Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Podrywacie ?  (Przeczytany 17710 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Podrywacie ?
« Odpowiedź #60 : 2004-03-20, 15:08 »
A co do tego wcześniejszego... Zgodzę się z Wami dziewczyny. Jeszcze nie widziałam jakoś zadnego chłopaka, który patrzy na wnętrze... :? A dziewczyna patrzy. I to często...
Zapisane

golden

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #61 : 2004-03-28, 15:26 »
Gunia, nie mozna mowic ze zadnego ;) ja np nie chcialbym chodzic z dziewczyna niebiansko piekna, a glupia i nudna :roll: u wyglad ma po prostu drugorzedne znaczenie. I pewnie nie tylko u mnie ;)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #62 : 2004-03-29, 17:50 »
no ja narazie walczę wzrokiem, już po kilku godzinach Tomasz też się lookał, teraz to jakby tak dziwnie na siebie wpadamy na korytarzu, tzn, nie chodzi mi o jakieś szturchanie itp, ale o takie "przypadkowe" przejścia obok siebie ;)

Bożeeee proszę daj mi GO :!!!: ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #62 : 2004-03-29, 17:50 »

AgaŚ

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #63 : 2004-03-29, 18:47 »
Gunia nie masz racji...  :)  Chlopaki tes lubia dziewczyny ,,oryginalne" (przynajmniej wiekszosc chlopcof)... znaczy sie nie taki ktore sie charatkteryzuja, tylko takie ktore maja wlasne zdanie no i... w jakis sposob sie odrozniaja .... nie da sie tego wytlumaczyc, ale ja znam taka jedna Kaske , imprezowiczka itp z niej straszna, pikna nie jest a w wieku 15 lat ma kolejke wielbicieli  :wink:
Zapisane

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #64 : 2004-04-02, 23:05 »
heh.... no cóż... wiecie co.. zmoich obserwacji wynika, że: [to takie klasowe]
1. dla facetów liczy się wygląd.. ale to przy kolegach
2. jak nie wygląd, to wszyscy muszą ją znać, i później teksty.. no ja znią chodziłem czy coś tam
3. ale znam przypadek :* klasowy, który buja się w ogrinalnych dziewczynach. nie za pieknych... ale no powiedzmy:P musze mu wybić jego teraźniejszą miłość, bo przykrzyła się naszym dziewczynom:P
4. aaa no i jak to powiedział 1 koleś o takiej *** : wygląda, jak 16letnia zużyta k***! <-- panienka do 1 klasy chodzi hgim....

noo... ja bym coś jeszcze napisała:D
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Podrywacie ?
« Odpowiedź #65 : 2004-04-03, 08:51 »
to co piszesz ina dotyczy facetow nie dojrzałych emocjonalnie..to są gówniarze którym się liczy to żeby chodzić z dziewczyną dla gfaktu bycia z kimś i imponowania rówieśnikom a nie żeby rzeczywiście z nią być czy ją kochać...zreszta w tym wieku to i nie czas jeszcze na to... a w momencie kiedy kochasz naprawde każdy kilogram, każdy uszczerbek wyglądu staje sie piękny, niepowtarzalny....facet pragnie móc się opiekować kobietą... i dla niego w tym momencie najważniejsze jest żeby jego wybranka czuła się przy nim bezpieczna i szczęśliwa...a nie to jak się zaprezentuje przed kolegami...tylko do tego trzeba dorosnąć

druga sprawa nie rozumiem twojego 3 punktu...to on z nią jest a nie wasze dziewczyny i ma prawo z nią byc i co komu do tego? radziłabym pilnować bardziej swoich spraw...a może to poprostu zazdrość co? ;)

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #66 : 2004-04-03, 17:08 »
hm.. nie zazdrość. ja po prostu bardzo go lubie i nie chcę, żeby się zeszmacił. i tyle
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #67 : 2004-04-04, 08:43 »
eee damianpatrzy na wnetrz otme na zachowanie a nastnie an wyglad..ja mu z zahcownai nie psaowalam..dlatego zostawil..heh
a chlopaki w wieku gim i lo to tak maja..ze  jecsz nie s dopjerzali..ale damian byl..on potrzy na wnetrze..ech..
Zapisane

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #68 : 2004-04-04, 12:21 »
hmm.. no to prawda.. ja jednak chce... a by... a wale:P mam andy'ego!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #68 : 2004-04-04, 12:21 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Podrywacie ?
« Odpowiedź #69 : 2004-04-20, 15:08 »
Golden, Ina, ja wiem, nie patrzą tylko na opakowanie, ale mi się tak często wydaje. W większości tak jest... Bo chyba nikt z chłopaków by nie chcial chodzic z jakąś okropnie brzydką dziewczyną, nie? No i ci koledzy: trzeba im ją kiedyś przedstawić... niech zazdroszczą... A mnie denerwują moje koleżanki. Widzą jakiegoś gościa, i zaraz: "Ale beznadziejny", "eee, brzydki". Ja patrzę trochę inaczej. Przeciez jak patrzysz na chlopaka, to nawet jak nie jest taki super-przystojny moze Ci się podobać, prawda? Musi mieć w sobie TO COŚ. A nie tylko ładne oczy, uśmiech i ten wzrost... Jeśli chłopak jest przeciętny a sie ładnie uśmiecha, albo coś, to moze się podobać. Prawda? :roll:
Zapisane

Patka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #70 : 2004-05-17, 14:51 »
po piewsez to się naucz pisać a póżniej podrywaj
Cytuj

Niech się wypowiedzom wszyscy, i dziewczyny i chłopacy
nie pisze się chłopacy tylklo chłopcy
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Podrywacie ?
« Odpowiedź #71 : 2004-05-17, 20:56 »
Patka, tutaj nie jest jakaś szkoa czy uniwersytet. Niektórzy piszą gorzej, inni lepiej, a Ty nie jesteś profesorem Miodkiem, by tu innych poprawiać. Nie kązdy umie tak poprawnie pisać jak np. Ty.
Zapisane

Patka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #72 : 2004-05-18, 14:53 »
Gunia ja o tym bardzo dobrze wiem sama też popełniam błedy ale taki wyraz to kazdy powinien umieć a z resztą nie kłućmy się każdemu się zdarza(tylko że ja mam opsesję na punkcię błędów:D)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Podrywacie ?
« Odpowiedź #73 : 2004-05-18, 16:00 »
Obsesję powiadasz... a to "kłućmy" to było zamierzone tak :hmmm:  Może faktycznie nie wytykaj innym błędów bo "kłócić" to też każdy powinien umieć napisać :P
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Podrywacie ?
« Odpowiedź #74 : 2004-05-18, 16:10 »
nio wlasnie, najpier to popatrz na siebie a potem wytykaj bledy innym :P
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #74 : 2004-05-18, 16:10 »

Tiggy

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #75 : 2004-05-18, 16:25 »
Cytuj

Obsesję powiadasz... a to "kłućmy" to było zamierzone tak  Może faktycznie nie wytykaj innym błędów bo "kłócić" to też każdy powinien umieć napisać

Nie oBsesje, tylko oPsesje...  ;)  :P
He, mi sie wydaje, ze nawet czesciej ludzie robia bledy w wyrazie "chłopcy-chłopacy" niz "kłócić-kłucić"... Poza tym, jak mamy byc juz tacy dokladni, to forma "chłopacy" jest coraz czesciej uzywana, i byc moze w najblizszym czasie wejdzie do polskiego slownika jako poprawna ;)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Podrywacie ?
« Odpowiedź #76 : 2004-05-18, 16:27 »
Tiggy, przeoczyłam tą oPsesję :lol:  Ale widzę, że mamy tutaj "opsesyjnego miszcza ortografii" ;)  :lol:
Zapisane

golden

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #77 : 2004-05-18, 19:08 »
ostatnio prof.Miodek uznal forme "poszlem" za poprawna :hyh: polonistka mi nie wierzy, ze widzialem w telewizji jak to mowil... hehe trzeba mi bylo to nagrac :lol:

to teraz bedziecie podrywac jako "oPsesyjni miszcze ortografii"??
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #78 : 2004-05-18, 19:35 »
Cytuj

Jeszcze nie widziałam jakoś zadnego chłopaka, który patrzy na wnętrze...

A ja widzialam, niejednego.
I jest jeszcze cos. Faceci lubia "zaliczac" ladne i glupie panienki. Ale gdy chodzi o prawdziwy zwiazek, wnetrze i to, co sie ma w glowce, odgrywa ogromna role, a wyglad spada na dalszy plan.
Cytuj

chyba nikt z chłopaków by nie chcial chodzic z jakąś okropnie brzydką dziewczyną,

A wiesz, ze tak naprawde nie sztuka urodzic sie piekna, ale sztuka tak sie zrobic, zeby inni uwazali cie za piekna ;)
Zapisane

Patka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #79 : 2004-05-19, 18:06 »
heheheheheheh ale wpadłam ooooppppssss sorry ale napisałam to dlatego w ten dzień pierwszy raz w życiu dotałam 5 z dyktanda i byłam bardzo dumna myślałam że to zawsze tak będzie... :nono: tak tera zjuż wiem że nie nalezy wytykac innym przepraszam ... :(
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Podrywacie ?
« Odpowiedź #80 : 2004-05-20, 14:26 »
Ni gniewamy się już, prawda? :P Powiem Wam, że też mam manię na punkcie byków, jak widzę, że ktoś robi, to mie to trochę drażni, ale trszeba mieć granice.

Wiedźma - "zrobić się tak, by być piękną" - polecasz tonę pudru? Bo niektórzy tak sobie pudrują twarz, że wszystko im ścieka :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #80 : 2004-05-20, 14:26 »

Wiedźma

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #81 : 2004-05-20, 16:00 »
A czy uwazasz, ze tona pudru wyglada pieknie?   :roll:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #82 : 2004-05-21, 10:09 »
ALe za to bezpiecznie.. wystarczy spryskać taki puder sprayem i mamy
maskę ochronną,  :lol:
Zapisane

Sal

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #83 : 2004-05-21, 10:35 »
A jakby kto zdrapał i drogerię otworzył, to by jeszcze majątek zbił...  :P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #84 : 2004-05-21, 12:19 »
Umiecie biznes rozkrecic widze  :wink:
Zapisane

Sal

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #85 : 2004-05-21, 12:33 »
To mój mąż tak zawsze powtarza, jak taką Barbie widzi.  ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Podrywacie ?
« Odpowiedź #86 : 2004-05-21, 15:46 »
To brzydko wygląda. Cała twarz w mazidle. Nie lepiej delikatnie sie pomalować, niż zaklejać twarz "plastrem"? :P Ani to nie jest ładne, ani nic... Wydaje mi się, że chłopcy wolą lekko pomalowane dziewczyny, niz z maskami na twarzy :? :| Nigdy nie wiadomo, co się pod nimi kryje! :P :lol:  8)  :wink:  :roll:  ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #87 : 2004-05-21, 20:40 »
No widzisz, a sama proponowalas maske  :P  Wierz mi, "zrobienie" sie polega zupelnie na czyms innym  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #87 : 2004-05-21, 20:40 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Podrywacie ?
« Odpowiedź #88 : 2004-05-22, 15:47 »
Ja nie proponowałam maski, ja się z niej śmiałam. Źle mnie zrozumieliście.
Zapisane

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #89 : 2004-05-22, 20:40 »
hm... jeżeli dziewczyna ma coś w sobie... to takie coś przyciaga i nie jest ważne jak wygląda? no nie.. takie "coś" się czuje... i ja to wiem.. to tak przyciaga, ze odciagnąć się nie da rady:)
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 27 zapytaniami.