Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Jestem feministką :)  (Przeczytany 6187 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

absencja

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #60 : 2004-04-21, 08:04 »
ciapa, dla mnie jeśli koleś pie*rzy się z kazda spotkana dziewczyna, to to tez nie jest w porzadku. ale fakt, takie stereotypy istnieją:(
ja nie mam nic do facetów, zle kobiety w końcu tez sie trafiaja i w ogóle wszelkie podzialy ze wzgledu na pleć sa dla mnie bez sensu...ale niech każda robi, co chce, kobieta nie musi rodzic dzieci, ubierać się na różowo itd. Poza tym, sory, ale czy jedynym celem w życiu jest kopulacja? jak najszybciej, byle z kim i byle gdzie, żeby tylko się przypadkiem nie rozmyslil i jeszcze po zastosowaniu różnorakich zabiegów, żeby "kręcic facetów"  ja tam narazie wierzę w księcia z bajki :))
Zapisane

pola

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #61 : 2004-04-21, 08:38 »
biedna Taraa ...... dowiaduje sie na końcu zawse :lol: .... no tak .......
:lol:
hyhy .....
:D:D
Zapisane

madcoy

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #62 : 2004-05-06, 15:29 »
Hmm...ale dyskusje odgrzebalem....heh.
Jako facet i to "troche" starszy odpowiem.
Za kilka lat te wasze problemy znikna. Okaze sie ze facet tez moze byc dla was kobiet kumplem, przyjacielem czy tez partnerem. Wiekszosc z nas wyrasta wczesniej czy pozniej z chamskich dowcipow w stylu klepanie w pupe, czy texty na ulicy. Z zagladania w dekolt - natomiast sie nie wyrasta - jesli kobieta ma wlasnie taki kroj bluzki to oznacza ze nie ma nic do ukrycia. Wiec czemu mialbym nie patrzec? Text w stylu: co sie wsciekasz? masz okres? - nie wzial sie z kosmosu. Jak napisala ktoras z pań - chlopcy odkryli ten text nie bardzo zapewne wiedzac co sie za nim kryje. Inaczej nauczyli by sie nie zadawac tego pytania i zchodzic wam z drogi w "te trudne dni"
A feminizm... hehehe...sorki, ale ile ja juz znam bylych feministek....heehehehe.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jestem feministką :)
« Odpowiedz #62 : 2004-05-06, 15:29 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 22 zapytaniami.