Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Jak przekonać  (Przeczytany 12660 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elwirka

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #90 : 2003-05-12, 16:59 »
xara witaj w klubie  :wink: już niedługo egzaminki A co do mądrości K_cian jak mogłaś test pisać wiesz jaki w tym roku był wstrętny :P
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #91 : 2003-05-12, 19:53 »
Ja jestem całkowicie przeciwna wyścigom
Wśrod tyhc postów nie wspomniano chyba o sterydach. Chociaż wierzę( moż jestem naiwna), że są wyścigi bez sterydów, bez bicia, bez tgeo okrucieństwa! Bardzo chciałabym żeby tak było ale pewnie to tylko marzenia :(
Zapisane

Tafta

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #92 : 2003-05-12, 20:12 »
A ja na koniec powiem tyle - nie słuchamy się nawzajem.
Ręce mi opadają. Nie mam już nic więcej do dodania na ten temat.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak przekonać
« Odpowiedz #92 : 2003-05-12, 20:12 »

Ciapka

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #93 : 2003-05-12, 21:09 »
tafla!???????ale jakei pochopne!!!!!!!!!!!!!!!
 jakie pochpne wnisoki..
 skoro widziesz ze nw syeisgahc jes zle koie sa spoacozne chore i ze chodza tam zrebaki.. to jsuz wiez ze nie lubisz ywgso ze sa zle.. i wogole..
moz edla nikturych te powdy nie sa wyastarczajce zeby ocenic w jakis sposob wysisigi..ale dla mnie cyz dla innych tutaj sa..
moze dla innych samo to ze bija tam konie jesz jusz pozanym argumentezm zeby mmiec wląsne zdanie..dla mnie najgorsze jest to ze mecz zrebaki..bo zabiaranie ziwrzeta mlodosci jets cyzm starszmym strsowanie je startami i przeciznie biegami..
i to nie sa pochopne wnioski..to sa nasz opinie na tamat tego co wiemy..
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak przekonać
« Odpowiedź #94 : 2003-05-12, 21:34 »
no ten co ja pisalam to byl banal :P ja do matury przygotowywalam sie tylko z botaniki bo z reszty mi sie nie chcialo a genetyki i ekologii nawet nie tknelam przed probna i na 5 zdalam miuehehehehe i zwolniona bylam z ustnej....co to za nauka tedsta rozwiazac ...z bioli? :chytry:

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak przekonać
« Odpowiedź #95 : 2003-05-12, 22:01 »
Tafta jakie pochopne? A pozatym nie chodzi mi o twoje studia i nie zazdroszcze Ci ich (a co studiujesz? :P) poniewaz nie ma czego ja mam swoj czas. To Ty uwazasz sie za "madrzejsza". Bez obrazy!
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Elwirka

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #96 : 2003-05-12, 23:32 »
K_cian(znowu zmiana tematu) w tym roku 4 osoby pisały u mni test był z rozmnażania i genetyki i krzyżówkę testową z crossing over zmaścili w ogóle całą genetykę Trza się uczyć wszystkiego A co do wyścigów to wszystko zostało powidziane NIECH RESZTA POZOSTANIE MILCZENIEM  czy jak to tam było :wink:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak przekonać
« Odpowiedź #97 : 2003-05-13, 00:02 »
no to w tym mialabym chyba przesrane :lol: a ja tam mailam przystosowania zwierzatqw to srodowiska zycia :P  8) choc przyznam ze genetke a szczegolnie krzyzowy czy taka biosynteze zawsze lubilam :) sieklam to jak nalezy

Tafta

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #98 : 2003-05-13, 01:55 »
Ciapka, szkoda, że jakimś dziwnym trafem nie widzisz koni lanych batami na zawodach w skokach, zaszarpywanych i nie oszczędzanych ostrogami. W niedzielę byłam na zawodach to się napatrzyłam. Konie czteroletnie skaczą 140 i wyżej. A potem 10 letnie konie już dawno na emeryturce. To jest wg Ciebie normalne?
A folbluty są rasą wcześnie dojrzewającą. Wy zapewne macie doczynienia z innymi rasami, które się ujeżdża znacznie później, ale to zapewne dla Was żaden argument...

A słowo 'pochopne' jest takie trudne do zrozumienia? Dla mnie Ci, którzy nie poznali się na temacie i widzą tylko to co chcą widzieć wyciągają właśnie pochopne wnioski. Nie interesuje mnie co myślicie o wyścigach. Ja również swojego zdania nie zmienię. Pojąć tego, że ktoś może mieć inne zdanie też nie możecie. A więc sajonara.

Tobie Agakonik nie mam zupełnie nic do powiedzenia i zapewne już nie będę miała. Nie mam pojęcia w którym miejscu uważam czy uważałam się za mądrzejszą. To Wy ciągle mi tym dogadujecie. Mam już tego serdecznie dość.
Nie jestem studentką i nigdy nie byłam. Jestem samotną matką po zawodówce z dwójką malutkich dzieci i bez prawa do zasiłku...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak przekonać
« Odpowiedz #98 : 2003-05-13, 01:55 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak przekonać
« Odpowiedź #99 : 2003-05-13, 11:14 »
rzeczy sie widzi takimi jakimi sie chce je widziec...albo pooprostu jestes od nich madrzejsza one to widza,wqrza je to i w kazdym twoim slowie staraja sie tego doszukac?.... :roll:

Tafta

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #100 : 2003-05-13, 12:26 »
Widzisz K_cian, ale to nie o to chodzi, żeby pokazać czy jest się mądrzejszym od innych czy nie. To jakoś samo wychodzi w praniu. Mi się zawsze zdawało, że należy szanować czyjeś zdanie niezależnie od tego jak różne byłoby od naszego. I nie chodzi tu wcale o nachalne namawianie kogoś do zmiany swojego, bo to się zwyczajnie mija z celem. Ale zauważ, że zazwyczaj jest tak, że jak ktoś się zirytuje i zwyczajnie brakuje mu argumentów zawsze znajdzie coś nawet zupełnie niedorzecznego i nie na temat, by się do tego przyczepić i dogryźć. Umiejętność przyznania się do błędów lub zmiany zdania jest umiejętnością bardzo trudną a jednoczeście wspaniałą i porządaną. Ale tego człowiek nie uczy się z dnia na dzień. Do tego trzeba dojrzeć i zrozumieć, że bycie młodymi gniewnymi nie zawsze wychdzi na dobre. A najbardziej wkurza mnie mówienie o czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia i właśnie widzenie rzeczy takimi jakimi chce się je widzieć, a nie takimi jakimi są w rzeczywistości. Zero obiektywizmu i klapki na oczach. Ech, szkoda gadać. Dla mnie temat jest już zamknięty.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak przekonać
« Odpowiedź #101 : 2003-05-13, 12:52 »
xarus wiem o co ci chodzi bardzo dobrze,kiedy na gg zostawie ci link do pewnego forum gdzie sie udzielima w sprawie kotow a mianowicia ich kastracji...nasz admin byl pod wrazeniem mojej postawy i nawet przyznal mi racje-zreszta nie tylko on-a ci wyszcy niby wiiieeeeeelcy znawcy kociego swiata zamiast odpowiedziec na moje pytanie zgodnym chorem jako ze ja bylam intruzem,obcym ktory wlazl na ich teren i do tego jeszcze okazalo sie ze ma troche wiecej racji niz oni, malo zgrabne wymigiwali sie o odpowiedzi naskakujac na mnie....tutaj jest o wiele wyzszy poziom dysqsji to przyznaje,zawsze jakos na konskim ormalnie dalo sie porozmawiac ale fakt faktem ze sie niektorzy doszukuja bog wie czego nie raz i jak sie juz zacietrzewia to koniec....chociazby nasza koleznka zima-przepraszam ze ten przyklad podaje i nie oburzac sie na mnie i nie oburzac jakobym miala sie do nej rzucac czy cos bo nie o to chodzi- nie raz przeciez bylo tak ze zima nie zrozumie sensu wypowiedzi,nie zastanowi sie,zamiast przyznac sie do bledu obruszy sie i zaczyna sie rzucac do oczu jak taki maly ratlerek do rotweillera....najlepsza obrona jest atak jakby nie patrzec i tego xara nie zmienisz,nie wszyscy tak sie zachowuja ale bywa tak i to czesto,ci ktrzy w niczym szukaja dzioryi jedynie w taki sposob umieja sie bronic powinni ie chyba najpierw zastanowic co prezentuja w ten sposob..i nie mowie tego do nikogo konkretnego jezeli o to chodzi :P

Tafta

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #102 : 2003-05-13, 14:05 »
Zawsze jest się intruzem na początku. Wkraczasz w hermetyczne środowisko. A niedaj boże masz zupełnie inne zdanie. Znaczy się inne niż większość. Tragedia.
Szkoda, że nie czytałaś (a może?) jakie przejścia miałam z Karą na Animalu, to był klasyczny przykład :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak przekonać
« Odpowiedź #103 : 2003-05-13, 14:20 »
ale to az dziwne ze jak prosilam o uzasadnienie ich sadow to mi wyskakiwali zamiast z konkretna odpowiedzia to z uwagami odnosnie literowek i znakow interpunkcyjnych :P a z animala cos kojarze aczkolwiek nie dokladnie....no ale nic:))

Elwirka

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #104 : 2003-05-13, 15:21 »
A ja powiem tyle
Reszta niech będzie milczeniem bo wszystko to Matrix
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak przekonać
« Odpowiedz #104 : 2003-05-13, 15:21 »

Tafta

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #105 : 2003-05-13, 17:13 »
A propos Matrixa, to się już drugiej części nie mogę doczekać (no i boskiego Keanu) :wink:
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #106 : 2003-05-13, 19:46 »
Odwal się od Keana on być maine :wink: no co zawsze lubiłam brunetów  :D
Zapisane

Tafta

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #107 : 2003-05-13, 20:24 »
Ożesz Ty wredna małpo!!! Bóg kazał się dzielić
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak przekonać
« Odpowiedź #108 : 2003-05-13, 20:31 »
a widzisz?kijanka to ty sie dzielic nie cesz a moim menem to bys chila :grr: niedoczekanie twoje :chytry:

Elwirka

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #109 : 2003-05-13, 21:07 »
Stare powidzenie mówi CO WASZE TO MOJE A CO MOJE TO NIE RUSZ :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #110 : 2003-05-14, 07:19 »
hym..a on tam..nie..wiecie ja z nim juz tyel czsu bylamz e wam moge go oddac..
ja etras mrtin.
nie wiem cyz mi sie uda kidys go zlapac..on to te wyyyysokie swery..
moze uda mi sie kogos bardzej przyziemnego dorwac:)))))
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak przekonać
« Odpowiedz #110 : 2003-05-14, 07:19 »

Elwirka

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #111 : 2003-05-14, 13:59 »
czy Martin to wysokie sfery to nie wiem ale napewno stare :wink:
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #112 : 2003-05-14, 21:03 »
ja tam wymagam dużych silnych dłoni i niskiego kojącego głós... no i muszą byc jasne oczy :)
fajnie żeby był wyższy i tyle :)
reszte mozna dotzrec po blizszym poznaniu ;)
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #113 : 2003-05-14, 22:05 »
Tak można wytłumaczyć pewne rzeczy metodą łopatologiczną  8)
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #114 : 2003-05-18, 14:42 »
haha
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak przekonać
« Odpowiedź #115 : 2003-05-18, 15:41 »
Hm....ja to mam pare wymagań,ale takiego to chyba nie znajde wiec musze co nieco skereślic z mojej listy :P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

milkiwaj

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #116 : 2003-05-18, 15:44 »
nie musisz wykreslać.. wystarczy deczko naciągnąć...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Jak przekonać
« Odpowiedź #117 : 2003-05-22, 14:43 »
Moja siostra zdała wczoraj biologię na 5 chociaż chciała 6 ale dostała strasznie pytanie
a z polskiego ma 4
Mi się Matrix nie podobała tera tylko czekam na filmik o Wierzeji :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak przekonać
« Odpowiedz #117 : 2003-05-22, 14:43 »
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 31 zapytaniami.