Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Rozstanie...  (Przeczytany 5464 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Rozstanie...
« Odpowiedź #30 : 2004-06-17, 14:21 »
ja bylam szczerze uszczesliwiona tym ze koncze podstawowke.. co prawda troche mi bylo szkoda moich dwoch kolezanek, rozstania z nimi, ale tak to.. aaah, miodzio :D
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Rozstanie...
« Odpowiedź #31 : 2004-06-17, 14:53 »
o nei!! ja bardoz rpzywam!!1 9 lata ta sama szkola!! ta sama wychopwczyni!!ta sama klasa!!! te same nejlp[erz nakokansze [rzyjacolki!!!!! ja se poprtu niewobrazam co ebdiz dalej!!! boje sie strasznie!!!!!aaa...nigdy tak bardzo nie chcialm zeby ni bylo wkacji!!! zasze jusz  3tyg przd koncem zstawałam chodzic..a teraz..dokonaca bede..
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Rozstanie...
« Odpowiedź #32 : 2004-06-17, 15:03 »
Cytat: VioaoiV

Ostatnio zmieniony przez VioaoiV dnia 12.06.2004, 20:06, w całości zmieniany 198 razy
:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :o  :o  :o
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rozstanie...
« Odpowiedz #32 : 2004-06-17, 15:03 »

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Rozstanie...
« Odpowiedź #33 : 2004-06-17, 15:13 »
Cytat: gunia
Cytat: VioaoiV

Ostatnio zmieniony przez VioaoiV dnia 12.06.2004, 20:06, w całości zmieniany 198 razy
:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :o  :o  :o

 O ja....... rekord :wink: Może to pomyłka?
Zapisane
-

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Rozstanie...
« Odpowiedź #34 : 2004-06-17, 15:22 »
Już wiem, ona ma tak pod każdym postem, już napisałam to w "problemy, porady, propozycje...". Wrócmy zatem do tematu ;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Rozstanie...
« Odpowiedź #35 : 2004-06-19, 21:52 »
ha!! a teraz wam powiem..moje staylajca zyciow jest tak zrabana ze berfdzj niz brazylijska telenovela..
od 4 miecho mysle mówie tylko o damianie..kocham go i cierpie jeboczescie niedawno zakoncyzlam ziwazek..a to tez nie jest latwe..i boli..zakochal sie we mnie maricn ktrgo nie che i musz go krzywidzc..to tez nie jest przyjemne..do tego sama prawie zakohclam sie w krzysku ktry jets jedyna osoba na siwecie w tej chwili ktra moogla sparwic ze damian spadlby na daldsyz plana le z nim nie bede bo to kumepl mareicna..za to bede patrzec jak moja przyjacólka zyje z nim sobie ...
Zapisane

Zorba

  • Gość
Rozstanie...
« Odpowiedź #36 : 2004-07-13, 18:57 »
Ja teraz ide do 1 Gimnazjum
Złożyłam papiery do klasy profilowanej...do filmówki jedna osoba z mojej kalsy złożyła do filmówki gdy 1 lipca szłam zobaczyć w jakiej jestem klasie motylki mialam w brzuchu...Wchodze Patrze na rozkład kalczy jestem w 1 B ,wychowawczyni jakaś Mariola,czytam liste uczniów czytam do końca i mnie zamurowao.10 osób z mojej byłej kalsy i to akuret te moje qumpele i qumple ktorych najbardziej lubiłam szok doslownie szok!!!!!Tak ise cieszyłam !!! Co sie potem okazało ta Mariola uczy matmy(nie cierpie matmy poprzednia wychowawczynie tez od matmy byla) ale podobno jest bardzo miła,mamy język angielski i 26 osob z  kalsy.mamy jednego chlopa ktory nie zdał do 2 gimnazjum i 3 ktore znamy no a raszta wielka niewiadomo licze na fajnych facetów:P
Bardzo sie ciesze naprawdę mam fajną kalse i bede ise z nimi dobrze uczyło:) Fajnie ot bedize wyglądać 10 osób na początku roku stoi obok siebie i gadaja a reszta gdzies z boku hihihihihihih:) Jedno mi sie nie podoba.Mam nazwisko na C i zawsze byłam 4 w(no pomijając 3 pierwsze klasy) dzienniku a teraz jestem 3...kurce....i jestem pierwsza z 10 osobowej grupki z naszej klasy:)
Hehe przynajmniej mnie nie skocą starsi:)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 24 zapytaniami.