Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?  (Przeczytany 11225 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Julia Snake

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #30 : 2003-07-19, 10:46 »
Galago-jesteś najwspanialszym facetem jakiego znam!
Jeśli piszesz prawdę (a ufam Ci) to wielkie buziaki dla Ciebie i życzenia, żebyś miał szczęście w życiu (bo kobiety -to już sam chyba sobie poradzisz?)!!!
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #31 : 2003-07-20, 11:12 »
BRAWO DLA GALAGO DE CODIEGO! ;)
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #32 : 2003-07-21, 08:20 »
wow.. ja tylko powiedzial com myslał.. choć raz mnie nikt nie prześwięcił za moje "podejście do zycia".... dzięki.  :P  :oops:

     Niestey z autopsji wiem ze jak się nie gryzie to się będzie pogryzionym w życiu, więc albo Kobieta faceta albo facet kobiete...
   niestety żadko się zdarza inaczej  :cry:
  Dobra rada, faceci nie są tacy niezależni emocjonalnie jak się zgrywają, oni czasem bardziej potzrebują Was niż Wy ich... a jak się okazuje bluff działa :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedz #32 : 2003-07-21, 08:20 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #33 : 2003-07-21, 18:18 »
i to jak :D
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #34 : 2003-07-22, 13:29 »
A i tak wszyscy chcą grać w tego rozbieranego "pokera"...
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #35 : 2003-07-24, 19:55 »
hehe za sto lat to ja wam powiem co bedzie! Bedzie pełno rocka, clopczyków z długimi włoskami, glanów różnych rodzajów, zniknął z naszej panety panie w plastikowych różowych ubraniach, z wielkimi silikonowymi cycami, i blond włoskami hehe zapanuje zamiłowanie natury wszyscy będą tzw. teraz "brudasami" i będzie pięknie!!!Ach... jak by było fajniutko :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #36 : 2003-07-25, 13:00 »
nioo supcio by bylo :) pelno metali dookola :) dredowcow :) i ludzi kultury off :) och jakby cudownie bylo na swiecie :) bylby taki zdrowy i niezapsikany tymi ohydnymi dezodorantami....
Zapisane

Kiekusek

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #37 : 2003-07-25, 13:58 »
A ja wole miec jednego prawdziwego przyjaciela na którym bede mogła polegac.
Zawsze staram sie byc soba koledzy podsumowali mnie słowem szalona lubie sie smiac wygłupiac zartowac zdaza mi sie nawet zaczac tanczyc n asrodku ulicy jak podsłysze ulubiony kawałek.
Mysle ze wszystkim podoba sie poczucie humoru,natomiast nie lubie ludzi którzy lubia sie popisywac przechwalac myslac ze w ten sposób ktos je polubi to jest takie sztuczne po co udawac okłamywac.
Jak widze chłopaka który idzie tak ze zajmuje pół chodnika a obok niego tleniona blondyna co tylko wyszukuje coraz to lepszej fury i poprawia miniówke zeby tylko byz zauwazona to mnie szlag trafia jak na moj gust to w dzisiejszych czasach jest za duzo obłudy i wyrachowania a za mało naturalności i poczucia własnej wartosci co o tym myslicie.
A z czasem bedzie jeszcze gorzej czemu człowiek jest tak skonstruowany,ze Jego zyciem kieruje pieniadz nie chciałabym takiego przyjaciela a juz napewno nie chce miec nic wspólnego z ludzmi interesujacymi sie tylko soba wole jednego ale prawdziwego przyjaciela.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #38 : 2003-07-25, 15:24 »
To njie swiat tworzy człowieka chcącego kasę..
to człowiek chcący kasę tworzy swiat.. mamy wybór..
cały czas mamy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedz #38 : 2003-07-25, 15:24 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #39 : 2003-07-25, 16:00 »
Znowu cos mi poezja zalecialo :P Ale taka nie do rymu... galago ty masz to cos ... mi sie wydaje ze ty caly czas wiersze mowisz :roll:
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #40 : 2003-07-26, 13:18 »
GALAGO POETĄ NUMBER 1!!!!!
Zapisane

Gerda

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #41 : 2003-07-26, 14:14 »
ja tam wolę tych neutralnych hehe ;) tylko "brudy" nie bierzcie sobie tego do serca hehe :P
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #42 : 2003-07-26, 16:00 »
no właśnie, to nie świat nas kształtuje, to my robimy to ze światem, dlatego ja nie moge patrzeć na panie w plastikowych, różowych strojach, leeee jedzie jeszcze od niech na pół ulicy jakimiś perfumami, ja rozumiem, też lubie ładnie pachnieć, ale nie tak że zaraz cały białystok ma wiedzieć jakich perfum używam, tak żeby mój misiaczek mógł się w e mnie wtulić i poczuć mój zapach i żeby kojażył go tylo ze mną, śmieszy mnie też jeżeli ktoś myśli tylko o kasie i o niczym innym, ja bym nie umiała tak żyć, kasa jest potrzebna, owszem, al enigdy nie kupiłabym se super samochodu, ja tam moge jeźdźić maluszkiem pomalowanym w kwiatki, nigdy nie wydawałabym kasy na solarium, czy inne bzdety, wole ją dać dla ludzi którzy tego potrzebują, a tych jest coraz więcej...

Gerda, nie obrazimy się, może :P Zastanowię się jeszcze :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

SKR

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #43 : 2003-07-26, 21:33 »
Ja jestem z tych cichych myszek. Raczej nie wyruzniam się z tłumu. mam 3 najleprze przyjaciulki ktore wiedzą jaka naprawde jestem i w ich toważystwie caly czas sie smieje i w ogule. ale kiedy rozmiawiam z kims nowym, albo co gorsza z jakims chlopakiem 9chodźby z kolegom ktorego znam od "piaskownicy jeździmy na wakacje co roku razej ja z moja rodzinka i on ze swoja) zaczynam jakos tak ciszej mowic wogule sie jakos wstydzie i jestem niesmiala. przyjazni nowych szybko zawierac nie umiem chyba ze listowo lub przez e-maile. wtedy pisze wszystko co mysle nie wstydze sie w ogule to jestem otwarta do takich. mam kolezanke ktora poznalam 2 lata temu na kolonii. o dziwo udalo mi sie z nia calkiem zaprzyjaznic przez 2 tyg. jednk caly czas przy niej bylam taka cicha, nie mialam co mowic zadko cos mowilam. kiedy wrocilam do domu odrazu napisalam do niej list i o dziwo rozpisalam sie na kartke A4!! mial;am jej tylke do powiedzenia chociaz widzialysmy sie tydzien wczesniej!!!
Zapisane

Gerda

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #44 : 2003-07-27, 11:53 »
ojjj agnes ty chyba mylisz pojęcia :) neutralni są neutralni, może dzielą się na szpanerów i normalnych, ja sto razy bardziej wolę tych normalnych :P w ogóle cieszę się, że nie należę do żadnej subkultury ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedz #44 : 2003-07-27, 11:53 »

Dianka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #45 : 2003-07-27, 20:11 »
Cytat: BEAUTY T3RROR
Znowu cos mi poezja zalecialo :P Ale taka nie do rymu... galago ty masz to cos ... mi sie wydaje ze ty caly czas wiersze mowisz :roll:

BEAUTY ! Widze ze sie zaczynasz w kims podkochiwac i jeszcze ty kiniu!
(u Kini to narmalne)
A jesli chodzi o Ciebie GALAGO powiedz cos jeszcze dziewczyny sie uciesza!

                      hihi
Pozdro!
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #46 : 2003-07-28, 12:18 »
nikt się nie zakochał ...  :P  :oops:
co do poety - thanks !!!

Co mozna powiedzieć, nie mogę ptrzec jak się kobiety w plastik zamieniają
jak ci z marsa szukają pustych ciał.
 Niemogę znieść tego zwłaszcza jak normalne panie nie mogą znaleźć faceta, to bardzo boli. I dobrze znam tern ból bycia samemu a zarazem tego że nie chcę się zeszmacić... bo widzicie czasem kobiety też szukająplastikowych facetów... a ja taki nie bedę.. opłaciło się.
teraz moje życie jest pod tym względem cudowne.
BĄDZCIE SOBĄ!!!!
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #47 : 2003-07-28, 18:54 »
gerda, cieszysz się? Widzisz a ja sie nie cieszyłam, brakowało mi czegoś oryginalnego i niesamowitego, to właśnie dała mi moja paczka, nie to nie przez nich się zmieniłam, to siedziało we mnie, oni tylko dali mi szanse wyciągnięcia moich uczuć na wierzch i to dzięki nim nie wstydze się o nich mówić :)
A ja tylko żartowała:) Ja sie na ludziska bez powodu nie obrażam, a ty nie dałaś mi powodu, a zreszto jak byś dała to jesteś tak przemiłą osobą że nie sposób się na ciebie gniewac :) 8)  :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Julia Snake

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #48 : 2003-07-30, 18:35 »
Cytat: Dianka
[..]


 jeszcze ty kiniu!
(u Kini to narmalne)
       


Hmm, nie jest mi do końca miło, bo nie mogę faceta pochwalic, czy co? Diana, nigdy nie słyszłaś o przyjaźni męsko-damskiej, czy jak?
A powiedzmy, że na p[rzykład kiedys pochwaliłabym Harańczę, to co, już, że się w nim zakochałam??????
Diana, na wakacje mój mózg odpoczywa nawet od tego.
Zapisane

Dianka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #49 : 2003-07-31, 11:14 »
Kiniu, twoje posty czasem wygldaja jakbys miala 17-18 lat. Nie wszyscy jednak wiedza ile masz na prawde,a ty sie zachowujesz jak prawie dorosla panienka.Przykro mi ze zmusilas mnie do powiedzenia tego ale czasem jestes denerwujaca...

A jesli chodzi o to ze jestes kochliwa to nie moja wina a po za tym wcale nie mowie ze to zla cecha... Ja cie znam i wiem ze wlasnie kiedy juz zapytasz sie o cos chlopaka czy go pochwalisz to cos zaczyna sie tlic i nie wiadomo czy sie uda ale moze z tego coc wyjsc...

Z powazaniem  :lol: i wyrazami szacunku
Pozdro!
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #50 : 2003-07-31, 13:40 »
Cytat: Dianka

BEAUTY ! Widze ze sie zaczynasz w kims podkochiwac

Swatka od siedmiu bolesci  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedz #50 : 2003-07-31, 13:40 »

Julia Snake

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #51 : 2003-07-31, 16:20 »
Właśnie, Beauty, zgadzam się, kurcze, Diana, jeśli tak myslisz, to wcale mnie nie znasz do końca w tych sprawach.
A to,że wyglądają, to niech wyglądają i mnie to g**** obchodzi.
Zapisane

Dianka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #52 : 2003-08-01, 20:27 »
wiecie wy sie na zartach nie znacie...
Beauty ja nie mowilam na serio przecierz a poza tym takiego chlopaka to ze swieca szukac.A ty Kiniu sie tak nie podniecaj i nie wymdrzaj ....
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #53 : 2003-08-03, 16:31 »
Ja tylko mówię, co myślę........I się nie wymądrzam, po pristu na prawdę mnie do końca nie znasz, bo nawet ja sama siebie nie znam.
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #54 : 2003-08-03, 19:07 »
Csiiii... dziewczyny cicho.... proze pogodzcie sie.... świat bez kłótni byłby taki piękny, chociarz jak to pięknie wygląda gdy ludzie się godzą po kłótni.... Jak przeczytałam ten tema to łzy mi pociekły, przez słowa, zwykłe ale jakże znaczące, a w tle jeszcze ta muzyka... Życie jest piękne... zalezy dla kogo... ja niestety nie mam do kogo się wtulić... niestety chłopacy zwracają jedynie uwagę na wygląd, a ja nie zaliczam się do tych pięknosci... (co zresztą widać na zdjęciach...) cierpię z samotnosci, ale ciesze sie zyciem. Mam fałszywą przyjciolkę, nie mam chłopaka, przyjaciel ma mnie w dupie, kolezanki maja swoje kłopoty... zostaje jedynie moj pluszowy mis.... ale i tak zycie jest piękne...

A ta muzyka to oczywiscie Perfekt "kołysanka dla nieznajomej" ...
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #55 : 2003-08-05, 13:19 »
Spokojnie, to tylko dosyć OSTRA wymiana zdań... Dosyć często się zdarza... Żyraffko, nie jesteś sama! U mnie jest całkiem podobnie...
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #56 : 2003-08-05, 17:25 »
Ile wy macie lat. Dziewczyny dajcie sobie czasu. Media i wszystko w koło naciskają,.. znajdzcie sobie chłopaka... w koło ludzie nie potrafia być dla siebie mili czy uprzejmi..  chyba ze chodza ze soba do łózka... przez to ludzie tak potrzebuja tej drugiej 1/2... co jest ... mżonką... bo to czego potzrebujemy mozemy dostać od każdego przyjaciela... ale ci umarli... liczy się tylko plastik i kasa
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #57 : 2003-08-07, 15:17 »
Racja, znajdziemy sobie, no ale sam wiesz, wszyscy o tym trąbią, żeby mieć chłopaka itd...i trudno od tego nie uzależnić swego zachowania...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedz #57 : 2003-08-07, 15:17 »

Galago De Codi

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #58 : 2003-08-11, 11:10 »
Masz wybór albo byc sobą i żyć ... albo być nimi i cierpieć... chcesz byc plastikowa :?
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Jak się spodobać lub sprawić że wszyscy cię polubią?
« Odpowiedź #59 : 2003-08-12, 10:39 »
ja jestem gumowa :P:P:P:P:PP:P:P:P:P hahahahahahahahaha :) a tak wogle to z moimi problemami jest juz wszystko qlll :)):):) Ale w[********]iają mnie powoli gazety z artykułami samymi o chodzeniu z chłopakiem, są takie jak ciepłe kluchy blach ! :P:P:PP
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.2 sekund z 27 zapytaniami.