Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Ja :)  (Przeczytany 9335 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miss Lukusia

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #30 : 2005-04-17, 19:32 »
Ale ja ważę *0 kg!!! * - pierwsza liczba wagi usunięta. :shock:
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Ja :)
« Odpowiedź #31 : 2005-04-17, 19:42 »
uhmm... a mnie strasznie łatwo wkurzyć :P... lubie sie kłucic i zawsze wtracic swoje zdanie:P... szalona, raczej optymistycznie nastawiona do zycia. do odwaznych nie należę  :lol: . jestem straaaasznie leniwa  :roll:   :D  . spontaniczna ;]
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #32 : 2005-04-17, 19:45 »
Miss Luksia: a wiesz, że waga nie odzwierciedla zawsze tego jak wyglądasz? Czasami człowiek ma po prostu ciężkie kości co jest powodem dość nietypowej wagi... Choć nie wierzę, że Ty ważysz jakos przerażliwie dużo :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ja :)
« Odpowiedz #32 : 2005-04-17, 19:45 »

Umi

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #33 : 2005-04-17, 19:49 »
Ja uważam że jestem :

- ciekawska
- zbyt pewna siebie
- mówie to co myśle
- lubię się kłócić
- mam w sobie mnóstwo energi
jest tego dużo więcej ale wymieniać mi się nie chce
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #34 : 2005-04-17, 19:51 »
Bonsai, zdradzę tę wagę.
Mam 10 lat, ponad 50 kg.
A właśnie... Moje udo jest tak wielkie, że jak próbuję je objąć dłońmi, nie udaje mi się.
Zapisane

golden

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #35 : 2005-04-17, 19:52 »
Miss chyba wcześniej pisała, że nie chcielibyśmy jej spotkać na zywo :P Na pewno spotkanie ze mną byłoby trudne :lol: może i byście chcieli, tego nie wiem... na pewno długo byście nie wytrzymali w moim towarzystwie, szczegolnie jesli bym sie rozgadal :P
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #36 : 2005-04-17, 19:58 »
Aha, jestem jeszcze:
wszędobylska, leniwa, i chyba zacznę chodzić pod pseudo "Lukusia", bo już na mnie mówią Miss Downa... :cry:  :cry:
Zapisane

Umi

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #37 : 2005-04-17, 20:06 »
Lukusia a ile masz wzrostu ?
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #38 : 2005-04-17, 20:07 »
Dobra więc ja jestem:
-niecierpliwa
-leniwa
-czasem zbyt łakoma
-dość chuda :lol:
-wymagająca(od mamy :roll: )
-lubiąca glanioszki  ;)
-lubiąca swój styl i mająca w...tyłku :P opinie innych
-nielubiąca wyrażeń algebraicznych :P
-kochająca psy i inne zwierzoki
-nielubiąca kłocić się
nielubiąca głupich pustych dziewczyn które rozebrały by się żeby sie chlopakowi spodobać :?
-robiąca się szybko wściekła(potem biedne słupy cierpią  :P )
no i to wszystko zapytam się jeszcze koleżanki i zaraz jeszcze napisze wam co klasa o mnie sądzi :P

Więc napisze wam co klasa o mnie napisała na lekcji religi :P

-miłość do psów
-szybkie zapamiętywanie jezyka angielskiego
-spokoj
-pogoda ducha
-umie pisać na klawiaturze
-umie chodzić
-umie sie garbić
-jest dobra z wf
-nienajgorsza z informatyki
-gryzie długopisy i ołówki
-fajna koleżanka
-spokojna
-radosna
-poczucie humoru
-mądra
-spokojna
-uczciwa
-inteligentna
-zaufana
-sprytna
-uwielbienie do psów
 :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ja :)
« Odpowiedz #38 : 2005-04-17, 20:07 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Ja :)
« Odpowiedź #39 : 2005-04-17, 20:10 »
No tak zapomniałam dodac że umię zlekka walić prosto z mostu... no cóż :P

Golden no ja bym pewnie nie wytrzymała. Nie że bym się nudziła ale bym siedziała cicho i głucho słuchała.... uhm dziwak ze mnie  :lol:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Ja :)
« Odpowiedź #40 : 2005-04-17, 20:16 »
ee podobnie jak Ayla ;) co można poznać po naszych rozmowach na gg... ale tu chyba nie można wklejać, cooo? ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Bigielka

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #41 : 2005-04-17, 20:17 »
Dobra jeszcze dodam to co mi przyjaciółka 5 minut temu napisała:
" SONIA"
super ekstra laha best przyjaciolka fajowa boska wogule itd   boska bo kocha zwierzeta i ma obsesje na punkcie tego by miec telefon komorkowy

 :lol:
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #42 : 2005-04-17, 20:20 »
Bigielka, ty nie masz kom.? ;)
To wy fajnie macie... :cry:  :cry:
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #43 : 2005-04-17, 20:23 »
Miss nie mam :( ale mam teraz zamiar mieć
miss a ty masz ???  ;)
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #44 : 2005-04-17, 20:27 »
Nie mam, ale prawdopodobnie będę miała na końcu 5 klasy. ;)
Ja spadam, siostra będzie grała na kompie. ;) Papatki!! :cmokkk:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ja :)
« Odpowiedz #44 : 2005-04-17, 20:27 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Ja :)
« Odpowiedź #45 : 2005-04-17, 21:32 »
a ja po prostu jestem...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

golden

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #46 : 2005-04-17, 21:35 »
Cytat: golden(ka)
Golden no ja bym pewnie nie wytrzymała. Nie że bym się nudziła ale bym siedziała cicho i głucho słuchała.... uhm dziwak ze mnie  :lol:

nie o to mi akurat chodziło :lol: gdybyście zobaczyli mnie w akcji, gdy mam jakis wybitnie dobry humor, wzięlibyście mnie za idiotę :P
Nie chce mi sie pisać na nowo, zacytuję Wam jeden rozdział mojej noty z bloga...

"Rozdział drugi...
...E.T.? Może jednak niekoniecznie.
"Drugiego takiego idioty się nie znajdzie". Gdy wszyscy moi kumple chodzili na lekcje karate, ja uczyłem się grać na fortepianie. Łączyłem granie Chopina, z graniem kawałków Led Zeppelin na gitarze, malowanie graffiti z rysowaniem ołówkiem B7 na papierze, karierę przewodniczącego szkolnego parlamentu uczniowskiego z karierą sceniczną, bycie w szkole wzorem dla innych z łobuzerstwem w czasie wolnym.
Jedni mnie lubią, inni nie. Chyba jedyna osobą, która zawsze ze mną wytrzymuje jest moja siostra. Nawet Kuba czasem popuka sie w czoło mówiąc mi "jesteś pop***lony!..." Taaa, zgadza się. Jestem może dziwakiem, indywiduum. Wokalistą... Laski pod sceną piszczą... Brakuje tylko latającej bielizny. Palę i spiewam, rysuję uczony przez profesjonalistę, na którego lekcje przychodze urywając sie jednocześnie z zajęć w szkole.Bycie chodzącym kontrastem jest czasem męczące..."
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Ja :)
« Odpowiedź #47 : 2005-04-17, 21:37 »
Golden.... szczerze? Bardzo chciałabym się z toba kiedyś zobaczysz. Jak dla mnie jesteś bardzo ale to bardzo interesującą osobą. Wiesz dlaczego? Przez to, że jesteś inny... wyróżniający się... a nie tak jak wszyscy- jeden styl, jeden ubiór i wszystko to samo.... to już nudne... A co do gadania to nie wiem czy ja bym Cię nie przegadała... Ja potrafię przez kilka godzin bezustannie nawijać o psach i koniach i robić sobie tylko przerwy na oddech, a inni słuchają mnie lub nie (najcześciej nie :lol:), ale mi to wisi.... wystarczy, że będę miała słuchacza który jest obecny fizycznie.... myślami może być gdzie indziej... Przykład- jechałam do Lwowa (ode mnie to jakieś 12 godzin jazdy) to niektórych pasażerów zagadałam :P:P I jestem też kłótliwa- jak mam zrypany humor, a np. mama strzeli jakiś głupi żart to ja się zaczynam wydzierać (sama nie wiem czemu), a potem ja przepraszam... ja jestem jakaś dziwna.... No ale golden serio- czytając twoje posty uważam, że jesteś super!
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

golden

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #48 : 2005-04-17, 21:42 »
Cytat: Psiara
Golden.... szczerze? Bardzo chciałabym się z toba kiedyś zobaczysz. Jak dla mnie jesteś bardzo ale to bardzo interesującą osobą. Wiesz dlaczego? Przez to, że jesteś inny... wyróżniający się... a nie tak jak wszyscy- jeden styl, jeden ubiór i wszystko to samo.... to już nudne... A co do gadania to nie wiem czy ja bym Cię nie przegadała... Ja potrafię przez kilka godzin bezustannie nawijać o psach i koniach i robić sobie tylko przerwy na oddech, a inni słuchają mnie lub nie (najcześciej nie :lol:), ale mi to wisi.... wystarczy, że będę miała słuchacza który jest obecny fizycznie.... myślami może być gdzie indziej... Przykład- jechałam do Lwowa (ode mnie to jakieś 12 godzin jazdy) to niektórych pasażerów zagadałam :P:P I jestem też kłótliwa- jak mam zrypany humor, a np. mama strzeli jakiś głupi żart to ja się zaczynam wydzierać (sama nie wiem czemu), a potem ja przepraszam... ja jestem jakaś dziwna.... No ale golden serio- czytając twoje posty uważam, że jesteś super!

Walnelas mi komplement, dziękuję :krzywy: w zasadzie wybitnie chcą mnie spotkac chyba tylko te dziewczyny spod sceny, o których była mowa w zacytowanym kawałku :P tak to większość spyla, gdzie pieprz rośnie :P Mały, a dynamiczny :lol:
Gadam w zasadzie tylko wtedy, gdy jest cicho, bo jeśli ktos inny nawija, to łatwo umiem zamienic się w słuch :P
u mnie z kłotliwościa... u mnie to już wojowniczość :lol: zresztą tak jak to mają w stylu wszystkie zodiakalne Baranki :diabelek:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Ja :)
« Odpowiedź #49 : 2005-04-17, 22:43 »
Heh Golden, a jaka muzyke gracie?
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Ja :)
« Odpowiedź #50 : 2005-04-17, 22:43 »
Jeśli kogoś interesuje moja osoba... to proszę:
- jestem niepewna siebie
- uwielbiam zwierzęta
- nie lubię się kłócić
- nie lubię ludzi, którzy mają uprzedzenia: rasowe, do zwierząt, do ludzi innych od siebie
- miła
- uczynna
- wolę słuchać kogoś, niż sama mówić
- często nie wiem, czego naprawdę chcę
- cieszą mnie małe rzeczy (ptaszek na drzewie, szum wiatru, promienie słońca, uśmiech...)
- jestem straaasznie leniwa
- mam skłonność do unikania ludzi bez przyczyny (dziwne, co nie? :P)
- marzycielka
- lubię uciekać w swój własny, mały świat
- nie cierpię ludzi, którzy nie widzą świata poza modą, komórkami i makijażem
- nie lubię rozmawiać cały czas na jeden temat

Może później jeszcze coś dopiszę, jak mi się przypomni, co chciałam napisać :P
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

Ja :)
« Odpowiedz #50 : 2005-04-17, 22:43 »

Elven

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #51 : 2005-04-17, 22:47 »
U mnie można by tego było dużo wymieniać. Zaczynając od pyskowania a kończąc na fochach. Pyskuję, obrażam kogoś, klne, nie zachowuję się w porządku, chamski, obrażam się z byle głupot. Dużo by tego tu wymieniać, ale cały czas dąże do tego, by być lepszym (pod względem zachowania).
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #52 : 2005-04-17, 23:02 »
Cytat: Miss Lukusia

A właśnie... Moje udo jest tak wielkie, że jak próbuję je objąć dłońmi, nie udaje mi się.


No wiesz większość osób nie moze objąć swoich ud :] Chyba  ze te naprawde, naprwde szczuplutkie :) Tak to jest być dziewczyną , później  kobietą ...
Zapisane

Elven

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #53 : 2005-04-18, 07:47 »
Ja też nie jestem zbytnio chudy ;). Tyle, że mam te 160 cm wzrostu, to tak jakoś strasznie niewidać + leniwy, łakomczuch straaaaszny... :)
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #54 : 2005-04-18, 07:51 »
ja jestem jak mój pies :lol: uparta, mająca swoje zdanie i własne ściezki... wybredna...moze troche wrażliwa...

noi szczera...
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #55 : 2005-04-18, 08:14 »
Golden, tez jestem barankiem ;) I też lepiej ze mną nie zaczynać, bo jestem wredna :lol:
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Ja :)
« Odpowiedź #56 : 2005-04-18, 09:02 »
Golden, to ty palisz, pijesz? :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Ja :)
« Odpowiedź #57 : 2005-04-18, 11:28 »
Jak dla mnie to normalnie najczęście w relacji chłopak - dziewczyna, to jest: dziewczyna: bla, bla, bla, bla, bla... a chłopak... słucha... i odzywa się raz na jakiś czas... ja odnosze takie wrażenie po moim związku... no i chłopak jeszcze patrzy...

Yyy... jestem przeciętnym człowiekiem, choć bardzo nie chce, bardzo chce byc wyjątkowa. To przejawia się tym, że jak na czymś się znam, coś mi wychodzi, od razu staję się "megamelonem który się nakręca" (Określenie z lekcji J. plskiego, kiedy to mówiliśmy o "Dziadach" bodajże, jak to Kondrad zagalopował się i wywyższał ponad Boga.) No, więc nakręcam się jeśli coś mi wychodzi maksymalnie, i jeśli ktoś powie że coś mu się nie podoba w tym co robię to odrazu się zamykam. Np. pokazuje ludziom moje rysunki, a jak ktoś mnie raz skrytykuje, zamykam się w sobie i już nic nikomu nie pokazuje. Jestem jak mimoza... tego typu rzeczy zdarzają się u mnie w kazdej dziedzinie, życia co sprawia, że zamykam się w sobie bardzo szczelnei i na długo i coraz bardziej... do momentu aż się znowu nie nakręce. Ogólnie pragnę swojej wyjątkowości, żeby ludzie mnie zaóważali i doceniali... Poza tym jestem bardzo miłą, przyjazną osóbką, do momentu aż się nie wkurzę, wtedy nienawiść, przemoc, itp.... W kontaktach z ludźmi cały czas mam wrażenie, że robię z siebie idiotkę, zwłaszcza przed obcymi. Co oczywiście kończy się tym, że jeśli się otwieram przed ludźmi szybko zostaje zraniona i zamykam się w domu. Wkurza mnie jak ludzie mówią o moich cechach charakteru, myślą, że mnie znają... np. że jestem cicha czy coś... niech by spytali mojej rodziny... Jestem wesoła, otwarta i enegriczna... do czasu... kiedy ktoś inny mnie przytłoczy lub się zrażę...
Nie znosze konfilków z innymi, chciałabym, żeby wszyscy mnie lubili, jakoś nie potrafię przyjąć do wiadomości, że to nie możliwe...
jestem stała w poglądach, oczywiście bez przesady, da mi się przetłumaczyć łopatologicznie...
Kocham porządek, sprawieliwość, zdając sobie sprawę jednocześnie, że jest to nudne, ale podświadomie do tego dążę...
Potrzebuję bliskoście drugiego człowieka, a jednocześnie uciakam... i dlatego więcej marzę, bo w moich marzeniach nikt mnie nie skrzywdzi...
Mam szalone kompleksy na punkcie mojego ojca... który jest człowiekiem idealnym, superinteligentnym... i też ma szablonowe poglądy, jemu nie da się nic przetłumaczyć...
Oczywiście jak wszyscy tu uwielbiam zwierzęta... :lol: i jesztem szalenie wrażliwa...

I moge gadać, i gadać, i gadać... :P  :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ja :)
« Odpowiedz #57 : 2005-04-18, 11:28 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Ja :)
« Odpowiedź #58 : 2005-04-18, 14:33 »
Cytuj

Mnie moze kiedys Flaś , albo inna kupla opisze, bo ja siebie nie znam..heh.. nigdy nei umialam siebie opisac..moze slow mi brak, by siebie opisac...niewiem...jestem nijaka


dokladnie.... ;) ja tak samo..niech mnie opisze Flaś, czy Pepe, bo ja siebie sama nie umiem.. :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Ja :)
« Odpowiedź #59 : 2005-04-18, 14:38 »
to jak widza nas inni to jedno... my siebie zazwyczaj inaczej widzimy...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.133 sekund z 27 zapytaniami.