Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Idol  (Przeczytany 2966 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Idol
« : 2004-04-03, 20:39 »
chcialabym reaktywowac temat o idolach..
macie swojego idola??

ja mam.. Gedymina.. uczyl mnie gry na organach kiedys.. nauczylam sie od niego wiele, jest cudowny.. jest Dyrektorem Miedzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowym.. a zreszta mozecie nawet wpisac w Googlach "Gedymin Grubba" i wam sie wyszuka..
w piatek sie dowiedzialam ze on juz nie bedzie gral u nas w kosciele na organach :cry: ..
uwielbialam do niego przychodzic po Mszy i sobie pogadac.. tak o wszystkim i o niczym..
ostatnio u niego bylam w grudniu.. chcialam do niego przyjsc ktoregos dnia, ale nie chcialam mu przeszkadzac, obawialam sie, ze odbierze to jako nachalnosc..
zdalam sobie sprawe, ze ja go po prostu kocham, w jakis taki nieokreslony sposob- bron Boze nie jako partnera, tylko jakos tak.. po przyjacielsku.. a jednak z dystansem..
Moj Idol :(
Tak mi szkoda ze nie bedzie u nas gral.. pieknie gral, zawsze robił takie wstepy, spiewał.. :(
Jutro bedzie pewnie decydujacy dzien- Boze, jakbym chciala zeby sie pojawił..! Polecialabym do niego od razu w podskokach.. :(
Musi sie pojawic..
Pojawi sie, prawda? :(
buu.. :(
Śniło mi się tyle razy że już nie spotykam go.. ale zawsze się cieszyłam że to tylko sen.. :(
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #1 : 2004-04-03, 20:49 »
ja nie mam swojego idola.....
Zapisane

olc!a

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #2 : 2004-04-03, 20:56 »
Idola jako takiego chyba nie mam, ale bardzo cenię i darzę ogromnym szacunkiem Kurta Cobaina. Wcześniej, owszem, Nirvany sluchałam, ale Cobain był mi obcy. To się zmieniło po przeczytaniu 'Dzienników'... Był naprawdę wspaniałym człowiekiem... ['] ['] ['] ['] :( :( :( :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Idol
« Odpowiedz #2 : 2004-04-03, 20:56 »

golden

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #3 : 2004-04-03, 21:03 »
rozumiem, miec swojego idola jako autorytet, jako osobe, u ktorej cenimy niektore cechy lub to, co robi. To jest OK. ale dobijaja mnie dziewczynki w wieku 11-12 lat, ktore piszcza na widok jakiegos piosenkarza mizdrzacego sie do mikrofonu tylko dlatego ze wg nich jest ladny i inne kolezanki tez tak robia :roll: jaki to idol?... zaden.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Idol
« Odpowiedź #4 : 2004-04-03, 21:06 »
zgadzam sie z goldenem, chociaz taki okres sama przechodzilam..
a Gedymina znam na zywo.. i chce nadal... :(  :cry:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Idol
« Odpowiedź #5 : 2004-04-03, 22:01 »
ja nie mam idola..
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Tafta

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #6 : 2004-04-04, 01:51 »
nie mam idola, ale osobę, którą niezmiernie cenię i podziwiam
jest ona dla mnie wielkim autorytetem
Zapisane

kasia

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #7 : 2004-04-04, 19:16 »
Z takich osób bliskich, które spotykam na co dzień - Profesor :)
on to w ogóle jest dla mnie wielofunkcyjny  :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #8 : 2004-04-04, 19:20 »
mojem idolem bpgiem i wrzyskim jest damian:P..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Idol
« Odpowiedz #8 : 2004-04-04, 19:20 »

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Idol
« Odpowiedź #9 : 2004-04-04, 19:40 »
Ostatnio do listy moich idoli muszę dopisać Jane Lavick-Goodall. To naprawdę niesamowita kobieta. Ponad 40 lat swojego życia poświęciła na badania i ochronę szympansów. Prowadzi również sierociniec dla szympansiątek, którym kłusownicy zabili rodziców.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

pola

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #10 : 2004-04-04, 20:39 »
u mnie również brak idola ..... no chyba że moja ciocia Karee :lol: :lol:
Zapisane

absencja

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #11 : 2004-04-05, 12:32 »
są ludzie, których bardzo szanuję i podziwiam...nawet, jesli nie do końca chciałabym być taka jak oni...bo ideałów na świecie nie ma...
Zapisane

Raffy

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #12 : 2004-04-05, 18:45 »
Cytat: zoolog
Ostatnio do listy moich idoli muszę dopisać Jane Lavick-Goodall. To naprawdę niesamowita kobieta. Ponad 40 lat swojego życia poświęciła na badania i ochronę szympansów. Prowadzi również sierociniec dla szympansiątek, którym kłusownicy zabili rodziców.


ona tez jest moim idolem, mam nieźle wiele informacji o zyciu Jane ....
Zapisane

Wowo

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #13 : 2004-04-05, 19:51 »
Moim idolem jest woźna w szkole........... :hahaha: :hahaha: :hahaha: (OCZYWIŚCIE ŻARTUJE) chodzi mi pola o krasnala ;) (pola wie o kogo chodzi...) :wink:
A tak na serio, moim idolem jest każdy człowiek, który szanuje i pomaga zwierzętom, a tak ze sławnych ludzi to.......................................Twórca Happy End :hahaha: (ZNOWU ŻART-coś mnie dzisiaj naszło...)to będzie........... Nie mam raczej ale jak się zastanowić to będzie może Sandra Bulock (nawet ładna... ;) )i z chłopów to...już wiem Jeff Corwin
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Idol
« Odpowiedź #14 : 2004-04-05, 20:11 »
Idol? Duże słowo. Nie mam takiego, ale są 2 osoby, które bardzo cenię i darzę szacunkiem. Jest to Layne Staley (Alice in Chains) i Kurt Cobain (Nirvana).
Światełko dla nich :( ['] [']
Zapisane

Forum Zwierzaki

Idol
« Odpowiedz #14 : 2004-04-05, 20:11 »

myszka

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #15 : 2004-04-05, 21:22 »
Wowo - zastanów się nad pojęciem "idol" kontra "aktor, którego lubię" ;)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Idol
« Odpowiedź #16 : 2004-04-06, 15:35 »
A ja nie mam idola...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Idol
« Odpowiedź #17 : 2004-04-06, 16:00 »
Cytuj

ale dobijaja mnie dziewczynki w wieku 11-12 lat, ktore piszcza na widok jakiegos piosenkarza mizdrzacego sie do mikrofonu tylko dlatego ze wg nich jest ladny i inne kolezanki tez tak robia


przepraszam bardzo ja mam 12 lat i wcale nie mizdrze sie do każdego aktora piosenkarza czy kogo chcecie jka tylko go spotkam albo widze  :roll:  troche szacunku porsze  :lol:  nie kazdy jest taki sma mnie to akurat nie podbnieca....

a mój idol... hmm... Sara moj ukochany koń... wiem ze juz jej nie spotkam :(  ale zawsze zostasnie moja naj  ;)
Zapisane

Wowo

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #18 : 2004-04-06, 17:26 »
No wiesz kobitka niczego sobie jest, jakbym ją zobaczył to nie wiem jakbym się zachował, ale podobnie jak z idolem ;)
Zapisane

Raffy

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #19 : 2004-04-07, 09:11 »
aha, moimi idolami też są Steve Irwin i Jeff Corwin ;)
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Idol
« Odpowiedź #20 : 2004-04-08, 00:40 »
Ja nie mam idola  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Idol
« Odpowiedz #20 : 2004-04-08, 00:40 »

truskawa144

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #21 : 2004-04-08, 06:33 »
Cytuj

aha, moimi idolami też są Steve Irwin i Jeff Corwin


moimi idolami to może nie są ale podziwiam ich za to że potrafią opanować strach i poradzić sobie z najbardziej niebezpiecznymi zwierzetami na świecie...ja na ich miejscu to bym spierniczała tak szybko jak się da od tych wszystkich  węży,ktokodyli,lwów itd.....

a wracając do tematu to nie wiem czy użyłabym okrelenia idol ale dla mnie od wielu lat kimś w sensie idoli są Shaq O'Neal i Patrick Kluivert...to co potrafią wyprawiać z piłką zawsze było dla mnie niesamowite...mam do nich ogromny szacunek,mają prawdziwy talent i ogromne umiejętności....nikt nie gra pod koszem tak jak Shaq i nikt nie strzela takich goli jak Kluivert...nie ma nic piękniejszego jak mecze z ich udziałem....
Zapisane

Wowo

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #22 : 2004-04-08, 09:00 »
Mam pytanko, czy te wszystkie kotki truskawko są twoje? :wink:
Zapisane

pola

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #23 : 2004-04-09, 11:26 »
Cytuj

chodzi mi pola o krasnala  (pola wie o kogo chodzi...)  

wie Pola wie :lol: ...... szatni nie kce otwierać  :grr:  :grr:  :lol:
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #24 : 2004-04-10, 07:51 »
Cytat: Wowo
Mam pytanko, czy te wszystkie kotki truskawko są twoje? :wink:



oczywiście że moje....mam jeszcze jednego ale musze mu dopiero foto zrobić....
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 27 zapytaniami.