Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Piniążki :]  (Przeczytany 3123 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamila

  • Gość
Odp: Piniążki :]
« Odpowiedź #30 : 2005-06-09, 17:05 »
Pieniadze sa potrzebne-co tu ukrywac... ;) ale na pewno nie dadza nam calkowitego szczescia :;d:
Zapisane

Mlody

  • Gość
Odp: Piniążki :]
« Odpowiedź #31 : 2005-06-09, 21:29 »
Miec kase zeby zyc, a miec zeby MIEC to 2 rozne sprawy....

Moim zdaniem, nie daja szczescia...
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Piniążki :]
« Odpowiedź #32 : 2005-06-09, 21:32 »
Moim zdaniem nie dają szczęścia, bo jak masz np. dużo kasy i przyjaciół czy miłość to skąd wiadomo że oni wszysty nie robią tego wszystkiego dla kasy, . Ludzi bogatych często otaczają fałszywi ludzie, fałszywi przyjaciele :roll:
Jednak pieniądze pomagają zrealizować marzenia a realizowanie marzeń to też w penym sensie szczęscie....
Zgadzam się z Kamilą, nie dadzą nam całkowitego szczescie-nigdy....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Piniążki :]
« Odpowiedz #32 : 2005-06-09, 21:32 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Piniążki :]
« Odpowiedź #33 : 2005-06-10, 17:48 »
pieniądze bardzo często są drogą do szczęścia.
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Piniążki :]
« Odpowiedź #34 : 2005-06-10, 21:24 »
Pieniądze są ułatwieniem - wiadomo - z kasą, przez życie jest duuużo łatwiej.

Ale ja wolę żyć bez nich i mieć trudno :)
Zapisane

kasja

  • Gość
Odp: Piniążki :]
« Odpowiedź #35 : 2005-06-11, 19:47 »
Pieniążki pomagają osiągnąć szczęście jesli chcemy przykładowo otworzyć biznes i musimy mieć jakiś szmal na rozruch. A czasami też jak w końcu ktoś łaskawie zapłaci za usługę, można państwu oddać składke na zus i wtedy jest szczęście bo nie ścigają za niezapłacenie....  :)
PS. Oczywiście rodzina i przyjaciele na pierwszym miejscu powinni być, ale jak ich tak naprawde nie ma to i tak trzeba jakoś żyć.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Piniążki :]
« Odpowiedź #36 : 2005-06-12, 12:01 »
Niedawno w TV pokazano bezdomną kobietę, mieszkankę dworca, która znalazła kopertę z 40-stoma tys. złotych, zaadresowaną "dla biednych". Odniosła ją na policję, ale ponieważ pieniądze nie pochodziły z przestępstwa, kobieta mogła je zatrzymać. Dzięki nim, po kilkunastu latach spędzonych na dworcu, zamieszka w wynajętym mieszkaniu. Jeśli przyjąć, że szczęściem jest brak nieszczęścia, to w przypadku tej pani pieniądze dały szczęście, bo rozwiązały jej największy problem- bezdomność.
Pieniądze mogą uratować zdrowie i życie- czy może być większe szczęście? Czasem i one nie pomogą, ale wiele osób żyje tylko dlatego, że stać je było na leczenie, albo pomógł im ktoś życzliwy. To wielki dramat, patrzeć na umieranie bliskiej osoby ze świadomością, że gdyby były pieniądze, możnaby ją uratować... Jeśli dzięki pieniądzom pomagamy innym, nieważne, ludziom czy zwierzętom, może jednym i drugim, to mamy szczęście my, pomagający i ci, których nasza pomoc dotyczy. Wiem, że wesprzeć można w różny sposób, nawet nie mając grosza, ale są sytuacje, w których bez pieniędzy jesteśmy bezradni. Jeśli tylko nie postawimy kasy na pierwszym miejscu i będziemy z niej sensownie korzystać, a przy tym nie damy się podejść różnego rodzaju wyłudzaczom podszywającym się pod przyjaciół, pieniądze sprawią, że nieraz powiemy "jakie to szczęście, że je mam".   
Zapisane
IBDG Wrocław

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Piniążki :]
« Odpowiedź #37 : 2005-06-13, 14:41 »
Hm... Ja uwazam ze ogolnie to pieniadze sa potrzebne, bo jak ich nie ma wcale, to nie jest za ciekawie :/ Podzielam zdanie Malki o "przytulnym moscie" - wszystko z umiarem. Nawet jak byliby sami dobrzy ludzie na swiecie to nic by nie zdzialali bez pieniedzy... Pieniadze szczescia nie daja? To dlaczego biedni ludzie zazwyczaj sa nieszczesliwi? Mysle ze to przyslowie tyczy sie raczej tych obrzydliwie bogatych, ktorzy nie maja nikogo bliskiego...
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: Piniążki :]
« Odpowiedź #38 : 2005-06-13, 20:14 »
U nas najwyraźniej mogą dać ;) Mamy mało - źle.
Ja chcę parę milionów w totka :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Piniążki :]
« Odpowiedz #38 : 2005-06-13, 20:14 »

Bigielka

  • Gość
Odp: Piniążki :]
« Odpowiedź #39 : 2005-06-13, 23:08 »
u mnie tez nienajlepiej z kasą
taka dość trudna sytuacja finansowa :(
ja uważam że, pieniądze szczęścia nie dają...ale bez pieniędzy niezawsze jest się szczęśliwym ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-06-13, 23:12 autor Bigielka »
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Piniążki :]
« Odpowiedź #40 : 2005-06-14, 19:54 »
a mnie coraz barzdziej przygnebia mysl że tak wiele moich marzen zalezy od ..pieniędzy ...marzeń które moga sie nigdy bez nich niie spełnic.... :(
« Ostatnia zmiana: 2005-06-17, 17:35 autor Aujeszka »
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Piniążki :]
« Odpowiedź #41 : 2005-06-17, 17:11 »
nie zgadzam sie z tym przyslowiem. Pieniadze daja szczescie :/
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 24 zapytaniami.