Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: najlepszy przyjaciel  (Przeczytany 4674 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #30 : 2003-10-11, 17:26 »
Miałam jeszcze do niedawna przyjaciółkę. Niestety już nie mam :( ... W najgorszym dla  mnie momencie odwróciła się ode mnie. Zaczęła mnie obgadywać za plecami i w dodatku zwinęła mi chlopaka :(. Mam dobrego przyjaciela. Tak z nim jakoś lepiej mogę się dogadać. Wogóle lepiej mi sie porozumieć  z chlopakami niz z dziewczynami. Dlatego tez większość dziewczyn z mojej klasy, (no cóż powiedzmy sobie prawdę w oczy)nie bardzo mnie lubi.  Tak jak już ktoś powiedział, chyba nie potrafiłabym zaufać drugi raz i od nowa się otworzyć.
Zapisane

Arwen

  • Gość
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #31 : 2003-10-11, 21:10 »
Eh, jak czytam ten temat to mi się jakoś smutno robi. Wprawdzie piszę tu juz 2 raz, ale to chyba nie szkodzi. Szczerze mowiąc, to jakoś ciężko mi bez prawdziwej, najlepszej przyjaciółki. Czegoś brakuje. Myślę, ze ogolnie wszystkim osobom, ktore kiedyś miały taką osobę, a teraz jej nie mają, jest ciężko. Eh... :(
Zapisane

Tiggy

  • Gość
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #32 : 2003-10-11, 22:38 »
Mam 2 przyjaciolki, znam je od kiedy mialam 3 latka- Kornelie (Kore) i Paule :). A w szkole mam cudowna paczke, z ktorej najbardziej jestem zwiazana z Justyna i Monika :)

Ale moja najprawdziwsza psiapsiolka jest moja Afra... ona zawsze wie, co robic...
Zapisane

Forum Zwierzaki

najlepszy przyjaciel
« Odpowiedz #32 : 2003-10-11, 22:38 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #33 : 2003-10-11, 23:28 »
Ja nie mam przyjaciół. Nie będę miała. Nie wiem.. w każdym znajdę coś co mi nie pasuje. Ale za to mam duzo psipapsieli i psiapsiółek i sie ciesze ;).. Tylko jest jeden problem... moi psiapsiele bardzo lubia osobe, której ja nieznosze...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #34 : 2003-10-12, 10:10 »
''.. w każdym znajdę coś co mi nie pasuje''
nikte nie jest doskonaly to nie znacyz ze nie moze byc przyjacielem..
a ja do lo ide  najpordopwdobinej z 2 moimi pryzjacolkimi toge dobzerze bedze.. moze i z 3!:)  fajne bediz ale mi rodizce  z mery nie pozwalja isc bo my to ejste hardocry..almy jusz mamy tajego plana ze b3dzmy muisly isc razem do np 44bo w zadnym innym nas nie przyjmna:P a wogole to hyba idzmy fdo njagorszego w miesice  albod rugiego codo naj..zeby nas nie wyrzyciliz  ato zei sie nie uczymy i nie chodzmy no i zeby fajne ludiz tam byly!!!!! ach!
Zapisane

Gopi

  • Gość
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #35 : 2003-10-14, 17:57 »
Ciapka, ja nie mogę, ale ty masz ambicje :P Właściwie to dlaczego ty tak nienawidzisz się uczyć?
Zapisane

Ciapka

  • Gość
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #36 : 2003-10-14, 19:23 »
no bo nienaiwdze..nie wiemz starta czasu wole sie bawaic..poztym nie chodiz tylko o nauke nja poprtu lubie sie tylko bawic..i nic wiecej a wychdoze z zalozenia ze bede zyc tak jack chce albo wcale!
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #37 : 2003-10-15, 12:28 »
Mam przyjaciółkę ;-) i mam nadzieję, ze sie na niej nie zawiodę :-) :lol:
Ale już na jednej się zawiodłam... Może za jakiś rok bede miala jeszcze dwie lub trzy, oczywiście źle tego nie odbirzcie, nie traktuję porzyjaciółek jak towar, o nie!! Ale z tamtymi dziewczynami mudszę się lepiej poznać, lecz jesteśmy na dobrej drodzre do przyjaźni, sory, ze tak, niedbale pisze, ale jestem na informie ;-)
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #38 : 2003-10-15, 14:53 »
tak ..... ta pamiętna lekcja informy .... [ razem siedzimy , musze sie pochwalic ] i coz .... mam nadzieje , ze sie nie zawiedziesz :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

najlepszy przyjaciel
« Odpowiedz #38 : 2003-10-15, 14:53 »

Julia Snake

  • Gość
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #39 : 2003-10-19, 13:37 »
Juz jestem po tzgodniowej roylace od Was!!
Zapisane

kasia

  • Gość
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #40 : 2003-10-19, 15:15 »
Wiecie, miałam kiedyś kilka "przyjaciółek". Ale po tym, w jaki sposób kończyły się te przyjaźnie stwierdziałam, że prawdziwa przyjaźń nie istnieje. Z błędu wyprowadził mnie kilka miesięcy temu pewien wspaniały cżłowiek. Teraz wielu sie pewnie zdziwi, ale jest ode mnie dwa razy starszy, a do tego jest... księdzem. Wiem, co teraz myślicie.... Ale to naprawdę niezwykły człowiek. Wspaniały, mądry kapłan i równocześnie zupełnie zwariowany kumpel. Razem się wygłupiamy, bawimy, ale też rozmawiamy na poważne tematy, zwierzamy się (zwierzamy - tzn. oboje, nie tylko ja, jak na spowiedzi). W tym roku byłam z nim i grupą innych świewtnych osób na wakacjach. To były najwspanialsze (i najbardziej zwariowane) wakacje w moim życiu. A teraz planujemy wspólnego Sylwestra w Hamburgu  :wink:
Domyślam się, że i tak połowa z Was mi nie uwierzy, ale naprawdę uważam go za przyjaciela. Wiem, że zawsze moge na niego liczyć (obojętnie czy mam doła, czy potrzebuję jakiejś ksiązki czy tylko nie mam jak wrócic do domu) i zawdzięczam mu bardzo wiele.
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #41 : 2003-10-19, 16:54 »
Kasiu, szczerze Ci wierzę i życzę powodzenia w przyjaźni!!
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #42 : 2003-10-20, 18:20 »
ja równiez zycze powodzenia ! i uwierz , prawdziwa przyjazn naprawde istnieje !  :)  :)  :)
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #43 : 2005-06-21, 22:34 »
Przyjaciółka:Ewa-moge jej wszystko powiedzieć,moge jej zaufać,liczyć na jej pomoc zadzwonić o 22 a ona przyjdzie.Poprostu przyjaciółka.
Przyjaciel:Rafał-to co wyżej tylko w męskim wydaniu :P
Zapisane

Nicka

  • Gość
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #44 : 2005-06-21, 22:57 »
Mam jedną... prawdziwą... i jedyną w swoim rodzaju przyjaciółkę...
Wiem o niej WSZYSTKO ona o mnie tez... niemalze czytami sobie w myślach... wspieramy w trudnych chwilach, czaami nawet nic nie mowiac...

DOMINISIA< KOCHAM CIĘ :cmok: :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedz #44 : 2005-06-21, 22:57 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #45 : 2005-06-21, 23:19 »
"Kto przestaje być przyjacielem, ten nigdy nim nie był"

Dziękuje Szymonowi, Leszkowi, Kasi i Baśi za to, ze SĄ i mam nadzieje ze nie przestaną być moimi przyjaciółmi. Bardzo chetnie bym ich tutaj opisała, ale nie zabieram sie za to bo za duzo by tu pisac ;). Kazdy jest na swoj  (czasem baaardzo dziwny) sposob wyjątkowy :).
Jesteście de best Madziowymi szajbusami :)

Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #46 : 2005-06-22, 09:35 »
Prawdziwy przyjaciel to ktoś kto pociesza Cię nawet milcząc...
U innych taka cisza Cię krępuje a u niego pomaga
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #47 : 2005-06-22, 09:45 »
Witaj, Siba, w Klubie Rozczarowanych Przyjaźnią. Mam nadzieję, że przynajmniej już wielu nowych członków nie będzie.

Dołaczam, niestety :(
Moja ,przyjaciółka' jest w trudnej sytuacji, wiem że jej pomogę , ale przyjaźni koniec... Bo przecież przyjaciół się nie olewa, nie okłamuje, nie wykorzystuje... a ona to robi :( szkoda, myślałam że w końcu znalazłam bratnią duszę...
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #48 : 2005-06-22, 10:22 »
ja tez dolanczam :(
Wczoraj znowu się zawiodłam na "przyjaciolce" :( Znowu wolała meneli... Z jednaej strony martwie się o nią a z drugiej.. przecież wie co robi, wie ze takie towarzystwo nie skonczy sie dla niej dobrze, ale jej sprawa :?

Cytuj
"Kto przestaje być przyjacielem, ten nigdy nim nie był"
a tego wynika że nigdy nie mialam przyjaciol :(
« Ostatnia zmiana: 2005-06-22, 10:23 autor Jaśka »
Zapisane

basiunia

  • Gość
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #49 : 2005-06-22, 15:41 »
Tak.. kazdy czlowiek powinien miec przyjaciela.. ale ja niedawno go straciłam... moja najlepsza ,najukochansza przyjaciolka się wyprowadziła do Poznania... jest to BAAARDZO daleko od tej miejscowośći w ktorej mieszkam.. no ale jeszcze świat sie nie załamał bo mam jeszcze jedną najlepszą kumpelke (Patryśke) .. jakby ona sie wyprowadziła to bym chyba sie pocieła..
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #50 : 2005-06-22, 20:37 »
Tak każdy człowiek powinnien miec przyjaciela.
A często przyjacielem jest ten kogo za niego nigdy nie uwazaliśmy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedz #50 : 2005-06-22, 20:37 »

kasia

  • Gość
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #51 : 2005-06-23, 22:19 »
Prawdziwy przyjaciel to ktoś kto pociesza Cię nawet milcząc...
U innych taka cisza Cię krępuje a u niego pomaga
Dokładnie. I to jest własnie to, czego wiele osób nie rozumie. A ja znowu nie potrafie zrozumiec przjaźni przegadanych - polegających tylko na plotakch, pogaduszkach o modzie. A kiedy kończa się tematy robi się niezręcznie, bo nie ma co robić.
Na początku krepowała mnie ta cisza. Teraz wiem, jak wiele daje, nauczycłam sie ją cenić.
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #52 : 2005-06-24, 10:02 »
Prawdziwy przyjaciel - tak chciałabym mieć,do niedawna myslałam,że mam takiego kogoś,dziś jescze dowiedziałam sie,że to niestety nieprawdą! :(
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #53 : 2005-06-24, 14:38 »
Pamiętam jak miałam doła poszłam do mojej przyjaciółki.
Powiedziałam jej o co mi chodzi,ona mi pomogła,
a potem zapadła cisza i ta cisza też mi pomogła
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #54 : 2005-06-24, 14:52 »
Ja niedawno pogodziłam sie z moją byłą przyjaciółką - była fałszywa, obgadywała mnie itp. Rok temu poznałam pewną dziewczynę, Beatę. Było to kilka dni przed Lanym Poniedziałkiem. Przypadłyśmy sobie od razu do "gustu" i do teraz jesteśmy razem. Z całą pewnością możemy siebie nazwać PRZYJACIÓŁKAMI. Pomagamy sobie nawzajem, jesteśmy dla siebie oparciem. Oczywiscie bylo kilka zgrzytów między nami, ale teraz sobie ufamy i jest wszystko OK. (odpukać :P)
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: najlepszy przyjaciel
« Odpowiedź #55 : 2005-06-24, 14:57 »
I tak trzymajcie.
Ja mam nadzieje że moja Ewa mnie nigdy nie zawiedzie
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 26 zapytaniami.