Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7   Do dołu

Autor Wątek: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>  (Przeczytany 18399 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #90 : 2004-05-21, 13:42 »
Hihi ... nawze to ... hm ... "Biały welon" :P:P:P:P Albo nie ... nie wiem jak (slubu jeszcze nie bierzemy wiec taki tytuł NARAZIE nie pasuje :) ;) )
Zapisane
GG 1056033

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #91 : 2004-05-21, 13:51 »
hmm moze nie znasz, ale taki fajowy serial był kiedys na Romantice "Miłośc inna niż mówią" i oni też się poznali przez internet  :wink: naprawde polecam, pewnie znowu bedzie w telewizji  :wink:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #92 : 2004-05-21, 15:43 »
W "Klanie" było kiedyś o Olce, że poznała kogoś przez neta. :] Nie oglądałam tego, ale, że babci ogląda wszystkie seriale i ogromnie sie nimi podnieca, opowiada mi czasem jakies odcinki :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #92 : 2004-05-21, 15:43 »

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #93 : 2004-05-21, 21:56 »
Hehehe - dobry tytuł :)

Niop moja abcia jak ogląda seriale to na cały dom słychać jak przezywa, komentuje itp :D
Zapisane
GG 1056033

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #94 : 2004-05-22, 17:49 »
moja babci tez jak u mnie jest i ogląda te meksykanskie i twei inne i jak np ktos cos tam klamie czy cos robi nie tak to zaraz slysze 'Co za czort! Przeciez (blablabla) prawda Aniu?' :P a ja nawet nie kapuje  :lol:
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #95 : 2004-05-22, 19:29 »
Hehehe .. jak tak możesz eniqa?! Babcia przezywa załamania nerwowe bo Hose-Armando zdradza Esmeralde a ty co??? Jak tak można ..  :lol:  :lol:  :wink:  :lol:  :lol:  :wink:  :lol:  :lol:
Zapisane
GG 1056033

ina

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #96 : 2004-05-22, 21:19 »
nie no u mnie jest gorszy dziadek. zawsze musi zaliczyć MODE NA SUKCES a to chyba jest gorsze od tych brazylijskich:) seriali....
Zapisane

pola

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #97 : 2004-05-22, 21:30 »
Moda na Sukces ? :lol: słucham prawie każdy odcinek ,bo ogląda dziadziuś i sąsiadka z dołu na fula :szok: :P:P
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #98 : 2004-05-22, 22:52 »
Rusty teraz to nie Hose Armando ani Esmeralda bo oni to byli daaawno jak ja bylam mniejsza :P teraz jest jakas Andrea i jkais taki co nie iwme jak sie jwego imie pisze  :lol: no i ją wsadzili do wzięziena za zabojstwo ale ona nie zabila tego faceta tylko sie bronila a on mial bron i mu przypadkiem strzelia jak sie szarpali  :lol:  no a jak to tak mozna przweciez to niesprawiedliwe ze ona jest w wiezieniu przeciez to jakies  okropne czorty ( matka tego zabitego) co zaplacili kazdemu by zeznawali przeciwko niej (andrei)  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #98 : 2004-05-22, 22:52 »

golden

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #99 : 2004-05-22, 23:17 »
Cytat: ina
nie no u mnie jest gorszy dziadek. zawsze musi zaliczyć MODE NA SUKCES a to chyba jest gorsze od tych brazylijskich:) seriali....

czy wszystkie dziadki maja takie zboczenia? :lol: jak ja bede stary i Moda Na Sukces dalej bedzie leciala to bede mial okropne braki :wink:  a moze nie?... przeciez sie ciagle jedno i to samo dzieje :lol: ta ma dziecko z tym, tamten ja zdradza, potem ona bierze odwet i z tym drugim ma dziecko, potem z pierwszym bierze rozwod i idzie do drugiego :lol22: mi tez dziadek zdaje relacje jak u niego jestem :P

ale lepsza jest babcia ogladajaca "Plebanie" :lol: "glupi ten serial i to bardzo, ale go ogladam... no nie zagaduj mnie, nie wiem co mowili w rozmowie!" i mam wyjsc z pokoju :hyh:
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #100 : 2004-05-22, 23:29 »
tobie przynajmien mowia zebys wszedl a moja babcia to zaraz rozmowe zr mna zaczyna na temat takiego niemorlanego zachowania w tym swerialu jakie to okropne i wogóle :P ( ale ten ostatni i tak jest inny troche niz byly wczesniejsze) te wczesniejsze jakie esmerlady Christiny i nie iwem co tam jeszcze bylo a no tak 'Przyjaciółki i Rywalki' i 'MIłość i nienawisc' to jedno i to samo :biedna zakochuje sie w bogatym i wie ze nie moze z nim byc bo są z innych sfer a on ma juz narzeczoną ale potem on odchodzi od tej narzecznej dla tej biednej kogos tam potrąca samocohd albo mial wypadek tamta przychodiz do biednej i ja policzkuje za to z zabrala jej faceta itp itd :bezsilny:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #101 : 2004-05-22, 23:38 »
No moja babcia do nas nie przychodzi, ale jak my do niej przychodzimy...
akurat ogląda "Luz Maria" czy cos takiego czy "mode na sukces" to mowi 'teraz jestem zajeta, oglądam serial' :P ale na szczęscie nie opowiada nam ich  :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

ina

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #102 : 2004-05-23, 09:18 »
nie no moi dziadkowie nie opowiadają co było w modzie na sukces.

ja tam oglądam polskie seriale.. a najbardziej m jak miłość.. innycg niezbyt
Zapisane

Tamira

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #103 : 2004-05-23, 12:08 »
Ja Toma na wakacjach i on tam coś gadał i się zgodziłam a potem para z nas była.
A Kamila poznałam na dyskotece tańczyliśmy ze sobą długo , coś on gadał a ja się zgodziłam,i  para z nas jest będzie i była (bo kilka razy z nim zerwałam)ale szczegół :)  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :roll:
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #104 : 2004-05-23, 13:09 »
Hehe - Tamirko ale nas wyrwałaś z tematu .. czytam te posty i czytam - trafiłam na twojego i w pewnym momenci nie wiedziałą o czym ty wogóle piszesz  :wink:

Wracając do telenowel :) Ja tylko czasami oglądam "Na Wspólnej" CHociaż kiedyś byłam maniaczką tego serialu :P:P:D:D Tylko, ze od jakiś 2 tygodni nie oglądałam i nie wiem co się tam wogóle dzieje :D Najlepiej było w ferie kiedy jeszcze oglądałam "Na Wspólnej" a moja ciocia z kuzynką oglądały "M jak miłość" i byłą wojna  :bije:   :walenie: kto co bedzie oglądał  :wink:  :wink:  :wink:
Zapisane
GG 1056033

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #104 : 2004-05-23, 13:09 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #105 : 2004-05-23, 13:21 »
Cytuj

Ja tylko czasami oglądam "Na Wspólnej" CHociaż kiedyś byłam maniaczką tego serialu

Hehe ja zawsze oglądam, kiedy moge  :wink:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

ina

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #106 : 2004-05-23, 20:18 »
jakoś za tym nie przepadam
Zapisane

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #107 : 2004-06-03, 01:11 »
A ja jeszcze o poznaniu (się)-dopiero teraz tu zajrzałam,wcześniej jakoś nie było okazji.Historia mojego związku (a właściwie tego,co było przed nim) jest trochę pokręcona i tak sobie czasami myślę,że wystarczyłby jeden mały szczegół inny niż miał miejsce,a całe moje życie mogłoby inaczej wyglądać.
Kiedyś tam...stwierdziłam,że może warto by jakieś studia zrobić.Podreptałam więc do dziekanatu jedynej państwowej uczelni w moim mieście,a że była to już połowa lipca,to mogłam się załapać tylko na studia wieczorowe.No to się zapisałam.Miałam pracę,spoko.Ale potem pracę straciłam,więc przeniosłam się na studia dzienne (na drugim roku). I tam wśród 90 pierwszy raz widzianych osób,zwróciłam uwagę na jednego faceta-nie miałam pojęcia jak ma na imię,chodził do innej grupy,widywaliśmy się tylko na wykładach. I na oglądaniu poprzestałam,miałam wtedy faceta,on miał dziewczynę... Spotykaliśmy się czasem na imprezach studenckich ale udało mi się tylko dowiedzieć,że ma na imię Łukasz.
Potem...zerwałam z moim facetem...i jakoś mi się nie chciało w nowy związek wstępować,zaczęłam za to prowadzić bujne życie towarzyskie. Dlatego też,gdy na ircu zaczepił mnie "Łukasz z naszego roku" (jak grzecznie objaśnili mi znajomi,których zapytałam co to za jeden) i zaproponował spacer z pieskiem,zgodziłam się,choć prawdę mówiąc,nie za bardzo wiedziałam z kim się umawiam   :P   (ale umawiałam się tylko na spacer,tak jak zresztą i on).Było miło.Potem był drugi spacer,trzeci,kolejny...I tak się to jakoś rozkręciło.I jestem bardzo zadowolona z takiego obrotu spraw :)
A wiecie co w tym wszystkim jest najśmieszniejsze? Że na te studia namówił mnie mój ex (tzn.zamierzałam studiować ale robiąc sobie rok przerwy po szkole pomaturalnej),również on namówił mnie (właściwie to prawie zmusił) do przepisania się na dzienne...No i chyba powinnam być mu wdzięczna bo gdyby nie te jego namowy,to mogłabym nie poznać Łukasza. Ale Łukasz mówi,że jeśli nam było dane się poznać,to spotkalibyśmy się nawet gdyby jedno z nas mieszkało zupełnie gdzie indziej...i chyba ma rację :)
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #108 : 2004-06-03, 12:01 »
Alicja, wcale to nie takie pokręcone, jak mówisz. Normalne :P
Zapisane

daga28

  • Gość
hejka!
« Odpowiedź #109 : 2004-06-07, 17:00 »
A ja mojego Misia dostałam na urodziny!!  :mrgreen: Serio, poznałam go dokładnie w dzień moich urodzin. Miałam wtedy zabieg chirurgiczny, a on odrabiał wojsko na tym bloku operacyjnym, na który mnie skierowali. Żeby było śmieszniej - uczęszczaliśmy do tej samej podstawówki (do równoległych klas), ale wstyd się przyznać  :oops:  - nie pamiętamy sie z tego okresu.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #110 : 2004-06-09, 16:05 »
Tak to już czasem jest - dwoje ludzi jest obok siebie, a się nie znają. Potem się poznają w zupełnie innych okolicznościach i dziwią się, że mieli tak blisko do siebie, a tak daleko... :roll: :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #110 : 2004-06-09, 16:05 »

ina

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #111 : 2004-06-10, 22:13 »
nio... też tak bywa. ja np. ostatnio zgadałam sie z takim kolesiem, co chodził do mojej podstawówki i w ogóle mnie nie kojarzy :P
Zapisane

anneri

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #112 : 2004-06-10, 23:23 »
Ja mojego chlopaka poznalam pierszy raz ;) 1,5 roku temu. To byla jedna z wielu imprez, w kazdym razie bardzo mi sie nie spodobal - charkter i to jak sie zachowywal, wyglad ok ale to nie bylo wazne wtedy.
 Pozniej sie mijalismy przez wiele miesiecy w sumie nawet bez "czesc".On mial swoja stala dziewczyne, ja sie dobrze bawilam - na kazdej imprezie z innym. Chodzimy do szkol w tej samej dzielincy i oboje musimy dojedzac tym samym autobusem. Mamy tez wspolna znajoma...Dosc przebiegla osobe. Moj TZ zerwal ze swoj dziewczyna, mial kryzys, szukal jakiej odmiany. Nasza kolezanka znala mnie dobrze...wiedziala ze lubie sie bawic i ze w moim zyciu zawsze cos sie dzieje. Dala mu moj numer GG i powiedziala mu ze  mi sie podoba(ja o tym nie wiedzialam). Jak sam mi pozniej powiedzial, bardzo sie ucieszyl i odwazyl sie napisac...Na GG dosc dobrze sie gadalo...kiedy zaczynal smecic o swojej bylej nie pozwalalam mu na to - nie lubie pocieszac ludzi wrrr... Ktoregos dnia umowilismy sie w miescie...To byla magia...dawno go nie widzialam...poza tym byl taki dreszczyk bo nigdy z nim dluzej na zywo nie rozmawialam - nie znalalam jego glosu...Co tu duzo mowic...podobalismy sie sobie...on chcial odreagowac poprzedni zwiazek a ja chcialam miec kogos na max 2 tyg. - nie lubilam sama chodzic na imprezy i koncerty - moj najdluzszy zwiazek trwal 4 msc. Ciagle szukalam kogos nowego...Jednak tym razem nie potrafilam go splawic...stal sie moim kumplem...i oczywiscie...bardzo sie sobie podobaliamy fizycznie...

Kochamy sie...jestesmy razem prawie rok...ja nie potrzebuje nikogo wiecej, pierwszy raz jestem z kims tak dlugo. Chcemy byc razem juz zawsze, mamy plany na wakacje, na przyszlosc. Jestesm szczesliwa :) Przy nim doroslam, wiem co to odpowiedzialnosc, juz nie uciekam od zwiazkow. Podoba mi sie ta pewnosc, odpowiedzialnosc, poczucie bezpieczenstwa ( a jemu moje szalone pomysly i energia), jego romantyzm (za to u mnie minimum :P) jest inny od moich bylych -to byli  macho na chwile.


Ale sie rozpilsalam...Ale mialam dzisiaj dobry dzien, spedzony z moim chlopakiem...:) I to mnie chyba natchnelo...;)
Zapisane

Asia i Rocky

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #113 : 2004-06-12, 19:14 »
Hej!!

Głupia sprawa...moja milosc znam jush ze 14-15 lat...a zaiskrzylo miedzy nami jakies 3 latka temu :roll:
Zapisane

ina

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #114 : 2004-06-12, 21:35 »
czasami tak bywa, a ja ostatnio [czyt. dzisiaj =D] przestałam wierzyć w to, że mis ie z NIM uda... jakoś tak... :/
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #115 : 2004-06-14, 20:53 »
z moja babcia to tez nie da sie na spokojnie filmu zadnego obejzec bo zawsze komentuje
Mode na sukces tez oglada

na szczescie cos ostatnio przechodza jej te telenowelki
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #116 : 2004-06-21, 18:07 »
noom... moja babcia tez namietnie "Mode na sukces" oglada. Jak ja będę starą babcią, to chyba będzie już 569909 odcinek tego  :wink: . Tam  i tak ciagle jeest o tym samym (A Ricz <nie wiem jak to sie pisze:P> kocha tą, ale ona jest od innego projektanta i jego matka sie wqrza na niego itp...) No i ta sama babcia ogląda jeszcze jakąś telenowele brazilijska... ale tytułu nie znam :)... no i tez niestety komentuje troszke... :)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #117 : 2004-06-21, 19:16 »
eee,,,moje zycie w tej chwli jesb o wile bardjz beznadziejne od kardzj telenoveli..
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #117 : 2004-06-21, 19:16 »

djlilu

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #118 : 2004-06-21, 22:22 »
ja poznalam na imprezie sylwestrowej 2002 i teraz jestesmy juz starym narzyczenstwem :P
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #119 : 2004-06-23, 10:06 »
To gratuluję ;-) Życzę ślubu :hehe: 8)
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 28 zapytaniami.