Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Krwotok????  (Przeczytany 3697 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Krwotok????
« Odpowiedź #30 : 2009-10-03, 18:28 »
To dobrze,ze wet jest w ciągłym kontakcie,będzie dobrze  :tuli:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Krwotok????
« Odpowiedź #31 : 2009-10-04, 15:10 »
Cytuj
, po babeszjozie ma osłabioną wątrobę,

Tu prawdopdobnie lezy odpowiedz. Pies z uszkodzona watroba ciezej przechodzi wszelkie zatrucia - sama narkoza to jedno - wolniej jest metabolizowana, wiec dluzej widac jej skutki i efekty uboczne, jednak przede wsyztskim doszlo tu juz do tego, ze ropomacicze zdazylo sie rozwinac - ropomacicze = zatrucie, z kazda chwila zwloki pogarszajace sie.

Wasy blad polegal tu na tym, ze bawiliscie sie w antybiotyki - co w przypadku zapalenia macicy i ropomacicza (a to juz bylo ropomacicze, czego nie doczytalam) jest calkowicie bezcelowe.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: Krwotok????
« Odpowiedź #32 : 2009-10-04, 15:28 »
Zgadzam się z Tobą w 100%, ale brat tak długo się wahał, dla niego ten zabieg to była ostateczność. Mamy teraz jeszcze jeden problem, może uda Ci się nam pomóc, Gaja nie chce nic jeść, wczoraj miała dostała jeszcze kroplówki z glukozy, ale dziś już nie. Na razie prawie tylko śpi, ale jak długo może nie jeść?
Zapisane
Bożena

Forum Zwierzaki

Odp: Krwotok????
« Odpowiedz #32 : 2009-10-04, 15:28 »

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: Krwotok????
« Odpowiedź #33 : 2009-11-05, 17:09 »
Dawno nie pisałam o stanie Gajki, ale najpierw długo chorowała, potem mnie położyła "grypka". Gaja po silnej anemii i dłuższej kuracji witaminowej jest jak nowo narodzona. Wcale nie przypomina starej Gaji, jest w ciągłym ruchu i zachowuje się jak szczeniak. Ostatnio tam zmęczyła moją Roxi, że przez 3 godziny łapą nie machnęła.

Nie człapie już noga za nogą tylko pędem biega po wszystkich ciekawych miejscach, niestety nawet ma ochotę na kąpiele, co oczywiście jest ostro karcone.
Podejrzewamy, że jej zachowanie w ostatnich latach spowodowane było hormonami, ciągle miała ciąże urojone, potem porody urojone, urojone wychowywanie szczeniąt i tak na okrągło, chyba to powodowało, że była nieco ociężała.

Teraz śmiga jak nastolatka, wcześniej brat myślał, że to przez wagę jest taka wolna, ale waży teraz tyle samo a śmiga pełna energii.

Szkoda, że nie zrobiłam zdjęć z ostatniego spaceru, mój pierwszy wspólny po bardzo długim czasie, ale nie spodziewałam się aż takiej zmiany w zachowaniu!
Zapisane
Bożena

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Krwotok????
« Odpowiedź #34 : 2009-11-08, 00:43 »
Powiem ci soboz, ze u siebie tez widzialam znaczne odmlodnienie po sterylkach -
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 25 zapytaniami.