Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Moja dziewczyna  (Przeczytany 6460 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

legwanos

  • Gość
Moja dziewczyna
« : 2004-01-19, 15:13 »
Jeszcze się z nią nie przespałem, ale już się całowaliśmy. Troche się wstydziła  :oops: na początku, ale potem się rozkręciła :) Niezła z niej laska, chyba najładniejsza z mojej klasy. Chłopaki mi zazdroszczą. :idea:
Wasi chłopakowie też są ładni ?
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #1 : 2004-01-19, 15:25 »
Na pewno nie są takimi debilami jak Ty... Z wyglądu się nie liczy. Mam Cie dość, jesteś idiotą. Zobacz, co masz, jaką ikonkę! "Kandydat na bama" Ty sie człowieku zastanów!
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #2 : 2004-01-19, 15:27 »
:lol: hahahah... moi chlopakowie zawsze byli ladni, przynajmniej mi sie podobali ;) WIESZ RACZEJ dziwne jakbys sie z nia przespal po tak krotkim czasie a i przezlizac sie po ...(hmm ile z nia jestes) tygodniu (?) to dosc szybko ...  :roll:  
Wiec stwierdzam- mi sie moj chlopak podoba :serduszka: ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Moja dziewczyna
« Odpowiedz #2 : 2004-01-19, 15:27 »

Alice_kot

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #3 : 2004-01-19, 15:27 »
HA HA HA !!!!!! wiedzialam ze wrucisz  ;) a co do tematu to kiedy zakochas sie w kims ale nawet jest najbrzydszy na swiecie i tak uwazasz ze jest ladny.w milosci nie chodzi tylko o wyglad, najwazniejsze jest charakter  :wink: zaloze sie ze wszyscy co maja chlopaka lub dziewczyne odpawiedza ze sa cudowni  :)  

ps.kandydat na bana hihih  :lol: a jak to bylo w poscie "przestroga" mowiles ze nigdy nigdy nie wrucisz  :?:
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #4 : 2004-01-19, 15:29 »
Legwanos, jak tak można ??? Przesypiasz się z pierwszą lepszą dziewczyną (oczywiście ładną) jaką spotkasz :? zastanów się troche
P.S - Wiek jak wiek, ale mówie to co myśle :?
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

legwanos

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #5 : 2004-01-19, 15:44 »
Moj cel to przespanie się z nią i jestem juz bardzo blisko jeśli chcesz wiedzieć. Nienależe do brzydkich chłopaków więc nie mam problemów z znalezieniem sobie ładnej laseczki. Brzydule mnie już zaczepiały ale jak wiesz ja się z takimi nie zadajem
Zapisane

olc!a

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #6 : 2004-01-19, 15:48 »
No cóż mnie się np. z wyglądu wcale nie podobasz (a o charakterze szkoda gadać), ale to tylko moje prywatne zdanie.

Do wszystkich - proponuję olać naszego kochanego zakompleksionego kolegę Legwanoska. On po prostu chce nas sprowokować. Widocznie nudzi mu się w domku.
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #7 : 2004-01-19, 15:53 »
Cytuj

No cóż mnie się np. z wyglądu wcale nie podobasz (a o charakterze szkoda gadać), ale to tylko moje prywatne zdanie.

Do wszystkich - proponuję olać naszego kochanego zakompleksionego kolegę Legwanoska. On po prostu chce nas sprowokować. Widocznie nudzi mu się w domku.


W caaalej rozciaglosci  :wink:  popieram ... Legwanosku poloz sie do lozeczka, a nie siedz tyle przed kompem bo to widocznie ma uboczne skutki...  :roll:
Zapisane

kasia

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #8 : 2004-01-19, 16:07 »
no cóż... brak mi słów, żeby to skomentować...
Legwanos, ile można? Daję głowe, że robisz to specjalnie, żeby nas sprowokować...  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Moja dziewczyna
« Odpowiedz #8 : 2004-01-19, 16:07 »

mili

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #9 : 2004-01-19, 16:35 »
wiesz co legwanosku ? oszczędź sobie ok? :) zrobisz wszystkim wieeelką przysługę. Tak sobie czytam co Ty tutaj wypisujesz za głupoty to mi się śmiać chce. W tej chwili guzik mnie obchodzi czy kogoś obrażam czy nie ale w życiu nie spotkałam głupszej osoby niż Ty legwanosku. Współczuję tej biednej dziewczynie serdecznie. O ile ona wogle istnieje  :roll:  ;)  Bardzo zakochany w sobie jesteś. Przejrzyj na oczy chłopcze. Nie jesteś ani ładny, ani mądry ani nic :P Jedyne co masz to pusty łeb.

Niech mi forumowicze wybaczą że się tak uniosłam ale wkurza mnie ten gościu. Jest poprostu śmieszny i żałosny
Zapisane

psotka

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #10 : 2004-01-19, 17:35 »
odpusccie mu:)

Jest takie powiedzenie - krowa ktora ryczy malo mleka daje :>
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #11 : 2004-01-19, 18:25 »
Cytuj

Wasi chłopakowie też są ładni ?

 :lol:  :lol: A czy to ważne? Ktoś może być brzydki,a mieć niesamowite wnętrze. A laska o wyglądzie Britney będzie głupia jak but z lewej nogi. Czy na tym drugim (chodzi mi o wygląd), aż tak bardzo Ci zalezy :roll: ? Mogę Ci tylko powiedzieć, że kiedyś się jeszcze na tym przewieziesz...
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #12 : 2004-01-19, 19:39 »
Legwanos jesteś więcej niż żałosny. Nie rób wstydu na tym forum przedstawicielom płci męskiej.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Jimmy

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #13 : 2004-01-19, 19:42 »
Dziewczyna/chłopak do której zaczyna coś "iskrzyć" zawsze bedzie najpiekniejsza w szkole, mieście, na świecie :P.
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #14 : 2004-01-19, 19:50 »
Nie dawno mówiłam, żebyśmy sobie dali z nim spokój. Ale teraz wiem, że to jest NIEMOŻLIWE!!! Twoją głupotę widać na kilometr. Jeśli twój cel to jest się przespać z dziewczyną i tyle.. to naprawde.. szczere wspolczucia.. :(
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

Moja dziewczyna
« Odpowiedz #14 : 2004-01-19, 19:50 »

Asia Evenstar

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #15 : 2004-01-19, 19:56 »
Legwanosku, chyba nie będziesz miał nic przeciwko jak umieszczę część Twoich postów w gazetce szkolnej  :lol:  oczywiście w dziale humor....  :roll:
ehh naprawde szkoda gadać. może ktoś by zamknął ten temat?
ps
tylko sie zabezpieczcie   :P  :lol:   :lol:   :lol:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #16 : 2004-01-19, 20:01 »
Cytuj

tylko sie zabezpieczcie

Przymusowo!!! Bo jeszcze będziesz miał dziecko!! Co to by było!!! Hańba, nie legwanosie??? Koledzy by sie śmiali i w 9 miesiącu twoja dziewczyna byłaby gruba!!! :shock:
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

myszka

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #17 : 2004-01-19, 20:02 »
Cytat: Jimmy
Dziewczyna/chłopak do której zaczyna coś "iskrzyć" zawsze bedzie najpiekniejsza w szkole, mieście, na świecie :P.


Żeby u kolegi o "iskrzenie" szło... Ale tu idzie tylko o kawałek d..., przecież on o tej dziewczynie mówi, jakby była kawałkiem mięsa - nawet nie wymienia jej imienia, tylko, ze jest "laską", fakt, najważniejsza informacja.

Zoolog: :wink:
Zapisane

LuisE

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #18 : 2004-01-19, 20:03 »
ale z ciebie dzieciuch, wez sie schowaj, bo jestes zalosny
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

jak sie juz z nia przespisz, to napisz jak bylo- nie pomijaj pikantnych szczegolow  :lol:  :lol:  :lol:  mały macho (niech kobiety mu wybaczą i nie płaczą [ze śmiechu]) buahahahahahahahaha
i naucz sie wreszcie pisac jak nalezy, to bedziesz mniej żałosny.

eeeee, pani adminowa, czemu bana mu nie dałaś jeszcze?
 :alkoholik:  :banan:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #19 : 2004-01-19, 20:06 »
Cytat: vitani
Cytuj

 Koledzy by sie śmiali i w 9 miesiącu twoja dziewczyna byłaby gruba!!! :shock:


Jaaaaaaaa co to by bylo!!  :szok:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #20 : 2004-01-19, 20:08 »
Mogę się założyć, że za kilka dni napisze wszystko ze szczegółami, nawet jeśli to nie bedzie miało miejsca....
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

Moja dziewczyna
« Odpowiedz #20 : 2004-01-19, 20:08 »

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
;|
« Odpowiedź #21 : 2004-01-19, 20:36 »
:grr:  :grr:  :grr:
Szkoda mi komentować.
A nie wiem czy taki piękny jesteś-popieram olc!ię. :)
A ciekawe, czy twoja dziewczyna, wiem, że zależy ci tylko na "jednej" nocy. Chyba by nie była zadowolona. Wiesz lepiej, sam zaspokuj swój popęd seksualny.
 :twisted: I wiesz, jeśli ta twoja dziewczyna jest mądra to cie rzuci.
A...ty miałes tu więcej nie zagladć..... :grr:
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #22 : 2004-01-19, 20:47 »
Lepiej zadzwoń sobie na 0 - 700 ... tam znajdziesz coś dla siebie...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Lalaith

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #23 : 2004-01-19, 21:12 »
Miałeś już nie przychodzic panie prowokatorze..
Ps. Taa.. taki brzydal i dziewczyne se znalazł..Uważaj, o uwierzę.. [nawet charakterem nienadrabia..]
Zapisane

mili

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #24 : 2004-01-19, 21:32 »
Cytat: Asia Evenstar
tylko sie zabezpieczcie   :P  :lol:   :lol:   :lol:


NO KONIECZNIE !! Bo jakby co to będziesz miał głupie dziecko (po tatusiu) :P:P:P
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #25 : 2004-01-19, 22:06 »
Po pierwsze nie mam siostry :D

Ojoj Legwanosku, naprawde podziwiam cie za tą fantazje.. Przyznam nawet, ze nieduzo brakuje ci do J.K.Rowling.. Moja propozycja: pisz książki, zrób słownik imion twoich dziewczyn wraz z datami (w godzinach) ile z nimi byles. I odznacz te, które nie były fikcyjne. A tak wogóle dziwie sie, ze jestes uwazany za ładnego chlopaka (czyt. dziwie sie ze uwazasz..). Nie chce zeby to źle zabrzmialo, ale u nas w szkole to ładnych chłopców jak mrówek :P i to normalnie- z poczuciem humoru, da sie pogadac.  Niestety ty juz jestes.. dno..

Nie banujcie go! Ja bardzo lubie fantastyke!! Co byś Legwanosku powiedzial na przejazdzke na miotle? Wczoraj byłam na Pokątnej i kupiłam sobie błyskawice, wiesz? Odpowiedź przeslij sowią pocztą.
Zapisane

Zorba

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #26 : 2004-01-19, 22:36 »
A wiecie co Wam powiem.Nie uważam ze legwanos jest jakiś dziwny.Zaraz mnie tu uznacie za jakąś chorą i w ogóle ale ja Wam powiem że z tego co widze jego wiek sugeruje ( o ile se kilku latek nie dodał) że jest w okresie tzw. dojrzewania no i wtedy ma się (tak czytałam) różne myśli erotyczne,jakieś zmazy nocne ( :roll: ) i rózne takie. Ja przypuszczam że on jest właśnie na tym etapie życia.
Ale powiem też że potempiam twoje zachowanie idź sobie na forum erotyczne i tam sie wyładowój co nas obchodzi twoje dziewczyna która pewnie jest brzydka i głupia jak ty .Współczuje jej że musi sie zadawać z takim typem jak ty.Jeżeli muwisz o sobie że jesteś ekmm "ładny" to znaczy że brak ci samokrytyki.Wiesz co naucz się najpierw tego a dopiero potem krytykuj innych ludzi.
A tak pozatem wnioskuje z tego co piszesz że zależy ci tylko na tym aby "zaliczyć" dziewczyne czyli jak to sie popularnie mówi przelecieć ją.Widać ona jest na tyle głupia że isę na to daje nabrać.A co do waszego "pierwszego" razu to radze tak jak moi poprzednicy się ubezpieczyć i to porządnie bo jeszcze coś pęknie i dopiero bedzie  :P  :P Chociaż przecież jak nawet twoja dziewczyna będzie w ciąży to ty i tak polecisz na koniec świata i jeszcze dalej. Brak mi słów po prostu brak mi słów.
Popatrz sam sobie robisz krzywdę i nas to nic nie obchodzi.Powiedz mi po co piszesz takie rzeczy?Co nas obchodzi że chcesz przelcież jakąś pierwszą lepszą?
Zaraz pewnie napiszesz "to po co tu piszecie"a piszemy dlatego że my jesteśmy w przeciwieństwie do ciebie ludźmi którzy maja w sobie kulture osobista i samokrytyke i nie mamy zamiaru nadal tolerować twoich wybryków gdyż nas to po prostu denerwóje i wkórza.To co teraz psize może ci sprawiać satyswakcje i wypchaj sie nią!!!!Może to ci pomoże zrozumieć porządnych ludzi ( ale i tak w to wątpie) pisz sobie co chcesz mnie to nie obchodzi ale nie rzyczę sobie żeby ktoś taki jak ty zaśmiecał forum takimi bezsenswoanymi i bardzo osobistymi sprawami.Modernatorzy i Admini tylko dlatego cie nie zablokowali gdyż mają dobre serducho ( ;) ) i chca ci dać drugą szanse.I sobie nie myśl że zaraz wejdziesz pod innym nickiem i wszystko pedzie spooko.My i tak cie wykryjemy po twojej bezsensowności i bezmyślnąći.No to tyle mam nadzijee że ci uswiadomiłam że to forum dla pożądnych ludzi którzy nie tolerują takich zachowań takze albo spływaj ztąd (mówiąc z cenzurką :P  :roll:  ;)  :wink: ) albo zostań tu i popracuj nad swoją opinią gdyż ją bardzo shańbiłeś i teraz zamiast tego co chciałeś osiągnąć(żeby wszystkie dziewczyny cie lubiły) osiągnełeś najgłębszy duł jaki mogłeś.W ich oczach jestes bezmózgowcem i kompletnym głubkiem nie miejących cech mężczyzny.Także ja nie wiem co dalej zrobisz zależy tylko i wyłącznie od ciebie i ja isę do tego nie zamierzam mieszać ja ci tylko dobre rady dałam.
No to tyle jeden z najdłuższych postów lol  :banan:
Zapisane

Sal

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #27 : 2004-01-20, 07:50 »
:lol: Jaki śmieszny, żałosny chłopczyk...  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Moja dziewczyna
« Odpowiedz #27 : 2004-01-20, 07:50 »

kareena

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #28 : 2004-01-20, 07:56 »
nom...... ja juz nie pisze w tych jego topicach bo nie jestem w stanie  :lol:  :P

PS
najlepiej zignorujcie ten caly topic - to sam spadnie na dol ;)
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
Moja dziewczyna
« Odpowiedź #29 : 2004-01-20, 09:29 »
A ja tu wczesniej nie pisalam, ale jak przeczytalam wasze topici, to..lojej, co sietu dzije :P

a do Legwanosa:nie ładnie.. :P  :P
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 27 zapytaniami.