Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: przyjaciele  (Przeczytany 2754 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
przyjaciele
« : 2005-04-04, 15:50 »
Macie przyjaciela? Jesli tak, czy mówicie mu wszystko a on Wam? Czy macie przed sobą małe i duże sekrety? Jesteście z nim nierozłączni? Czy Wasz przyjaciel to ktoś, kto po prostu gdzieś tam sobie chodzi po świecie, a zwracacie się do niego tylko wtedy, gdy potrzebujecie kogoś, z kim można pogadać w każdej sytuacji? Ogółem: jaki macie kontakt z przyjacielem? Nazywacie go w ogóle przyjacielem?
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
przyjaciele
« Odpowiedź #1 : 2005-04-04, 15:53 »
nie mam przyjaciela, nie wierzę w przyjaźń - już nie wierzę...
Zapisane

Nicka

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #2 : 2005-04-04, 16:16 »
był już chyba kiedyś taki temat... ale co z tego :)
Mam wspaniałą przyjaciółkę, od zawsze i mam nadzieję, że na zawsze... jest w moim wieku i jeszcze nigdy sie na niej nie zawiodłam...zawsze pocieszy... zawsze zdrozumie...

od lewej ja i Dominika :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

przyjaciele
« Odpowiedz #2 : 2005-04-04, 16:16 »

kasia

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #3 : 2005-04-04, 19:42 »
Mam przyjaciela. Pisałam już wielokrotnie na forum o nim, było kilka tematów o przyjaźni.  To Profesor. Już pisąłam wiele razy: jest prawie dwa razy starszy ode mnie, a do tego jest księdzem. Więź, która międyz nami powstała, kieyd jeszcze mnie uczył właściwie, była tematem wilu plotek i domysłów. Ale przetrwała i umocniła się. To jedyna osoba, której mogę w pełni ufać i zwierzyć się z wszystkiego. I tak zawsze żąrtuję, że on zna mnie leiej niż ja sama. Do tego zawsze pojawia się kiedy jest potrzebny i bez słów odgaduje o co chodzi :).
No i jeszcze mamy różne ciekawe i szlaone pomysły, tak jak np wyjazd do Rzymu na pogrzeb, tak po prostu...
Zapisane

Cathycash

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #4 : 2005-04-04, 20:17 »
heh ja mam dwóch przyjaciół.... meżczyzn. Są sporo starsi ode mnie, jeden też dwa razy, drugi trochę mniej ;) Jeden też jest ksiedzem.... naprawdę cudowny człowiek, zawsze uśmiechnięty, zawsze może coś przekazać drugiemu człowiekowi.... kiedyś uwierzyłam przez niego w Boga... niestety nasze drogi się rozeszły na dosyć długo, lecz niedawno znowu go spotkałam.

Drugi to G. Też cudowny człowiek. Zawsze 'uhahany', potrafi mnie zawsze pocieszyć, rozumiemy się bez słów, mogę z nim przegadać całą noc a to i tak będzie za mało...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #5 : 2005-04-04, 20:28 »
Mam przyjaciolke .. i wierze w przyjazn... Moze jest ona dosc nietypowa.. ale jest... Nie mamy przed soba zadnych sekretow, zadnych tajemnic.. wszystko wiemy, niczego sie nie wstydzimy.. Chociaz mieszkamy 120 km od siebie...
Zapisane

Cathycash

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #6 : 2005-04-04, 20:31 »
G mieszka w Tomaszowie ;) Albo wogóle jeszcze dalej, zalezy gdzie jest obecnie. Ale i tak często się widzimy.
Zapisane

Essey

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #7 : 2005-04-04, 20:33 »
A ja mam wspaniałą i kochaną przyjaciółkę. iza mieszka jakieś dwa kilometry ode mnie ale chodzimy do jednej szkoły i klasy. jesteśmy nierozłączne. Wszystko co robimy to robimy razem, z wszystkiego się sobie zwierzamy. Choć znamy się już bardzo długo to nasza przyjaźń z każdym rokiem staje się coraz trwalsza i mocniejsza. W tym roku stałyśmy się sobie naprawdę bliskie. Kiedyś jużs traciłam przyjaciółkę, która była dla mnie jak siostra, i przestałam wierzyć w przyjaźń. iza na nowo nauczyła mnie tej wiary :wink:  na dodatek łączy nas wspólna miłość (już nawet szaleńcza) do koni :)  i mnóstwo innych zainteresowań ;)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #8 : 2005-04-04, 20:41 »
Jak czytam te Wasze posty to ...  :( Macie wielgachne szczescie i pewnie o tym wiecie...  ;) Ja mialam przyjaciolke, przyjaznilysmy sie okolo 7 lat, kochalysmy sie jak siostry, bylysmy papuzki nierozlaczki, mowilysmy sobie doslownie o wszytskim... No i ..skonczyla sie wielka przyjazn... Wielka klutnia o chlopaka... Zakochalam sie w pewnym P, zapoznalam moja wtedy przyjaciolke z nim i ona tez sie w nim zakochala  :roll: Nie odzywalysmy sie do siebie ( zero kontaktu) przez okolo 4 miesiace... Teraz zaczelysmy sie kolegowac, w sumie to dosc dobrze kolegowac, ale zadna z nas nie odpusci tego chlopaka... Oby dwie w nim po uszy zakochane... Jest mi z tym bardzo zle bo wiem ze predzej czy pozniej P bedzie sie z nia spotykal i wogole (krecili juz ze soba-ale tylko przez smsy) A wiec tak to jest....Nie wiem jak to sie wszystko ulozy, wiem tylko ze juz jej nie zaufam do konca nigdy...
Tak to mam bardzo dobre kolezanki, ale im nigdy nie powiem swoich sekretow...
Zapisane

Forum Zwierzaki

przyjaciele
« Odpowiedz #8 : 2005-04-04, 20:41 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
przyjaciele
« Odpowiedź #9 : 2005-04-04, 20:46 »
Wiecie, ja chyba nie wierze w taką wielką przyjaźń... Założyłam ten temat, bo bardzo brakuje mi kogoś takiego, jak przyjaciel. Ale taki  p r a w d z i w y . :( Powiedzcie mi jeszcze... czy przyjaźń jest niemożliwa, czy raczej niemożliwa w tym wieku? :(
Zapisane

Essey

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #10 : 2005-04-04, 21:09 »
Jest możliwa i jest możliwa w tym wieku. Po prostu musisz trafić na kogoś kto będzie ciebie wart i będzie umiał być prawdziwym przyjacielem :)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #11 : 2005-04-04, 21:11 »
A ja wiem ze to co czuje to przyjazn.. nieraz nawet wiecej niz przyjazn... Kocham ja jak rodzine.. nie wyobrazam sobie zycia bez tej osoby...
Cytuj

G mieszka w Tomaszowie  Albo wogóle jeszcze dalej, zalezy gdzie jest obecnie. Ale i tak często się widzimy.

Hmm to moze powiesz cos wiecej o G :>?
Zapisane

Bonsai

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #12 : 2005-04-04, 21:13 »
Cytat: Jaśka
Jak czytam te Wasze posty to ...  :( Macie wielgachne szczescie i pewnie o tym wiecie...  ;) Ja mialam przyjaciolke, przyjaznilysmy sie okolo 7 lat, kochalysmy sie jak siostry, bylysmy papuzki nierozlaczki, mowilysmy sobie doslownie o wszytskim... No i ..skonczyla sie wielka przyjazn... Wielka klutnia o chlopaka... Zakochalam sie w pewnym P, zapoznalam moja wtedy przyjaciolke z nim i ona tez sie w nim zakochala  :roll: Nie odzywalysmy sie do siebie ( zero kontaktu) przez okolo 4 miesiace... Teraz zaczelysmy sie kolegowac, w sumie to dosc dobrze kolegowac, ale zadna z nas nie odpusci tego chlopaka... Oby dwie w nim po uszy zakochane... Jest mi z tym bardzo zle bo wiem ze predzej czy pozniej P bedzie sie z nia spotykal i wogole (krecili juz ze soba-ale tylko przez smsy) A wiec tak to jest....Nie wiem jak to sie wszystko ulozy, wiem tylko ze juz jej nie zaufam do konca nigdy...
Tak to mam bardzo dobre kolezanki, ale im nigdy nie powiem swoich sekretow...


Smutno... :( Ja tez miałam przyjaciólke - byłysmy nierozłączne, wszędzie ans było pełno, zawsze razem... Jednak gdy zapoznałam ją z moimi kumplami z osiedla - koniec :( Tak bardzo ich polubiła, że zrobiła wszytsko, aby byli tylko jej kumplami - skłóciła mnie z nimi. To było dla mnie okropne, zrobiła coś o co nigdy bym jej nie posądzała. Zostałam sama... :(
Lecz każdy kij ma dwa końce. Teraz poznałam, kto jest moim prawdziwym przyjacielem - w biedzie. Odnowiłam stare kontakty, czuje, że jest ktoś przy mnie, kto mi zawsze pomoze. Znalazłam PRAWDZIWEGO przyjaciela. I co najlepsze, jest to osoba, której nie zauwazalam, gdy "przyjaznilam sie" z panią X, odpychałam ją... Teraz jest dobrze.... Jesteśmy papużki nierozłączki, nie mamy przed sobą serketów... Ona jest moim  :D  który nade mna czuwa :)
Cuż jak to ktoś powiedział... "Przyjaciele są jak ciche anioły - podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały latać..."
Zapisane

kasia

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #13 : 2005-04-04, 21:15 »
Przyjaźń zawsze jest mozliwa moim zdaniem. Nie powstaje od tak sobie, na trzy cztery, tylko tworzy się długo, czesto przez lata. I, jak powiedział kiedyś Profesor: "Zostawmy sprawy swojemu biegowi". Nic na siłę. Nikogo nie zmusimy do przyjaźńi, a ta która powstała 'sama' jest prawdziwa i najmocniejsza.
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Zapisane

Forum Zwierzaki

przyjaciele
« Odpowiedz #14 : 2005-04-04, 21:21 »

Nataila

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #15 : 2005-04-04, 21:23 »
Mam kilka naprawdę dobrych koleżanek - w tym trzy przyjaciółki. Anka, Aś i Paulina - czuję, że to osoby, którym naprawdę mogę zaufać, zwierzyć się, porozmawiać z nimi o wszystkim. I wiem, że działa to też w drugą stronę.
Jest też pewien M., który jeszcze nie jest moim przyjacielem, ale cały czas mam nadzieję, że uda mi się z nim zaprzyjaźnić. Po prostu czuję, że to osoba, która potrafiłaby mnie zrozumieć.
Zapisane

Zorba

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #16 : 2005-04-04, 21:49 »
ja w sumie to mam 3 przjaciółki
z jedną znam się od 1 klasy szkoly podstawowej a dopiero gdzies tak w 3 klasie zaczelysmy sie poważnie przyjaźnić,to ona  wciągnela mnie w te "końskie" sprawy ;)
Zdarzaly się sprzeczki i to nie małe,niejedno krotnie mialam łzy w oczach...oczywiscie przez chłopaka...Mam przed nią kilka sekretów,ona przedemna też ale uwazam ze naprawde jestesmy do siebie podobne.Teraz jest trudny okres,nastolatki,dojrzewanie,czeste "wybuchy"obie mamy mocne charaktery no i są czasami konflikty nie da sie ich w naszym przypadku uniknać. Ale naprawdę jest dla mnie przyjaciółką =) To z nią przezylam jedne z najlepszych chwil mojego życia ;) mieszka na drugim koncu Wrocławia ale to nic i tak sie spotykamy ;)
Pozostałe dwie przyjaciółki To A ,Ag i P ,znamy się od 4 klasy podstawowki a kolegowac zaczelysmy sie od gdzies tak Zielonej Szkoy w 5 klasie ;) Byłysmy taką paczka,wiecie na przerwach razem stalysmy.Są to dziewczyny bardzo mądre(nie kujonki) ale tez maja poczucie humoru.Wszystko byloby okey gdyby nie to że Ag nas za plecami zaczela obgadywac w 1 gim (nadal jestesmy w tej samej klasie).no i wiecie .Czasami zdarza nam się troszke ją poobgadywać ja wiem ze to jest nie fair ja to rozumiem .
P i A są dla mnie przyjaciółkami naprawde,zwierzamy sie sobi nawzajem ,żartujemy i w ogole naprawdę je szanuje i podziwiam ;)
Zapisane

thrilly

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #17 : 2005-04-04, 21:51 »
hmmm w tym wieku nie wierzę w prawdziwą przyjaźń [ogólnie, różne rzeczy się zdarzają] ale mam naprawdę parę dobrych pokeżanek [dwie  :wink: ]  i dobrze mi z tym żadnych zobowiązań itp  :roll:
Zapisane

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
przyjaciele
« Odpowiedź #18 : 2005-04-04, 21:53 »
mam przyjaciółke na którą mogę zawsze liczyc,nieraz zwieżałyśmy sobie różne rzeczy pocieszałyśmy się nawzajem,gdy mam problem ona mi doradzi a ja jej :wink: .
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
przyjaciele
« Odpowiedź #19 : 2005-04-04, 21:55 »
Cytuj

Założyłam ten temat, bo bardzo brakuje mi kogoś takiego, jak przyjaciel. Ale taki p r a w d z i w y

a co to znaczy prawdziwy... mam przyjaciół ale nie wszystko im się mówi... nie zawsze sa blisko... nie zawsze chcę się z nimi widzieć... czy ktoś kto umie powiedzieć Ci bolesna prawdę jest przyjacielem czy nie jest? przyjaźń to plikowana sprawa...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
przyjaciele
« Odpowiedź #20 : 2005-04-04, 21:56 »
Mam dwie przyjaciółki ;) Z jedną znam się od około 14 lat a z druga od tego roku, mimo to moge powiedziec że obydwie sa moimi przyjaciółkami. Czasami znajdujemu kogoś kto sataje się przyjacielem od pierwszego spotkania ;) tak własnie z nami było. Teraz kiedy moja przyjaciółka lezy w szpitalu, razem do niej jeździmy. Razem we trzy jeździmy konno ;) Jedną i drugą kocham jak własną siostrę. O wszystkim możemy pogadać. Dodatkowo ten pobyt w szpitalu nas zbliża do siebie....
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Forum Zwierzaki

przyjaciele
« Odpowiedz #20 : 2005-04-04, 21:56 »

Miss Lukusia

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #21 : 2005-04-05, 09:05 »
Cytat: Marta&Reks&Dzik
http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=10220&start=0&sid=d6c7e38c8e8a38d1744d3ab9be326347

;)

Marta czuwa :lol:
Zauważyliście, że sznauceromaniacy podają strony takich tematów? :P
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #22 : 2005-04-05, 14:19 »
Tutaj jest jeszcze jeden, zresztą mój temat o Przyjaciołach i przyjaźni...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
przyjaciele
« Odpowiedź #23 : 2005-04-05, 15:40 »
Cytat: pao

a co to znaczy prawdziwy... mam przyjaciół ale nie wszystko im się mówi... nie zawsze sa blisko... nie zawsze chcę się z nimi widzieć... czy ktoś kto umie powiedzieć Ci bolesna prawdę jest przyjacielem czy nie jest? przyjaźń to plikowana sprawa...

Taki, który będzie przy mnie gdy go bedę potrzebować, doradzi w trudnych chwilach, zrozumie, jeśli bedę miała zły humor i nie bedę chciała go widzieć, taki, który będzie ze mną też wtedy, gdy mam dobry humor i chcę z nim się posmiać i porozmawiac, który zawsze będzie ze mną szczery nawet, jeśli prawda będzie najgorsza, taki, który nie zdradzi. :(  :( Jest ktoś taki? Teraz mi tak ciężko... :(
Zapisane

golden

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #24 : 2005-04-05, 18:09 »
Gunia, teraz niekoniecznie musi być. JMożesz go znaleźć po jakims czasie, całkiem przypadkowo, nie szukając go.
Ja mam dwójkę najlepszych przyjaciół, ale z jedna osobą przyjazn sie sypie. Z Kuba razem wygladamy jak dwaj bracia, młodszy i starszy, ale to jedyna osoba, na która zawsze moge liczyć. Mówiłem juz o nim w innym temacie. Pamiętam, że taki był ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
przyjaciele
« Odpowiedź #25 : 2005-04-05, 18:32 »
Ja mam dwojke przyjaciol. Pauline znam jakies 2 lata, mieszkamy blisko siebie i widujemy sie codziennie. Czasem zdarzaly sie sprzeczki, ale to bylo na poczatku, teraz juz jakos lepiej sie dogadujemy :). A calkiem niedawno bo od kilku miesiecy moim przyjacielem jest chudzielec Szymon :). Znamy sie ponad pół roku, ale czasem wydaje mi sie ze to znacznie dluzej :). Z nikim sie chyba aztak swietnie nie rozumiem (ten maly paskudnik ;) czyta mi w myslach :)). Niestety nie mieskzamy zbyt blisko, ale i tak mozemy sie spotykac bo w tym samym miescie. I tym dwom osobom ufam najbardziej i gdyby ich zabraklo, juz nigdy nie byloby tak jak przedtem. Moje kochane pulpeciki  :cmokkk:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #26 : 2005-04-05, 19:54 »
Przyjazn... a co to takiego?
Zapisane

*Antek*

  • Gość
przyjaciele
« Odpowiedź #27 : 2005-04-05, 21:42 »
ehh ja mam 3 przyjaciolki choc uwazam ze jedna z nich powoli zaczyna sie odemnie odsowac :( nie wiem czemu przeciez znamy sie od przedszkola :( jest mi przykro z tego powodu bo ma jaksies sekrety z KOLEZANKA a przyjaciolce o nich nie chce powiedziec :( eh nop ale coz to juz jej sprawa :( jezeli chce mnie stracic :(
A pozostle 2 przyjaciolki znacie :) Ta pani wyzej(bq) i Pola :) hehe
Zapisane

Forum Zwierzaki

przyjaciele
« Odpowiedz #27 : 2005-04-05, 21:42 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
przyjaciele
« Odpowiedź #28 : 2005-04-05, 22:53 »
Cytat: basieq


Madziu, wis co? ja powiem siśko Simkowi, ze jest tylko twoim przyjacielem, wis? :P


OK :D:D Simek wie ze jestm moim przyjacielem kochanym ;-))
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
przyjaciele
« Odpowiedź #29 : 2005-04-06, 17:21 »
Moimi przyjaciółkami są Ola, Wiki, Paula i Wera :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 27 zapytaniami.