Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Podrywacie ?  (Przeczytany 17617 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

legwanos

  • Gość
Podrywacie ?
« : 2004-01-05, 18:13 »
Co się u was liczy jak chcecie kogoś poznać żeby mieć chłopaka lub dziewczynę, czyli jak podrywacie, na co patrzycie u takiego kogoś ? Niech się wypowiedzom wszyscy, i dziewczyny i chłopacy
Zapisane

Zorba

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #1 : 2004-01-05, 18:30 »
ekm emblemacik nietypowy....
Ale wracając do tematu...no na chłopaka no to zwracam na charakter a potem na wygląd.Podobają mi się faceci miejący brązowe praiwe czarne oczy i żeby byli blondyni na jeżyka i wyszsi odemnie jeju strasznie mi isę podobają.Ale jak narazie mam mojego miśka chociaż nie odpowiasda zabardzo moim "przystosowanią" do wyglądu i tak go ckocham no bo po pierwsze liczy ise charakter...ale sądze że każda dziewczyna skrycie patrzy razem z charakterem na wygląd.. :?
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Podrywacie ?
« Odpowiedź #2 : 2004-01-05, 18:41 »
Nie mam żadnego ideału, bo przecież nikt nie jest idealny. Jednak uważam podobnie jak koleżanka, że ważny jest przede wszystkim charakter. Dużą uwagę zwracam również na oczy, gdyż jak to się mówi: oczy to zwierciadło duszy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #2 : 2004-01-05, 18:41 »

Lalaith

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #3 : 2004-01-05, 19:16 »
Na co patrzę? Na uśmiech i dłonie :) Pozatym, chłopak na pewno [co do wygllądu] nie może być jakiś brudny czy coś :P Ale to chyba oczywiste.. ;)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Podrywacie ?
« Odpowiedź #4 : 2004-01-05, 19:18 »
Hmm...Powaliłby mnie na pewno chlopak wysoki, z czarnymi herami (dlugimi :) ), niebieskimi oczami..I taki, ktory ma duzo zwierzat albo chociaz je lubi :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #5 : 2004-01-05, 20:35 »
czarne wlosy i niebieski oczy to zadki sklad ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #6 : 2004-01-05, 21:40 »
Cytat: Lalaith
Na co patrzę? Na uśmiech i dłonie :)

Ja też.. Nie wiem, dlaczego, ale mam manię oglądania facetom rąk  :lol:
(a ile sie  można przy tym dowiedzieć  ;) )
Przede wszystkim oczywiście charakter. A jak już o wyglądzie mowa, to niebieskooki brunet  :wink:
Zapisane

awangarda

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #7 : 2004-01-05, 23:42 »
ja tam na sylwestrze jakiegos kolesie zarwalam ale niewiem na co patrzylam jakos niepamietam :P
a tak normalnie to na charrakter
Zapisane

emir

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #8 : 2004-01-06, 08:40 »
Drogie Panie!!!
Jak możecie traktować chłopa jak konia wystawowego?
Nic tylko czekam, aż ktoś napisze - no patrzę czy ma zdrowe zęby i dobrze zbudowaną klatkę ... (dla gryzoni)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #8 : 2004-01-06, 08:40 »

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Podrywacie ?
« Odpowiedź #9 : 2004-01-06, 08:53 »
czyli podsumowujac... jezeli facet ma ciemne wlosy, niebieskie oczy i chodzi z rekami w kieszeniach (zeby mu nie bylo dloni widac) to ma bardzo duze szanse na kobiecej "aukcji koni"??
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

psotka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #10 : 2004-01-06, 09:00 »
Cytat: LFree
czyli podsumowujac... jezeli facet ma ciemne wlosy, niebieskie oczy i chodzi z rekami w kieszeniach (zeby mu nie bylo dloni widac) to ma bardzo duze szanse na kobiecej "aukcji koni"??


i tak nie masz szans u tych pan;) za stary jestes;)) chociaz rozna teraz ta mlodziez jest ;PPPPPPP
Zapisane

awangarda

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #11 : 2004-01-06, 09:19 »
sasasa:P
ale rece sa wazne bo jak ma brzydkie rece to mnie to wogole ani z nim gdzies isc ani co a oddech swiezy musi byc bo nic przyjemnego calowac sie z kims jak mu z ust smierdz :/ :P:P:P:P:P:P:P
Zapisane

navel

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #12 : 2004-01-06, 09:49 »
Cytat: !_Emilka_!
czarne wlosy i niebieski oczy to zadki sklad ;)


żadki jak żadki  :P  mój brat tak wygląda  :P  :lol:
Zapisane

hexe

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #13 : 2004-01-06, 10:20 »
jak chce kogos poznac to w cale nie znaczy ze chce z ta osoba byc.ale zawsze zwracalam uwage na intelekt i swiatopoglad drugiego czlowieka.lubie jak ta druga osoba niesie ze soba ciekawosc swiata i odmienne nastawienie do niego.czyli taki minus w stosunku do plusa.poza tym uwielbiam oczy nie liczy sie dla mnie kolor ale to cos co niektorzy maja w nich.jak sie mawia"oczy sa zwierciadlem duszy"
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #14 : 2004-01-06, 12:21 »
Lubię jak chłopak jest nieco "inny" od wszystkich, ma własne zdanie i w jego towarzystwie nie można się nudzić. Co do wyglądu... Najlepiej wysoki brunet, zielone oczy itp. Chociaz moja obecna sympatia wygląda nieco innaczej :P No cóż nie ma ideałów. Co do podrywania to zwykle zagaduję chłopaka i ciągle się na niego patrze :P a co dalej to też zależy indywidualnie od danego osobnika.....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #14 : 2004-01-06, 12:21 »

kasia

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #15 : 2004-01-06, 17:01 »
Nikt nie mówi, że patrzymy tylko na wygląd...  :?  Najbardziej liczy się charakter itd. , a skoro już padło pytanie o wygląd to mówimy...  :P
A dłonie dlatego, że można z nich wile wyczytać (i nie chodzi o wróżenie ;) )
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Podrywacie ?
« Odpowiedź #16 : 2004-01-06, 18:58 »
Ach ci faceci... Dzisiaj jak spotkam jakiegoś osobnika o tej płci to mu osobiście przywale w nos! :grr:  A w szczegulności małemu, bardzo ciemnookiemu brunetowi, ze ślicznymi zabjkami i wspaniałym temperamentem :kocham:
Mój ideał mniej wiecej tak wygląda( trochę tego sporawo, ale liczą sie szczegóły):
- wysoki
- zabawny
- myjący zęby ( bo z niemyjacym nawet słowa zaminić nie można )
- opiekuńczy
.... qrcze... to chyba nie taki temat...
Na początej uwagę zawsze zwracam na oczy i zęby.... potem staram się go bliżej poznać ( harakter). Jeśli zda swoje wymagania, to staram się okazywać mu że mi się podoba, obserwujac go, a potem się okazuje że ma dziewczynę.... :(
Smutna prawda...
Faceci są jak kible.... zasrani albo zajęci....
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Podrywacie ?
« Odpowiedź #17 : 2004-01-06, 20:24 »
Ja przede wszystkim patrzę na oczy... ale jak do tej pory nikogo nie 'podrywałam' ;) bo jestem strasznie nieśmiała :oops: ...
Przez 3 lata w mojej szkole był chłopak, który miał przepiękne oczy... jak się w nie patrzyło, to można się było rozpłynąć :wink:
Myślę, że mniej więcej potrafię 'poznać' człowieka po oczach. W większości przypadków mi się udało :)
Najważniejszy jest oczywiście charakter człowieka. Bo co z tego, jeśli będzie przystojny, ale okropny drań? Jak móicie o wyglądzie, to ja też na ten temat coś skrobnę :P Teraz bardzo podobają mi się jeżyki, najlepiej jasne, mogą być farbowane na końcach na blond :) , piwne oczy, wyższy ode mnie (jestem niska więc o to łatwo :P ). No i oczywiście czysty ;) No, to by było na tyle :)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

legwanos

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #18 : 2004-01-06, 21:48 »
Ja jakimś ogierem nie jestę, zwyczajny ze mnie chłopak, mam bardzo krótkie włosy, tak na centymetr i są koloru ciemnego, oczka mam niebieskie! Ja serio cenię sobię u dziewczyny wnętrzę! Nie chce fajnej ładnej laski a głupiej bez zainteresowań i co ma same jedynki w szkole. Źle mnie rozumiecie, to że lubie patrzeć na fajne ciałka...
Zapisane

PATIszon

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #19 : 2004-01-06, 21:59 »
Cytat: legwanos
Ja serio cenię sobię u dziewczyny wnętrzę! ...


To jak większośc facetów! ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #20 : 2004-01-06, 22:04 »
Cytat: navel
[..]



żadki jak żadki  :P  mój brat tak wygląda  :P  :lol:

w sumie to tez mam takiego qmpla :)
Ale nie jest to taka pospolita uroda.

P.S ja wole oczy brazowe ...a dlonie ja tez mam brzydkie dlonie  :oops:  przynajmniej mi sie nie podobaja
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #20 : 2004-01-06, 22:04 »

legwanos

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #21 : 2004-01-06, 22:06 »
Ja nie pisałem o >> tym << wnętrzu, nigdy jeszcze nie spałem z dziewczyną, ale kiedyś pewnie to się stanie, chce poczekać na tę właściwą!
Zapisane

PATIszon

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #22 : 2004-01-06, 22:12 »
Przepraszam, ale o co Ci chodzi? ;)
Zapisane

legwanos

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #23 : 2004-01-06, 22:19 »
O nic PATIszon o nic ;), a tak wogle to masz jakąś fotke, czy mógłbym ciebie zobaczyć?
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Podrywacie ?
« Odpowiedź #24 : 2004-01-06, 23:51 »
Ja tam nie mam jakis swoich ideałów, co do wyglądu. Wcale. Moja manią jest nie patrzenie chłopca w oczy, w zyciu. Poprostu tego nie lubie.. Chociaz wole kogos wyzszego odemnie albo w moim wzroscie. Ważne zeby miel poczucie humoru i byl troszke zwariowany, ale nie do przesady :P
Zapisane

onka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #25 : 2004-01-07, 09:03 »
no ja nie wiem czy moge sie wypowiadac  w tej sprawie... :lol:
ale na pewno mój wzrok na "dzień dobry" przykuwają  p o ś l a d k i
:wink:
sposób poruszania się,gesty
no i oczy - nie kolor - ale ich wyraz,kształt ust
ramiona...

tak własnie tak :)
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Podrywacie ?
« Odpowiedź #26 : 2004-01-07, 09:05 »
Onka czyli jednym slowem - wszystko  :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

onka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #27 : 2004-01-07, 09:15 »
alez tam wszystko :)
nie musi miec to "cos" po prostu :)
napisałam na co zwracam uwage głównie :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #27 : 2004-01-07, 09:15 »

PATIszon

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #28 : 2004-01-07, 11:36 »
Cytat: legwanos
O nic PATIszon o nic ;), a tak wogle to masz jakąś fotke, czy mógłbym ciebie zobaczyć?


No, no, no! Widzę, że rośnie nam mały Casanova! :P
Zapisane

anneri

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #29 : 2004-01-07, 13:54 »
W pierwszej kolejnosci zwracam uwage....na wlosy :) koniecznie dlugie i zadbane. Jakos krotkowlosi faceci znikaja mi w tlumie :roll:

Pozniej...na zabki.Mam na tym punkcie taka manie...bo sama kiedys nosilam staly aparat i teraz jakos mnie odpycha kiedy chlopak ma krzywe zeby. ;)

Na koncu wzrost.Musi byc wyzszy ode mnie ale bez przesady - chcialabym moc zawsze dosiegnac tam gdzie chce... :P

To tyle z wygladu.

A teraz strona jak dla mnie ciekawsza i bardziej istotna: charakter i usposobienie.

Lubie ludzi tworczych, artystow i zwykle sie takim otaczam.Szukam w facetach dojrzalosci, gdyz nie lubie tracic czasu z dzieciakami.Moj Towarzysz Zycia musi byc opiekunczy i zabawny - nuda zabija kazdy zwiazek. Koniecznie musi lubic zwierzeta - mieszkam z mala gromada  ;)
Musi sie liczyc z moim zdaniem i niczego mi nie narzucac, szacunek jest bardzo wazny. Wolnosc w zwiazku!

A moj obecny chlopak...:) Spelnia raczej wszystkie krytaria....chociaz go nimi nie oceniam, po prostu jestem zakochana i z pewnoscia wielu rzeczy nie dostrzegam... :wink:

BTW....ciekawe jest to, ze charakter czesto wyrownuje niedostatki urody.
Zauwazyliscie....?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 27 zapytaniami.