40 : 2004-05-31, 17:25 »
Ja i tak boję sie zaufać przyjacółce... Boję się, że kiedyś coś się stanie, wszystko trachnie... Jeszcze jakoś nie jest mi tak bliska... Poza tym ona traktuje przyjaźńz wielkim dystansem - to mnie przytłacza. Ale mamie mówię dużo rzeczy (of corse wielkich sekretów swoich ani innych nie). Mama to mama : :) Zawsze nią będzie, do końca życia ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #41 : 2004-05-31, 18:00 »
Ja jakoś nigdy nie nazywąłam mamy przyjaciółką. Owszem, jesesmy blisko, dogadujemy się, ale przyjaciel to co innego.
Poza tym nie przepadam za słowem 'przyjaciółka', mam już uczelenie, po pewnych zajściach. Wielu moich znajomych myśli podobnie. I nie przeszkdza mi, że ktoś nazywa mnie przyjacielem. Wręcz przeciwnie, mna to dla mnie jeszcze większą wartośc niż nazwanie przyjaciółką.
Zapisane

ina

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #42 : 2004-05-31, 21:11 »
"cieszę się, że jestem dla Ciebie jak przyjaciel" ostatnio miałam okazję usłyszeć coś takiego i było to dla mnie 100000x ważniejsze niż "przyjaciółka" posiadanie zaufania wśród innych jest bardzo ważne. dlatego, takie słowa są bardziej wartościowe niż "przyjaźń" która trwa parę lat. ja np. ostatnio poznalam taką kumpele. znamy się już z 3 miesiace i jest spoko. i to właśnie ona mi coś takiego powiedziała, bo przecież nie da się poznać drugiej osoby w tak krótkim czasie. to dla mnie bardzo ważne. takie słowa leczą i cieszą~1
Zapisane

Flaś

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #43 : 2004-06-02, 22:31 »
Tak jak mówiła moja sis- Polusia- możemy pogadać ze sobą o wszystkim ... Teraz dodatkowo jedziemy do Zakopca na 2 tygodnie i będziemy miały się na wyłączność :kocham:
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #44 : 2005-04-06, 19:32 »
ja mam taką przyjaciółkę :) i ufam jej...jeszcze nigdy zadnego sekretu nie wygadałą...mieszka na drugim końcu poznania więc widujemy się ;)
poznałyśmy się jak byłyśmy takie maluchy...na mojej byłej działce ;) i nasza przyjaźń nadal trwa i cieszę się że, mogę komuś wszystko wygadać  ;)  
zapomnialam napisać o Luce....tej to można wszystko powiedzieć...i nie wygada :P czasem nawet rozweseli obgryzaniem ręki lub polizaniem  ;)
Pozdro dla mojej przyjacióły Julki i mojej EX przyjacióły Luki :cmokkk:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaciel
« Odpowiedz #44 : 2005-04-06, 19:32 »

Miss Lukusia

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #45 : 2005-04-07, 09:55 »
A ja nie mam przyjaciela...
Zapisane

k_lap

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #46 : 2005-04-08, 16:40 »
Według mnie przyjaciel to osoba, której zawsze mogę zaufać, porozmawiać o wszystkim, móc zwrócić się w każdym momencie (i dobrym i złym). Potrafić się zarówno śmiać i bawić z tą osobą w dobrych chwilach, jak również płakać i pomagać w trudnych momentach. Ważne jest powiedzenie: "Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie". Ja na swoich przyjaciołach się nigdy nie zawiodłam i sądzę że przyjacielem nie jest ktoś, z kim się nam tylko fajnie gada, to musi być ktoś na kim zawsze będziemy mogli polegać, a także ktoś kto potrafi i może polegać na nas...
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #47 : 2005-04-11, 21:24 »
mam przyjaciółkę...praktycznie nie mam przed nią sekretów...wie kto mi się podoba, z czym mam problem, itd...nie zamieniłabym jej na żadną inną...poza nią mam jeszcze dwie superkumpele, z którymi fantastycznie się dogaduję..Agysz  :cmok:  i Kikers :cmok: ...gdybym miała jakiś problem, to mam się do kogo zwrócić o pomoc :)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Przyjaciel
« Odpowiedź #48 : 2005-04-12, 09:40 »
Cytuj

mam przyjaciółkę...praktycznie nie mam przed nią sekretów...wie kto mi się podoba, z czym mam problem, itd...nie zamieniłabym jej na żadną inną...poza nią mam jeszcze dwie superkumpele, z którymi fantastycznie się dogaduję, ale nie mówię wszystkiego...gdybym miała jakiś problem, to mam się do kogo zwrócić o pomoc

Marenka, Żonka moja nawspanialsza, jedyne słońce świecące nad Lubinem :cmokkk:
Mogę powiedzieć jej wszystko, o wszystkim i nawet mi przez myśl nie przeijdzie, żeby komuś to powiedziała... Kocham Cię Marenko :cmokkk:

Druga przyjaciółka, choć nie to co Marenka, z nią znam się 9 lat. Ale jest naj naj naj naj naj lepszą kumpelą, że praktycznie przyjaciółką ją nazwać mogę: KiksztoFinka, na forum zwana KikerSem :cmok:

I Agysz :) Bywa i dobrze, i źle. Ale jest jaka jest i za to ją kocham :cmok:
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #49 : 2005-04-12, 18:35 »
Cytuj

Marenka, Żonka moja nawspanialsza, jedyne słońce świecące nad Lubinem  
Mogę powiedzieć jej wszystko, o wszystkim i nawet mi przez myśl nie przeijdzie, żeby komuś to powiedziała... Kocham Cię Marenko

 :cmok:  wspomne Ci te słowa jak będziesz miała na mnie focha  :P  :cmok:
Zapisane

Agysz

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #50 : 2005-04-12, 19:14 »
Cytat: Malka
I Agysz :) Bywa i dobrze, i źle. Ale jest jaka jest i za to ją kocham


Dzieki :cmokkk: Wiem,że nie zawsze jest dobrze..ale bywają dni,że jest naprawdę suuperr..mamy kłotnie i sprzeczki..zresztą chyba jak każdy..ale i tak Cię kocham..Ciesze się,że Cie poznałam w tej 4 klasie :cmok: i nie żałuje tego co było...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaciel
« Odpowiedz #50 : 2005-04-12, 19:14 »

MaŁren

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #51 : 2005-04-12, 19:18 »
Cytuj

Dzieki  Wiem,że nie zawsze jest dobrze..ale bywają dni,że jest naprawdę suuperr..mamy kłotnie i sprzeczki..zresztą chyba jak każdy..ale i tak Cię kocham..Ciesze się,że Cie poznałam w tej 4 klasie  i nie żałuje tego co było...

dobra dobra...a że mnie zna od piaskownicy to już nie wspomni :P tylko ze wtedy z kim innym się kolegowałyśmy :lol:
Zapisane

Agysz

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #52 : 2005-04-12, 19:21 »
przepraszam maŁren :P :lol: pamiętam nasze czasy jak się bawiłyśmy na trawce na kocyku..i jeszcze w tym twoim wigwanie :lol: :hahaha:
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #53 : 2005-04-12, 19:25 »
to nie był wigwan! to było TIPI !!  :hahaha: to była poraaaażka...dzisiaj z Anią J. wspominałam stare czasyy :lol: my to byłyśmy agentkii...ale teraz jest wogóle przegięcie :P
Zapisane

Leloo

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #54 : 2005-04-13, 08:13 »
Podobno mezczyzni to najlepszy material na przyjaciela:P  :P  :)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #55 : 2005-04-13, 17:02 »
Cytat: MaŁren
to było TIPI !!  


aa no fakt :hahaha: :lol: oo bożee,ale miałyśmy zabawe w indianinów :lol:
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #56 : 2005-04-13, 18:56 »
Cytuj
oo bożee,ale miałyśmy zabawe w indianinów

taaa... z lalkami barbie :P buhahh :lol:
Zapisane

Agysz

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #57 : 2005-04-13, 21:35 »
basieq-dobrze spokojnie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaciel
« Odpowiedz #57 : 2005-04-13, 21:35 »

Agysz

  • Gość
Przyjaciel
« Odpowiedź #58 : 2005-04-13, 22:16 »
Cytat: basieq
ja jestem narazie spokojna


aha..rozumię...no to może nie będę z Tobą zadzierać :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Przyjaciel
« Odpowiedź #59 : 2005-04-13, 23:02 »
Cytat: basieq
Agysz, nie znasz moich mozliwosci - ja jestem narazie spokojna :D

Co do moich przyjacioł - dołączyły do mnei Japka! Magdaland i jej cudoowny chłopek - Szymciu. A ja! A ja! Jestem ich śośćićką :mrgreen:


Ale fajnie to slyszec Basiu :-)) :wink:  I pamietaj raz na cale zycie- zawsze mzoesz na Japka liczyc :-))
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 28 zapytaniami.