Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?  (Przeczytany 11233 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dianka

  • Gość
Może znacie jakieś regółki lub wiecie z własnego doświadczenia jak sprawic/co zrobić aby:
- być zauważonym przeż innych?
-mieć wielu przyjaciół                                   ?
-jakie dziewczyny podobają się chłopakom?
Zapisane

siba

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #1 : 2003-07-04, 14:03 »
Miec wielu przyjaciol ? Hmm raczej duza liczba przyjaciol rowna sie ich slabej jakosci.
Nie ma chyba jakiejs reguly na bycie lubianym , zalezy z jakimi ludzmi przebywasz , w roznych srodowiskach sa rozne cechy preferowane lub odrzucane. To samo dotyczy chlopakow: kazdy ma inny gust . Nigdy nie zaszkodzi ci usmiech i pewnosc siebie . Ty musisz wiedziec , ze jestes super i to musi z ciebie emanowac. Szare ciche myszki nie zwracaja niczyjej uwagi.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #2 : 2003-07-05, 08:53 »
musisz być wesoła, odważna, sympatyczna, ale nie rób nic na siłę, to musi być naturalne i wychodzić od ciebie, bo inaczej takie sztuczne zachowanie może obrócić się przeciwko tobie :) a chłopaki ... na nich się nie znam ;( pozdro
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedz #2 : 2003-07-05, 08:53 »

Ciapka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #3 : 2003-07-05, 08:58 »
HEH DINAKA  chyba wszedzie tszba byc  dobrym przyjacielem popretu:)A tak wogole to sie zgodze z siba..zlazy do jakie subluktry towrzystawa trafisz...czy do spokjnyhc z biliteki czy fdo imprezowiczow z ulicy..beda sie ruznic i beda da siebie innych wpuszczac..a gdze masz sznaze zaistniec gdze cie bardzej polubia to jusz zalezy jaka ty jestes,.,.badz soba.
Zapisane

lila

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #4 : 2003-07-05, 11:03 »
Być sobą , pokazywać swoją prawdziwą naturę , uśmiechać się do innych , pomagać , kiedy ktos potrzebuje pomocy

 :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D
Zapisane

Dianka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #5 : 2003-07-05, 14:55 »
Dzięki
Wiecie Co ale mi się wydaje że chyba bardziej to jestem cichą myszką albo moze boję się pokazać ze nią nie jestem?Tak własciwie w szkole to jestem spokojna ,cicha i pewnie dla tego zaden chlopak nie zwraca na mnie uwagi,ale to rzeczywiście dla tego ze do mojego środowiska nalezą kumpele spokojne,ciche i też dla tego ze nie wariuję bo wolę miec dobre zachowanie na koniec roku...
 Tak czasem sobie myślę czy by nie iśc gdzieś ze zwariowanymi dziewczynami czy by nie pobyć troche w ich towarzystwie? Tylko wlasnie sie naj bardzej boję tego świadectwa,bo czym dalej,wyzej w szkole tym swiadectwo wazniejsze...
Teraz są wakacje i moge byc troche bardziej sobą,zawsze się wyszalec,wykrzyczeć tylko na tych chlopakach i ludziach mi nie zalezy
:(
Zapisane

Gerda

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #6 : 2003-07-05, 16:25 »
Nie rób na siłę z siebie super odważnej dziewczyny, bo na dobre ci to nie wyjdzie  :P mówię ci te dziewczyny niech odwalają sobie głupie numery, ty nie musisz być za wszelką cenę zgrywuską, a poza tym nauczyciele mają mniej zaufania do takich szurniętych koleżanek, a na chłopaka przyjdzie czas, większość chłopaków jest nieśmiałych i zazwyczaj nic nie widzą w dziewczynach na chwilę  :roll: no kończę moje pogadanki papa
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #7 : 2003-07-05, 16:28 »
eee ja tam jestem tolan wariatka  debilka  u wogole.. wiekszj niei widzleisc pewno:) ale  chlapka na stalę znelsc mnie moige na rsa cyz cos to jest ich wiely,..popstu czekajc cierpl;iwe na tego jedynego:)
Zapisane

Gopi

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #8 : 2003-07-05, 20:53 »
Dianka, mam to samo, też jestem taką cicha myszką. Po prostu nie potrafię sie zachowywać tak jak bym tego chciała. No chyba, że juz dobrze kogos znam, tyle, że to jak sie zachowuję uniemożliwia mi poznanie kogoś. Wydaje mi się, że to przez mój głos. :( Wstydze sie mojego głosu, bo ciągle mówię przez nos :cry: Jak byłam mała to uderzyłam nosem w trzepak, złamałam sobie przegrode nosową i od tej pory tak mówię :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedz #8 : 2003-07-05, 20:53 »

Gerda

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #9 : 2003-07-05, 21:23 »
Gopusiu słonko, musisz walczyć z kompleksami, ludzie jeśli Ciebie lubią to tylko dlatego, że jesteś sobą, nie udawaj kogoś innego, bo to niewarto  :lol:
Zapisane

Gopi

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #10 : 2003-07-06, 09:23 »
Nie udaje kogos innego, bo mi nie wychodzi :P Po prostu "nie ma mnie" :( A walczyc z kompleksami jest piekielnie trudno, szczególnie jak cie ktos po raz 10 pyta, czemu mówisz przez nos :\
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #11 : 2003-07-06, 10:17 »
heh to odpowdaj bo rak i syzbko zmieniaj temet na JAKIS przyjemny o ktrym mozesz gadac i gadac..ja szara msyskz to hyba nie jestsem jajtsemstaszny potfur...i pamitrajcie nigdy  wrzystkim nie  podpujjecie..nigdy nie zaklimtyzujesz sie wrzedzie..zasze bedize ciw  jkim tawrzystwie lepiej..w towarzystwie gdze towje mijsce gdze sa udzie podbnie do cibie gdze cie cala zaakceptowali i pokochali  taka jaka jestes..
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #12 : 2003-07-06, 14:05 »
ja to wam wiecej powiem....
jak ogldam osbornów w mtv to wiem ze  tam wląsnie pasuje ze z nimi dobze bym sie cyzlą z etaka rodzinka mi odpowida z eja taka jestesm:)
Zapisane

kareena

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #13 : 2003-07-06, 20:17 »
heh, ja tez jestem szara myszka :(  ta moja nieśmiałość i sztywność mnie samą już wnerwia :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #14 : 2003-07-06, 21:17 »
a ja  jestem trche jak kayle ozborn.. i co?!  czasm mniedobijaja moje akcje...
www.ciapa.blog.pl
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedz #14 : 2003-07-06, 21:17 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #15 : 2003-07-07, 21:49 »
Ja swoja przebojowowscia wszystkich kasuje i popelniam gaffki... chcialabym byc cicha myszka, nie takim tornadem... Placze z byle powodu, rozklejam sie gdy widze czyjes nieszczescie, gdy ktos robi mi na zlosc.... lub po prostu na koniec dnia, gdy , życie wydaje mi sie beznadziejne, nie ma sensu...  Nie, o samobojstwie na razie nie myslalam... ale to jest okropne... Nikt nie lubi rozklejajacych sie spazmowatych dziewczyn... :(
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #16 : 2003-07-08, 13:34 »
Ja też jestem szarą myszką...
Często brakuje mi odwagi, żeby powiedzieć cos chłopakowi, czy jakiejś dziewczynie nawet...i wychodzi ze mnie coś głupiego...
Diana w porównaniu ze mną to wulkan...
A chłopaki, zdaje mi sie szczególnie w takim wieku lecą na szalone dziewczyny, które mają dosyć pusto w głowie...
Później mi się zdaje, zauważą dopiero te inne dziewczyny...może bardziej wartościowe?
Nie przechwalam się mówiąc, że uważam się za lepszą od takich dziewczyn "the best" i "cool". Po prostu tak uważam i myślę, że dzięki temu moja samoocena trzyma sie jako tako.
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #17 : 2003-07-08, 13:39 »
Zazdroszcze Ci Kiniu... I powiem Ci że czasami te "przebojowe" dziewczyny maja duzo w glowie, ale ich zachowanie rodzi sie gdzies gleboko, daleko, w mozgu... tak jak u mnie , choc ja nie do konca jestem przekonanan ze mam ten narzad... :roll:
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #18 : 2003-07-08, 13:43 »
Tak, nie przeczę, że niektóre dziewczyny szalone też mają pełny mózg :-), ale jednak, przynajmniej te z mojej klasy, średnio często go używają...
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #19 : 2003-07-08, 13:48 »
Po prostu chcialalm zaznaczyc ze wszystkie TE dziewczyny podobnie jak ja zazdroszcza Ci twojej rownowagi psyhicznej i proboja byc lepsze od Ciebie czasami z oplakanym skutkiem...
Zapisane

Gerda

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #20 : 2003-07-08, 16:05 »
Ja też nie wyróżniam się z tłumu  ;) , ale jak ktoś słyszy mój śmiech, to mnie już rozpoznaje (nie to, że jest jakiś głupi  :P ) i też zaczyna się brechtać  :wink: Jestem bardzo wesoła, jak kiedyś zaczęłam się z czegoś śmiać na lekcji (bo coś głupiego mi koleżanka powiedzieła  ;) ) to cała klasa, łącznie z nauczycielką dołączyli do mojego śmiechu haha  8) . Ale ogólnie żeby tak się wyrywać, nie  to nie w moim stylu  :lol: .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedz #20 : 2003-07-08, 16:05 »

Ciapka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #21 : 2003-07-08, 17:44 »
a ja sie chyba trche wyszrzunizam ...ale nepeno nie z uwzyaniem mózgu...
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #22 : 2003-07-08, 21:42 »
Wyróżnić się z tłumu? Heh widzisz ja to w zasadzie nie wiem po co to robić...może jestem głupia, może to przez to że znajomych mi nie brakuje, może dlatego że jeśli mam ochotę się śmiać to się śmieje, a jeśli płakać to płacze, może dlatego że wszyscy mnie zauważają po śmiechu i uśmiechu, a może przez ubór, a może przez to że śpiewam sobie jak mi się ze chce, a może dlatego że łaże z łokmenem w uszach i tańczę... wszystkie te zachowania powodują że nie siedze w miejscu i nie przejmuje się czy będę miała wzór czy dobre, bo i tak będę miała wzór, a jak nie to trudno, będę miała dobre, wielka mi strata, ważne jest to kim się jest i sie nosi w serduszku, człowiek dla którego będziesz miała znaczenie i tak cię zauważy, jeden za to że jesteś szarą myszką, drugi za to że nią nie jestes.... Ja jestem zauważalna bo się zachowuje tak a nie inaczej, nie mogę powiedzieć że jestem totalna wariatką bo tak nie jest, ale ludzie mnie rozpoznają, wiesz czemu tak jest? Bo to moje naturalne zachowanie.... a co do facetów, to hmmm jak by to powiedzieć, przyjdzie kolej i na ciebie :P Prędzej czy później, a co do świadectwa to heh jakby ci to powiedzieć.... :P Nauczyciele często stawiają wzory nie tylko dla tych szarych myszek, ale dla tych wariatek co potrafią np zorganizować apel, impreze szkolną czy zbiórkę pieniedzy na cele charytatywne... tak więc jeżeli drzemie w tobie "dzika natura" to jej nie ukrywaj, pokaż kim jesteś, a jeśli nie, to żyj tak jak żyłaś i miej się dobrze, pozdrawiam aga
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Ciapka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #23 : 2003-07-09, 08:06 »
uu..ja mam niepdwdnie z zchowania hehe bo aj  jestems 100% wariatka:P hu hu...
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #24 : 2003-07-10, 14:36 »
Czasami mam ataki smiechu, pierwsza wycgodz ena parkiet, szaleje z disc manem w uszach w miescie... takie drobne gafy, ktore czynia nas niepowtarzalnymi...No, niezwyklymi.. jazdy sie czyms wyroznia, kazdy jest inny, dlatego nie powinno sie stawiac poprzeczek typu: Ona nie umie opowiadac kawalow, wiec nie bede sie z nia klegowac, a skad mozna wiedziec, z enp ta osoba ma talent aktorski, i graw teatrze? Dlatego nie oceniaj ludzi wedlugsiebie, tzn nie mysl ze wszyscy ludzie sa tacy jak ty, bo to nieprawda. I moge za to reczyc ze nie znajdziecie ani jednej osoby ktora bylaby taka sama jak ty, umialal robic wszystko na takim samym (np. wysokim) poziomie...Kazdy z nas jest inny, i to wlasnie jest wspaniale...
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #25 : 2003-07-15, 09:50 »
ja jako chłopak moge powiedziec jakie dziewczyny podobają sie mi :)

Przede wszystkim takie trochę dziecinne, ale zarazem bardzo inteligentne
(czyli najprawdopodobniej ta dziecinnośc jest przejawem kokieterii - ale cóz niech i tak bedzie).
    Takie z którymi mozna porozmawiac.
   Wkoło ludzie patrza teraz często na wygląd... sądzę że tez ma jakieś znaczenie... ale potem takie związki to masakra. I tego panowie nie dadzą sobie uswiadomic... i z uporem maniaka szukają plastikowych pań... a panie z uporem maniaka zaniżają swoje loty... na szczęście nie wszytskie... ( i tutaj ukłon w stronę cudownych Forumowiczek - że są jeszcze kobiety normalne) ... cóż selekcja naturalna tez się może mylić...
   Wolę niemyslec jak za 100 lat wszystkie kobiety bedą blond-mulatkami z ustami o powierzchnii małego boiska do gry w piłkę, piersiach, które bedą skrzywiały ziemską grawitacje itd...  :cry:

Co do lubienia przez wszystkich... trzeba przede wszystkim lubić siebie. Ludzie chcą osób pewnych czegoś - bo przecietny człowiek pewien niczego nie jest ;)
 Mozna sie wyrózniać wszystkim... ja wolę jednak kryć się w tłumie. Po co się męczyć praca na zaniżonych obrotach emocjonalnych i intelektualnych jeszcze nikomu nie zaszkodziła... moze tylko.... jak mówił Michał Bajor... czasem chce mi się krzyczeć... "Chcę mieć goraczkę..."
Zapisane

Gerda

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #26 : 2003-07-15, 21:25 »
BRAWO DLA GALAGO :!!!:
Zapisane

sabriel

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #27 : 2003-07-16, 16:02 »
Ja mysle, ze nie nalezy robic niczego na sile. Wiadomo, ze wszystkim nie da sie dogodzic. Najlepiej byc soba, nie udawac kogos kim sie nie jest.
Byc otwartym, usmiechnietym,tolerancyjnym, kolezenskim, ale kiedy trzeba tez asertywnym. Mysle, ze ktos taki zawsze zostanie zauwazony. Co do ilosci przyjaciol, to ja jestem zdania, ze lepiej miec 2 przyjaciol wyprobowanych,  niz wielu "byle jakich" znajomych na ktorych tak naprawde nigdy nie mozna liczyc.  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedz #27 : 2003-07-16, 16:02 »

sylwka_garfisia

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #28 : 2003-07-16, 20:03 »
Cytat: Gerda
BRAWO DLA GALAGO :!!!:

Popieram w pełni :) Żadko się widzi jak ktoś zachwala kobitki :P  ;) No może widziałam ale zadko chłopaki tak mówią...

Cytat: Galago de Codi

Wolę niemyslec jak za 100 lat wszystkie kobiety bedą blond-mulatkami z ustami o powierzchnii małego boiska do gry w piłkę, piersiach, które bedą skrzywiały ziemską grawitacje itd... :cry:

Śmieszne ( :lol: )ale coś w tym jest :wink:
Zapisane

Dianka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #29 : 2003-07-17, 09:28 »
Cos w tym jest,no tak.Ja sobie tak czytam te wasze odpowiedzi i mowiac szczerze to nie spodziewalam sie ze bedziecie tak ciekawie odpowiadac na moje pytania i rozwijac swoje odpowiedzi w taki interesujcy dla mnie sposob.dzieki juz wiem duzo .Z tego co mowicie wynika ze trzeba byc soba -wiec soba dalej bede.  :D
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 28 zapytaniami.