Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: praca w stajni...  (Przeczytany 9354 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
praca w stajni...
« Odpowiedź #60 : 2003-05-12, 19:29 »
wiecie co..ja pisz na dwuch oknahc bo nemam czssu i chyba  zle wtki powsipsywalam hehe:) bo mis eiw ydalo ze cos jusz tu odpisywalam..hyh neiw dizcie sie jak gdzes bediz coe uzpenie nie na temet:P
Zapisane

Tafta

  • Gość
praca w stajni...
« Odpowiedź #61 : 2003-05-12, 20:08 »
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - stare, ale jakże prawdziwe słowa. Ktoś uczy się jeździć, wie więcej od innych, czuje się ważniejszy, sam zaczyna uczyć. Normalnie jak w wojsku z 'kotami'. Błędne koło. Trzeba je w końcu przerwać...
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
praca w stajni...
« Odpowiedź #62 : 2003-05-12, 22:25 »
To nie chodzi o to, ze rekreacja jest tepa. Kazdy z nas w ten sposob zaczynal, owszem. Ja tez nie mialam pojecia zielonego o jezdzie... Dalej nie uwazam siebie za wybitnego jezdzca. I tu wlasnie tkwi sedno sprawy - nie chodzi o to, ze rekreanci nie potrafia jezdzic, bo to normalka. Chodzi o to, ze oni mysla, ze potrafia i wiedza wszystko i nie przyjmuja zadnych rad, uwag, po prostu klapki na oczy i "jestem mistrzem bo jakos jade". Wiem, nie wszyscy sa tacy, ale niestety bardzo wielu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

praca w stajni...
« Odpowiedz #62 : 2003-05-12, 22:25 »

Elwirka

  • Gość
praca w stajni...
« Odpowiedź #63 : 2003-05-12, 22:44 »
No niestety niektórzy myślą że już wszystko potrafią ale to samo tyczy się niektórych właścicieli koni  Jedna dziewczynka z rekreacji powidziała mi że umie piruet w galopie  :lol: No ale niektórzy chcą się nauczyć a niektórzy to tak jakby mnie nie słyszali ale nie tylko mnie Jak nie potrafią to dobra ale niech nie robią z siebie Bóg wie czego Ale jak fajnie jak do mnie mówią Pani Alu Ale fajnie  :wink: Taka stara już jestm a może taka za wysoka i dlatego się boją :D
Zapisane

Tafta

  • Gość
praca w stajni...
« Odpowiedź #64 : 2003-05-13, 01:30 »
Zgadza się Natchniuza. Tak niestety często się bywa. Ale to najczęściej na początku, bo później wraz z nabywaniem umiejętności większość uświadamia sobie, jak dużo jeszcze nie umie, czyli mniej więcej coś takiego 'im więcej wiem tym więcej wiem ile jeszcze nie wiem' czy jakoś tak :wink:

Do mnie mówią 'pani Izo' i czuję się wtedy jakbym miała z 50 lat co najmniej :lol:
Zapisane

Siva

  • Gość
praca w stajni...
« Odpowiedź #65 : 2003-05-13, 11:01 »
z ta "tepa rekreacja" chodzilo mi o czyjs wpis, w ktorym bylo cos o uczeniu "takich debili" czy cos w tym guscie. ja bynajmniej nie uwazam rekreacji za tepa (no moze poza pojedynczymi przypadkami :) ), bo sama jezdze rekreacyjnie i w zaden sport sie nie bawie
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
praca w stajni...
« Odpowiedź #66 : 2003-05-13, 13:12 »
Mi tez o to chodziło Siva. Ze Wy macie konie lub jeździcie sportowo to nie znaczy ze rekreacja jest tepa!!!! Moze niektorzy,ale nikt Wam nie kaze ich uczyc!
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
praca w stajni...
« Odpowiedź #67 : 2003-05-13, 13:13 »
aga zacznijmy od tego ze to ze sie ma konia nie znaczyze sie nie jest rekraacja

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
praca w stajni...
« Odpowiedź #68 : 2003-05-13, 13:17 »
Wiem, ja wszystko rozumiem,ale czasami dobijają mnie takie texty. Przeciez to nie moja wina,ze nie mam konia i nie jezdze sportowo :/
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

praca w stajni...
« Odpowiedz #68 : 2003-05-13, 13:17 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
praca w stajni...
« Odpowiedź #69 : 2003-05-13, 13:27 »
agr odczep ty sie od tego posiadania wlasnego konia!! wiesz ilu zawodnikow nawet wysokich klas nie ma swego konia?oni jezdza na koniach klubowych,czyichs koniach....tylko czesc z nich jezdzi na swoich i wogole ma swojego,to nie jest zaden wyznacznik!!! a jazda sportowa...nie kazdy kto jezdzi zawody musi umiec lepiej od osoby nijezdzacej ich,nieraz taki rekaant elepiej jezdzi niz coponiktorzy zawodnicy-nie mowie reprezentacji czy cos-a nie jezdzi zawodowo jedynie z wzgledu na brak pieniedzy odpowiedniego konia trenera sponsorow i czasu....dlatego bez sensu jest takie argumentowanie bo nie mam konia czy bo nie jezdze na zawody..."tepa rekraacja" odnosilo sie do tych co rzeczywiscie nie potrafia jezdzic a maja sie za bog wie kogo,zostalo to wyjasnione i po co dalej temat drazyc?

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
praca w stajni...
« Odpowiedź #70 : 2003-05-13, 13:29 »
Czemu? Teraz nie rozumiem o co Tobie chodzi. Wiele razy sa drązone rozne tematy a ja to nie moge? Jasne spoko. Daje se na luz, rozumiem to co napisalas taka "tepa" nie jestem!!!
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
praca w stajni...
« Odpowiedź #71 : 2003-05-13, 13:36 »
no jasne teraz zacznie sie rzucanie do mnie ze mam cie za jakas idiotke...poprostu nie rozumiem tego ciaglego przypominania ze nie masz konia nie jezdzisz zawodow itd tym bardziej ze nie wiem co to sie ma do tej wspomnianej "tepej rekraacji"...gdyby ktos cie za takowa uznal to owszem zrozumiem ale aga przeciez nikt cie tak nie okreslil,wiec nie rozumiem naprawde dlaczego tak zaczynasz mowic jakby ktos wlasnie cos takiego sugerowal odnosnie ciebie

a co do drazenia tematu mozna drazyc temat czemu nie ale nie w kolko mowiac te same slowa tylko w innym szyq zdania...

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
praca w stajni...
« Odpowiedź #72 : 2003-05-13, 13:38 »
Ale sugerowanie było ogolnie czyli dotyczace i mnie :P Dobra dajmy spokoj. :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
praca w stajni...
« Odpowiedź #73 : 2003-05-13, 13:40 »
eh nom dajmy lepiej spokoj zanim zamiesza sie bardziej :) zreszta nie sadze by okreslenie tepa rekraacja odnosila sie do wszystkich nie jezdzacych sportowo....no ale nevermind 8)

Natchniuza

  • Gość
praca w stajni...
« Odpowiedź #74 : 2003-05-13, 22:05 »
Aga, nic sie do Ciebie nie odnosilo. Ja Cie nawet nie znam, wiec jak mglabym Cie w ogole oceniac?
Tepa rekreacja - juz to wyjasnilismy. Sa tez tepi sportowcy, pseudosportowcy, ktorzy mysla, ze wiedza i umieja wszystko, umiejac niewiele tak naprawde.
Tyle. Dla mnie EOT.
Zapisane

Forum Zwierzaki

praca w stajni...
« Odpowiedz #74 : 2003-05-13, 22:05 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 27 zapytaniami.