Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: KIEDY SUCZKA MOŻE ZAJŚĆ W CIĄŻĘ ???  (Przeczytany 15869 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mini77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 126
KIEDY SUCZKA MOŻE ZAJŚĆ W CIĄŻĘ ???
« : 2006-07-23, 21:29 »
 TAK JAK W TEMACIE ALE CHOPDZI MI KIEDY JEST NAJWIĘKSZE PRAWDOBODOBIEŃSTWOCIĄŻY???
Zapisane
KOCHAM ZWIERZAKI

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: KIEDY SUCZKA MOŻE ZAJŚĆ W CIĄŻĘ ???
« Odpowiedź #1 : 2006-07-23, 21:34 »
jesooo chyba nie chcesz produkować kolejnych pseudorasowców?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: KIEDY SUCZKA MOŻE ZAJŚĆ W CIĄŻĘ ???
« Odpowiedź #2 : 2006-07-23, 21:43 »
hm????

chodzi ci o to od kiedy suka może zostać pokryta, czy może od kiedy zaczyna widać po suce że jest w ciąży, czy jeszcze o to kiedy można kryć sukę, lub w jakich dniach cieczki? bo nie kapuje?

suka może zostać pokryta kiedy do tego dojrzeje psychicznie i fizycznie czyli ok. 2,5 lat minimalnie.
po suce widać że jest w ciąży ok. 4-5 tygodnia po zapłodnieniu. a optymalnym dniem krycia suki w czasie cieczki jest dzień ok. 11-14 zależy od suki. dla innych może to być nawet 9 dzień.

a co chcesz kryć swoją sukę? ma rodowód i uprawnienia hodowlane?
no właśnie. dołączam sie do pytań.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: KIEDY SUCZKA MOŻE ZAJŚĆ W CIĄŻĘ ???
« Odpowiedz #2 : 2006-07-23, 21:43 »

mini77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 126
Odp: KIEDY SUCZKA MOŻE ZAJŚĆ W CIĄŻĘ ???
« Odpowiedź #3 : 2006-07-24, 18:04 »
nie nie chcę kryć mojej suczki ale chodzi mi oto że przeczytałam w pewnej książce że największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest od 10 do 14 dnia cieczki bo moja suczka ma cieczkę i do 9 dnia cieczki pod domem nie było żadnych psów jak wychodziłam z nią na spacery a od 10 dnia pojawiło się całe stado psów, które znaczą nasze drzwi i to strasznie śmierdzi co posprzątam one znowu to robią więc dlatego pytałam kiedy jest największe prawdopodobieństwo ciąży bo właśnie wtedy te psy się zlatują i chcioałam wiedzieć kiedy tpo się skończy      ( ale namotałam..))))
 :) :)
Zapisane
KOCHAM ZWIERZAKI

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: KIEDY SUCZKA MOŻE ZAJŚĆ W CIĄŻĘ ???
« Odpowiedź #4 : 2006-07-24, 19:20 »
to zalezy od suki, a to, że się zlatują, wcale nie znaczy, że akurat ma dni płodne - rzeczywiście najczęściej jest to 9 - 14 dzień, jednak na stada psów pod domem musisz być przygotowana, jeszcze co najmniej do dnia 18 - 21... ( u roznych suk roznie)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

mini77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 126
Odp: KIEDY SUCZKA MOŻE ZAJŚĆ W CIĄŻĘ ???
« Odpowiedź #5 : 2006-07-25, 17:48 »
dzięki jakoś to wyczymamy  :) :) :)
Zapisane
KOCHAM ZWIERZAKI
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 25 zapytaniami.